Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.11.2019., 22:03   #571
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Imate i ovdje https://www.amazon.de/dp/B078Y36QFJ/...%2C169&sr=8-14

s adapterom. 360kn s poštom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2019., 23:12   #572
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Imate i ovdje https://www.amazon.de/dp/B078Y36QFJ/...%2C169&sr=8-14

s adapterom. 360kn s poštom.
A kako to sa garancijom onda funkcionira? ovo je polovan, necu za polovan dat tolike pare. bolje dat 50 kn vise pa imat novi

Zadnje izmijenjeno od: tbogovi1. 12.11.2019. u 23:21.
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 07:39   #573
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Ma nemoj uzimat rabljeni s amazona. Očito se novi rasprodao i sad nudi te rabljene. Na amazon.co.uk imaju novi, ali je 50 funti, plus poštarina i to je skuplje nego kod nas.

Imam i "one" (bežični s usb adapterom) i "360" (žični) i preporučujem iz iskustva "one" jer je u svakom aspektu poboljšan. Također preporučujem uzet taj koji dolazi u paketu s tim bežičnim adapterom jer je inače taj adapter zasebno dosta skup.

Trenutno su na amazonu skuplji nego kod nas jer nije neka akcija. Tak da ili čekaj neki popust (black friday i cyber monday će skoro) ili uzmi s malla https://www.mall.hr/gamepad/microsof...-za-windows-10. Vjerojatno će i u mallu biti akcije tada.
nub je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 08:57   #574
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Prije godinu dana sam uzeo Dualshock v2 za 239 kn (s uključenom poštarinom) iz Sancte, BF akcija bila tako da možda bi i ove godine moglo biti nešto. Inače s DS4 programom radi odlično a ako nemate blutooth uzme se usb s ebaya ili alija za nekoliko dolara.
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 09:00   #575
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
A kako to sa garancijom onda funkcionira? ovo je polovan, necu za polovan dat tolike pare. bolje dat 50 kn vise pa imat novi
A ja sam mislio da je novi.

Za tu lovu sam ja novi kupio.

Ili kako kolega kaže, uzeti gamepad od PS4, samo napomena, ima nekih svojih mušica, pogotovo s Microsoft igrama (tipa Horizon). Treba jedno 10-tak puta izštekati i uštekati gamepad, ugasiti DS4 program itd.

Osobno to mi smeta, pa gledam da i sebi uzmem XBOX gamepad.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 09:09   #576
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ili kako kolega kaže, uzeti gamepad od PS4, samo napomena, ima nekih svojih mušica, pogotovo s Microsoft igrama (tipa Horizon). Treba jedno 10-tak puta izštekati i uštekati gamepad, ugasiti DS4 program itd.
Kod mene Horizon radi bez problema. Jesi uključio onu opciju u postavkama Hide DS4 Controller, mene je isto zajebavao dok to nisam napravio.

I ovdje su zadnje verzije programa, na službenoj sve mrtvo od 2016.
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 09:35   #577
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Moguće da je to problem, imam Version 1.4.52.

Probam ovaj 1.7 danas.

Ali ovaj problem koji ja imam (da mi neće pročitati gamepad prvih 3-4 puta kada ga uštekam kablom), imaju svi problem.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 09:40   #578
viper84
Premium
Moj komp
 
viper84's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Vž
Postovi: 238
Stavi, mora raditi ok. Meni u FH4 i RDR2 radi bez greške, bilo kabel ili BT.
viper84 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 16:36   #579
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Imam Torid već nekih 15 mjeseci i Xbox One kontroler nekih 9 mjeseci. Oba kontrolera ZAJEDNO preko 1200 sati, s tim da nakon što sam nabavio XOne kontroler, Torid se puno manje koristi (samo za 1v1 offline).

Za Torid mogu reći sljedeće. Kućište kvalitenije nego kod Xone kontrolera. Stvarno super napravljeno, ništa ne škripi, zvecka... . Baterija je OK, ali mi smeta što nigdje ne prikazuje stanje napunjenosti (dobro, nisam se oko toga ni nešto pretjerano potrudio). Sve tipke OK. Imao sam problema s disconncetima. Ponekad ne bi prihvatilo pritisak na tipku, iako sam kontroler nije izgubio vezu s računalom (1/4 kruga normalno svijetli). Najveća mana su mu analog gljive. Već nakon 6-7mjeseci (korišten skoro svaki dan) lijevi analog ima "lufta." Nedavno sam primjetio da je desni analog full neprecizan. Baš loše. No, gamepad je korišten skoro SVAKI dan.

