Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2010., 03:58   #4621
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485



ali kad na kraju tajo ubije starce, Laurie Holden () i rodenog sina.............


mislim, predobar kao i debela vecina filmova snimljenih prema stevanovim knjigama (langolieri samo kad se sjetim), ali je ovdje svakako mogao ici malo pametniji i manje americki kraj.
Prvo, lakše malo s tim spojlerima.

I kako je to američki kraj, pobogu?!
-->
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
The Mist

tja, fanovi kinga ce film objerucke prihvatiti i uzivati u njemu. meni je u velikoj vecini vremena ok,



ali kad na kraju tajo ubije starce, Laurie Holden () i rodenog sina.............


mislim, predobar kao i debela vecina filmova snimljenih prema stevanovim knjigama (langolieri samo kad se sjetim), ali je ovdje svakako mogao ici malo pametniji i manje americki kraj.
Prvo, lakše malo s tim spojlerima.

I kako je to američki kraj, pobogu?!
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 06:48   #4622
Wozniak jR.
humanware
Moj komp
 
Wozniak jR.'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zGb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
The Mist

tja, fanovi kinga ce film objerucke prihvatiti i uzivati u njemu. meni je u velikoj vecini vremena ok, ali kad na kraju tajo ubije starce, Laurie Holden () i rodenog sina.............
mislim, predobar kao i debela vecina filmova snimljenih prema stevanovim knjigama (langolieri samo kad se sjetim), ali je ovdje svakako mogao ici malo pametniji i manje americki kraj.
jedan od najglupljih krajeva u filmu koje sam u zivotu pogledao
Wozniak jR. je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 10:22   #4623
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
pogledao sharlocka, vrlo dobar, klasicni guy ritchie
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 10:35   #4624
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Napokon odlučio pogledati komediju Hangover. Ima dosta smješnih scena. Za ubit dosadu taman. 6/10
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 13:52   #4625
BOGDO
klanfa
Moj komp
 
BOGDO's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG-Dubrava
Postovi: 494
Pošto sam na bolovanju,čitaj pal i sje... medijalni ligament lijevog koljena našao sam vremena da pogledam par filmova.

2012 - 6/10
Angels and Demons - 6,5/10
Armored - 5,5/10
Avatar 2d - 10/10
Gridiron Gang - 8,5/10
Inglourious Basterds - 8/10
Law Abiding Citizen - 7,5/10
The Da Vinci Code - 7/10
Thick As Thieves - 7/10
Universal Soldier : Regeneration - 6,5/10
War,Inc. - 5,5/10
Zombieland - 8,5/10

Jeremy Clarkson : Duel - 10/10
Richard Hammond : Top Gear Uncovered - 9,5/10
__________________

Intel i7 2,66GHz SLBEJ
GigaByte EX58-UD3R F6
3x2Gb Corsair TR3X6G1600C9G
WD6400AAKS
XFX 275 GTX XXX Edition
Corsair TX650W
CM 690
Samsung T220

BOGDO je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 15:44   #4626
kalixius
...carpe diem...
 
kalixius's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - okolica
Postovi: 1,363
Citiraj:
Autor Wozniak jR. Pregled postova
jedan od najglupljih krajeva u filmu koje sam u zivotu pogledao
Dapače, s mojeg stajališta to je jedan od pametnijih i neočekivanijih krajeva koji mogu biti u američkim filmovima.
Gledajući film mislio sam da će glavni glumac u liku Punishera izaći van iz auta, propucati sve "vanzemaljce" i spasiti sve osobe u autu.

Danas opet pogledao Reservoir Dogs i mislim da bi ga još mogao nekih 3-4 puta do kraja tjedna koliko mi je dobar. 9/10
kalixius je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 15:51   #4627
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa common knowledge je da većina Stevanovih krajeva loša :P
  Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 17:09   #4628
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
pogledal avatara... meni i nije neka nepojmljiva prekretnica u filmovima ali je stvarno dobro napravljen film 9/10
Sherlock holmes - pogledal jučer u cinestaru - jako dobar film,ali isto ništa spektakularno 8,5/10
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2010., 18:58   #4629
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
The Mist

