Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.06.2012., 07:47   #121
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Koliko sam skontao, ovo je razlog tome
http://danas.net.hr/novac/nomadski-b...une-za-mobitel
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2012., 13:42   #122
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
ajde fala bogu
http://danas.net.hr/hrvatska/ht-ipak...a-na-internetu

da je po onom kaj trolla prvo bi to uveli a onda tek raspravljali

Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2012., 22:50   #123
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Zasto T-mobile u Tarifi za obitelj naplaćuje SMS poruke? Na svakom računu bude po par poruka koje naplate a nisu van paketa besplatnih poruka.
Vjerojatno se naplati poruka za plaćanje parkinga i takve usluge, al nismo platili parking 20 puta!
Jel itko zna išta o tome? Budem ih sad pitao pa ako išta saznam javim.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 16.06.2012. u 22:56.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 16.06.2012., 23:06   #124
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Pa jel ne vidis na mojtelekom na koji broj su poslane? Ja sam isto imao par, mislim 3 su bile samo slanje prve poruke na parking (aktivacija) i 2 su bile aktivacija iMessages za iPhone
__________________
imaticx je online   Reply With Quote
Staro 16.06.2012., 23:12   #125
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Je, izgleda da kad ode nekom ko je u inozemstvu naplate poruku. +iMessages i FaceTime. Treba profiltrirati sve podatke i pozive prema mrežama i tipu pa se onda vidi.
Malo su to loše oni profiltrirali jer i poruke negdje računaju kao pozive prema njihovom centru za poruke.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 18:40   #126
vava
Premium
Moj komp
 
vava's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Dubrava kod Vrbovca
Postovi: 270
Izasao mi se ugovor na t-mobile extra obitelj 150kn- znaci 2 broja.
Racuni su mi dolazili izmedju 180 i 220kn,
to mi je bilo dosta za placanje posto imam i brutalnu tarifu.

Jucer sam bio u t-centru kz da vidim sta mi mogu ponuditi jeftinije ili prelazim na bonove,da mi broj ostane.

Nudi mi extra obitelj+ 175kn + 2 radijske frekvencije=195kn mj.
u tarifi je 250min prema svima,100 sms-a i flat internet.

I opet dolazim do mj racuna preko 200kn
Naravno ja na to ne pristajem i trazim raskid pretplate, nisu bili bas odusevljeni sa time,ali jbg.

I danas ja zovem sluzbu za korisnike na neki besplatni broj da potvrdim raskid pretplate.

I opet po starome,da zasto prekidam pretplatu itd.

Da bi mi na kraju ponudili :

extra obitelj+ 175kn + 2 radijske frekvencije=195kn/mj sa 50% popusta znaci 97.5kn/mj

To je bez ugovora,sad cu vidjet sta ce biti dalje,jer sam mislio prijeci na simpu prejaku opciju.
__________________

vava je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2012., 23:45   #127
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Citiraj:
Autor vava Pregled postova

Da bi mi na kraju ponudili :

extra obitelj+ 175kn + 2 radijske frekvencije=195kn/mj sa 50% popusta znaci 97.5kn/mj

To je bez ugovora,sad cu vidjet sta ce biti dalje,jer sam mislio prijeci na simpu prejaku opciju.
Na koju foru sad tih 50%?

Rade kaj hoce...
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2012., 03:28   #128
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Da rade kaj hoće kao na placu. Tako su meni dali na mobitel 30% dodatnog popusta i dodatnih 6000 bodova na kredit prije god i pola kada sam produžavao pretplatu jer sam bio nezadovoljan cijenom uređaja a nisam želio niti jedan drugi uređaj osim toga (desire) i to me vodilo ka odustajanju od pretplate kod njih i prelaska kod drugog operatera. Neznam kaj ču sada smislit da iskopam neki popust jer pretplata brzo izlazi Uglavnom nek se nitko ne uvrijedi ali sa lopovima moraš po lopovski.