U usporedbi, Xone kontroler ima neusporedivo bolje, preciznije analog gljive. No, jako me je razočarala kvaliteta kućišta. Na mjestu di sjedi u ruci (ona grip zona s zeru hrapavijom površinom) je katastrofalno loše napravljen. Tu su neka dva komada plastike vjerojatno na kopče nataknute na sam gamepad (nema vidljivog šrafa s zadnje strane). To škirpi, to se uvija. Baš loše napravljen taj dio. Bilo bi bolje da su tu baš stavljeni šrafi. Uz XOne kontroler dolazi i USB produžni kabel za njegov reciver i u mom slučaju je to MUST HAVE jer me je isto zezalo s disconnectima kad bi reciver direktno uštekao u matičnu ploču (vjerojatno bi i Torid tako radio dobro). Nema bateriju, treba posebno kupiti punjivu ili dvije AA baterije. Relativno mu dugo treba da se sam isključi ako nije aktivan, pa ako nemate punjivu baterije... .D-pad nisam puno koristio ni na jednom pa ne znam kakvi su.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 17:59   #580
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Mene u toj cijeloj prici oko tih kontrolera nervira sto idu te punjive baterije. Nije mi jasno zasto nenaprave kontroler da svi imaju svoju bateriju kao mis da kad se isprazni ustekam ga i napunim, a ne ovako.

Imo sam logitech f710 i prodo sam ga iz razloga toga sto kad vozim f1 u nekom trenutku mi kao napravi lagg i bolid ode samo u nekom pravcu kojeg ja nezelim ( dali je to do baterija, do signala ili neznam cega nemam pojma) Sto se tice f710 kontrolera nikakvih problema nisam imo s njim. Imo sam prije njega nekakav neznam koji model koji je imo punjivu bat.preko kabla i to mi je bilo skroz ok.
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 18:11   #581
beli14
Premium
Moj komp
 
beli14's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Gotham City
Postovi: 511
Za Xbox One kontroler možeš kupiti "original" bateriju koja se može puniti dok igraš (ovako nešto: https://www.njuskalo.hr/xbox-one/xbo...oglas-25585102). Samo to je bezobrazno skupo onda. Ako gledaš kontroler+wireless adapter+baterija i do 600kn

Također, možeš staviti i bilo koje dvije AA baterije. Može punjive pa ih puniš na posebnom punjaču za AA baterije, a može i obične nepunjive.
beli14 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 18:13   #582
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
Mene u toj cijeloj prici oko tih kontrolera nervira sto idu te punjive baterije. Nije mi jasno zasto nenaprave kontroler da svi imaju svoju bateriju kao mis da kad se isprazni ustekam ga i napunim, a ne ovako.

Imo sam logitech f710 i prodo sam ga iz razloga toga sto kad vozim f1 u nekom trenutku mi kao napravi lagg i bolid ode samo u nekom pravcu kojeg ja nezelim ( dali je to do baterija, do signala ili neznam cega nemam pojma) Sto se tice f710 kontrolera nikakvih problema nisam imo s njim. Imo sam prije njega nekakav neznam koji model koji je imo punjivu bat.preko kabla i to mi je bilo skroz ok.
Ne razumijem.
Torid ima svoju bateriju, puni se preko kabla na USB-u.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 18:38   #583
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne razumijem.
Torid ima svoju bateriju, puni se preko kabla na USB-u.
Znam da on ima tu opciju. Samo sam koment. da neznam zasto neprave sve kontrolere kao i slusalice i miseve sa svojim baterijama
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2019., 19:45   #584
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
Microsoftov receiver podržava do 8 kontrolera odjednom, i mislim da je to jedina razlika u odnosu na obični Bluetooth receiver.

Baš čekam da mi dođe BT receiver za nešto drugo, ali imam XBone kontroler pa mogu testirati. Mislim da je netko na forumu jednom napisao da mu tako spojen kontroler nije slao zvuk na headset, a ostalo je sve radilo.
Update: ista stvar kao i drugom forumašu - kontroler radi sa običnim BT receiverom, ali ne šalje zvuk na priključeni headset.

Ako vam to nije bitno, kao i podrška za više igrača odjednom, za par eura kupite obični BT 4.0 receiver i spremite razliku od 20+ eura.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 19:33   #585
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Danas mi je žena uzela PDP Wired Controller za 149kn u Elipso-u.

Mislila je da je oriđiđi, ali za sada mi se čini ok.

Svi ga hvale dokle radi, a često prestane raditi koliko vidim. Pa se nadam da meni neće

Dojmovi pozitivni za sada.

https://www.pdp.com/en/pdp-wired-con...-048-082-na-gr

Inače je 299kn, sada su po 149kn, po meni realna cijena je oko 200kn, 300 je malo tu mač.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 18.11.2019. u 20:13.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2019., 15:37   #586
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Danas mi je žena uzela PDP Wired Controller za 149kn u Elipso-u.

Mislila je da je oriđiđi, ali za sada mi se čini ok.

