Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.09.2017., 21:36   #1
Konami1989
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 32
Office Access 2013 kreiranje urneka

Pozdrav,

Molim vas za pomoć u office Accessu: Potrebno mi je u Akssesu da napravim bazu sa podacima ime prezime, mjesto i datum rođenja. A poslije da napravim padajući meni u koji cu ukucati ime iz baze i da mi povuce njegove podatke ime prezime, mjesto i datum. Pa da to mogu isprintati.

Hvala puno i svaka pomoc ce mi dobro doci a ko mi pomogne detaljnije i nagrada slijedi Hvala pozdrav!
Konami1989 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2017., 13:14   #2
mradovan
Registered User
Moj komp
 
mradovan's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 110
Je'l ti to za školu, ili za koristiti za posao?

Pitam, jer iako je to lako napraviti u Accessu, ima drugih besplatnih programa koji su za to specijalizirani. Na engleskom se zovu Contact Manager ili CRM (Customer Relationship Management). Mnogi su i na Internetu, pa se ne moraš brinuti da ćeš izgubiti podatke ako ti kompjuter crkne...
mradovan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.09.2017., 17:22   #3
Konami1989
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 32
Citiraj:
Autor mradovan Pregled postova
Je'l ti to za školu, ili za koristiti za posao?

Pitam, jer iako je to lako napraviti u Accessu, ima drugih besplatnih programa koji su za to specijalizirani. Na engleskom se zovu Contact Manager ili CRM (Customer Relationship Management). Mnogi su i na Internetu, pa se ne moraš brinuti da ćeš izgubiti podatke ako ti kompjuter crkne...
Moj brat vodi ekipu stipendista i svako malo mora izdavati uvjerenja da su clanovi te organizacije. Pa pokusavam da mu pojednostavim posao. Nisam nikad radio u accesu ali evo pokusavam preko tutorijala da skontam neki urnek. Pokušat cu ove tvoje preporuke mada bi želio da baza podataka ostane anonimna da ne šalje na internet. U svakom slucaju hvala mnogo
Konami1989 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na