Kaj je najbolje tada sam potpisao na 2 godine tarifu flex 150, te sam prije pola godine promijenio tarifu u extra total m isto 150kn mjesečno koja je bitno povoljnija od flex 150 tarife a da bi sve bilo još bolje danas sam sa extra total m prešao na extra total+ s koja iznosi 125kn a nema uspostavu poziva te sam na to još uzeo paket flat za 50kn te sada za 175 kn imam sve neograničeno i da stvar bude ljepša to sam sve obavio od doma preko moj tmobile. E sada vi meni recite da se nemre sa njima. Prvo mi spuštaju cijenu mobitela na mizeriju a onda mogu koristiti manju tarifu nego kaj sam potpisao u ugovoru

Zadnje izmijenjeno od: marko_zg. 21.06.2012. u 03:35.
marko_zg je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2012., 07:57   #129
vava
Premium
Moj komp
 
vava's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Dubrava kod Vrbovca
Postovi: 270
Rade sve samo da zadrze na pretplati, to im je sigurna lova mjesecno,ovako bi izgubili dva pretplatnika.
I imam pravo na uredaje kao da placam normalnu pretplatu,ako potpisem ugovor na 24mj,ali to ce jos pricekat koji mj.
__________________

vava je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2012., 17:22   #130
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Jos jedan harac, umjesto normalne cijene za sms od sada ce se usluga parkinga naplacivati 0.65kn, te parkiranje u garazi 1.24kn.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2012., 17:35   #131
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor marko_zg Pregled postova
Kaj je najbolje tada sam potpisao na 2 godine tarifu flex 150, te sam prije pola godine promijenio tarifu u extra total m isto 150kn mjesečno koja je bitno povoljnija od flex 150 tarife a da bi sve bilo još bolje danas sam sa extra total m prešao na extra total+ s koja iznosi 125kn a nema uspostavu poziva te sam na to još uzeo paket flat za 50kn te sada za 175 kn imam sve neograničeno i da stvar bude ljepša to sam sve obavio od doma preko moj tmobile. E sada vi meni recite da se nemre sa njima. Prvo mi spuštaju cijenu mobitela na mizeriju a onda mogu koristiti manju tarifu nego kaj sam potpisao u ugovoru

Sveje to po ugovoru samo ga ti necitas!

Da nisam radio tamo nebi ni ja znao niš...
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 15:47   #132
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
stari ode u ht produzit ugovor za adsl, kao dobit ce za kunu htc explorer. moze, taman sestri treba tak neko smece od mobitela. nemaju mobitel trenutno, poslat ce postom. dodje mobitel postom sve zapairano, neotvarano, naizgled odlicno. pokusam upalit nista, stoji 20 minuta na htc logu. stavim punjac, probam s njim, isto stoji na htc logu. napunim bateriju do kraja, upalim, opet stoji na htc logu. ajmo u t-shithole...ovaj..centar...dodjem tamo, cekam sto godina jer ljudi se ljepe na mobitele ko muhe na govna. dodjem na red, kazem ne moze se upalit mobitel, prije dva sata mi doso postom. pa gospodine prazna vam je baterija, ouuu jea, debil sam, mislio sam da radi na sunce. objasnim da je baterija puna i ne radi. nakon sto su isprobali, "pa gle, ipak ne radi". dobro, ide mobitel na servis. ali garantni list vam nije ovjeren, wtf mobitel je maloprije doso zapakiran kako bi bio ovjeren garantni list. ajd dobro kao ovjerit ce garantni list. pitam jel mogu dobit novi mobitel nek ovaj stave ispod prvog fapa koji naidje..? ne, ne moze, mora u zagreb na servis. i super, sad cekam da dodje mobitel iz zagreba, jer mi ne mogu dati glupi drugi mobitel. fak jea

nabijem android, htc i t-mobile.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2012., 15:51   #133
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
jebiga, na 100 komada dođe 5 koji su na neki način sjebani. Ti si baš dobio limun
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 12:33   #134
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Evo ovak zanima me sljedeće. Uskoro mi istječe pretplata na tmobile pa mislim produžiti još dvije godine, to će biti ukupno 8 godina da sam na njihovoj mreži. E sada ja bih kupio galaxy s3 ali ne želim ga kupiti i produžiti pretplatu kod njih ako ne mogu dobiti ne brendirani uređaj. U tarifi koju ja uzimam će me koštati cca 3500kn pa mislim da imam čak i pravo tražiti ne brendirani uređaj jer sa tim brandiranim stvarima samo problemi i uostalom živcira me kada se uređaj pali da ide onaj tmobile logo i zvuk, pa kupio sam galaxy s3 a ne tmobile neki mob. Sada ako netko zna molio bi ga da me uputi jer imam ja kakvo pravo tamo se natezat sa njima i tražiti ne brendirani uređaj ili ne? Uređaj može biti zaključan na tmobile mrežu i to mi nije nikakav problem ali želim da bude ne brandiran.
marko_zg je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 16:08   #135
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 345
S3 koji sam uzeo kod njih nije brendiran. Jedino što oni stave je neki njihov bloatware app "T-mobile menu" i to je to. Ostalo je sve isto kao i na svakom S3. Kod podizanja je normalno Samsung logo.
Možda je zaključan na mrežu ali to nisam probao jer nemam od druge mreže microSIM.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2012., 16:53   #136
marko_zg
Premium
Moj komp
 
