Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2007., 09:25   #1
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Preporuka za fotokopirni uređaj

Ovako, trebam neki fotokopirni, ne treba biti u boji niti treba imati a3...vec nesto onako best buy,sto se isplati i ne trosi puno tonera...cak sam razmisljao o nekom multifunkcionalnom uređaju,ali to mi se sigurno nece isplatiti jer su tinte,pa vjerujem da bih htjeo imati neki laserski ili neke tonere koji ce biti/drzati bar za 2000 stranica cirka mj dana...Imate neke preporuke, lova...hm...ne znam niti sam ukratko sto jeftinije to bolje otprilike od 1500kn-4500kn
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2007., 09:49   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Kupio sam Canon LaserBase MF3220 - kopirka, skener i printer (cca. 1300kn). Služio mi je isključivo kao kopirka i skener jer imam printer. Radio je ok sve dok nekidan nije nešto krepalo i sada ga komp ne vidi tj. ne mogu ni skenirati ni štampati na njega (poruka: Unknown USB device). Srećom da je pod garancijom pa sam ga odnio na servis. Dok je radio, bio sam zadovoljan s njime.
Imam dvije primjedbe na njega:
1. ne možeš ga u potpunosti isključiti jer nema prekidač već je stalno u stand-by modu
2. kod kopiranja papir se ne stavlja do gornjeg ruba staklene površine pa ga je malo teže centrirati

Sve u svemu - uvjetna preporuka.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2007., 17:19   #3
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na