Svi ga hvale dokle radi, a često prestane raditi koliko vidim. Pa se nadam da meni neće

Dojmovi pozitivni za sada.

https://www.pdp.com/en/pdp-wired-con...-048-082-na-gr

Inače je 299kn, sada su po 149kn, po meni realna cijena je oko 200kn, 300 je malo tu mač.
Gledo sam i ja neki dan u elipsu ali sam odusto bolje cu uzet onaj pa ga imat necu ga ionako nikad prodavat vise
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2019., 15:38   #587
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ma tako je, i ja bi uzeo oriđiđi.

Ali igram svega 20h godišnje gamepad, tako da će meni ovaj biti ok, puno mi je 500kn za gamepad.

Ali svakako preporuka za XBOX One.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2019., 22:54   #588
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Da li netko ima iskustva sa SteelSeries Gamepad Stratus XL gamepadom? Trenutno je na akciji za 200kn pa si ga razmisljam piknuti ako je ok. Za sad prvi minus kolko sam skuzio je sto se dodatno mora kupiti usb dongle ako ce se koristiti na PC-u.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 14:03   #589
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor guerra Pregled postova
Da li netko ima iskustva sa SteelSeries Gamepad Stratus XL gamepadom? Trenutno je na akciji za 200kn pa si ga razmisljam piknuti ako je ok. Za sad prvi minus kolko sam skuzio je sto se dodatno mora kupiti usb dongle ako ce se koristiti na PC-u.
Ja čekam da bude Xboxov one gamepad na akciji, zainteresirao me taj Stratus ali nailazim na jako malo pozitivnih iskustava,po iskustvu ljudi sa reddita mislim da je taj najbolje preskočiti:
Citiraj:
Don't get Stratus XL, it seems to have a completely broken design for the triggers and lots of people start experiencing issues with them after a while.
Citiraj:
Go with the Xbox controller. I have had the steel series for a year and had good luck with it, but there are so many horror stories that if I had to do it again, I'd go Xbox.
Citiraj:
i have both and like the shape of the stratus but some games like overflight act wonkey. stick with xbox one s
Citiraj:
The stratus XL is lovely, and feels great, however, be aware that many many many people have had issues with phantom triggers sticking on with the stratus xl. If you do buy one, make sure you do so from somewhere with a good return policy.
Citiraj:
Yeah, the triggers are garbage on Stratus XL. Their decision to make the triggers too sensitive instead of giving us an physical stoppers that we can take out or put back in when we play our fps games. Fuck you SteelSeries
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 14:27   #590
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Ja čekam da bude Xboxov one gamepad na akciji, zainteresirao me taj Stratus ali nailazim na jako malo pozitivnih iskustava,po iskustvu ljudi sa reddita mislim da je taj najbolje preskočiti:
Hvala ti puno na info, budem ga onda preskocio.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 14:43   #591
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Ja čekam da bude Xboxov one gamepad na akciji, zainteresirao me taj Stratus ali nailazim na jako malo pozitivnih iskustava,po iskustvu ljudi sa reddita mislim da je taj najbolje preskočiti:
nema akcije za taj gamepad na cijelom internetu
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 15:07   #592
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
nema akcije za taj gamepad na cijelom internetu
Nema nažalost, prije je mislim bio malo više od 300kn, sad mu je skočila cijena preko 400kn.

Nije mi jasno par stvari u vezi njega:
- kolika je njega prava garancija, Mall daje samo jednu godinu?
- na nabavi.net za neke skuplje opcije je naznačeno da stiže sa wireless adapterom, znači ove malo jeftinije verzije su bez adaptera, onda se adapter mora uzimati posebno?
- može raditi i preko kabela?

Sad mu je preko amazona malo pala cijena (sa 50€ na 39€) ali isplativ je jedino ako se kupuje s nečim većim, individualno sa dostavom bude oko 50€.

https://www.hagglezon.com/en/s/xbox%20one%20controller
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 21:05   #593
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Nema nažalost, prije je mislim bio malo više od 300kn, sad mu je skočila cijena preko 400kn.

Nije mi jasno par stvari u vezi njega:
- kolika je njega prava garancija, Mall daje samo jednu godinu?
- na nabavi.net za neke skuplje opcije je naznačeno da stiže sa wireless adapterom, znači ove malo jeftinije verzije su bez adaptera, onda se adapter mora uzimati posebno?
- može raditi i preko kabela?

