Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.06.2011., 20:32   #541
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
don't be a fanboy i shvatiti ćeš da nije isto
Nema potrebe za takvim izrazima, pa nisam ja onaj tko patološki mrzi nekog vozača, osim toga-moje mišljenje o kantama sline ima čist solidno uporište u razno-raznim reagiranjima (ili nereagiranjima kad su neki drugi vozači u pitanju) u svim prošlim sezonama i komentarima na ovom forumu



Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Da, FIA.
Pa, to je jedino u čemu se slažemo
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 07:09   #542
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
A da kasnije koci pa predje ovoga ispred sebe i jos prodje zavoj kako treba,umjesto da ga gumbic katapultira?
Kuzim sta hoces rec, ali ti pricas kako pretjecanje na stazi uz pomoc drs-a nije pretjecanje, a prelazak kroz boks je! Gdje je tu kocenje, prolazak zavoja i to sto zamjeras drs-u? Mislim da si se malo pogubio. A i vec sam rekao, prije drs-a je bilo puno manje pretjecanja, zato su ga uveli i pokazao se kao pogodak. Uostalom, svi ga imaju pa su uvjeti isti za sve.

I mislim da ovo vise nema smisla, ja ti predstavljam cinjenice i bolju formulu, a ti tupis svoje, a kazes da si prestao gledat formulu. Ukljuci se pa cemo nastavit raspravu kroz dvije tri utrke, mozda promjenis misljenje.
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 10:43   #543
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
ja pratim formulu kojih 15-ak godina, u tom razdoblju dogodila su se cuda sto se tice promjena pravila, promjena na bolidu, vozaca, timova koji su dosli i nestali itd. no ono sto je svim tim godinama bilo isto je da su pravila koja su u nekim slucajevima losa, u nekima dobra, i pretpostavljam da ih FIA zato toliko cesto mijenja jer trazi taj neki balanas, da svima bude jednako, sto nikada nije bilo, niti ce ikada biti.

1) DRS ok svi ga imaju, nekima radi nekima ne radi, neki koji imaju brz i mocan bolid omogucavaju svakako dobra i zanimljiva preticanja, dok drugim slabijim timovima bas i ne, ali mislim dal stvarno netko tu navija ili gleda formulu radi npr virgina? hocu reci da je uvijek bilo 4-5 jakih momcadi, plus ostatak kojega ionako reziser ne prati tako da imao on drs ili nemao, njegovo pretjecanje cemo vidjeti mozda u ponovljenoj snimci, ako ne bude kao u nedjelju bas tada 3-4 vozaca koja se trkaju za 2 ili 3 mjesto...

2) SC, mislim po mom misljenju da su tu postali mlakonje da je to cudo, za svaki k... izlazi, uspori i razbije ritam utrke. takodjer jedno po meni ocajno pravilo, ako te SC provoza 2,3-5 krugova i utrka treba biti prekinuta u potpunosti, ako se vec poredak poslozi u tih xyz krugova, i ako se vec dozvoljava da se u tom vremenu serafa po bolidima i mjenjaju gume itd... zakaj onda nema jos jednog starta. dakle utrka je prekinuta, timovi su mogli dosta toga promjeniti na bolidima, ok ajmo neka starta ponovo. a ne opet hebeni SC (svi smo vidli kako je Vettel bio spasen radi te gluposti u Monacu).

sto se tice navijanja ok svakako da svatko ima pravo na svoje misljenje, i da ima svoga favorita i da ima svoju momcad za koju navija, ali zbilja ne kuzim ekipu koja nekoga mrzi, koja pise neka bude svatko samo ne xyz? da se mene pita neka svi izdrze cijelu utrku, neka budu sudari ali bez posljedica odustajanja, neka se do zadnjeg kruga svake trke barem njih 4 naganja za prvo mjesto. dakako da ja imam svoga favorita, i da se vidi po mojim postovima da je to Hamilton, ali ja zelim da pobjedi bolji, i zadnju trku sam bio odusevljen s Kobayahijem i nadao sam se da ce uspijeti izvuci podij, onda sam bio sretan sto Matori jos uvijek moze i zna pokazati zube, no nakraju dana moj osobni junak je bio Gumbek, makar je imao kontakt s Hamiltonom, i makar je imao kontakt s Alonsom, ali je vozio odlicno, pretjecao odlicno, bio u boksu 2 puta vise od ikoga drugog itd. i zasluzio je da stoji na podiju.
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 16:09   #544
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Kuzim sta hoces rec, ali ti pricas kako pretjecanje na stazi uz pomoc drs-a nije pretjecanje, a prelazak kroz boks je! Gdje je tu kocenje, prolazak zavoja i to sto zamjeras drs-u? Mislim da si se malo pogubio. A i vec sam rekao, prije drs-a je bilo puno manje pretjecanja, zato su ga uveli i pokazao se kao pogodak. Uostalom, svi ga imaju pa su uvjeti isti za sve.

