Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.08.2011., 18:42   #121
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
fali ti osobnosti?
cek da mi playdota proradi pa ti puknem jedan video od 40min
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 18:46   #122
hari123
Brucos
Moj komp
 
hari123's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bosnia
Postovi: 174
Neki su vec dotu prisvojili srcu (staru) jer meni licno i ona grafika je super jednostvano mi ne smeta u gameplayu, a sto se tice nove pa et nakon LoLa i HoNa i nije neka inovacije bolja je od njih , ali nista da kazem WTF SUPER COOL ..
hari123 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2011., 18:54   #123
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Svi heroji i skinovi u LOL-U, i svaki heroj je unikat sa svojim imenom, pricom (tzv. lore) i "osobnoscu" da se tako izrazim. U DOTI mi se ne cini tako, mozda se varam vidit cu jos kad izadje

Zadnje izmijenjeno od: Vendetta. 17.08.2011. u 18:59.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 18:58   #124
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
neznam,ovo sto sam ja vidio danas me apsolutno odusevilo.

malo sam se bojao da ce biti nepregledno ko hon i lol,ali igra jednostavno zraci jednostavnoscu.

ja sam isto fan lijepih suncanih okolina nego ovih dark satan sranja, ali igra je smjestena u to "podneblje" pa joj i pristaje.


so far nemam nijednu apsolutno manu, iako bi volio da su storm i antimage malo vise motherfuckerski nastrojeni.


kazu ljudi da storm vise nije panda jerbo je u koreji (ili kini, nisam ziher) zabranjeno "promovirati nasilje" sa pandom


EDIT: navodno je i WoW imao tih problema sa Pandinim likovima
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 18:59   #125
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Kolega, dota ima osobnosti, itekako. Klikni na svakog heroja kojeg poželiš i vidjet ćeš: KLIK
Kao sto hari123 kaze, meni je također dota u wc3 prejebena, po nekim stvarima i ljepša od hon-a, za lol ne moram ni komentira što se grafike tiče .
AL falit će heroji tipa earthshaker, koji u Doti2 izgleda preloše , bar meni, magina također..
No, moramo se naviknut na to, što nam drugo preostaje.

Jao, snipa je prejak, i kak se podmuklo nasmije nakon što ubije .

Zadnje izmijenjeno od: domina. 17.08.2011. u 19:15.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 21:31   #126
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Shvatite ljudi da je izgled dosta heroja TM blizzarda magina recimo mora izgledati dota drugacije, i meni izgleda sasvim dobro. Komentirat da su imena heroja nemaštovita neznam ko to reče ali magina/anit-mage se zove tako 8 godina i sad trebju izmislit novo ime...DE LOL!!
I da svak heroj u doti ima lore svoj, zato nemjte take nebuloze pricat jer niste igrali igru nikad!
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:03   #127
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Smeta me jer je ovo baš kopija DotAe 100% i nisu nadodali ništa novo, nikakve nove skillove, čak ni izgled spellova.
Primjer za Clockwerka i one bačve. Pa opet ih stvara 3 sa svake strane!?!? Pa daj mogli su to malo zaokružiti kao u HoNu sa mumijama od Faraona.
Mogli su to malo bolje napraviti, mislim na novu temu heroja, kao u HoNu Lion - Witch Slayer.

Ovo za preglednost!? Jesmo mi gledali istu igru? Pa ovde ima isto krkačine di se ne vidi ko pije, a ko plaća. Isti đavo ko i u HoNu.

Inače dajem ogromni plus eye candyima kao što su drveća, a posebno su me oduševili HD avatari kao iz Starcrafta 2.
To definitivno fali i HoNu i LoLu jer zoomirani modeli od 10 poligona su odvratni.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:29   #128
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Rawen, o cem ti pricas , jesi ti pao s Marsa?
Pa to je ista igra, samo se konacno napravila na drugom enginu, jer njen kreator, gospodin icefrog je ogranicen wc3 enginom(vec je postigao max maximuma dota.w3x map size od ''7,82 MB (8.209.832 bytes)'', a osim toga, zove se dota 2?? I imena su ista, jer je to ista igra, koju ce nastavit razvijat samo na drugom enginu gdje nece bit ogranicen svojim idejama..
A svrha dote 2 je gameplay, grafika nit nije toliko bitna...

Pa ti sad meni reci ko pije a ko plača??
Nemoj pisat gluposti, jer očito nikad nisi igro dotu, ni sam warcraft 3 ladder.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:36   #129
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Pisat ću ja šta oću i ostavljat svoje dojmove oko igre.
Mislio sam samo reći da su mogli ostaviti iste spellove, ali promijeniti temu. Primjer toga je Witch Slayer iz HoNa.

Isti heroji su mi malo dosadnjikavi. Isti izgled, isti efekti, sve isto, samo grafika bolja.
Ako je svrha DotAe gameplay, koji kurac rade novu igru? Reconnect i QWER već postoji za običnu WC3 DotAu. Ne znam šta će još dodat vamo, a da nema u običnoj verziji. UI isto izgleda ogavno.

Gameplay je dosta spor, više bih volio da je action packed kao u HoNu. Pa gejm je trajao 90min...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:46   #130
MEDO11
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Doma
Postovi: 29
el ovo traxex na trailer filmicu na pocetku?

na kojem filmicu mogu vidjet snipera u akciji? ima bar 10tak filmica na yubito dota 2 kanalu a malo mi je limitiran promet
MEDO11 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.08.2011., 23:50   #131
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
eh, decko dragi...dota je ko sex, cim duze traje to je bolja partija
imal sam par partija od po 90min, jedna mi je cak trajala oko 105min, al to je bilo 5v5 od pocetka do kraja, protivnici bolji igraci, mi bolji pick i mos ga jebat

a i jedina svrha dote2 je upravo ovo kaj si napisal, nije nikome bilo u cilju promijeniti ono na sto su ljudi naviknuti i sto sljaka. cemu mijenjat heroje/spellove ako su stari dobri?
domis je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2011., 23:56   #132
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Partije od 90min se svode na farmanje. To je dosadno. Nećeš vidit gejm od sat i po gdje prevladavaju gankovi i teamfightovi.

Meni isti spellovi i heroji ne odgovaraju. Najbolje bi bilo da su ostavili iste spellove, ali da su im promijenili izgled. Vamo su opet stavili isti dosadni impale od Liona, isti dosadni ulti sa šiljcima od Tidehuntera.
To mi se jednostavno ne sviđa.

Igrat će se sa frendovima ako bude free, a ako bude trebalo dat iznad $30 nema teorije da uzmem.

I nemojte misliti da je meni DotA 2 loša. OK je zasad... ali nije na mene ostavila nikakav wow efekt kao kad je HoN izlazio...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2011., 00:18   #133