Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2013., 23:41   #751
skovace
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: pula
Postovi: 1
problemi sa NOTLV6TBOXHD Pozdrav svima. novi sam na forumu opcenito i neznam bas kako stvari funkcijoniraju pa se ispricavam za eventualne greske.. prosli tjedan narucio sam ovaj uredjaj iz magazin RS-a i stvarno sam izuzetno zadovoljan sa svime osim sa jednom stvari a ta je da mi na titlovima ne cita slova sa kvacicama znaci š,ć,č,ž,đ,... zaista neznam kako bi rijesio ovaj problem,moze li mi neko ikako pomoci,unaprijed hvala..
skovace je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2014., 12:55   #752
gospod.tomas
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: osijek
Postovi: 4
Pozz ekipa !

Novi sam ovdje. Imam dvt2 rteciver nb 4002 hdT2. Da li je moguće nekako otključati kodirane kanale (nat geo, axn....). Ako to ne, onda gdje ima za DL najnoviji službreni firmware...Tnx
gospod.tomas je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2014., 22:07   #753
Chome
TK
Moj komp
 
Chome's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,088
Imam Panasonic plazmu P42U20E. Od kada mi kabelska uvela neke promjene imam problem sa par progama, nema slike ali ima zvuka.
Tim programima je zajedničko to da su na istom multiplexu, da su mpeg4 i aac zvuk. Ostali programi koji su mpeg4 rade ok jedino što im zvuk nije aac nego mpeg. Slovenija hd, hrt hd rade ali za ove piše da nema videa. Na kompu i Infinity prijemniku je ok. Ne kuzim što je to u tom formatu što mu neodgovara. Ove info o formatu sam očitao na kompu u DVBT Vieweru.
Chome je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na