I mislim da ovo vise nema smisla, ja ti predstavljam cinjenice i bolju formulu, a ti tupis svoje, a kazes da si prestao gledat formulu. Ukljuci se pa cemo nastavit raspravu kroz dvije tri utrke, mozda promjenis misljenje.
Da krenem sa kraja,nit sam prestao gledati,niti cu prestati gledati F1,pobrkao si me sa franf-om.Smisao ovog topica i forumske forme uopce je izmjena iskustva,misljenja,konstruktivna rasprava.Tupljenje je krivi izraz,jer iznosim svoje vidjenje situacije,ti iznosis svoje,za koje bi ja mogao reci da je piljenje,ali necu.Da je zanimljivo sa DRSom,je,ali za mene to nije majstorija vozaca na kojoj toliko inzistiras,vec tehnolosko pomagalo da utrke nebudu dosadne kao sta si i sam spomenuo.Gubitak gripa u firungu je doveo do te monotonije,DRS ga eliminira.Ako mora biti tako neka bude
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2011., 23:41   #545
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Da krenem sa kraja,nit sam prestao gledati,niti cu prestati gledati F1,pobrkao si me sa franf-om.Smisao ovog topica i forumske forme uopce je izmjena iskustva,misljenja,konstruktivna rasprava.Tupljenje je krivi izraz,jer iznosim svoje vidjenje situacije,ti iznosis svoje,za koje bi ja mogao reci da je piljenje,ali necu.Da je zanimljivo sa DRSom,je,ali za mene to nije majstorija vozaca na kojoj toliko inzistiras,vec tehnolosko pomagalo da utrke nebudu dosadne kao sta si i sam spomenuo.Gubitak gripa u firungu je doveo do te monotonije,DRS ga eliminira.Ako mora biti tako neka bude
Da, ali naše viđenje i konstruktivna rasprava se svodi na moju priču koja ne odstupa i tvoju priču koja ne odstupa. Ja sam i dalje uvjeren da, nakon uključivanja DRS-a, moraš biti dobar vozač kako bi pretekao ovoga ispred. A da ne moraš biti dobar vozač da bi nekoga pretekao kroz boksove, samo imat brz auto i brzu ekipu koja mijenja gume.

Sorry, da, pomiješao sam te s drugim članom koji je rekao da je prestao gledat, jbga, slični nickovi
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 00:23   #546
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Da, ali naše viđenje i konstruktivna rasprava se svodi na moju priču koja ne odstupa i tvoju priču koja ne odstupa. Ja sam i dalje uvjeren da, nakon uključivanja DRS-a, moraš biti dobar vozač kako bi pretekao ovoga ispred.
Dobar po čemu, pa ako ste približni, onda si unutar sekunde a sa DRSom si brži 20 kmh (~). Nesmiš samo bit krkan k'o massa i sve je ok.
Citiraj:
A da ne moraš biti dobar vozač da bi nekoga pretekao kroz boksove, samo imat brz auto i brzu ekipu koja mijenja gume.
Po meni je teže kroz boksove, jer moraš ostvarit prednost neku i onda proć brže kroz boks. Koliko je njih u boksu zasralo kardinalno, jako malo tako da opet moraš na stazi napravit gap da bi kroz boksove moga nešto dobit.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 11:33   #547
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Po meni je teže kroz boksove, jer moraš ostvarit prednost neku i onda proć brže kroz boks. Koliko je njih u boksu zasralo kardinalno, jako malo tako da opet moraš na stazi napravit gap da bi kroz boksove moga nešto dobit.

Ili ovaj drugi uleti u gužvu, ili ti mu izleti safety car, ili njegovi u boksu zaseru ili,ili... što je češći slučaj.

