Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2010., 14:51   #1
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Upozorenje o phishingu na mojoj web stranici?

Daklem,
kao korisnik Iskona imam defaultnu web adresu za postavljanje svojih stranica. Budući nisam postavio svoju stranicu, već godinama mi stoji defaultni index.html gore. Međutim, dobio sam od Abuse službe mail da se na mojim stranicama nalazi phishing sadržaj te mi je pristup stranici blokiran radi sigurnosti te mi se savjetuje da se FTP-om spojim na stranicu i uklonim sadržaj te izmjenim lozinku.
Zna li netko princip kako mi je crackirana stranica ako na svom kompu niti nemam FTP program instaliran da bi neki malware mogao izvući lozinku iz njega? Lozinka mi je prema Iskonovom kalkulatoru jako snažna (82%).

Thanks.
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2010., 19:08   #2
xnautix
Premium
 
xnautix's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 99
Jesi 100% siguran da je od abjuz sluzbe, kontaktirao s ih? Iskon je svim svojim korisnicima pred koji mjesec poslao da ne nasjedaju laznim adminima jer im je valjda netko upao u sustav (ili kakav nezadovoljni uposlenik)

Vazna obavijest korisnicima
Postovani korisnici,

ustanovili smo da je vecina nasih korisnika na svoje @inet.hr mail adrese dobila SPAM poruku naslova "Inet Upozorenje Upozorenje!" u kojoj se posiljatelj predstavlja kao Iskon administrator i zahtjeva provjeru Vasih korisnickih podataka. (......)
xnautix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na