Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2012., 14:00   #91
[GOW]Nec
Premium
Moj komp
 
[GOW]Nec's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,215
Ova dva sam već bio pregledao, to sam mislim na Forum.hr vidio temu. Niti u jednom katalogu ga nema, niti po slici niti po broju.

Drugu ne vjerujem da ću sad moći uzeti, jedino ako nešto uspijem s ovom koju imam sredit, inače povratak u 19. stoljeće - Živjela rifljača!

Hvala na pomoći!
__________________
Udomljujem stare laptope i njihove dijelove.
[GOW]Nec je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 14:51   #92
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Stvarno povoljno.

Iako, ja bih radije sa gornjim punjenjem (manje dimenzije) i bržom centifugom (min. 700 - 800 okretaja). Naravno, ne za te pare.
Ha, najjeftinije su ti Whirlpool, imam je doma, za cca. 1.935,00 kn. Nije tak puno više od Končareve.
Ove s prednim punjenjem imaju prednost i za manje kupaone, naime na njih ti bolja polovica može svašta "naslagat"...
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.09.2012., 20:19   #93
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Kod mene isto Whirlpool (model AWE 6317) a cijena nekih 200 kn gore.

Zbog nevelike kvadrature i specifičnog rasporeda mi je praktičnija od onih s prednjim punjenjem.

Zadnje izmijenjeno od: listerstorm. 16.09.2012. u 20:30.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2012., 21:00   #94
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor [GOW]Nec Pregled postova
Ova dva sam već bio pregledao, to sam mislim na Forum.hr vidio temu. Niti u jednom katalogu ga nema, niti po slici niti po broju.

Drugu ne vjerujem da ću sad moći uzeti, jedino ako nešto uspijem s ovom koju imam sredit, inače povratak u 19. stoljeće - Živjela rifljača!

