Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.06.2014., 14:25   #211
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Taj paket je cista pljacka u kombinaciji s Max 3.
Max 3 je pljacka isto cim je dostupan netko drugi ti no to je druga prica.

Kaj trebas ti, tj koliko trosis poziva, poruka i interneta i naci cemo ti najpovoljniju kombinaciju?

Ima u T-mobileu akcija sad do 22.6.. Sve flat za 97,50 kn
Imao sam obiteljsku L (tj još uvijek imam, jedan OTPO je još 1 mjesec, a drugi 8) za 200kn mjesečno (plus onih 10kn za RF), meni su nudili neku pojedinačnu tarifu ali 135kn, a ne 97kn
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2014., 14:32   #212
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Nisi u toku

Pogledaj temu Koju tarifu odabrati, zadnjih par stranica prolistaj.
To ti je promocija na PZS L. Dobijes 50% popusta na tarifu i 100% na flat opciju. U onoj temi je sve receno kako dobiti to.
Tih 97kn je sa svim nametima.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.06.2014., 14:46   #213
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Nisi u toku

Pogledaj temu Koju tarifu odabrati, zadnjih par stranica prolistaj.
To ti je promocija na PZS L. Dobijes 50% popusta na tarifu i 100% na flat opciju. U onoj temi je sve receno kako dobiti to.
Tih 97kn je sa svim nametima.
Eto sad jesam, pročitao sam 87-mu stranicu

što je tih 15kn razlike od 82,5 do 97,5kn?
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2014., 15:00   #214
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
5 radijska + 10 novi namet
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2014., 18:24   #215
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Nego, danas u T-centru sam dobio informaciju da ne mogu zadržati broj koji godinama koristim ako želim raskinuti ugovor zbog povećanja cijena operatera. Točnije, oni broj ponište/stave u karantenu. Ne znam kako ste vi prebacivali te brojeve sa pretplate na bonove tj. Simpu na koju sam i ja htio preći nakon raskida. Ima li veze što se radi o poslovnom a ne privatnom korisniku, ili im je ovakvim informacijama cilj samo zadržati korisnike pod svaku cijenu?
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2014., 18:40   #216
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
Nego, danas u T-centru sam dobio informaciju da ne mogu zadržati broj koji godinama koristim ako želim raskinuti ugovor zbog povećanja cijena operatera. Točnije, oni broj ponište/stave u karantenu. Ne znam kako ste vi prebacivali te brojeve sa pretplate na bonove tj. Simpu na koju sam i ja htio preći nakon raskida. Ima li veze što se radi o poslovnom a ne privatnom korisniku, ili im je ovakvim informacijama cilj samo zadržati korisnike pod svaku cijenu?
Vjerojatno ovo zadnje

http://www.hakom.hr/default.aspx?id=342

"Korisnici mogu odabrati za sebe optimalnog operatora sukladno svojim potrebama i navikama. Služi li se korisnik uslugama jednog operatora i odluči prijeći u mrežu drugoga, to može učiniti na jednostavan način uz zadržavanje dotadašnjeg broja.

Operatori i davatelji usluga moraju omogućiti korisnicima zadržavanje istog broja i predbroja, bez obzira na mrežu u koju prelaze."


Pokaži im ovaj link i galami da ćeš im hakom dovest
segregator je offline   Reply With Quote
Staro 17.06.2014., 18:53   #217
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Meni su htjeli broj ukinut jos pred par mj. kad sam htio otplatit par zadnjih rata ugovra i napravit novi. Nema veze sa mozgom. Ocu novi ugovor, skuplji i jos im otplatim stari a oni mi broj hoce ukinut skroz. Problem je kao da je to vec jako star ugovor bla. bla, kao nije taj neki HOF pa to ne moze. Taj broj imam valjda 6 godina sa pretplatama. Tak da nebi rekao da zele pod svaku cijenu zadrzat pretplate nego jednostavno da su glupi ko k..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 05:16   #218
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor segregator Pregled postova
Izgleda da ću trebat biti uporan onda, jer nije puno vremena preostalo. U toku sam, al oni očito muljaju (i ne samo mene, jer
su i nekim kolegama u firmi isto rekli)
Pročitaj moj post #182 ... Muljaju,tj.zaštitili su se u slučaju raskida. Mobitel kao daju povoljnije ali ti ga fiktivno na računu prikazuju kao da ga plaćaš,a popust su ti kao dali na naknadu za tarifu. I dok si pod ugovorom sve ok,ali ako hoćeš raskinuti kaažu kao uređaj treba isplatiti. A prije toga kažu dobili ste popust na mobitel,niste oštećeni,plaćen je u cijelosti.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2014., 12:09   #219
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
Nego, danas u T-centru sam dobio informaciju da ne mogu zadržati broj koji godinama koristim ako želim raskinuti ugovor zbog povećanja cijena operatera. Točnije, oni broj ponište/stave u karantenu. Ne znam kako ste vi prebacivali te brojeve sa pretplate na bonove tj. Simpu na koju sam i ja htio preći nakon raskida. Ima li veze što se radi o poslovnom a ne privatnom korisniku, ili im je ovakvim informacijama cilj samo zadržati korisnike pod svaku cijenu?
odi i reci da zelis raskid ugovorne OBAVEZE, kroz 24h ti skinu ugovornu obavezu i nakon toga si "slobodan" tj. mozes sa svojim brojem sta hoces.. mozes ostat na postojecoj pretplati, uzet novu pretplatu (mozes cak i uzet novi telefon - ako to nova pretplata dozvoljava), prec na bonove ili prebacit broj na drugu mrezu...

ja sam proslu srijedu oso u t-centar i za 5min rijesio raskid obaveze, doso prekosutra (u petak) na isto mjesto da me prebace na bonbon... i evo danas sam na bonbonu
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2014., 13:46   #220
segregator
Propali Amigaš
Moj komp
 
segregator's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Nin
Postovi: 6,959
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Nisi u toku

Pogledaj temu Koju tarifu odabrati, zadnjih par stranica prolistaj.
To ti je promocija na PZS L. Dobijes 50% popusta na tarifu i 100% na flat opciju. U onoj temi je sve receno kako dobiti to.
Tih 97kn je sa svim nametima.
Nisu mi htjeli dati tu promociju u t-centru, ali su me danas nazvali iz službe za korisnike i ponudili čak i bolju stvar, bar za moje potrebe...165kn (sve uključeno) za Obitelj L sa FLAT opcijom...sad se samo moram nadati da mi nisu nešto prešutjeli, tipa "flat vam vrijedi samo prva tri mjeseca" ili neka slična fora
segregator je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.06.2014., 13:51   #221
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Pa uvjeri se tocno u ponudu i sto ces potpisati. Zasto se nadati kad se mozes uvjeriti.
Juice je offline   Reply With Quote