tja, fanovi kinga ce film objerucke prihvatiti i uzivati u njemu. meni je u velikoj vecini vremena ok
mislim, predobar kao i debela vecina filmova snimljenih prema stevanovim knjigama (langolieri samo kad se sjetim), ali je ovdje svakako mogao ici malo pametniji i manje americki kraj.
Pogledao film i u pojam me ubila ona baba u trgovini al izgleda da je i njih kad su je smaknuli Bolje da je film pol sata kraći i bez te babe. A završetak, neznam, na njegovom mjestu, nebi se sigurno upucao već bi trčao ak nikako drugo iz te magle. Nije mi jasno zašto se po filmovima fura spika, Ubij me ti prijatelju da ja nepostanem zombi, nebudem otet od talibana (navedeni Mist, Resident Evil, Body of Lies i još masa filmova) Neznam baš u kakvoj bi morao bit situaciji(osim ove trenutne na faksu) da se upucam il da kažem nekome da me upuca jer valjda imamo usađen neki nagon za preživljavanjem...


12 Rounds
preporuke

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 18.01.2010. u 19:56.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 19:37   #4630
Crash
Premium
Moj komp
 
Crash's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Split
Postovi: 827
Kad smo vec kod "Stephen Kinga". Evo nekoliko preporuka filmova snimanih po njegovim knjigama:

"Rose Red"

"The Stand"

"Desperation"

"1408"

"Zelena milja"

"Iskupljenje u Shawshanku"

Itd. da sad ne nabrajam. Pogleda sam vecinu njegovih filmova i svi su vise - manje ok.
Crash je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2010., 19:46   #4631
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Citiraj:
Autor Crash Pregled postova
Kad smo vec kod "Stephen Kinga". Evo nekoliko preporuka filmova snimanih po njegovim knjigama:

"Rose Red"

"The Stand"

"Desperation"

"1408"

"Zelena milja"

"Iskupljenje u Shawshanku"

Itd. da sad ne nabrajam. Pogleda sam vecinu njegovih filmova i svi su vise - manje ok.
Green Mile i pogotovo Shawshank Redemption su puno više od ok .
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 16:37   #4632
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,000
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 20:39   #4633
v1r00s
Premium
Moj komp
 
v1r00s's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: kŽ
Postovi: 34
Pogledao sam jućer film Law Abiding Citizen jako dobar akcijski triler za pogledat 8/10
v1r00s je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 21:04   #4634
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Moje preporuke za Holmesa, ugodno sam se iznenadio, danas slijedi Book of Eli...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 21:08   #4635
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Newmie Pregled postova
Danas sam pogledao State of play i stvarno ga preporučam... 8/10
DObar je,no po mojem rigoroznom ocijeniku 6/10
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2010., 21:20   #4636
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ja sam u poslednjih par dana odgledao podosta filmova pa evo da ocjenim neke od njih.

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull

Dugo vremena nisam gledao nešto debilnije, nerealnije, nešto što toliko ispira mozak. Mijali smo se ko budale na sve one nerealnosti i pretjerivanja u filmu. U neka doba Cuck Norris je beba za Indija...

2/10
Vidiš,intelektualna snaga ljudskog bića se odražava i na tome kako shvatiti film. Po tome bi sve,od districta 9 do avatara bio teški BS po tebi? Mislim,nelogičnosti i više nego u Indyu. Pogledao sam neki dan film i kao onaj koji je odgledao prijašnje nastavke shvatio sam ga tako....i mogu rec da nisam lose utrosio tih dve cuke.... ja sam se smijao nazalost na premalo komicnih scena kojih je prije bilo više baš me zanima tvoja recenzija Avatara
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 00:10   #4637
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 00:17   #4638
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
Jako dobar film, ali nekako mi se radnja okrenula, više mi se činilo kao da gledam povijest JAR-ovog nogometa nego film o Nelsonu Mandeli, iako ubiti, neznam niti kako bi film zapravo trebao biti shvaćen, kako je to autor zamislio.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 04:45   #4639
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
Moje preporuke za Holmesa, ugodno sam se iznenadio, danas slijedi Book of Eli...
Jedva čekam komentare na ovo jer je po foršpanu ovo čisti fallout.
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 20:31   #4640
Raven_1
Night shift
Moj komp
 
Raven_1's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Meni se svidio Sherlock Holmes i ima zanimljiv, drukciji pristup nego one serije gdje ga glumi Jeremy Brett. Moja ocjena je 8,5/10 jer su malcice pretjerali s ubacivanjem modernih gadgeta i spasavanja u zadnji tren. Uglavnom zabavan film.

