Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.06.2009., 05:10   #121
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
O.T.

@Los Sam

Pa Linksu je ovo prva mrlja tako da još nisu otpisani Osim toga sve je bilo 5 dok je radila samo trgovina u Zagrebu, sad kad su i u Osijeku eto problemi...

Ve-mil u Karlovcu nije loš, tip je frik teški, kuži se, ljubazni su.., Osijek zaobilazim...

Za divno čudo sa HGspot-om imam sve ljepa iskustva, bilo online narudžbe ili u poslovnici u Osijeku a čisto online recimo Acquisitum Magnum u kojem sam ostavio sigurno 20k i svaki put kad pravim narudžbu su zbilja temeljiti i profesionalni, da bi riječ rekao...

Naručim, za 10min mi jave dali svega ima, ako nema napravimo izmjenu i pošalju konačnu ponudu, ja uplatim i pošaljem ss uplatnice te se roba odmah drugi dan šalje dok im još ni pare nisu sjele ! Na telefon me zovu da su poslali !
3 kompletne kante sam naručivao i to svaki dio u svojoj kutiji, stigne kutija kao od štednjaka, imam šta 1h raspakiravat, HDD i optika budu u debelim spužvama !

E to ja zovem profesionalnost i uredno poslovanje. Od narudžbe pa do pakiranja i dostave.

btw: iz D24 mi stigla grafa u svojoj originalnoj kutiji polupoderana i sa slomljenim ćoškom i sad ti misli oće grafa radit i koliko se kutija tumbala.

Patnje su proporcionalne narudžbama, puno mešetarim u zadnje vrijeme

edit: sad sam se sjetio, d24 mi se zamjerio još davne mislim u ljeto 2004, naručio sam isto cjelu konfu za 8k i poslali su mi SATA HDD umjesto PATA i ja sastavi komp ( barton & NF2 ) te skuži kad sam već HDD ušarafio da ja nemam onaj kabl gdje uštekat, reko koji k... ? Pas Mather., trčo sam u prvu trgovinu tu u Valpovu jer išo je vikend a imali smo samo Mihu Lešinara koji mi jedva zamjenio hard iako su onda sata bili skuplji nekih 50-60kn.

Zadnje izmijenjeno od: stuc. 04.06.2009. u 05:25.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2009., 10:02   #122
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ja sa d24 imam jako dobra iskustva.
Dečki me svi znaju po imenu i prezimenu, gdje živim i sve.

Znaju kad nazovem, da hoću odmah i da plaćam kešom.
I tako uvijek i biva, nazovem ujutro, kažem što hoću, kažem gdje da mi dostave, platim i još ostavim svaki put nešto love za dečke, ili za dostavljača kao dobra volja, zahvala što mi je naručeno stiglo u ruke u roku par sati, što nisam morao čekati u redovima, i još zaobiđem mnoge zayebancije sa plaćanjima koji drugi proživljavaju.

No, za tako nešto ipak treba staža i poznanstva
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.07.2009., 20:49   #123
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
LP, imam jednu dilemu..........

Frend ima uskoro rođendan pa smo se dogovorili da svaki da nešto para pa da mu kupimo napajanje ili grafu, sad me zanima od kud mi je bolje uzeti iz Diskonta24 ili ADM-a? Znam da je tema Diskont i vidim da je bilo DOSTA loših iskustava , a nedaj bože da da treba garanciju pa me zanima gdje da uzmem....

ADM ili Diskont24 ....

Prednost dajem bržem obavljanju garancije cijena nije tolko bitna tih par kuna...

Vidim da diskont ima recimo po dva ista artikla s dvije cijene...
Hvala.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2009., 21:04   #124
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
ADM.
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2009., 21:05   #125
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
ADM.
Tako jednostavno a tako jasno
Thx
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 15:31   #126
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Ohoho,pa nisam ni vidio ovaj post sa mojom "omiljenom" firmom koja mi je zagorcala zivot.Famozni Diskont24 dot com.Pa da i ja napisem koju rijec "hvale" i iskustva u poslovanju s njima.Kod njih za prijatelja kupljena graficka Powercolor 1950pro sa Accelero coolerom prije jedno godinu dana.Naravno kao sto to biva po Murphyjevom zakonu graficka riknula nakon tjedan dana.Nista,napisem opis kvara (nema slike i ne boota) i posaljem njihovom sluzbom dostave DPD.Nakon 2 tjedna zovu me iz diskonta i javljaju da je graficka stvarno riknula i da salju novu.

