Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2012., 17:32   #91
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Citiraj:
Autor MrSkoetman Pregled postova
Znači:

EXTRA total+ S za mlade - 62.50 kn
Opcija Flat - 50.00 kn
Radijska frekvencija - 10.00 kn
= 122.50 kn/mj

I dobije se kaj?

Flat prema svim mrežama. Pravi flat ili kak to T-Mobile obično zna napravit: X minuta unutar T-a, Y prema fiksnim mrežama, a Z prema ostalim mobilnim?

Za data piše da je unlimited. Do kolko je unlimited u full brzini, odnosno nakon kolko shapeaju na 64/64 kbps?

I s tom Opcijom Flat isto nema uspostave poziva?
Sve ti pise na t-mobile stranici. Sa flat opcijom imas neogranicen broj minuta i sms-a prema svim mrezama, pokretnim i ne pokretnim. A internet je kao i do sad, je flat ali smanje brzinu nakon 512 potrosenih megabajta. A uspostave poziva nema uopce, sa ili bez flat opcije.
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 17:35   #92
zag0
Premium
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 128
Citiraj:
Autor z33 Pregled postova
Sve ti pise na t-mobile stranici. Sa flat opcijom imas neogranicen broj minuta i sms-a prema svim mrezama, pokretnim i ne pokretnim. A internet je kao i do sad, je flat ali smanje brzinu nakon 512 potrosenih megabajta. A uspostave poziva nema uopce, sa ili bez flat opcije.
Zašto bi onda netko uzeo tarife M/L/XL/XXL + Flat Opciju? Radi jeftinijeg uređaja?
zag0 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 18:07   #93
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Citiraj:
Autor MrSkoetman Pregled postova
Zašto bi onda netko uzeo tarife M/L/XL/XXL + Flat Opciju? Radi jeftinijeg uređaja?
Da, jedino to i eventualno 1GB brzog interneta
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 18:10   #94
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Citiraj:
Autor MrSkoetman Pregled postova
Zašto bi onda netko uzeo tarife M/L/XL/XXL + Flat Opciju? Radi jeftinijeg uređaja?
Da, izgleda da su se tu zahebali. VIP i Tele2 ih je stavio pred gotov čin, pa su nekako ovu ponudu napravili zbrda-zdola.

Čovjek iz T-Mobile mi je rekao kako su promptno morali nešto napraviti i odgovoriti na ponudu konkurenta inače im se ne bi dobro pisalo.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2012., 19:47   #95
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Pa da,evo juče smo ja i 2 lika i jedna trebica prebacivali brojeve,šta u VIP šta u Tele2....i nisam požalio,iako me nagovaral lik na šalteru....ne fala
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2012., 13:41   #96
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Po meni, nakon višesatnog vaganja, za mlade do 28.g najpovoljnija je ova nova T-mobile tarifa EXTRA TOTAL S+, sa 50% popusta za mlade.

Uglavnom, za mjesečnu naknadu od 62,50kn + 10,00kn radijske frekvencije = 72.50kn dobije se 1000 minuta prema t-mobile i t-com mreži, 150 minuta prema ostalim mrežama BEZ uspostave poziva, flat internet (512mb) po max brzini i 50 sms-ova.

Za dodatnih 25,50 kn može se aktivirati 300 sms/mms unutar T-mobile mreže, ILI za 50,00kn opcija FLAT za neograničene sms/mms, pozive, prema svim mrežama!

U biti, korisnik može birati pretplatu, 72,50kn, 98,00kn, ili 122,50kn, ovisno koji su mu mjesečni apetiti.

Meni je do sada u extra total s račun bio oko 160,00kn-170,00kn jer sam imao brdo kratkih poziva pa me uspostava pojela, u extra total s+, ću zasigurno prešparati barem 50,00 - 70,00kn mjesečno. Na prvu ruku, odlično!
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2012., 13:35   #97
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
...i t-com mreži...
Mislim da nije prema T-Com fiksnoj. Bar sam ja tako shvatio iz onoga što piše na netu.
Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2012., 15:35   #98
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
Citiraj:
Autor Feyd Pregled postova
Mislim da nije prema T-Com fiksnoj. Bar sam ja tako shvatio iz onoga što piše na netu.
Piše, citiram: "U mjesečnu naknadu uključeno je neograničeno telefoniranje untar T-Mobile HR mreže i prema T-Com fiksnoj mreži u Hrvatskoj, te 150 minuta razgovora prema svim ostalim mobilnim i fiksnim mrežama."
Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 11:08   #99
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Bezecinho Pregled postova
Piše, citiram: "U mjesečnu naknadu uključeno je neograničeno telefoniranje untar T-Mobile HR mreže i prema T-Com fiksnoj mreži u Hrvatskoj, te 150 minuta razgovora prema svim ostalim mobilnim i fiksnim mrežama."
Gdje to piše?

