Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.10.2012., 19:24   #91
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Haha.. Udri ga Blažžž...

Igrao u party s 2 frenda lvl 30, i nebi vjerovali... 0 killova, 11 dedova xDDD velim vam, nebi vjerovali :P

EDIT: Trebao bi pomoć oko izbora novog heroja. Imam 4k IP, i skupljao za kennena, i sad odustao. Fightera bi htio. Nekaj di mogu komotno 1v1 ići, bez nekih genk sranja i toga. Garen mi je super za sad, ali bi nešto novo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 19:34   #92
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Tako je i meni bilo a normalna stvar.. Rađe igraj sada solo pa ćeš vidjeti kolko ti je bolji score Valjda tako matchmake-a da budu podjednaki leveli.. Kada igram bez njih priča je potpuno drugačija ja sam si uzeo neki dan šampiona Alistara i za sad mi je super. Košta cirka 1300 nezz sad. Lik je tenk/pussher . možeš tamo na listi heroja ući u svakog pa si vidi kakve ti magije pašu i sstil igre i voila :P
blozer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.10.2012., 21:00   #93
knocker
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Kaštela
Postovi: 295
ako nemas malphite onda nemas nista
knocker je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2012., 22:56   #94
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Tako je i meni bilo a normalna stvar.. Rađe igraj sada solo pa ćeš vidjeti kolko ti je bolji score Valjda tako matchmake-a da budu podjednaki leveli.. Kada igram bez njih priča je potpuno drugačija ja sam si uzeo neki dan šampiona Alistara i za sad mi je super. Košta cirka 1300 nezz sad. Lik je tenk/pussher . možeš tamo na listi heroja ući u svakog pa si vidi kakve ti magije pašu i sstil igre i voila :P
Ma znam to sve, samo neznam šta da kupim

Citiraj:
Autor knocker Pregled postova
ako nemas malphite onda nemas nista
To sam si i razmišljao
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 12:49   #95
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
ako oćeš 1vs1 - rengar is your choice

taj pojede skoro cijeli team dok ga lijepo izbuildaš
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 13:48   #96
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Nakon ovog patcha danas, Rengar je brutalno nerfan. Do sada je bio jedan on naj OP likova u igri. Jedini lik do sada s kojim sam apsolutno bilo koji matchup dobio.

Moja preporuka brusiera (pretpostavljam da to želiš?) su:
Irelia - Jedan on najjačih 1vs1 likova u igri. Uspiješ li dobit prednost nad protivnikom u early gameu, slijedi težak snowball. Također možeš i bez većih problema 1vs2 i u nekim situacijama 1vs3, ako si dovoljno skillan igrač.
Jax - Beast u dobrim rukama. Ista situacija kao i kod Irelie.
Yorick - Iako nerfan poprilično, uz dobru team kompoziciju i dalje može dominirat.
Lee Sin - Mehanički skillan igrač nema countera s tim herojem i super zabavan za igrat
Olaf - Brutalan harras sa sjekirom, true dmg, težak snowball heroj protiv ljudi koji ga podcijene (a to se u zadnje vrijeme često događa). I da, ulti koji te u team fightu čini noćnom morom AD Carry igrača.
Renekton - Zabava s njim zagarantirana, jaaako jak early game - mid game, sustain. Lako baitat sa ultijem na tower i pokupit 1-2 killa na početku nakon čega top lane više nema šasne protiv takvog Renektona.
Shen - Shen ko' Shen. Uvijek će biti snažna ninđa
Gangplank - Iako malo igran, još uvijek viable pick. Samo nemoj kupovat Warmog i Atmu na njemu, što je greška kod skoro svih wnb GP igrača.
Riven - Popriličan safe pick te vrlo lako dobije prednost na laneu uz malo protivničke nepažnje.
Nidalee - Ungankable na topu. Harras over 9000.

Što se Kennena tiče, ne igram ga na midu (ne volim mid lane), nego na top i bottom laneu i skoro svaki puta dominiram laneove protiv bilo koga da igram (izuzetak samo Wukong i miš u robotu kojemu se ne mogu sada sjetit ime ). Naravno, igram ga samo na AD.

