Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.04.2013., 18:05   #1
marko69
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: GB
Postovi: 104
USB memorije problem

Pozdrav. Radi se o xp sp3 računalu na kojem ne rade usb memorije. Prvo sam dugo bio zapeo na: umetneš memoriju, your disk is not formatted whould you format it now. Proba formatirat, eror na samom kraju windows cant make format bla bla.
Pretražio, uglavnom ljudi misle da je rpoblem u samoj memoriji ali to kod mene nije slučaj. HP disk storage format tool također ne pomaže.

U mom čeprkanju promjenio sam da je usb optimised for perfomance. prije je bio quick removal. Sada kada je na perfomance, kada kliknem please insert disk.
marko69 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2013., 18:24   #2
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
memorija ili memorije? samo jedna usb memorija ili vise njih? ako je samo jedna probaj na drugom kompu ako je isto, usb je u banani, ako radi onda je problem u usb konektorima na maticnoj
bamuja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2013., 18:32   #3
marko69
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: GB
Postovi: 104
Memorije. Rade na drugim računalima. Mislim da nije, zašto radi usb periferija?!
marko69 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2013., 18:44   #4
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
frend je imao takav slucaj, mis, tipkovnica, printer, sve je radilo osim usb memorija, usb kontroler se malo zblesirao, pa zbog toga je bila frka. mozda nije to slucaj kod tebe, al izvadi maticnu potrazi gdje se nalazi taj kontroler ako mozes naci shemu pa ga vizualno progledaj, fizicka ostecenja, crnilo, i probaj koliko je topal na dodir dok je maticna ukljucena i dok su mis/tipkovnica spojeni
bamuja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na