Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.04.2013., 13:47   #331
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor tomi2010 Pregled postova
Pozdrav, dali netko zna na koji način je moguće igrat coop s više od 4 igrača? 6-7 je dovoljno. tražio sam po netu ali niti jedno riješenje do sad mi ne radi..
igra se preko garene, naravno.
pomozite molim vas
ako oš igrat sa 6-7 igrača, možeš igrat samo versus ako se ne varam

a to je ono, 4 igrača su human, 4 igrača su zombiji
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2013., 14:06   #332
tole_
Casual Racist
Moj komp
 
tole_'s Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Sneed's feed and seed (formerly Chuck's)
Postovi: 418
Citiraj:
Autor tomi2010 Pregled postova
Pozdrav, dali netko zna na koji način je moguće igrat coop s više od 4 igrača? 6-7 je dovoljno. tražio sam po netu ali niti jedno riješenje do sad mi ne radi..
igra se preko garene, naravno.
pomozite molim vas
Treba ti sourcemod i metamod s jos par modova. OVDJE imas (pomalo sturo) objasnjeno kako sta napraviti. Uglavnom, da se napraviti, ali meni osobno to nije bas zanimljivo jer kampanja je napravljena abs za 4 osobe...
tole_ je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2013., 13:29   #333
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 168
Citiraj:
Autor tomi2010 Pregled postova
Pozdrav, dali netko zna na koji način je moguće igrat coop s više od 4 igrača? 6-7 je dovoljno. tražio sam po netu ali niti jedno riješenje do sad mi ne radi..
igra se preko garene, naravno.
pomozite molim vas
Mutation=>Change Mutation=>Eight Players

Sad si tu mozes podesiti kako oces god igrati
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 15:09   #334
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 15:27   #335
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,900
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Jučer je steam bio srušen zbog toga
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 16:50   #336
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,162
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Jučer je steam bio srušen zbog toga
Neka neka
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 18:15   #337
LostX
Premium
 
LostX's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SK
Postovi: 149
User na steamu dejoxxx ... Pa dodajte za l4d ...
__________________
...
LostX je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2013., 19:18   #338
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,730
fino,skida se.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2013., 14:15   #339
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
E ljudi ne kužim tu ONLINE campanju.

Npr ja bi htio proći cijelu kampanju i redom nivoe kako idu.

Ali kada idem na taj online play on mene baca u random misije.

Ima li to zbilja smisla??
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2013., 14:21   #340
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Stavlja te zajedno k ljudima koji već igraju

pa ako su oni na Part 3 misije, neće tebe staviti na part 1

Ako hoćeš prolazit kampanje sam, igraj singleplayer
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2013., 14:33   #341
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
E ljudi ne kužim tu ONLINE campanju.

Npr ja bi htio proći cijelu kampanju i redom nivoe kako idu.

Ali kada idem na taj online play on mene baca u random misije.

Ima li to zbilja smisla??
startaj novi public game loby (odes na "online play" pa "more search options"), odaberi mapu koju zelis igrat i cekaj da ti se pridruze jos 3 igraca.. i to je to

ako ti se ne da cekat startaj odmah.. startat ces s botovima, koje ce zamjenit igraci koji ti "upadnu"...

ako zelis igrat samo s frendovima onda radis "friends-only game" te pozoves frendove u loby... ako zelis samo s botovima onda igraj singleplayer

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 27.12.2013. u 14:40.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 11:30   #342
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Pa ono ja sam to zamislio prvo prođi kampanju od prve do zadnje misije pa onda igraj bilo koji nivo na bilo kojoj razini.


Ovako je to odmah iz prve dosadno, jer imam odmah sve žive nivo-e, mogu igrat sa apsolutno bilo kime, i ne vidim poantu?? Pa nije to klasika cod ili bf gdje dobivaš fragove

Iskreno glupo mi je sad pamtit točno na kojem sam lvl stao i tražit druge igrače. A da igram kampanju solo to je opet glupost, jer je igra napravljena za MP.


Meni osobno je to jalo loše napravljeno.

I što je sa LFD1 mapama i characterima?? Ček u dvojci imam i jedinicu?? Dakle oni koji su kupili jedinicu su idioti? lol
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 11:50   #343
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Joj daj prvo pogledaj kad je igra napravljena. Kakav cod i fragovi u l4du? Prođes sp da se upoznas s mapama i mehanikom igre, a nakon toga bacas se u mp iu modove koji ti pasu. I da u l4d2 imas sve iz jedinice jer neces vjerovati neki su je kupili prije ovog djeljenja sto je po meni super jer ne moram imati 2 igre vec jednu. Dakle platis jednu dobijes dvije Dobio si super igru besplatno i onda se zalis. Ako ti ne pase unistall i bok.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake







Zadnje izmijenjeno od: Beetlejuice. 28.12.2013. u 12:47.
Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 11:53   #344
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Kakve veze ima kad je igra napravljena s bilo čime o čem ja pričam?? Prođeš sp da shvatiš mehaniku??? Čovjeće za tu mehaniku ti je dovoljan tutorial od 10 minuta da poloviš apsolutno sve što igra nudi, a za to netreba prolazit cijelu kampanju sa svim botovima.