Hvala na pomoći!
Nazovi batis i pitaj, oni fakat svašta drže.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 14:22   #95
IvanaD
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pomoć molim ako neko ima iskustva sa perilicom Whirlpool AWE 6317 (otvara se gore) ili da mi preporuči nekog dobrog majstora za nju jer su mi u zadnjih dva mjeseca majstori bili već 6 puta i još joj nisu ni postavili dijagnozu. Prvo mi naravno uopće nije radila pa je dijagnoza bila da ne valja utičnica u koju je uštekana, zamijenili to i gle vraga, radi puna dva tjedna. Pa je stala i telefonski je majstor postavio dijagnozu da je elektronika, ali kad je došao pogledat ipak je bila pumpa, zamijenio pumpu i ona opet ne radi- dijagnoza je bravica na vratima ne radi. Zamijenio i to i radila punih 10 min. Prvo se ugasile sve lampice pa se onda sve upalile i ona opet ne radi. Sad već hodaju oko nje majstori 4 dana i ja još uvijek ne znam što je s mojom mašinom. Ako neko ima manual ili link gdje se može skinuti bila bih jako zahvalna
IvanaD je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 14:27   #96
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor IvanaD Pregled postova
Pomoć molim ako neko ima iskustva sa perilicom Whirlpool AWE 6317 (otvara se gore) ili da mi preporuči nekog dobrog majstora za nju jer su mi u zadnjih dva mjeseca majstori bili već 6 puta i još joj nisu ni postavili dijagnozu. Prvo mi naravno uopće nije radila pa je dijagnoza bila da ne valja utičnica u koju je uštekana, zamijenili to i gle vraga, radi puna dva tjedna. Pa je stala i telefonski je majstor postavio dijagnozu da je elektronika, ali kad je došao pogledat ipak je bila pumpa, zamijenio pumpu i ona opet ne radi- dijagnoza je bravica na vratima ne radi. Zamijenio i to i radila punih 10 min. Prvo se ugasile sve lampice pa se onda sve upalile i ona opet ne radi. Sad već hodaju oko nje majstori 4 dana i ja još uvijek ne znam što je s mojom mašinom. Ako neko ima manual ili link gdje se može skinuti bila bih jako zahvalna
A kakve to majstore zoveš? Ovlašteni servis?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 14:33   #97
IvanaD
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pa majstore koji imaju servise i na posjetnicama im piše da servisiraju čak i whirlpool- nisam do sad zvala ovlaštene, jer su mi se činili preskupi, a pretpostavila sam da neko ko ima servis za kućanske aparate zna o tome nešto više od mene. Prvog sam spizdila kad me je pitao gdje se perilica uključuje, ali da onda naletim i na drugog " stručnjaka" nisam baš mislila da mogu
IvanaD je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 14:54   #98
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor IvanaD Pregled postova
Pa majstore koji imaju servise i na posjetnicama im piše da servisiraju čak i whirlpool- nisam do sad zvala ovlaštene, jer su mi se činili preskupi, a pretpostavila sam da neko ko ima servis za kućanske aparate zna o tome nešto više od mene. Prvog sam spizdila kad me je pitao gdje se perilica uključuje, ali da onda naletim i na drugog " stručnjaka" nisam baš mislila da mogu
Realno, zaboravi te "servise". Javlja li perilica kad stane neke čudne opise grešaka preko LED-ica (blinkanje, različiti "čudni signali")?
Zovni ovlaštene neka oni vide i daju ponudu.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 15:02   #99
IvanaD
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pa ovako ide priča- prvo kad sam ju uključila mi uopće nije reagirala- lampice su svijetlile ali od nje ni glasa, zovnem majstora kad sam mu opisala kaže elektronika i doći će pogledat ( taj me je pitao gdje se pali) zovem drugog i on kaže pumpa, zmijenimo pumpu i ona opet ne radi- onda kaže bravica na vratima, zamijenimo i to, on ju testira, mašina radi. Ja ju uključim i radi punih 10-tak min. Isti dan ga zovem natrag, resetira ju i ona radi (nisam ga pustila iz stana dok nije napravila cijeli ciklus pranja :-) ). Drugi dan ja ju probam uključit ona opet ne radi prvo uopće ne reagira nakon nekog vremena upale se na njoj sve moguće lampice. Znači tvoje mišljenje je ovlašteni servis? Da mi ne opale račun veći nego što mašina vrijedi
IvanaD je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 15:08   #100
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor IvanaD Pregled postova
Pa ovako ide priča- prvo kad sam ju uključila mi uopće nije reagirala- lampice su svijetlile ali od nje ni glasa, zovnem majstora kad sam mu opisala kaže elektronika i doći će pogledat ( taj me je pitao gdje se pali) zovem drugog i on kaže pumpa, zmijenimo pumpu i ona opet ne radi- onda kaže bravica na vratima, zamijenimo i to, on ju testira, mašina radi. Ja ju uključim i radi punih 10-tak min. Isti dan ga zovem natrag, resetira ju i ona radi (nisam ga pustila iz stana dok nije napravila cijeli ciklus pranja :-) ). Drugi dan ja ju probam uključit ona opet ne radi prvo uopće ne reagira nakon nekog vremena upale se na njoj sve moguće lampice. Znači tvoje mišljenje je ovlašteni servis? Da mi ne opale račun veći nego što mašina vrijedi
"Opći" serviseri u pravilu imaju slabiji pristup pravoj dokumentaciji, manje znaju neke česte greške, recimo perilica ovim "lampice su svijetlile ali od nje ni glasa" može javljati što je točno problem. Neka ti daju ponudu da znaš na čemu si (ionako za svaki servis veći od 500 kn moraju dati ponudu).
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.10.2012., 15:19   #101
IvanaD
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
ma hvala probat ću -ne preostaje mi ništa drugo.
IvanaD je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 18:39   #102
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Imate li neku ideju gdje bi mogao potražiti dijelove za LG perilicu rublja?

Izbacuje mi grešku PE; što je pressure sensing error i prema tome bi to trebao biti kvar presostata. Problem je što kad izbaci grešku stane s programom pranja i mo'š se slikat, al moraš pokrenut sve ispočetka, pa onda ako prođe-prođe. Na 40C i 60C je to još trpljivo jer stane jednom u 2-3 pranja, ali kad se pere bijeli veš na 95C poludim potpuno. Stane cijela stvar 3-4 puta, pa ispočetka, pa gledaj jel iskuhalo, pa ako je pokreni 30C program i tako...

Uglavnom, kontaktirao sam Batis i Kralja i rekli mi da nemaju dijelove za LG. LG servis je nekad bio Ecos, sad nalazim samo firmu Supra-Mea, pa sam i njima poslao upit.

Prije par godina su mi u Ecosu rekli na usmeni upit da je to taj kvar, da je to poznato i da popravak košta 1000kn, pa zato to nisam dirao do sada.

