Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.02.2010., 16:20   #1
berlincro1
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 11
šta ako se raskine ugovor za flat maxadsl

hi zanimam me nesto
moji imaju preplatu na max adsl flat za internet koji se placa 178 kuna mjesecno,
ja sam podstanar i nabavio bi si isto to kod sebe u stanu taj flet i prikljucaj za internet(trenutno u stanu nemam prikljucak za net)
medjutim cuo sam da se za tu pretplatu od tmobile za internet neograniceni(flat)koji se placa 178kn mjesecno, mora potpisati ugovor na minimalno dvije godine,e to mene muci posto sam podstanar ,ako bi ja potpiso ugovor na dvije godine, a mozda cu se isseliti iz tog stana za godinu dana moro bi onda raskinuti taj ugovor , e sada me zanima cuo sam ako se taj ugovor raskine da se mora platiti neka kazna ili tako nesto, pa me zanima da li je to istina i ako je o kojo je svoti rijec , o vecej ili manjoj
pozdrav
berlincro1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2010., 16:24   #2
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ako raskidaš ugovor, moraš platiti ostatak onoliko mjeseci koliko ti ostalo do kraja ugovora..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.02.2010., 16:31   #3
newalss
Raindrops keep fallin'...
Moj komp
 
newalss's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Đakovo
Postovi: 823
+ morat ćeš platiti router koji si dobio za 1 kunu.
+ onaj paket, koji će ti vjerojatno poslati poštom da sam ugradiš, naplate 100 i nešto kn kao rad tehničke ekipe. Nelogično al tako je bar bilo prije pola godine kada mi je tetka prekidala pretplatu.
Naravno postoji mogućnost prebacivanja pretplate na novi broj pa ako promjeniš stan samo prebaciš sve daljnje račune na novu lokaciju.
__________________
"I told my parents that when I grew up I wanted to be a musician.They said it had to be one or the other"
newalss je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 10:30   #4
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
obvezes se na pretplatu, ne na promet. placas 79 kn pretplatu i 99 kn promet odnosno flat. ako prekines ugovor, placas samo pretplatu za onoliko mjeseci koliko ti fali do kraja ugovora.
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 21:48   #5
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Citiraj:
Autor GT3 Pregled postova
obvezes se na pretplatu, ne na promet. placas 79 kn pretplatu i 99 kn promet odnosno flat. ako prekines ugovor, placas samo pretplatu za onoliko mjeseci koliko ti fali do kraja ugovora.
netočno, sada se plaća oprema ... konkretno za adsl, router kosta 800kn, ako se usluga otkaze u prvih 8 mjeseci ugovora, plati se 100% cijene routera, ako se prekine od 9-16 mjeseca placa se 70% routera ili 75, nisam sad siguran, a ako se prekine od 17 do 23 mjeseca koristenja placa se 50% routera ili oko 400kn, za maxtv je 1500kn STB pa oduzimate + router sto vam ima ...
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 23:15   #6
The AC
Premium
Moj komp
 
The AC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor h3lld Pregled postova
netočno, sada se plaća oprema ... konkretno za adsl, router kosta 800kn, ako se usluga otkaze u prvih 8 mjeseci ugovora, plati se 100% cijene routera, ako se prekine od 9-16 mjeseca placa se 70% routera ili 75, nisam sad siguran, a ako se prekine od 17 do 23 mjeseca koristenja placa se 50% routera ili oko 400kn, za maxtv je 1500kn STB pa oduzimate + router sto vam ima ...
1-8 mj. (prva trećina ugovora) je 100% cijene routera/prijamnika
9-16 mj. (druga trećina ugovora) je 75% cijene routera/prijamnika
17-24 mj. (zadnja trećina ugovora) je 50% cijene routera/prijamnika
cijena prijamnika je 1.612,10kn
cijena routera je 805,55kn
The AC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na