Ima i sve od jedinice i to je dobro?? Pa da za mene je, jer sam dobio i dvojku besplatno, ali je malo retardirano za one koji su kupili jedinicu.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 12:02   #345
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769


Toni jes ti svjestan koliko glup ispadaš sa tim komentarima?

Ako želiš igrat kampaniju po redu, igraj je od prve kampanje i levela do kraja. Možeš je igrati potpuno solo ili sa drugim ljudima. Jedinicu se implementirali u dvojku prije nekih godinu dana (malo više) i prvi puta vidim nekog da se na to žali. Dvojka je ionak dominirala jedinicu i to je bio potpuno logičan potez. Ponašaš se ko oni debili na steam forumu koji sada plaču zašto je igra bila besplatna, a oni su je morali kupiti -.-

Imaš kampaniju i druge razne modove koje možeš igrati sa svojim prijateljima ili random ljudima, a kako ćeš ti pristupiti igri to je potpuno tvoj odabir.

Od izlaska prvog dijela prošlo je 5 godina, a od drugog 4 godine i Valve je odlučio za božić to pokloniti besplatno i sada se nađu uvrijeđeni koji plaču. Kupio sam oba nastavka i stvarno mi nije jasno zašto bi se sada netko trebao osjećati prevarenim.

Edit: Al onda se sjetim tvojih glupih postova u LoL temi pa me ni ne čudi da možeš takve gluposti izvaliti.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 12:14   #346
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
Ajde vrijeđaj malo ajde ide ti to. Kakav sad tebe LOL napada i kakvi glupi postovi??

Ti mene tu vrijeđaš bez nekog razloga i kažeš meni da ja pišem glupe postove??

Da nema mi smisla igra u kojoj postoji kampanja u kojoj su odmah u startu otključani svi nivoi???

Zar je tolki problem bio zaključat te nivoe, pa ih prođeš jednom i da se otključaju?? I da još biraš offline ili online??

Ovako to nema smisla. Barem ne sama kampanja.
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 12:17   #347
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Evo toni, kolega je sve objasnio sto si bio pitao. Bolje ni ja ne bih srocio. Opet ponavljam ako ti ne pase unistall i bok.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake







Zadnje izmijenjeno od: Beetlejuice. 28.12.2013. u 12:47.
Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 12:37   #348
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Ja se nadam da ti trollaš. Pa tko te tjera da igraš kampanije po random redosljedu? Tko? Igraj ih po redu, jednu iza druge. Ta igra nije predviđena za jednog igrača, nego za 4. Također igra ne stavlja priču u fokus, nego gameplay i to je još jedan od razloga zašto je sve otključano.

Ako ti L4D želiš igrati zbog priče onda igru samo obriši i traži dalje. To je isto ko da netko krene igrat Unreal Tournament i počne vajnat kako igra ima sve otključano, kako nema priče, kako se u MP-u mape random mijenjaju, itd. L4D nije igra koju ti tražiš i shvati to.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 13:20   #349
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
Pa ono ja sam to zamislio prvo prođi kampanju od prve do zadnje misije pa onda igraj bilo koji nivo na bilo kojoj razini.

Ovako je to odmah iz prve dosadno, jer imam odmah sve žive nivo-e, mogu igrat sa apsolutno bilo kime, i ne vidim poantu?? Pa nije to klasika cod ili bf gdje dobivaš fragove
Iskreno glupo mi je sad pamtit točno na kojem sam lvl stao i tražit druge igrače. A da igram kampanju solo to je opet glupost, jer je igra napravljena za MP.
Meni osobno je to jalo loše napravljeno.

I što je sa LFD1 mapama i characterima?? Ček u dvojci imam i jedinicu?? Dakle oni koji su kupili jedinicu su idioti? lol
Pa tko tebi brani da prolaziš kampanju od prve do zadnje misije ?

Imaš ih sve od prve do zadnje, možeš svaku kampanju prolaziti po 555 puta ako želiš, uopće ne vidim problem u tome

Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
Kakve veze ima kad je igra napravljena s bilo čime o čem ja pričam?? Prođeš sp da shvatiš mehaniku??? Čovjeće za tu mehaniku ti je dovoljan tutorial od 10 minuta da poloviš apsolutno sve što igra nudi, a za to netreba prolazit cijelu kampanju sa svim botovima.