marko_zg's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 243
Citiraj:
Autor mbed Pregled postova
S3 koji sam uzeo kod njih nije brendiran. Jedino što oni stave je neki njihov bloatware app "T-mobile menu" i to je to. Ostalo je sve isto kao i na svakom S3. Kod podizanja je normalno Samsung logo.
Možda je zaključan na mrežu ali to nisam probao jer nemam od druge mreže microSIM.
to je onda ok, nego buraz nedavno uzeo galaxy s+ kod njih. Pa to je cudo covjece nema nista samsung, ono dize se mob svira onaj tmobile i logo ide. Nego fora je kod rootanja i stavljanja drugog softwera na njega jer nema za skinut originalni tmobile softwer a oni u servisu znaju koja je serija brendirana pa ako dođe do kvara nemam tu verziju tmobile softwera da vratim. ali glavni problem je kaj odvratno izgleda hehe, dobro da mu još na poleđini ne napišu tmobile.



a mozes probat tako da izrezes neku staru karticu na te dimenzije isti vrag ti je. ajde ako imas neku za ne koristiti sim karticu isprobaj bas me zanima jer je lockan ili nije
marko_zg je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 01:58   #137
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Evo malo da podignem temu. Ističe mi t-mobile pretplata sljedeći mjesec, pa sam počeo gledati nove uređaje i tarife. Ali imam neka pitanja, pa ako netko zna odgovor. Trenutno sam na total +s tarifi s popustom od 50% na pretplatu. Bilo bi sve super kad bih mogao tako ostati, međutim, mobiteli su preskupi. Zanimaju me iphone 4s, SG s2. Ja bih išao na Total +L, a nakon mjesec dana bih se prebacio u obiteljsku tarifu L (300kn) sa šogorom. To mi je kum napravio prošli mjesec sa ženom i upalilo je. Dobio je SIII za 1600kn, prvi mjesec će platiti još 300kn (iznos L pretplate), a sljedeći mjesec će se prebaciti na obiteljsku tarifu i plaćati 300kn za njih oboje. E sad zanima me vrijedi li to i za iphone, budući da t-mobile ima nešto drugačiju politiku s Apple-om (smanjivanje tarife ide nakon minimalno godinu dana, dok je kod drugih uređaja 6 mjeseci).
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2012., 23:12   #138
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Da li netko zna ako se još uvijek može produljiti pretplata 6 mjeseci prije isteka ugovora?
2010. godine sam mogao, da li su se možda pravila promijenila?
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 06:34   #139
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Da li netko zna ako se još uvijek može produljiti pretplata 6 mjeseci prije isteka ugovora?
2010. godine sam mogao, da li su se možda pravila promijenila?
mislim da ne....