Što se DRS-a tiče, i Weber ga je koristio u Kanadi, pa je dvaput izletio, i usprkos boljem autu, nije bio bolji od Buttona...
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 13:31   #548
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Ili ovaj drugi uleti u gužvu, ili ti mu izleti safety car, ili njegovi u boksu zaseru ili,ili... što je češći slučaj.

Što se DRS-a tiče, i Weber ga je koristio u Kanadi, pa je dvaput izletio, i usprkos boljem autu, nije bio bolji od Buttona...
Webber je meni samo dosad ima splet okolnosti. DRS je u Kanadi bio škaljiv smo zbog kiše. Inače se rutinski odrađuje kad je sve ok. Drugi su puno bolje prolazili.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 13:47   #549
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Pretjecanje s DRS-om mi je jednako fejk kao i silikoni. Češće se i lakše promijeni poredak no tu utrkivanje gubi čar. Općenito mi se ne sviđaju push-to-pass sustavi jer ubijaju sport, nema tu vještine prelaženja niti ikakve pretjerane borbe i neizvjesnosti koju ona nosi. Drži se ovom ispred tebe za guzicom tek toliko da je unutar te sekunde, kad dođe na ravninu, stisne gumbić i voila - pretjecanje je gotovo i pozicija ja preuzeta. A gdje je kasno kočenje, blokiranje kotača, defenzivne putanje, popuštanje pod pritiskom? U automobilizmu ima jedna tako reći izreka: sustići nekoga je jedna stvar, prestići je sasvim druga priča. DRS to eliminira pritiskom gumba. Nekome se to sviđa, meni ne a kako je F1 više šoubiznis nego sport, što je naravno i više nego očito i dobro poznato svima, nastoji se udovoljiti publici "umjetnim" stvaranjem akcije.
Osobno, DRS bi maknuo, KERS bi ostavio ali bi uklonio push-to-pass funkciju i ostavio momčadi neka ugodi KERS kako želi, no kad se "baterija napuni" on radi i za izjednačavanje momčadi i bolida stavio bi utege kao hendikep za one koji su pretjerano dominantni kao u japanskom Super GT-u (ako se već želi uvesti izjednačavanje i umjetno stvaranje veće zabave).
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W

Zadnje izmijenjeno od: Swarm dude. 15.06.2011. u 13:55.
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 17:16   #550
sony_ericsson
Premium
Moj komp
 
sony_ericsson's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Đakovo
Postovi: 51
ja se samo nadam da ni na jednoj utrci vise nece biti kise... mislim da je dovoljan drs i kers da utrka bude solidno zanimljiva a kisa sada samo steti... jer ne bude tolko pretjecanja
sony_ericsson je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 18:01   #551
Booger
Premium
Moj komp
 
Booger's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Iza Karpata (Sisak)
Postovi: 306
Klasično pretjecanje je moguće na jednom ili eventualno dva mjesta na stazi, ako, i na tim mjestima svi voze vrlo defenzivno, Pogotovo mislim na novije staze (Tilke), i često je jedini način da pređeš nekog kroz boksove. Što god rekli, meni to nije niti najmanje zanimljivo i ne želim gledat takve utrke. Do prije par godina sam znao pogledat start i dva redovna ulaska u boks i vidio sam cijelu utrku.

I nije to tako jednostavno kako kažete, stisneš gumbić i prelazak, i tu treba izabrat putanju, pazit na vozača ispred, pazit na kočenje, izlazak iz zavoja, pravovremeno isključivanje DRS-a kako bi povratio downforce/grip....
Booger je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 20:14   #552
Dambo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 300
Ne razumijem odbojni stev prema DRS-u.
Protiv njega mogu biti samo defanzivni i kvazi trkači.
Na večini staza niti 2 sekunde biti brži po krugu nije bila garancija prelaska sporijeg ispred sebe. Znači, moraš biti brži od suparnika da bi mu došao na 1 sek razmaka. Ako je on bolji i brži, nitko mu neće biti u mogučnosti koristiti DSR u napadu na njega.
Ista bi se stvar postigla bez DRS-a da se na svim stazama produži ravni dio staze , pogodan za pretjecanje. Ali ovako je brže i jeftinije.
Dambo je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 20:24   #553
nathan
IT Consultant
Moj komp
 
nathan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Geneva, Petit-Lancy / Zagreb , Dubrava
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
I nije to tako jednostavno kako kažete, stisneš gumbić i prelazak, i tu treba izabrat putanju, pazit na vozača ispred, pazit na kočenje, izlazak iz zavoja, pravovremeno isključivanje DRS-a kako bi povratio downforce/grip....
tocno , nije to igrica na kompu ili konzoli, pa stisnes gumbic i opala, ako se slucajno shebes, brzo restart pa udri ponovo...


