Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2009., 08:58   #1
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Gigabyte MA790FXT-UD5P & Foxconn A7DA-S 3.0

Greškica. Str. 4, na dnu - potrošnja je izražena u °C umjesto W. Na navedenih 2xx °C, ploča bi postala hrpa beskorisne plastike.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2009., 09:22   #2
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Greškica. Str. 4, na dnu - potrošnja je izražena u °C umjesto W. Na navedenih 2xx °C, ploča bi postala hrpa beskorisne plastike.
Ispravljeno, thx.
krešo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2009., 13:14   #3
Dalas
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: on south
Postovi: 81
U uvodu članka gdje kaže, citiram:"Kakvima su se pokazale na testu i da li prelazak na DDR3 memoriju donosi korist pogledajte u današnjem članku." autor najavljuje ocjenu isplativosti prelaska na DDR3 memoriju što u daljnjem tekstu izostaje, izuzmemo li rezultate testova što će expertima pomoći pri donošenju suda, međutim nama ostalim smrtnicima bilo bi od koristi da je autor to spomenuo u zaključku.
__________________

Dalas je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2009., 14:04   #4
krešo
Administrator
Moj komp
 
krešo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: PCE Lab
Postovi: 3,676
Citiraj:
Autor Dalas Pregled postova
U uvodu članka gdje kaže, citiram:"Kakvima su se pokazale na testu i da li prelazak na DDR3 memoriju donosi korist pogledajte u današnjem članku." autor najavljuje ocjenu isplativosti prelaska na DDR3 memoriju što u daljnjem tekstu izostaje, izuzmemo li rezultate testova što će expertima pomoći pri donošenju suda, međutim nama ostalim smrtnicima bilo bi od koristi da je autor to spomenuo u zaključku.
Da, pretpostavio sam da će grafovi dovoljno reći. Ukratko, svi koji su na DDR2 platformi slobodno mogu i ostati jer dobitak prelaskom na DDR3 nije drastičan. No, ukoliko se nabavlja nova platforma, tada je preporuka da se ide na DDR3 jer je to definitivno ulog u budućnost.
krešo je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 18:11   #5
fabjan1902
Registered User
Moj komp
 
fabjan1902's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: rovinj
Postovi: 6
ma790fxt-ud5p bios

imam ovu plocu i gore je verzija biosa f5...htio bih otkljucati jezgre kod phenoma x2 550 ,pa se pitam dali moram prije flashati maticnu s nekom drugom verzijom biosa..
pitam zato jer kada udjem u bios maticne i odem na stavku ACC,vidim da mogu mjenjati stavke za HYBRID i AUTOMATIC..pa mislim da zato ne moram flashati ili se varam!?
fabjan1902 je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2009., 22:39   #6
crni2222
Premium
Moj komp
 
crni2222's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 89
Citiraj:
Autor fabjan1902 Pregled postova
imam ovu plocu i gore je verzija biosa f5...htio bih otkljucati jezgre kod phenoma x2 550 ,pa se pitam dali moram prije flashati maticnu s nekom drugom verzijom biosa..
pitam zato jer kada udjem u bios maticne i odem na stavku ACC,vidim da mogu mjenjati stavke za HYBRID i AUTOMATIC..pa mislim da zato ne moram flashati ili se varam!?
ja imam istu tu maticnu, zadnji bios za nju ti je taj f5, samo stavi Hybrid i ukljuci All cores ili Auto, to ti je dovoljno, eventualno digni malo napon na procesoru, ja sam otkljucao svoj X3 720be i sve radi. i nemoj se cudit ako ti bude pisalo neko "cudno ime" procesora, meni ga otkljucanog cpu-z vidi kao x4 20, am2+, al bitno da rade sve 4
crni2222 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na