Sutra idem gledat The Book of Eli, izgleda k'o mjesavina Mad Maxa i Zatoichia (slijepi samuraj).
__________________

Proc: AMD X2 3800+ cooled by TT BigTyphoon
Matična: ABIT AN8 SLI
RAM: 2x512MB OCZ Platinum EL rev2 PC3200
Grafička: SAPPHIRE ATI RADEON HD3450 256MB
HDD: WD 40GB i Samsung 160GB @ 7200
RW:DVD-ROM Pioneer DVD-106
PSU: 420W Xilence RedWing


"NOBODY expects the Spanish Inquisition! Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise.... I'll come in again."

--uoɥʇʎd ʎʇuoɯ--
Raven_1 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 22:37   #4641
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Pogledao The Book of Eli iliti Knjiga iskupljenja što da kažem film je vrhunski, uvučete u fotelju i to je to. Odlična glumačka postava, odlično dočarana atmosfera,sviđa mi se način na koji objašnjava što se desilo sa svijetom (nije ona spika da neki narator napočetku kaže, nego kroz film saznaješ detalje). Film zasigurno ima pouku koja te natjera na razmišljanje, a kraj je definitvno ironičan. Šteta što je film zasjenjen od strane Avatara, od kojeg ima sigurno inovativniju radnju.
9/10
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 23:03   #4642
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Veceras na RTLu Ja sam najjaci na svijetu,amer sam,spasavam cijeli svijet bosnu i irak i sve sta treba
drzim se za glavu
opet plemeniti amerikanci , on visok plav , bosna hladna maglovita i brutalna , on osvecuje svog mrtvog kolegu pilota.đizus . koji tres.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2010., 23:36   #4643
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Boiler Room - Triler o "brokerima" i liku koji se uvukao u to sve i pokazao se kao odličan u poslu, ali kroz film saznaje pravu stranu posla. Film više nego dobar.

Stay - Ne baš tako poznati film o psihijatru, koji nije stabilan kao ni njegovi pacijenti, koji dobiva novog pacijenta koji se želi ubiti...Možda malo predugačak, ali je OK.
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 00:21   #4644
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912



Ne znam, uživin se u ulogu glavnog lika, uživljen san šta je jebeni "Mozak", uživljen san kako ubija ljude iz zatvora. Kako je sve tempira, kako je ubija zakopanog odvjetnika radi 10 minuta kašnjenja, kako je raznija 5 auta ispred zatvora, kako upravlja robotom koji raznosi auto na groblju. Tu sam se čak počea pitat ima li pomagača ili je to on? Ako nije on, ko mu je pomagač? Ako je on, kako jebate?!

A onda ona zadnja scena gdje prosječno inteligentan odvjetnik (tužitelj, šta već) sjebe masu inteligetnog lika kojeg nam cijelo vrijeme opisuju ka genijalca koji može sve i koje je par koraka ispred bio cijelo vrijeme. I to ga sjebe skroz šarlatanski...krene 20 minuta nakon njega, a ipak stigne prije njega i to ne samo da stigne doć prije nejga, već mu i lijepo smjesti bombu pod krevet i veselo čeka...

Ma dajte...totalna glupost u scenariju i veliki korak unatrag nakon odličnog uvoda i zapleta


-->
Law Abiding Citizen

Odličan triler, sa krajem koji je usra sve dobro...
Ipak unatoč tome, ima ono nešto i isplati ga se pogledat, do pred kraj odlična radnja po meni, par brutalnih scena napravljenih tako realno, odličan gluma.




Ne znam, uživin se u ulogu glavnog lika, uživljen san šta je jebeni "Mozak", uživljen san kako ubija ljude iz zatvora. Kako je sve tempira, kako je ubija zakopanog odvjetnika radi 10 minuta kašnjenja, kako je raznija 5 auta ispred zatvora, kako upravlja robotom koji raznosi auto na groblju. Tu sam se čak počea pitat ima li pomagača ili je to on? Ako nije on, ko mu je pomagač? Ako je on, kako jebate?!

A onda ona zadnja scena gdje prosječno inteligentan odvjetnik (tužitelj, šta već) sjebe masu inteligetnog lika kojeg nam cijelo vrijeme opisuju ka genijalca koji može sve i koje je par koraka ispred bio cijelo vrijeme. I to ga sjebe skroz šarlatanski...krene 20 minuta nakon njega, a ipak stigne prije njega i to ne samo da stigne doć prije nejga, već mu i lijepo smjesti bombu pod krevet i veselo čeka...