a osim toga, ako si ti vec trebao DRS da obidjes ovoga ispred, odnosno nisi ga bez njega mogao obici, onda bi trebalo nekako biti ocito da je ovaj dovoljno brz da ti uvali isti trik natrag zar ne?
__________________
"All we have to decide is what to do with the time that is given us" J.R.R. Tolkien
nathan je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 21:12   #554
sony_ericsson
Premium
Moj komp
 
sony_ericsson's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Đakovo
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Dambo Pregled postova
Ne razumijem odbojni stev prema DRS-u.
Protiv njega mogu biti samo defanzivni i kvazi trkači.
Na večini staza niti 2 sekunde biti brži po krugu nije bila garancija prelaska sporijeg ispred sebe. Znači, moraš biti brži od suparnika da bi mu došao na 1 sek razmaka. Ako je on bolji i brži, nitko mu neće biti u mogučnosti koristiti DSR u napadu na njega.
Ista bi se stvar postigla bez DRS-a da se na svim stazama produži ravni dio staze , pogodan za pretjecanje. Ali ovako je brže i jeftinije.

ma super je sto su uveli taj drs.... jer prosle godine se znalo desavati da neki krampusi naprave kolonu iza sebe jer su spori a nemos ih obici...
tako je alonso i izgubio prvenstvo... tako da je dobar potez uvodenje tog DRS-a... i ovo dobro kazes da su ravbni djelovi malo dulji bilo bi bolje... ali eto smislili su drs i ja sam zadovoljan jer bude puno puno vise pretjecanja na stazi nego prosle godine...
sony_ericsson je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 21:17   #555
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Mene je isto glupo da se DRS ne može koristit ako nemaš nikoga isprid sebe. Vettel bude prvi odvoji se, i teško ga iko stiže (pogotovo ako izlete protagonisti Ham, Alonso). Uostalom volio bi isto da DRS nije ograničen na dijelove staze, tako bi pritisak bio svugdi i veće šanse od sudara zbog manjeg gripa

I još jedan put SC ubija.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 21:23   #556
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Mene je isto glupo da se DRS ne može koristit ako nemaš nikoga isprid sebe. Vettel bude prvi odvoji se, i teško ga iko stiže (pogotovo ako izlete protagonisti Ham, Alonso). Uostalom volio bi isto da DRS nije ograničen na dijelove staze, tako bi pritisak bio svugdi i veće šanse od sudara zbog manjeg gripa

I još jedan put SC ubija.
Točno to, aktivna aerodinamika - neka. Ali ne push-to-pass princip, nisam ispao dovoljno jasan u zadnjem postu
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 22:00   #557
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Ja bi izbacio i kers i drs. Oba su push-to-pass sustavi. Umjesto toga bi smanjio naglasak na aerodinamički grip i vratio mogućnost da se voze jedan drugom "na mjenjaču" kroz zavoj. Dok god su ravnine kratke i dok god se katastrofalno gubi grip (posljedica podupravljanje) kad se nekom približiš, neće bit zanimljive utrke. Kiša gotovo eliminira utjecaj aerodinamike (ne smiju jako brzo vozit) i zato su kišne utrke zanimljivije (barem meni).
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je online   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 22:29   #558
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Ja bi izbacio i kers i drs. Oba su push-to-pass sustavi. Umjesto toga bi smanjio naglasak na aerodinamički grip i vratio mogućnost da se voze jedan drugom "na mjenjaču" kroz zavoj. Dok god su ravnine kratke i dok god se katastrofalno gubi grip (posljedica podupravljanje) kad se nekom približiš, neće bit zanimljive utrke. Kiša gotovo eliminira utjecaj aerodinamike (ne smiju jako brzo vozit) i zato su kišne utrke zanimljivije (barem meni).
Varaš se. Kiša itekako ima utjeacj na aerodinamku, tada posebno triba naštelat downforce za veći grip.

