Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2010., 03:58   #1
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Radio tko ATX mod za Antec P180 mini?

Razmisljam si ubost jedan (razmazio me p180 - evo jednog pored drugog), ali pod uvjetom da ipak u njega smjestim atx maticnu. Treba mi tih manjih dimenzija zbog gabarita namjestaja u koji bi isao. (max50 cm u visinu i dubinu).
Ovo je kuciste u biti neobicno veliko za Micro Atx (43,5 cm visine, 43,6 dubine i 21,2 cm sirine) Pa bi, mislim, atx maticna trebala stati bez nekog bitnog rezanja, posebno jer nebih koristio ova dva spremnika u sredini od hardova. Ako tko ima iskustva i misljenja, volio bih cuti
Overhaul je offline   Reply With Quote
Staro 10.06.2010., 08:06   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
HP stavlja svoje Compaq konfe u kućišta koja su manja od standardnih, a veća od mini ATX-a. Oni ga nazivaju microtower. Pokušaj nabaviti jedno takvo jer bi ti pasalo po dimenzijama.
http://h10010.www1.hp.com/wwpc/hr/hr...3-4025810.html
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.06.2010., 16:05   #3
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Njah, još jednog Anteca P klase prvenstveno želim zbog izvrsnog prigušenja buke, odličnog protoka zraka i dobro riješenih komora. No sad sam vidio da u biti ATX matičnoj ploči nije problem dubina, nego širina... tj. smetalo bi joj napajanje na dnu, ako bi priključci išli na prostor predviđen za onaj limić :/ No opet, čini mi se nekako da je to malo razlike - vjerojatno bi uglavnom trebalo modificirat ili maknut donju komoru od napajanja.
Edit: Kupio kućište, stvarno jednako kvalitetno kao ovo koje već imam, i visina za matičnu unutra je nekih 27 cm. ATX potrebnih dodatnih 3,5 cm bi se još dalo dobiti sa trganjem te pregradice, ali kako kupujem za njega sve novo, zasad ću se zadovoljiti pristojnom mATX pločom i standardnom kupnjom još dva dodatna venta za naprijed.

Zadnje izmijenjeno od: Overhaul. 13.06.2010. u 03:14.
Overhaul je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na