Onda je tu još i OP above OP Jacyce koji nema countera, ali ne znam kakav je nakon ovog nerfa i Darius koji je po meni sranje heroj te još sada ne kužim zašto ga se ljudi tako boje na top laneu.

Ima još heroja, ali mi trenutno mozak ima blokadu što se LoLa tiče

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 26.10.2012. u 13:54.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 13:58   #97
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
onda fala bogu da su više nerfali rengara, išlo je nekad stvarno na živce što su neki s njim znali raditi, praktički cijele team fightove je znao odlučiti za sebe

Onaj miš na robotu je Rumble

A za top, odličan pick (iako nije bruiser) - Mordekaiser
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 14:38   #98
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
E daaa, Rumble
Mordekaiser samo u jako rijetkim situacijama. Nema gap closera, nema CC, nema escape ability, jako lagan za potpuno ga slomit u early gameu.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 15:06   #99
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Nakon ovog patcha danas, Rengar je brutalno nerfan. Do sada je bio jedan on naj OP likova u igri. Jedini lik do sada s kojim sam apsolutno bilo koji matchup dobio.

Moja preporuka brusiera (pretpostavljam da to želiš?) su:
Irelia - Jedan on najjačih 1vs1 likova u igri. Uspiješ li dobit prednost nad protivnikom u early gameu, slijedi težak snowball. Također možeš i bez većih problema 1vs2 i u nekim situacijama 1vs3, ako si dovoljno skillan igrač.
Jax - Beast u dobrim rukama. Ista situacija kao i kod Irelie.
Yorick - Iako nerfan poprilično, uz dobru team kompoziciju i dalje može dominirat.
Lee Sin - Mehanički skillan igrač nema countera s tim herojem i super zabavan za igrat
Olaf - Brutalan harras sa sjekirom, true dmg, težak snowball heroj protiv ljudi koji ga podcijene (a to se u zadnje vrijeme često događa). I da, ulti koji te u team fightu čini noćnom morom AD Carry igrača.
Renekton - Zabava s njim zagarantirana, jaaako jak early game - mid game, sustain. Lako baitat sa ultijem na tower i pokupit 1-2 killa na početku nakon čega top lane više nema šasne protiv takvog Renektona.
Shen - Shen ko' Shen. Uvijek će biti snažna ninđa
Gangplank - Iako malo igran, još uvijek viable pick. Samo nemoj kupovat Warmog i Atmu na njemu, što je greška kod skoro svih wnb GP igrača.
Riven - Popriličan safe pick te vrlo lako dobije prednost na laneu uz malo protivničke nepažnje.
Nidalee - Ungankable na topu. Harras over 9000.

Što se Kennena tiče, ne igram ga na midu (ne volim mid lane), nego na top i bottom laneu i skoro svaki puta dominiram laneove protiv bilo koga da igram (izuzetak samo Wukong i miš u robotu kojemu se ne mogu sada sjetit ime ). Naravno, igram ga samo na AD.

Onda je tu još i OP above OP Jacyce koji nema countera, ali ne znam kakav je nakon ovog nerfa i Darius koji je po meni sranje heroj te još sada ne kužim zašto ga se ljudi tako boje na top laneu.

Ima još heroja, ali mi trenutno mozak ima blokadu što se LoLa tiče
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
E daaa, Rumble
Mordekaiser samo u jako rijetkim situacijama. Nema gap closera, nema CC, nema escape ability, jako lagan za potpuno ga slomit u early gameu.
Eto, ja se zaj*** i kupio Mordekaisera, i nisam zadovoljan. S ashe i kennenom i garenom sam ljepo se igrao s protivnicima, uvijek u nekom plusu šta se tiče kill/dead, a s mordeom koma.. 5:8, 3:10, 3:3 zadnja 3 meča

Ništa, skupljam dalje pa ću kupovati. Niti sam neznam. Gangplank sam igrao dosta, i super je, jax mi je dosta težak, a kada sam kupovao Mordekaisera, sam se dvoumio između njega i Olafa.

Ali hvala svejedno.

