Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2019., 06:14   #1051
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Je li netko isprobao BroTect AirGlass stakla? Trebam nova stakla za S7, S9 i XA2. Najviše me brine zakrivljenost kod S9. Ne znam kako pokriva 2D krivine tj. edge dio ekrana.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 11:06   #1052
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Ne pokriva. Štoviše, čak su uža od generičkih Kineza.
Prednosti: tanko, rub se gotovo ne vidi, izvrstan oleofobni premaz
Mane: koliko štiti toliko tanko staklo, usko
Isprobao na tri modela mobitela, sumnjam da su što promjenili.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 22:53   #1053
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Inače, na Aliexpressu je sniženje gotovo svih Ankerovih proizvoda. Pronađite njihovu službenu stranicu na Aliexpressu i kad uđete u njihovu trgovinu, kliknite na “Sale”. Inače, koristim njihove kable za iPhone, naručio sam i njihov bluetooth zvučnik prije godinu dana i općenito sam prezadovoljan njihovim proizvodima. Topla preporuka.
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 12:30   #1054
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Tražite UV stakla. Ona kvalitetna su izrezana skoro na mm, lijepe se s tekućim silikonom i suše se UV lampom. Nebitno za koji model,uvijek su izrezana kako treba. Za p20 imaju zakrivljen onaj rub taman,onaj mm i silikon sjedne do ruba. Stakla s ljepilom kostaju od 5 usd do 30 usd pa pogledajte malo reviewove koja su bolja. Kod nas nema puno izbora ,par modela.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 23.08.2019. u 16:53.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 16:55   #1055
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
dosli mi magnetski drzaci BaseUs.



kako sam razocaran, ovaj model. https://www.gearbest.com/stands-hold...ml?wid=1433363



znaci taj dio koji se mice se ono, moze pomaknuti par stupnjeva u bazi, tako da niti mozes zaljepiti vertikalno na tablu ni horizontalno, ope si limitiran polozajem mobitela, smeceeeee
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 08:38   #1056
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
ja skoro uzeo taj al na kraju se odlucio na Ugreen s Alija pa bumo vidli...
renc je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 10:21   #1057
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
dosli mi magnetski drzaci BaseUs.

kako sam razocaran, ovaj model. https://www.gearbest.com/stands-hold...ml?wid=1433363

znaci taj dio koji se mice se ono, moze pomaknuti par stupnjeva u bazi, tako da niti mozes zaljepiti vertikalno na tablu ni horizontalno, ope si limitiran polozajem mobitela, smeceeeee
Mislio sam i sebi to uzeti već par puta, ali jednostavno SVA ta rješenja su LOŠA. Ili se klima, ili odljepljuje, ili nešt treće.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 11:43   #1058
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Imam jedno 8mj ovaj magnetski drzac
https://s.click.aliexpress.com/e/tg2slKAy

Zaljepljen na konzolu, drzi S7 ili N9, evo lepak prezivio i prvo ljeto. Magnet se u odnosu na bazu moze zakrenuti cca 45°. Magnet se ne klima, snug fit, dosta sile treba da ga zakrenes

Osobno na vozackoj strani koristim ipak bolji Ankerov magnetski drzac na ventilaciji (imam fiksna rebra na srednjem otvoru ventilacije pa mi je to super). Veca baza, manja sansa da cu ga promasiti. Bilo ih je nekad u Linksu za 70ak kn
https://www.anker.com/ca/products/va...mount/A7143012
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 11:46   #1059
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Problem je kod tih koji se montiraju na ventilaciju što su kod većine auta ta ventilacijska rebra pokretna, nije to baš super stabilno. A kod nekih modela magnetnih držača koji se lijepe ostaje problem kvalitete ljepila. Ja ću probati onaj Ugreen pa javim dojmove.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 24.08.2019., 11:53   #1060
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Za pokretna ne bi ni preporucio takvo sto, prenestabilno je. Primjera radi, taj anker mi drzi N9 od 200 grama, ali za krajnji donji dio moba (da mi ne smeta plocica za bezicni punjac).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 11:43   #1061
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Stigao Ugreen nosač za mob (magnetni). Kvaliteta izrade vrhunska, kompletno metal. Mali footprint i vrti se u 360 stupnjeva s tim da ne ide preglatko tako da neće opadat, odlično. Osim tanke i lagane okrugle pločice koja ide na mob, dobio sam u kutijici i dodatnu pločicu (deblju veću i težu, pravokutnog oblika) valjda za teške tablete te dodatnu 3m foliju (obostrano ljepljivu) ako ću nosač micati na drugi auto. Navigacija na tom nosaču radi ok, nema ometanja nikakvog. Ljepilo od nosača će valjda držati, ovako djeluje čvrsto. Za sad sam jako zadovoljan, jedino bi volio da sam dobio još jednu pločicu, onu tanju okruglu, za drugi mob. Ali dobro, to se da naručiti za neke jako sitne pare. Nosač me koštao oko 40kn s dostavom s Allija.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 13:28   #1062
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Vidim po Aliji da se prodaje UV kaljeno staklo za mob za kikiriki. Kakvo vam se pokazalo? Netko je svojevremeno pisao o tome da treba nešto zaštiti kada se stavlja ta tekućina na ekran, ali se više ne sjećam što to treba zaštititi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2019., 13:36   #1063
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Otvore na mobitelu (usb, zvucnike, 3.5 i sl).
Dobijes u pakiranju trake kojima prekrijes

Sent from my LG-H930 using Tapatalk
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2019., 16:40   #