Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.02.2011., 23:02   #1
gokiSP
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 136
Facebook - nova lozinka - Riješeno

Znam da postoji hrpa tema o fejsbuku, ali nisam našao odgovor na svoj problem, a fejbukov "centar za pomoć" više odmaže nego što pomaže. A neki kontakt preko kojeg bi mogao kontaktirati nekoga tko se brine o tome nisam našao.

Dakle, dugo vrmena sam koristio istu jednostavnu lozinku iz razloga što nikad nisam imao problema sa nekim provalama, i sve je bilo ok dok ja nisam zabrijao da mi je netko upao na fejs, i tada počinje kakanje. U tom trenutku sam tu jednostavno lozinku promijenio u neku malo kompliciraniju, toliko kompliciranu da sam je i sam zaboravio. Zapravo, sve je bilo ok dok je Opera pamtila lozinku, ali onda sam nešto nekim slučajem sprčkao i odjavio se, a kako lozinku nisam spremio u Operin "čarobni štapić" nisam se mogao ulogirati. Naravno, prvo sam par sati sjedio pred tipkovnicom i pokušavao se sjetiti lozinke, naravno, bezuspješno. Nakon toga sam probao napraviti novu preko "zaboravili ste lozinku?", i tu sada nastaje problem. Naime, mail koji koristim i pomoću kojeg se prijavljujem na fejsbuk, oni smatraju nevaljalim iz razloga što nikad nisam klikao na one njihove obavjesti koje bi stizale nakon što bi netko nešto kontaktirao i sl. E sad, do nove lozinke ne mogu doći jer mi oni ne žele poslati mail iz gore navedenog razloga, a isto tako ni ja ne mogu doći do nekog maila da ih kontaktiram. Probao sam ih kontaktirati preko onih njihovih kontakt formi, ali odgovora nema. Znam da će neki reći da jednostavno napravim novi profil, ali to baš i nije neka opcija, jer na starom profilu imam neke podatke koji mi trebaju, a i ne bih htio ostati bez svih slika i svega što tamo imam. Dakle, postoji li nekakva šansa da se to osposobi?
Btw, iako lozinku nisam spremio u Operin "čarobni štapić", ona je tu lozinku ipak zapamtila jer bi me automatski prijavila čim bi otvorio fejs. Stoga, postoji li šansa da se ta lozinka nekako izvuče iz Opere?

Edit: moram napomenuti kako mi sada ponovno dolaze mailovi od fejsa kada mi netko pošalje poruku i sl., ali i dalje mi ne dolazi mail kada kliknem na "zaboravili ste lozinku?". Ovo sam nadodao iz razloga što kažu da se treba obratiti davatelju usluga i provjeriti da oni ne blokiraju dolaznu poštu od strane Facebooka. No, ako mi stiže mail kad mi netko pošalje poruku, onda bi valjda trebalo i ovo za lozinku, tj. ne bi trebao biti problem u te-komu, jel?

Zadnje izmijenjeno od: gokiSP. 02.02.2011. u 13:03.
gokiSP je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2011., 23:08   #2
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Opera Password recovery. Trial verzija prikaže prvih par znamenki. Meni je bilo dovoljno da se prisjetim ostatka pa probaj.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2011., 23:42   #3
gokiSP
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 136
Koristan program, ali tu mi pokazuje onu staru lozinku, nema ove nove.


Svejedno
gokiSP je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2011., 13:03   #4
gokiSP
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 136
Riješeno, ipak su odlučili poslati mail.
gokiSP je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na