Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2008., 20:23   #1
St-Ri-DD
Registered User
Moj komp
 
St-Ri-DD's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 13
Exclamation (riješeno) CICEROUlWndFrame

... problem se sastoji u slijedećem (pretpostavljam da je softverski)... komp mi je dosta usporen... a ponekad mi se dešava, kada koristim više otvorenih prozora u Avantu... da mi se jednostavno sve smrzne i nikako klasičnim komandama (close, klikom na x kojim se inače zatvaraju prozori, etc), ne uspijevam zatvoriti program... bolje rečeno ne uspijevam ništa... sve je smrznuto... jedini "lijek" za problem kada se pojavi, jest resetiranje kompa na restart dugme...

... uz to mi se miš učestalo nekordinirano (sa mojim pokretima) ponaša (imam prethistorijski kuglični bežičnjak), te i on zna "smrzavati" (nevezano uz Avant)...

... s tim da mi je neko vrijeme (tjedan - dva), prije manifestacije ovog problema "iskakao" prozor sa : CICEROUlWndFrame...

... pokušao sam malo proguglati "problem", ali se na našem jeziku ništa ne pojavljuje, a na engleskom mi nije išta suvislo (bar sa mojim znanjem informatike i engleskom jezika)...

...stoga bih zamolio ekipicu za pomoć u rješavanju problema (zamolio bih da odgovaraju samo oni koji su se i susreli sa problemom, a bez navođenja popisa raznoraznih programa za otklanjanje spywarea, antivirusnih programa... ono bar da suzim popis istih kojima se može djelotvorno ustanoviti o čemu je riječ)...

... koristim:
- avast
- Sygate Firewall
- CCleaner... i tako to (sve uredno osvježavano)...

... zahvaljujem na konstruktivnosti


Edit 001:
...konfa (u problemima) je iz My comp
__________________
K: - - -

Zadnje izmijenjeno od: St-Ri-DD. 16.11.2008. u 20:28. Razlog: x
St-Ri-DD je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 03:43   #2
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Pobrisi sve programe sta ti ne trebaju pocisti dobro registry (ccleaner,wise registry cleaner,registry mechanic) stavi npr. kaspersky anti virus i napravi defragment diska (diskeeper ili O&O ) ili FORMAT diska
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.11.2008., 21:37   #3
St-Ri-DD
Registered User
Moj komp
 
St-Ri-DD's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 13
Citiraj:
Autor Joke Pregled postova
Pobrisi sve programe sta ti ne trebaju pocisti dobro registry (ccleaner,wise registry cleaner,registry mechanic) stavi npr. kaspersky anti virus i napravi defragment diska (diskeeper ili O&O ) ili FORMAT diska
... a dakud (java ga lipi)
... sve u verziji "sam svoj majstor" odrađeno... radi ki Švicarska ur`ca... "navodno sve čisto"... a sad otkud je oti javliji "došao i zašto"... ki će ga znat`... (to ni sis, ozna, udba ... tako to, nebi doznala)...
... (falain na "konstruktivnim" prijedlozima ... `nti )...

Edit:

... recimo da bi se upit mogao izmijeniti u "riješeno" (ne urekao se)
__________________
K: - - -

Zadnje izmijenjeno od: St-Ri-DD. 23.11.2008. u 21:40. Razlog: x
St-Ri-DD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na