Na internetu se taj dio može kupiti jedino na ruskim, poljskim i australskim web stranicama, ima i jedan na talijanskom ebayu, ali ne šalje u HR. Rađe bi pitao neku firmu kod nas ima li to i može li nabaviti nego da se kockam s rusima ili naručujem iz Australije
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 18:45   #103
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Daj mi link od tog na talijanskom ebayu da vidim.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 19:08   #104
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Evo ovdje je:
http://www.ebay.it/itm/PRESSOSTATO-L...item416e8631e8

Mislio sam ga svakako kontaktirati s upitom jel bi poslao u HR ako mi ovi iz servisa jave neku suludu cijenu ili da ne mogu nabaviti, a u međuvremenu ne nađem nigdje drugdje u HR.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 19:22   #105
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Ok, ako ne salje u hr, javi se meni.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 21:08   #106
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,506
O čemu se radi je dobro opisano kod kolega > http://www.forum.hr/archive/index.php/t-356288.html
evo ima i ovdje:
http://www.casaricambi.it/product.php?id_product=4419
http://north.pl/karta/hydrostat-do-p...6-DU-0327.html

Da bi osposobio makinju / popravio nije nužno da ganjaš taj "originalni" presostat / hydrostat,
treba viditi koliko kontakata ima na sebi (sve slike su za drek).
Izgleda da ima tri kontakta a to bi značilo funkciju za dva nivoa vode, sa tom informacijom nađi drugi od drugog proizvođača / makinje.

Kolega nino se ponudio riješiti blem
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 21:18   #107
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Thx, pogledat ću, pa ako je tako lako isprobam s nekim drugim. Vjerojatno treba naći neki od 7kg mašine da bi radio slično, pitam to još u servisu .
Sad mi je praktički lakše jer ako je ovo slučaj onda mi može pomoći i lokalni servis za bijelu tehniku. Svojevremeno su me blijedo pogledali na spomen LG-a i rekli da mogu popraviti, ali da će ju uzeti i da ću biti bez nje barem 3 tjedna. Kao u onoj reklami .

Ima tri kontakta, tri žice idu u njega. Budem još provjerio cijev koja povezuje njega i bubanj, da nema unutra kakvog smeća pa zato reagira čudno i baca krive alarme.

Što je najgore od svega, bojim se da možda to i nije problem jer mašina zna baciti PE error i kad je samo uključena u struju. Dakle, stoji, otvorenih vrata, bez veša, nitko je ne dira i odjednom počne pištat i PE blicka . Ludnica, sve se bojim šta bi doživljavao da kupim onu skroz digitalnu s ekranom .

Zadnje izmijenjeno od: FitzTN. 26.11.2012. u 21:26.
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2012., 21:29   #108
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,506
Puhanjem u presostat moraš jasno čuti škljocanje / spajanje kontakata + ohmmetrom provjeriš jeli električno spaja.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2012., 23:55   #109
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Samo da javim, Europatrade je ovlašteni servis za LG bijelu tehniku sada, naručili su mi taj presostat, stigao je za 7 radnih dana, cijena - 90kn.

Ugrađen je, pa ću sad vidjet jel bilo do njega ili je ipak elektronika otišla što je puno skuplji sport :/
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2012., 15:44   #110
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Evo da nastavim priču dalje, pa ako netko može pomoći...

Dakle, presostat je zamijenjen i nakon toga je perilica radila ispravno 2 tjedna. Za to vrijeme je prala 7-10 puta, od toga 2x na 95C, 1x na 60C, 1x na 30C i ostalo na 40C. Uvijek je prije najviše problema bilo s 95C, ali je sada 2x prošlo bez ikakvog problema ili skraćivanja programa...do prekjučer.

Opet 95C, pere, ispire i prije centrifuge stane, piše PE . Čak mislim da je skratila program (inače traje 3 sata). Pokrenem ponovno, opet PE. Više puta ispustim vodu do kraja, pokrenem program za ispiranje i centrifugu, eto ga opet. Onda sam ostavio tako preko noći, pa sam prepolovio količinu veša i odvojeno obavio ispiranje i centrifugu, stajajući pored nje i to je prošlo . Jučer stavio prat 40C i doduše, nije bilo PE, ali je pranje bilo gotovo za 1h15min, a trebalo bi trajat 2h .

Jel ima netko ideju u kojem smjeru da tražim uzročnika? Potpuno će me izludit mašina, a žao mi je je bacit i kupovat novu kad ova sve može uredno odraditi, ali očito ima duhove. Jasno mi je da nije ništa napravljeno za vječnost i da je ~7 godina, ako se pita LG i više nego dovoljno , s tim da je kvat povremeno tu odavno.