Btw. dodao sam te neki dan (4rchange1), i nisi me prihvatio.. šmrc
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 16:06   #100
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Gdje si me dodao? East ili West server? Ako na Eastu, na onom accountu nisam igrao već godinu i pol.
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.10.2012., 17:30   #101
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Ja sa mordekaiserom early game rastepem na top bilo koga (na rankedu pogotovo), jedino mi volibear zna bit muka, ali do sad nitko nije bio problem

nemoraš se uopće približavat, farmat, a i udarat istovremeno možeš sa 1-2 abbilitya, a ako te morde rokne (solo top) onda turret slijedi vrlo brzo (pogotovo uz korištenje ultija) + u teamfightovima njegov ulti na carrya je smrt smrt za sve prisutne
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 17:58   #102
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
I to samo zbog greške koju ljudi rade. Protiv Morde se igra agresivno jer on nema sa čime tradeat u početku. Naravno kada ga se ljudi preplaše i počinju igrat prviše defenzivno da Mordekaiser skoro bez poteškoća dobije lane.
Ako je već teško 1vs1, mala pomoć od Junglera i to bi bilo to od Mordea
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 18:15   #103
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Seems about wright
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2012., 23:48   #104
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Gdje si me dodao? East ili West server? Ako na Eastu, na onom accountu nisam igrao već godinu i pol.
East.... :S
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2012., 12:35   #105
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Igram EUNE, slobodno me dodajte ako želite, IGN: ShadowSneakDude

Imam +500 winova na normal.

Moj History zadnjih 10 mečeva možete vidjeti http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#history.

Samo se ne obazirite na Oriannu, nju trenutačno sam tek uzeo, a nije baš tako jednostavna za igrati kvalitetno. 8 winova i 2 losta u zadnjih 10 mečeva, tako mi je nekakav prosjek osim ako ne igram mamura, tada me izbjegavajte )
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2012., 13:59   #106
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Malo nerfali garena.. Spin na low lvl ima dosta duži cd...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 00:35   #107
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
naravno da su nerfali rengara bas kada sam ga kupio. Ne razumijem zar im je on bio prioritet za nerf? pa pobogu darius i dan danas ima ulti 800 true damage sa refreshed cooldown ako s istim i ubije. Jayce netreba nista reci, draven isto netreba nista reci.
Rengar je early game toliko slab da ga komotno mogu zaboravit zauvijek.
pa nije jebeni ap burster kao leblanc da bude tako slab.
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 00:38   #108
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
naravno da su nerfali rengara bas kada sam ga kupio. Ne razumijem zar im je on bio prioritet za nerf? pa pobogu darius i dan danas ima ulti 800 true damage sa refreshed cooldown ako s istim i ubije. Jayce netreba nista reci, draven isto netreba nista reci.
Rengar je early game toliko slab da ga komotno mogu zaboravit zauvijek.
pa nije jebeni ap burster kao leblanc da bude tako slab.

...Rengar je zaslužio nerf, jer je bio OP i tko god bi ga pickao a dobar je, win win.

Draven je potreban skill za igrati, a Dariusa je lagano counterati.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 01:39   #109
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
naravno da su nerfali rengara bas kada sam ga kupio. Ne razumijem zar im je on bio prioritet za nerf? pa pobogu darius i dan danas ima ulti 800 true damage sa refreshed cooldown ako s istim i ubije. Jayce netreba nista reci, draven isto netreba nista reci.
Rengar je early game toliko slab da ga komotno mogu zaboravit zauvijek.
pa nije jebeni ap burster kao leblanc da bude tako slab.
ne, nije bio nimalo OP, jbt, oni koji su igrali s njime i imali bar malo mozga u glavi (što se tiće reda napada) i skilla, s njime su radili qudare i pente komotno, bez pola frke


Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
...Rengar je zaslužio nerf, jer je bio OP i tko god bi ga pickao a dobar je, win win.

Draven je potreban skill za igrati, a Dariusa je lagano counterati.
I ovo što ti reće X-Plosiv, Darius je za counterat prelagan, sa teemom ga recimo dobiješ bez problema
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 13:23   #110
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor AbAdd0n Pregled postova
naravno da su nerfali rengara bas kada sam ga kupio. Ne razumijem zar im je on bio prioritet za nerf? pa pobogu darius i dan danas ima ulti 800 true damage sa refreshed cooldown ako s istim i ubije. Jayce netreba nista reci, draven isto netreba nista reci.
Rengar je early game toliko slab da ga komotno mogu zaboravit zauvijek.
pa nije jebeni ap burster kao leblanc da bude tako slab.
Rengar je bio naj OP lik u posljednjih godinu dana, negdje u rangu sa Dianom. U rankedu nakon "fixa" držao preko 80% pobjeda. Nema matchupa protiv kojeg on nije mogao igrat, od 100 i nesto heroja ni jedan nije mogao protiv njega. I ti se pitaš dal im je on prioritet? Čak je i u pravilima pojedinih turnira bilo da se Rengar ne smije pickat, znači po defaultu je bio banan. Ima i dalje OP heroja, ali on je bio iznad toga.