Ja sam iz ovoga zaključio da nije uključeno.

Feyd je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2012., 14:56   #100
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
27. U tarifnim modelima (naziv) HT zadržava pravo onemogućiti korištenje VoiP I MoiP usluga svojim
krajnjim korisnicima. HT će navedene zabrane primjenjivati od 31.siječnja 2013.godine.

Ovo je netko stavio na jedan drugi forum... nadam se da nece poceti takva praksa i kod drugih operatera.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 00:04   #101
Bezecinho
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: HR
Postovi: 148
@Feyd

Kad klikneš na opciju u tablici, pojavi se mali prozorčić u kojem piše ovo o čem govorim. Evo i slike. Sad ak ga muljaju, muljaju ga.

Bezecinho je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 08:20   #102
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
KAKVI GENIJALCI

U doba kad svi uvode flat na sve,oni se našli kur*it. Osim kaj bu dobili odgojnu šamarčinu od EU,potjerali bu si fin dio korisnika do nove jare..... well done T-Mobile CRO!
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 12:01   #103
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
Ma znaju oni predobro naše većinu prosječnih korisnika kakvi su, i kako lako ih se može obradit pričom, uvjeravanjem ili malo jeftinijim mobitelom, tak da neće ništa puno izgubit. Ali da ponuda je jad i bijeda, potpuno je, drugi daju prema svima a oni se ograničavaju na svoju mrežu.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 14:00   #104
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
KAKVI GENIJALCI

U doba kad svi uvode flat na sve,oni se našli kur*it. Osim kaj bu dobili odgojnu šamarčinu od EU,potjerali bu si fin dio korisnika do nove jare..... well done T-Mobile CRO!
Bas citam i ne vjerujem.

I ovak da nisam imo nekih komplikacija oko prijenosa broja na TELE 2 na Revoluciju bi se maknou od njih, a ovo ce jos samo ubrzati taj proces cim mi istekne ugovorna obveza na drugom broju.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 17:33   #105
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
KAKVI GENIJALCI

U doba kad svi uvode flat na sve,oni se našli kur*it. Osim kaj bu dobili odgojnu šamarčinu od EU,potjerali bu si fin dio korisnika do nove jare..... well done T-Mobile CRO!
Kao prvo, to nije na snazi i planira se tek iduće godine tako da ne znam čemu rasprava oko toga, a kao drugo, neće tmobile napraviti nešto što neće i drugi operateri.
Ono, logika neka.
W.Digital je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 17:42   #106
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Nisu li neki španjolski operateri napravili isto to?

Pa to je sve kartel i mafija, kao i korporacije u bilo kojem biznisu, nisu ludi da se idu nadmetati direktno i rušiti jedni druge kad mogu musti ljude za više novaca.

Te priče o tržišnom natjecanju i blagodatima kapitalizma zaboravite, danas drmaju nekoliko velikih korporacija u svemu i svi se dogovaraju oko cijena i usluga da se profit što više maksimizira, nisu valjda blesavi da se uništavaju.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 18:11   #107
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Citiraj:
Autor Bono Pregled postova
Ovaj T-mobile ima najlosije stranice i to uvjerljivo.
http://www.t-mobile.hr/2/extra-obitelj-plus.asp

Pise uz aktiviranu opciju flat, a nigdje ne pise koliko iznosi opcija flat i da li je za citavu obitelj ili samo za clana.
Točno to i mene zanima... Ne da mi se sad zvat SZK jer nekak sumnjam da će i oni za sigurno znat (iz iskustva što me žena uvjeravala u jedno i to dobrih 10 min, da bi se čovjek tu na forumu javio koji isto radi u SZK i rekao drugo i napravio mi to - prebacivanje na manju tarifu)...
Jer ako je jedna opcija za cijelu obitelj onda mi se i isplati (uspostave zadnjih mjeseci ukupno budu manje od 50kn tak da samim prebacivanjem nebi niš uštedio, pošto je obitelj+ skuplja 50kn... Ali koristimo ove opcije poruke, pa bi mi se zbog toga eventualno isplatilo prebacit i aktivirat flat...
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2012., 19:33   #108
spawn
Premium