Ako se ide nekom logikom, onda ne može biti problem u elektronici jer je prvih 7-10 pranja s novim presostatom sve bilo OK. Ne može biti problem ni u presostatu ("DOA") jer ne bi ta pranja odradilo kako treba. Sve nalaže da jednostavno nešto u mašini "uništi" presostat, pa on počne krive vrijednosti bacati. Ako presostat radi na 5V DC onda ih mora i dobiti od nekuda. Da tih 5V DC ne postanu u nekom trenutku neka puno veća vrijednost? Vjerujem da i elektronika radi na tih 5V DC, pa da tu postoji neki problem valjda bi nju skurilo prije od nekog običnog presostata. Ludnica . Presostat ima 3 pina, 2 zajedno i jedan odvojeno, a minus valjda dobiva preko šasije. :S
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 12:50   #111
jadran0001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: spli
Postovi: 0
dilema

pozdrav svima!
molio bih, ako netko zna, vezano za ove perilice savjet,
1).Elektrolux EWF1408WDL,
2).Elektrolux EWF1487HDW
3).LG F1487QDS
prvenstveno vezano za kvalitetu.
Hvala unaprijed!
jadran0001 je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2013., 13:15   #112
Brzi Picek
Premium
Moj komp
 
Brzi Picek's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Ri,De,Čk,Zg itd
Postovi: 473
obavezno provjeravajte filter za vodu !

nalazi se na samom početku gdje se našrafi crijevo

toliko može zezati da mislite da mašina ima duhove
Brzi Picek je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2013., 11:45   #113
ZoS
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Split
Postovi: 30
poz.

imam problem s mašinom, gorenje WA442, do prije mjesec dana sve gg, onda jedan dan neće niti da krene uzimat vodu...zavrtim programator par puta, čuje se aktivnost samo u dijelovima programa gdje bi trebala izbacivat vodu. isključim je, nakon 15-20 min proradi iz čista mira, nakon toga sve ok do danas (jučer oderala turu bijele bez greške), kad opet odbija suradnju...provjerim i remen, izgleda ok, u filteru nema ničeg...znači ostaje pitanje pumpe/programatora...ima neka metoda da sam probam ispitat, ne znam koliko se uopće isplati vuć po servisu i investirat u stroj tako star, iako je - evo donedavno - radila ko zmaj...

svaki savjet/pomoć dobrodošli, hvala.
ZoS je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 10:58   #114
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Pozdrav, tražim perilicu rublja cca 7kg i 1200 rpm centrifuge, do 3000kn. To su više manje jedini uvjeti. Vidim ovo i čini se zanimljivo. Kolega ima Candy xyz i zadovoljan je već dvije godine, nema kvarova. Da li mogu uzeti taj model i biti bez brige 3 godine koliko traje jamstvo ili negdje ima nešto bolje (energetski efikasnije, jeftinije, kvalitetnije) na što bi možda trebao obratiti pozornost?

Hvala puno!
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 11:22   #115
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja ne znam osobu kojoj candy aparat nije krepo u ili van garancije uključujući i mene.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 11:25   #116
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Cijenim odgovor iz iskustva. Reci mi, na koje brandove bi onda trebao baciti pogled? Mi smo dosad imali Quadro veš mašinu i to je baš bilo *ranje na kvadrat, nekoliko popravaka u dve godine korištenja dok nije istekla garancija i rekao sam sam sebi da to ide u smeće, a kupit ću novu, makar i na rate...
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 11:32   #117
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pazi ovo meni krepa candy mikrovalna ono mjesec dana nakon garancije, ošo magnetron, tadašnja cura imala model jači ista priča nakon 2 mjeseca, samo su oni popravljali, a ja sam uzeo novu... a imam osjećaj da su im veš mašine još podložnije kvarovima (po onome kaj čujem naokolo).

ja imam već 7-8 godina whirpool toploader 6gk, 900rpm, a+ klasa i to je tada bila prilična pila, nema grešaka nikakvih, ni ne znam da je imam.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 11:34   #118
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,241
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja ne znam osobu kojoj candy aparat nije krepo u ili van garancije uključujući i mene.
Potpisujem. Dobio sam đabe Candy perilicu za suđe kojoj nakon 1,5 god. procurila pumpa. Nova je u kompletu s motorom 800 kn+ruke. Ali sam presložio pumpu od drugog modela pa me ispalo 120 kn.
Nije vešmašina, ali na isto ti dođe.
Aljkavi su.
Sve aparate uzimam od gorenja jer se nemože dogodit da nema rezervnog dijela, a i svaki majstor slaže gorenje. Iako njihovi aparati rijetko i krepavaju.

I ne uzimaj nikakve sa lcd ekranima i sl. Čista mehanika i programator.
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 11:37   #119
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
OK, Whirlpool i Gorenje, seems legit. Vidim da Gorenje čak i nije skupo po cjenicima. Idem malo potražiti, bitno mi je da znam na koji brand se mogu osloniti, jer, kao što znamo, danas se više nema para za razbacivanje, radije dam malo više u startu pa sam miran par godina dok ne dođe čišćenje kamenca.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2013., 11:56   #120
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
I vidim ovo (uporno gledam Emmezetu jer praktički onda veš mašinu mogu prenijeti rukama doma koliko mi je blizu)... Ovo mi se čini kao odlična mašina. I povoljna.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na