A Darius? Ja još uvijek nisam doživio dan, a da je mene taj lik na Top laneu dobio, al da me baš ubije potpuno, isključi iz igre. I ne kužim zašto ga se ljudi tako boje. Lako ga je counterat, spor je, ima dmg samo ako igra protiv lošeg igrača na laneu, predvidljiv je (al doslovno, straightforward heroj)... Zbog ultija? Da ulti je broken, ali ne zato jer radi kako kažeš 800 dmga ili jer mu se CD refresha, nego njegov catchup da napravi dmg, iako te fulao, tj. iako ako si se maknuo od ultija.
Jedna stvar na koju ljudi rijetko obračaju pažnju kod njega je pasivni spell. Ulti ti ne može ništa, ako nema stackova na tebi. Pa iz toga je vrlo lako zaključiti, da ako imaš problema sa Dariusom, uzmeš cleanse (koji je jedan od najjačih summoner spellova, ali večina igrača je preglupa da bi to uvidjeli) i mičeš stackove sa sebe. Tog heroja svi misle da ga znaju igrat, a rijekto tko ga zna, barem na nižem elu. Ja sam sav sretan kada protivnik picka Dariusa i idem protiv njega. To mi je insta win Banat ga znam samo kada ga netko iz mog tima želi.

A što se Dravena tiče... Nije OP, broken je, ali nije OP. Ni jedan ADC u igri ne zahtijeva tako perfektan mehanički skill i općenito znanje o toj ulozi. On je high risk, high reward lik. Užasno ga teško igrat (i nemoj mi sad netko doći sa spikom, "tko ti je kriv što ne znaš sjekire lovit") i lako je manipulirat njime.
Jedni ADC igrač koji ga stvarno dobro zna igrat je Aphromoo i još neki korejac kojemu nikad nisam uspio nick zapamtit Svi ostali su jednostavno odustali od tog heroja, jer je jednostano prevelik rizik ga igrat u trenutnoj meti na bottom laneu.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2012., 21:54   #111
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Kupio Jax-a

P.S. Je li netko igrao s ovom novom spider queen, je li dobra?

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 02.11.2012. u 00:05.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2012., 00:36   #112
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Jax je odličan, bez brige, on je jedan od boljih i jačih

Što se Elise tiće, nisam je imao prilike probati, ali zato igrati protiv nje, na midu sucksa, ali je dost dobar jungle

EDIT: i da, što se tiče rasprave oko Dariusa, dobro je rekao i xGAME, trebaju svi stackovi da bi ulti radio 800-1000 true dmg-a, a recimo olaf sa Reckless Swingom (E) radi 340 true dmg-a (na lvl5) sa 5 sec base cd-a, ako imaš blue (20% cdr) = 4 sec

ili tiga, olaf može napraviti 340 true dmg-a svakih 4 sekunde (opet, pod uvjetom ako ima blue i ništa cdra preko rune-ova i masterija), dok Darius to radi JEDNOM (ako ne napravi kill), i da bi napravio tih 800 treba ti 5-6 stackova tj. trebaš prvo 5-6 hitova napravit

jel' treba uopće izvodit zaključak iz toga ?
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 02.11.2012. u 02:10.
panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 17:58   #113
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Mah koji shit..