Sad mu je preko amazona malo pala cijena (sa 50€ na 39€) ali isplativ je jedino ako se kupuje s nečim većim, individualno sa dostavom bude oko 50€.

https://www.hagglezon.com/en/s/xbox%20one%20controller
u linksu je cijena malo veca ali ima 3 god.garanciju
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2019., 23:02   #594
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
u linksu je cijena malo veca ali ima 3 god.garanciju
Previše je to para meni dati za gamepad, Alzashop sa ovim kodom daje besplatnu dostavu (hvala kolegi robimarko-bug)

Citiraj:
Trenutno na Alzi radi kupon GRATISLIEFERUNG za besplatnu dostavu preko 40 eura.
Kupon je sa austrijske Alze ali radi i na .com verziji za HR dostavu, ja uzeo Ryzena 2700 tako(S free dostavom za HR je jeftiniji nego igdje)
iznad 40€ (malo manje od 300kn) u što skoro pa taman spada Xbox one gamepad ali bez wireless adaptera:

https://www.alzashop.com/xbox-one-wi...121306.htm?o=5

Još ću razmisliti.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 18:08   #595
tbogovi1
Premium
Moj komp
 
tbogovi1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Sl.Brod
Postovi: 233
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Nema nažalost, prije je mislim bio malo više od 300kn, sad mu je skočila cijena preko 400kn.

Nije mi jasno par stvari u vezi njega:
- kolika je njega prava garancija, Mall daje samo jednu godinu?
- na nabavi.net za neke skuplje opcije je naznačeno da stiže sa wireless adapterom, znači ove malo jeftinije verzije su bez adaptera, onda se adapter mora uzimati posebno?
- može raditi i preko kabela?

Sad mu je preko amazona malo pala cijena (sa 50€ na 39€) ali isplativ je jedino ako se kupuje s nečim većim, individualno sa dostavom bude oko 50€.

https://www.hagglezon.com/en/s/xbox%20one%20controller
Ovo sam gledo preko tog francuskog amazona al dole se moze odabrati kao neki novi model i stari model. Stari model je 40e a novi 60 i nesta al nekuzim sta im je to stari i novi model? 🤔

Poslano sa mog RNE-L01 koristeći Tapatalk
tbogovi1 je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 18:38   #596
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Citiraj:
Autor tbogovi1 Pregled postova
Ovo sam gledo preko tog francuskog amazona al dole se moze odabrati kao neki novi model i stari model. Stari model je 40e a novi 60 i nesta al nekuzim sta im je to stari i novi model? ��

Poslano sa mog RNE-L01 koristeći Tapatalk
Nisam uopće vidio taj stari, stiže i sa wireless adapteron ali neko općenito mišljenje je da je xbox one bolji:

https://www.techradar.com/news/gamin...amepad-1158091

https://www.reddit.com/r/xbox/commen...h_do_you_feel/

može netko potvrditi da je Xbox one baš ono puno bolji da je vrijedan cijene?
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 19:03   #597
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Je puno je bolji. Npr. u auto simulacijama ima vibru na LT/RT kaj ispadne fora, vibra je općenito dosta jača. Prijenos zvuka ako uzmeš oriđiđi usb adapter, bolji dpad, nema spremište za baterije koje strše sa donje strane pa je udobniji...ima razlike sad ovisi koliko su ti bitne.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 20:06   #598
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,767
Presao s 360 na One, sve stoji sto Mladenxy kaze. Ergonomija mi je nesto bolja na One bas zato jer nema vanjskog spremnika za baterije. Po pitanju konekcije nisam primjetio problema niti na jednom.

S druge strane vibra na One je malo iritantna, zuji, ima neki cudan zvuk. Ima toga opisano po netu. Mene ne smeta, igram u tisini pa nekad cujem kako radi ali da je drama, nije. Cim pojacas zvukove u igri, ne cujes nista vise
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 20:27   #599
Old.machine
Premium
Moj komp
 
Old.machine's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: ______
Postovi: 1,407
Thanks.
Ako za prvu ruku uzmem ovaj iz Alze bez wireless adaptera on će se moći spojiti preko običnog micro usb kabela i preko bluetootha? Wireless adapter kupim naknadno nakon nekog vremena.
Old.machine je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2019., 21:02   #600
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Old.machine Pregled postova
Thanks.
Ako za prvu ruku uzmem ovaj iz Alze bez wireless adaptera on će se moći spojiti preko običnog micro usb kabela i preko bluetootha? Wireless adapter kupim naknadno nakon nekog vremena.
Tak sam i ja napravio pa uzeo sa ebaya za par eura klasični usb bluetooth adapter. Preko njega sve radi osim slušalica koje spajaš na gamepad ako želiš. Pisali smo o tome, pročitaj prethodne postove. Također bez original baterije ne radi prikaz napunjenosti preko xbox aplikacije. Ja imam 4xAA punjive i punjač pa si mijenjam i punim po potrebi. Tu mi je npr. jedan smiješno jeftini Torid zakon, ugrađena baterija koja se napuni za par sati...Microsoft je ko Apple. Takože kod x-a me nervira ako ga spojiš preko usb kabela izgubi konekciju preko bluetootha pa moraš kliknuti na ikonu i kontaktirati ga ispočetka.

Zadnje izmijenjeno od: Mladenxy. 28.11.2019. u 21:10.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na