Ima i sve od jedinice i to je dobro?? Pa da za mene je, jer sam dobio i dvojku besplatno, ali je malo retardirano za one koji su kupili jedinicu.
Ti fakat misliš da shvatiš igru za 10 minuta ?

Aj onda probaj na Expert prolaziti kampanju, igrati Survival ili Versus, baš me zanima outcome

ili ona jedna custom mapa koju smo potemkin, xGame, ja i još netko prolazili - pred sam kraj doleti 4 tenka odjednom, pa ti sad igraj


igra je zakon, ne dosadni uopće tak brzo (pogotovo, ako isprobavaš stalno drugačije načine igre - versus, survival, realism w/e)

samo je trenutni problem kaj ima previše noobova od kad je bila besplatna, pa se ti igrači vuču iza svih ostalih i najebu, ili odu sami previše naprijed i najebu

ali onda uglavnom cijeli team pokupi šoru
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 14:44   #350
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Igru zaista shvatiš u 10 minuta, rokaš zombije i držite se skupa no čim dobiješ oružje u ruke 75% ekipe misli da je rambo i da može sam protiv svih. Tu zabava za sve prestaje.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 14:57   #351
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Beetlejuice Pregled postova
Igru zaista shvatiš u 10 minuta, rokaš zombije i držite se skupa no čim dobiješ oružje u ruke 75% ekipe misli da je rambo i da može sam protiv svih. Tu zabava za sve prestaje.
Nije shvaćanje igre samo - pušku / pištolj u ruke i rafal...

btw. kad smo već kod toga, nije mi jasno pljuvanje po igri kad ju dobiješ za džabe
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 15:35   #352
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Nije shvaćanje igre samo - pušku / pištolj u ruke i rafal...

btw. kad smo već kod toga, nije mi jasno pljuvanje po igri kad ju dobiješ za džabe

Pa nije zato sam i napisao da je bitna timska igra, a ovo što se dobije besplatno i onda se pljuje mislim ono...
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 19:28   #353
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,318
Ja ću ovog lika staviti na ignore, to ti je moja čestitka za božić i novu godinu Zaslužuješ da te se izvrijeđa, ali neda mi se dobit ban zbog nekog random lika

Zna se o kome govorim, ne moram naglašavati
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 21:04   #354
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Danas sam se nasmijal' k'o budala

igram sa neka 2 random lika (easy - Dead Center, Part 4) i naravno likovi su apsolutni njubeki

oni se rađe fajtaju melee sa zombijima umjesto da odu deaktivirat alarm da prestane najezda horde i naravno onda ja krepam

ali vrhunac - lik koji igra Rochelle je incapacitated i leži, a ovaj stoji kraj njega sa med packom i gleda ga kak krepava



tak dugo dok se ovi novi ne nauče igrat, ne bu igra zabavna...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 21:42   #355
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,755
i ja sam se lijepo naigrao, odličan multplayer. Samo treba pogoditi dobru ekipu. Thnx steam!
alengrosevic je online   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 22:53   #356
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Panda i ostatak ekipe ovdje, ako ste za, možemo nabacit ponovo koju kampaniju
Meni stoji instalirana jer sam je skinuo ponovo da mi dropa kartice (kupio si 3 igre na saleu od tih karti, Hotline Miami, The Binding of Isaac, Payday i sada ću si još Nation Red)
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 23:56   #357
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Mogli bi neku custom, ona sa stadionom koju smo igrali pred cca. godinu i pol je bila zakon, ali ubitačna

3 tenka odjednom su previše
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 11:47   #358
tonisostaric
Banned
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Samobor
Postovi: 288
E kad radim svoj game nikako ne mogu igrati na ono dedicated server ili slično, jedino radi kad sam na local, što u biti meni odgovara jer tada imam jako niski ping

Nego htio sam pitat, kada stavim na lokalno i javna igra da li to znači manji odaziv slobodnih igrača s obzirom da je lokalno a ne npr dedicated ili kako već???

I kako odigrat lfd1 kampanju kada završim sa dvojkom?? To se skine kao addon ili??
tonisostaric je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 11:56   #359
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
Nego htio sam pitat, kada stavim na lokalno i javna igra da li to znači manji odaziv slobodnih igrača s obzirom da je lokalno a ne npr dedicated ili kako već???
ne

Citiraj:
Autor tonisostaric Pregled postova
I kako odigrat lfd1 kampanju kada završim sa dvojkom?? To se skine kao addon ili??
sve su ti kampanje izlistane u izborniku
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2013., 13:35   #360
brandon
azriel
 
brandon's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: kavez
Postovi: 246
Jel imaju jugoslaveni kakav svoj game server ili sam osuđen na koreance i ruse?
__________________
Chasing shadows, all your life
brandon je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na