Igram 3v3, i igram protiv Ashe, Master Yi-a i Garena.. I sve super, imam 5:5, i oni nama sruše top turret. I počne me yi ownati, na kraju imao 27:3 score, onaj leap me one shotao, a healao se preko pol HP-a. Lvl 15 je došao. Mislio sam, ok full ap master yi, neki veliki lvl.. Ali qurac, lvl 10 :O

Ja sam osobno igrao Garena, nisam mu mogao uzeti 5% hp-a. Upalim shield, iskoristim onaj spel na Q, i počnem spin i ništa, mortus za 3 sec

Nije mi baš jasno
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 18:29   #114
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
A gle ovisi o pristupu Garen je smrtonosam u pravim rukama (ja sam se malo praksao snjim i stavrno može čuda izvoditi) . Sada Igram sa Master Yi-om koji je Bog stvarno štta se snjim može zaljubio sam se u lika hahha . A skupljam za Riven koji mi je isto tako odličan sad je free pa ga probajte jako dobar lik.

Citiraj:
Ja sam osobno igrao Garena, nisam mu mogao uzeti 5% hp-a. Upalim shield, iskoristim onaj spel na Q, i počnem spin i ništa, mortus za 3 sec

Nije mi baš jasno
________________
Čekaj ga u grmlju dok mu malo minionu ne ube helta ili da iskoristi svoje magije..Prvo w Napadneš ga sa Q, rokaš sekudnu-dvije zatim iskoristiš eqaust (ako ga imaš), pa se zavrtiš sa R i onda ak počne bježat sa ghost ga stigneš ili ako se q ohladio.. nezz to je moja taktika snjim kad idem 1 na 1 i većinom uspije haha.. A ulti je isto zakon na kansijim lvl-ima.

Edit: Igraj 5 vs 5 tu tek dolazi skill i brainanje do izražaja
Edit2: Jel zna neko kaj je ovo neće se ulogirat već 10 min na EuEast ((

Zadnje izmijenjeno od: blozer. 04.11.2012. u 18:34.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 19:56   #115
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
ko ima na westu acc nek me adda pa bacimo gejm todor19
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 20:03   #116
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
A gle ovisi o pristupu Garen je smrtonosam u pravim rukama (ja sam se malo praksao snjim i stavrno može čuda izvoditi) . Sada Igram sa Master Yi-om koji je Bog stvarno štta se snjim može zaljubio sam se u lika hahha . A skupljam za Riven koji mi je isto tako odličan sad je free pa ga probajte jako dobar lik.

Čekaj ga u grmlju dok mu malo minionu ne ube helta ili da iskoristi svoje magije..Prvo w Napadneš ga sa Q, rokaš sekudnu-dvije zatim iskoristiš eqaust (ako ga imaš), pa se zavrtiš sa R i onda ak počne bježat sa ghost ga stigneš ili ako se q ohladio.. nezz to je moja taktika snjim kad idem 1 na 1 i većinom uspije haha.. A ulti je isto zakon na kansijim lvl-ima.

Edit: Igraj 5 vs 5 tu tek dolazi skill i brainanje do izražaja
Edit2: Jel zna neko kaj je ovo neće se ulogirat već 10 min na EuEast ((
Ma nije poanta skilla, niti kako sam ja ili on igrao. Nije mi jasno kako me može oneshotati :S

Na lvl 10 nemože ni masterie poslagati a ni rune nešto posebno.

Igrao Rivena.. Super je Ownati je lako dosta s njim, dobri itemi za kupiti i već u early game možeš biti najjači, u mid nepobjedivi

Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Edit2: Jel zna neko kaj je ovo neće se ulogirat već 10 min na EuEast ((
Meni cijeli dan radi normalno

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 04.11.2012. u 23:56.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2012., 23:17   #117
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
One shota te jer nemaš dovoljno magic resista, a njegov Alpha strike je čisti magic dmg

I to jako dosta radi
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 00:16   #118
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova

Igrao Rivena.. Super je Ownati je lako dosta s njim, dobri itemi za kupiti i već u early game možeš biti najjači, u mid nepobjedivi
Njom.*
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 11:05   #119
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Njom.*
Lol, sad si me ponukao pa sam išao na LoL community, da pitam I fakat je žensko

Fala
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2012., 19:27   #120
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Lol, sad si me ponukao pa sam išao na LoL community, da pitam I fakat je žensko

Fala
I ja sam to isto bio mislio, dok me nije frend zezao kao "pa žensko je"....onda sam i ja išao vidjeti i isto ostao


Mislim da ću Jaxa malo više fokusirati, 10 winova i 4 losta s njim, s time u ranked 7 winova i 2 losta
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na