Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2017., 13:51   #391
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
no meni je ovo iskreno bezveze jer bi ja sad kao trebao sa cex-a poslati (i platiti fee) svoj btc na exodus wallet te ga export private key koji ga zapravo prebacuje u tekstni dokument (sakrivanje btc-a) te nakon što ova "pizdarija" prođe iportat (kako?) nazad svoj btc na wallet te opet platiti fee da bi ga poslao na mjenjačnicu

isplati li se ovo uopće raditi za 0.05btc? da li su u opasnosti ako ovo gore ne napravim?

EDIT:

btw btc je 2850$ (cex.io)
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 13:56   #392
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,252
pa pise ti lijepo da ce podrzati split, da noobovi ne trebaju nist raditi https://blog.cex.io/news/important-n...in-split-16390
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 14:04   #393
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
pitao sam zato što gdje god pratim ljudi pišu da povučem svoj btc na pc
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 14:09   #394
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
to mozda onima koji imaju 10tke btc-a, nama koji imamo taj kikiriki nema smisla raditi, vise ces na fee potrositi nego sto ces bcc dobiti
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 14:10   #395
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
hvala
arrow je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 15:27   #396
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,252
Povlačiti treba ako ti exchange ili wallet ili gdje čuvaš neće podržati split, jer to znači nema "free" BCC for you. Zato se sad javljaju exchangei ljudima kad ce blokirati BTC i koji ce podrzati fork a koji nece.
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 15:36   #397
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Kak mislis free BCC?

Pa neces imati i jedno i drugo u istoj vrijednosti?

koliko sma ja skuzio ovi koji podrzavaju ce ti omoguciti da prebacis svoj BTC u BCC. A ovi koji ne podrzavaju ce ti omoguciti da drzis samo BTC. E sad ako svi ljudi odluce otici u BCC, a ti nemozes onda znaci da si popusio svu lovu jer ce BTC postat bezvrijedan.

Pazi se onih koji ce sve prebaciti u BCC, jer ako BCC postane bezvrijedan onda opet gubis.

Jel tako?

A moguce je da se sve prepolovi, sto bi znacilo da ce se cijena BTCa od 3000$ prepoloviti pa ces imati 1500 BCC i 1500 BTC, e sad ako ti imas samo jedne onda si popusio 50%.

zato ja idem u FIAT, pa dok se oni dogovore lako ja kupim BTC i po 3000$, a jos lakse i po 1500$
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 15:46   #398
MasterG
Registered User
 
MasterG's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8
Jel netko zna dal blockchain wallet podrzava split?
Nemogu nigdje nac informaciju.
Koliko sam ja shvatio trebao bi dobit istu kolicinu BCC free koliko imas i BTC-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
MasterG je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 15:47   #399
Uzi84
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 170
Ako dodje do BCCa, neces birati neg ces dobiti jedan BCC za svaki BTC. Imat ces po jedan od svakog
Uzi84 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 15:48   #400
johnsmith
Premium
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: vž
Postovi: 1,252
OMG. Hard fork. Dogodilo se s ETH-om. Imo si 1 ETH dobio si 1 ETC. Povijest se ponavlja, u glavnoj ulozi BTC. Znaci imas 1BTC dobis 1BCC "free". NE BIRAS, nego imas 1BTC i 1BCC (il koji simbol ce dobit)

Citiraj:
So, if and when Bitcoin Cash splits off, users would have bitcoin on both blockchains.
Zato i neki poceli kupovat BTC da istovare BCC dok se pojavi, a ima i brijača koji tvrde da je BCC već uračunat u cijenu (400-500usd jer neka japanska il čija burza već dala ekipi trgovat pred neki dan kao test lol) kaj bi značilo da ide BTC -500usd prvog osmog. Znači ak fakat krene cijena od 400usd, to je free money i ide to u pod kak izgleda
johnsmith je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 16:52   #401
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha... Thanks johnSmith sad je jasnije. OJOJOJ. pa onda treba nakupovat taj BTC, ali kako cemo ga navrijeme istovarit?

Nesto slicno je prodala nasa vlada sa dionicama INE ako se sjevate. Napumpala cijenu prije engo su izasle na trziste i oni koji su ih brzo utopili su profitirali, ostali jadnici i stoka sitnog zuba nahebala.

Zato kako cemo biti sigurni, i sto ovaj coinbase onda prica da nece dozvoliti BCC.

Znaci ako imas kod njih BTC onda neces dobiti BCC?
bjezite od njih cim prije.
Kako je s Krakenom?
I sto je sa personal walletima?

EDIT:
Mnoge burze ce biti zatvorene 1.8, a mozda i do daljnjega, vjerojatno da samo one otvorene mogu istovarit ovo. A vjerojatno se i bolje da ce ljudi istovarit BCC odmah cim ga dobiju... Pa neznam cemu ga onda stvaraju... jel vi koji ste pratili ETH, mozete reci sto se desilo s cijenom ETH-a?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 16:55   #402
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Kak mislis free BCC?

Pa neces imati i jedno i drugo u istoj vrijednosti?
kod mene si izgubio cijeli kredibilitet, laprdas iz teme u temu (srecom se bar drzis teme) i stalno sve znas i onda na kraju bubnes takve bisere

nece nitko nikud otici, ljudi gomilaju sad btc da dobiju sto vise bcc, kad bcc krene na burze dumpat ce ga i onda imati jos vise btc sa kojim ce se vratiti nazad u alt markete

valjda si shvatio fork doslovno pa mislis da ce 1btc nakon 1.8. biti 0.5btc i 0.5bcc..nece, tko ima 1btc dobit ce 1bcc free i onda ce na walettu imati obe valute, btc koji vrijedi koliko vrijedi i bcc koji nece nista vrijedti jer neces imati kome prodati kad svi krenu dumpati

burze koje su rekle da ce podrzavati bcc ce samo otvoriti wallet i market kod sebe, one koje su rekle da nisu kod njih nece moci dobiti ni prodati bcc..znaci ako imas dovoljno btc-a da mislis da ces se obogatiti sa bcc prebaci sve na bittrex ili bitstamp
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2017., 17:11   #403
tskarda
Premium
Moj komp
 
tskarda's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Umag
Postovi: 1,099
Dada-as ajde se mrvu ohladi. Stalno pilis s nekim predikcijama i sad jos dezinformiras ljude. Citaj samo, tako ces saznati o cemu se radi.
Fork znaci da ako si imao 31.7. 5 BTC-a, dan kasnije ces imati 5BTC + 5BCC. Oba novcica, ne jedan ili drugi.
tskarda je offline   Reply With Quote