Ma dajte...totalna glupost u scenariju i veliki korak unatrag nakon odličnog uvoda i zapleta


__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK


Zadnje izmijenjeno od: Mr.Ex.President. 23.01.2010. u 00:51. Razlog: ubacija spojler
Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 02:42   #4645
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
odličan i po meni, ali kraj yebena katastrofa.

na pamet mi pada hurt locker koji je isto kvalitetan film usran amerikanizacijom i (nepotrebnom) patetikom... na kraju naravno.

bacam se na kinu i francusku majke mi... dosta mi je holivuda i pentagonovih filmova.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 08:39   #4646
Ubleha
Premium
Moj komp
 
Ubleha's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: BiH
Postovi: 1,485
Imaju francuzi strava filmova, gledaj syss ako vec nisi Mr 73 odlican triler po istinitim dogadjajima.
__________________
Nisam pijan sve dok mogu da ležim na podu i da se nizašta nedržim.
Ubleha je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 09:13   #4647
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Hrvoje xyz Pregled postova
Veceras na RTLu Ja sam najjaci na svijetu,amer sam,spasavam cijeli svijet bosnu i irak i sve sta treba
drzim se za glavu
opet plemeniti amerikanci , on visok plav , bosna hladna maglovita i brutalna , on osvecuje svog mrtvog kolegu pilota.đizus . koji tres.


Ti bi radije gledao film Ja sam papak, uzbekistanac sam, pišem peticiju za uvođenje kanalizacije u našu mahalu.
Glumac bi trebao bit bradati patuljak, a radnja bi se trebala događat u tropskim predjelima Bosne gdje dotični osvećuje svog kolegu inkasatora radio i tv pristojbe kojeg je ugrizao neki đukac u Suljinom dvorištu.
I to bi vjerojatno privuklo milijune u kino dvorane i napunilo producentske novčanike... Mda...


Šta očekuješ kakve filmove bi ameri trebali radit?
Mislim, očito je da nemreš smislit amere i filmove koje rade, al ja ti imam rješenje za to; nemoj ih gledat.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 10:10   #4648
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ti bi radije gledao film Ja sam papak, uzbekistanac sam, pišem peticiju za uvođenje kanalizacije u našu mahalu.
Glumac bi trebao bit bradati patuljak, a radnja bi se trebala događat u tropskim predjelima Bosne gdje dotični osvećuje svog kolegu inkasatora radio i tv pristojbe kojeg je ugrizao neki đukac u Suljinom dvorištu.
I to bi vjerojatno privuklo milijune u kino dvorane i napunilo producentske novčanike... Mda...


Šta očekuješ kakve filmove bi ameri trebali radit?
Mislim, očito je da nemreš smislit amere i filmove koje rade, al ja ti imam rješenje za to; nemoj ih gledat.
Bravo fanATIče naravno da će ameri promovirati svoju zemlju, ako hoćeš gledati promociju islamske militantne skupine pogledaj neki njihov film
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 15:47   #4649
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Vidiš,intelektualna snaga ljudskog bića se odražava i na tome kako shvatiti film. Po tome bi sve,od districta 9 do avatara bio teški BS po tebi? Mislim,nelogičnosti i više nego u Indyu. Pogledao sam neki dan film i kao onaj koji je odgledao prijašnje nastavke shvatio sam ga tako....i mogu rec da nisam lose utrosio tih dve cuke.... ja sam se smijao nazalost na premalo komicnih scena kojih je prije bilo više baš me zanima tvoja recenzija Avatara
A vidis, D9 mi nije toliko bezveze film kao Indy. D9 ima komičnih trenutaka i odmah se vidi da je SF (mali zeleni,...). D9 sasvim OK film pored Indy, što se mene tiče i mojih ukusa.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 16:33   #4650
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni ovaj zadnj Indy totalno fora. Pogledao ga sa mamom u dnevnom na plazmici. Nije na razini starih, ali je i dalje čist oke. Naravno, za sve koji ne traže neš dubokoumno, nego jednostavno legendarni serijal sa legendarnim glumcem koji još uvijek kick ass-a. :P
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na