Citiraj:
Autor zlajavk Pregled postova
He,he.....Tele2 revolucija ..zakon
Veoma konstruktivan post povezan sa temom,ti mora da si aktivan na B*g.hr
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 07:26   #140
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
@salvarez..pitao sam isto pitanje frenda koji je radio do prije mjesec dana u t-mobile i veli da nost od toga. Ali nazovi pa nek ti i oni potvrde.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 10:16   #141
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
@salvarez..pitao sam isto pitanje frenda koji je radio do prije mjesec dana u t-mobile i veli da nost od toga. Ali nazovi pa nek ti i oni potvrde.
Da, dobro si rekel. Produljenje je moguce tek kad ugovor istekne. Nema vise 3 ili 6 mjeseci prije. Potvrdeno iz tmobile.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 10:33   #142
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
I ja sam htio produžiti pošto mi je ostalo još šest mjeseci ali ništa od toga, a kad bolje razmislim i bolje je tak pošto mi se ne veže ugovorom. Razlog je naravno bio novi uređaj.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 10:55   #143
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
I ja sam htio produžiti pošto mi je ostalo još šest mjeseci ali ništa od toga, a kad bolje razmislim i bolje je tak pošto mi se ne veže ugovorom. Razlog je naravno bio novi uređaj.
Ja isto mislim izdržati još do početke iduće Jeseni i onda bježati na nekakav bon bon, malo minuta, malo smsa i ostalo na internet promet spucati. Ispadne me manje nego sada, a puuno više dobivam. Osim ako ne upadne nekakav full sweet deal.
  Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 11:06   #144
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Ja i devojće smo na extra obitelj + (M) tarifi (kljuk) i fakat je ok. Mislim da je mogu koristiti i bez ugovora. Budem im ponudio da ću uzeti ugovor na dvije godine ak za 2k kn daju dva high end mobitela. Neki WP8 ili neki noviji android.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 12:39   #145
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Da li netko zna ako se još uvijek može produljiti pretplata 6 mjeseci prije isteka ugovora?
2010. godine sam mogao, da li su se možda pravila promijenila?
Možeš ako koristiš neku od tarifa koje više nisu aktualne. Međutim, recimo da ti je ostalo 6 mjeseci, potpišeš novi ugovor i uzmeš aktualnu tarifu (Extra total + S,M,L,XL,XXL) onda ti se računa preostalih 6 mjeseci + 24 mjeseca nove tarife, znači 30 mjeseci. Sad ti vidi što ti je bolje.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 22:34   #146
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
I ja sam htio produžiti pošto mi je ostalo još šest mjeseci ali ništa od toga, a kad bolje razmislim i bolje je tak pošto mi se ne veže ugovorom. Razlog je naravno bio novi uređaj.
Da, tak sam i ja mislio uzet novi mobitel. Al ne bu niš od toga. Kak se veli, to baka ne kuha.

Citiraj:
Autor Tomtam Pregled postova
Možeš ako koristiš neku od tarifa koje više nisu aktualne. Međutim, recimo da ti je ostalo 6 mjeseci, potpišeš novi ugovor i uzmeš aktualnu tarifu (Extra total + S,M,L,XL,XXL) onda ti se računa preostalih 6 mjeseci + 24 mjeseca nove tarife, znači 30 mjeseci. Sad ti vidi što ti je bolje.
Već sam na Extra Total+ M tak da ništa od toga.
Idem ja lepo na tarifu ispod, S+ i onu ponudu za popust do 28. godine. Bude prošlo tih 6 mjeseci brzo.
Možda dođu do onda i Nexusi 4.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 22:49   #147
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ja i devojće smo na extra obitelj + (M) tarifi (kljuk) i fakat je ok. Mislim da je mogu koristiti i bez ugovora. Budem im ponudio da ću uzeti ugovor na dvije godine ak za 2k kn daju dva high end mobitela. Neki WP8 ili neki noviji android.
heheh , i ja čekam ponudu do jaja al ne daju se.... očito moram prijetit prelaskom kod drugih.... al dobro , za 122kn fix ni ne moraju mi ponuditi nesto....
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2012., 23:14   #148
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Njihov sam klijent 13 godina, a od toga sam sedam godina pretplatnik. Nek si odvagnu.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2013., 20:21   #149
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
T-mobile software na serveru

Nisam siguran da li je ovo pravi podforum za ovakvo pitanje, al evo:

da li netko zna što upotrebljavaju od softwarea (OS, baza, programi) za obračun plaćanja...naime, nevjerojatno mi je da im za to treba 10-ak dana
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 17:36   #150
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Nekak čudno niske cijene u T-mobile na pretplatu za Sony Xperia Z. Pa ako netko razmišlja o novom uređaju, ne bi bilo loše uzet. U oglasnicima i dućanu su cijene ludilo.

Cijene za novi ugovor:

EXTRA priča M 4.448,00 kn 4.048,00 kn
EXTRA total+ S 3.298,00 kn 2.898,00 kn
EXTRA total+ M 2.098,00 kn 1.698,00 kn
EXTRA total+ L 1.698,00 kn 1.298,00 kn
EXTRA total+ XL 1.098,00 kn 698,00 kn
EXTRA total+ XXL 498,00 kn 98,00 kn
salvarez je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na