Pa prije 3 sezone nije bilo KERSa i DRSa pi isto nije baš bilo mjenjač na mjenjač.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 22:35   #559
sony_ericsson
Premium
Moj komp
 
sony_ericsson's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Đakovo
Postovi: 51
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Mene je isto glupo da se DRS ne može koristit ako nemaš nikoga isprid sebe. Vettel bude prvi odvoji se, i teško ga iko stiže (pogotovo ako izlete protagonisti Ham, Alonso). Uostalom volio bi isto da DRS nije ograničen na dijelove staze, tako bi pritisak bio svugdi i veće šanse od sudara zbog manjeg gripa

I još jedan put SC ubija.

ma da imas drs svagdje za koristiti nebi opet bilo pretjecanja... jer bi ga onda svi koristili i kakve koristi od toga?
sony_ericsson je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2011., 22:37   #560
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor sony_ericsson Pregled postova
ma da imas drs svagdje za koristiti nebi opet bilo pretjecanja... jer bi ga onda svi koristili i kakve koristi od toga?
Dobro, onda 1 sec pravilo ali na ciloj stazi , a ne ovako te priđe, odvoji se pa ti vataj, a DRS možeš na k nabit tada. Čisti primjer MSC...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2011., 19:42   #561
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
Button 'targeted by Ferrari'

Napokon!
Ja ne bih imao ništa protiv Buttona u Ferrariju...
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2011., 20:56   #562
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Da li to misliš u pozitivnom ili negativnom smislu?
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2011., 22:17   #563
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
@cccp
hehe,
u smislu da mi je drago da Massa napokon odlazi.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2011., 23:52   #564
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
uf.......... bilo bi ovo jako lijepo, jer bi onda i alonso mogao poceti kakiti kako vise nije prvi i bolji vozac, pa ferrari i njega otkanta........... kako bi bilo ovo lijepo, button i kobayashi. recimo.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2011., 01:09   #565
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Malo sutra... Button je jako dobar vozac da bi bio sluga Alonsu.
Uostalom zar vi mislite da bi Alonso (Santander) dozvolili pristup Ferrariju ovakvom kalibru vozaca?
Upravo zato su i produzili ugovor sa Massom.

Buttonu je najbolje da ostane u McLarenu, jer se prica po selu da bi Hamilton mogao u Red Bull umjesto Webbera. A to mu je mozda prilika da osvoji naslov(e), a ne pada mi na pamet neki vozac koji je jaci od Buttona koji bi mogao doci u McLaren
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2011., 12:40   #566
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Pozz ljudi.
Planiramo na utrku u Mađu 31.07. vlastitim autom nas par. E sad, to mi je prvi puta...
Gledam da je cijena karte oko 100E, a cijena dostave karte 150KN.
Znam da je mjesec i pola do utrke al zanima me koliiko ranije moram uzet kartu. Uzet cu stajaca mjesta, jel njih ima uvijek ili ?
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2011., 13:08   #567
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ako ranije kupis jeftinije ces proci. U prvom mjesecu sam kartu za Belgiju (Bronze GA) platio 160 E. Sad je 190 E. Do utrke ce to jos ici gore......
Koliko znam meni nebi trebalo biti troskova (150 kn je previse) za dostavu. Karta dodje dva tjedna prije utrke.

Za Mađaroring imas Bronze GA za petak (120 E) i za cijeli vikend 126 E.
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2011., 14:41   #568
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
jel to narucis sa sluzbene stranice ili?
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2011., 15:03   #569
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Izet Fazlinovic Pregled postova
jel to narucis sa sluzbene stranice ili?
Ja san svoje uzeo sa sluzbene, i došle su prije trke jedno 2 tjedan (~). 250€ za tri dana (Silver, odma do golda) i stvarno je pozicija bila dobra. Isto tako cca 300 kn ti je onaj njihov TV (statsi, trka, onboard...) pa bi to bilo dobro uzet ako si već general admision, ili bronze/RB šta već karta.

e da naručene su ~5 godine prije. Damn moran ponovit koju trku
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2011., 16:48   #570
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Cito sam da u Mađi ima najmanje popratnih sadrzaja i da nema utrka prije F1 tako da cu samo na utrku i razliku para dat za gorivo jel mi ne treba puno od OS.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na