Dolazi meni nova graficka ali nije ista.Da budem precizniji,to je powercolor 1950pro,ali nema accelero cooler nego neko stock smece od coolera,i druga razlika je da nema DVA DVI konektora nego jedan VGA i DVI.Ok,mislim se,kao da je to bitno,bitno je da radi.Ali nakon sto sam je spojio graficka ne radi kako treba.Smrzava racunalo,hijeroglifi po ekranu.Meni nije jasno,kako sad ovo.Posto sam dobio novu graficku,sumnjam na druge komponente.I tako pocinje mijenjanje svega osim graficke i konacno shvatim da su mi poslali neispravnu graficku.

Nista,opet saljem na njihov trosak graficku na servis,i nakon 2 tjedna oni mene zovu i kazu slijedece.Pazite sad ovo,veoma bitno.

Gospodine,graficka je neispravna,ali nazalost ta graficka nije kupljena kod nas i morate platiti troskove servisa u iznosu od 150 kuna,troskove dostave ili vam necemo poslati nazad graficku.Posto mi je kristalno jasno da je netko zajebao,pitam za osobu koja je tu graficku poslala meni,a oni odgovaraju da ta osoba vise ne radi kod njih.Svi pokusaji da se utvrdi situacija ostaju nerijeseni.Jednostavno,shvatio sam o kakvoj bandi se radi i nije mi se vise dalo nazezati s njima.Jebes tih 100 kuna sto su jeftiniji,koliko su mi zivaca popili.Mislim,koja je to logika da saljem njima na reklamaciju graficku koja je kupljena u drugoj firmi,ALO,pa nisam progutao camac,ako sam sisao veslo. Druga stvar je ta da su te graficke standardno imale garanciju 2 godine,i gdje god da sam je uzeo imao bih pravo na reklamaciju jer je na nasem trzistu bila prisutna manje od godinu dana.Logika.

Nista,uplatio gamadi sav iznos koji su trazili da mi uopce vrate graficku i prekrizio ih za sva vremena.Ali sam takodjer barem 40 osoba odgovorio od kupovine kod njih i ispricao im svoju pricu nakon koje se svi zgrazaju.Eto sad sam je nakon godinu dana tisine ispricao i vama da shvatite vec jednom kako nije bitno 100 kuna razlike sto su jeftiniji,nego fer usluga i servis.

Zadnje izmijenjeno od: Romano.Cule. 15.07.2009. u 15:45.
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 15:47   #127
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Moje iskustvo sa gorespomenutom gamadi - link

Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Izbjegavati diskont24. Na svojoj sam koži iskusio nepoštivanje navedenog zakona od njihove strane
Sapphire 4870 Toxic, bezobrazno su nepoštivali zakon usprkos tome što niti jedan djelić bundle-a nije diran, čak su i zaštitne naljepnice na kutiji bile praktički netaknute.
Naravno, meni su kao kupcu bile u korist i dve olakotne okolnost - plaćanje unaprijed, te neistinito i pogrešno reklamiranje proizvoda.

No uspros svemu - krajnji bezobrazluk, loš odnos prema kupcu, te nepoštivanje zakona. Prvi i zadnji put da sam tamo nešto kupio, a i nastavit ću savjetovati u svakoj prilici ljudima da ih izbjegavaju.
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2009., 18:47   #128
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Ja sam tamo (Diskont24) nedavno kupio Microsoft X6 tipkovnicu, uplatio sam dan ranije i uredno su mi javili sljedeci dan ujutro da mogu doci po nju. Sve štima s robom, nemam nikakvih zamjerki na poslovanje. Čak sam se i ugodno iznenadio kad sam došao tamo, radi jedna jako zgodna i ljubazna dugokosa gospodična

Inace mi je Links prvo i jedino odrediste za trosit pare na IT, ali u ovom slucaju je tipkovnica kod njih bila 500kn, a u diskontu 380, tako da nisam dugo razmisljao.
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2009., 21:51   #129
T0X1C
n00b
 
T0X1C's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Split
Postovi: 246
Evo samo da se i ja javim, narucio 27.6 WD 3200AAKS hard disk (dosao oko 10.07, ali to je moj problem sto zivim u vukojebni) no disk je dosao neispravan, fino ih nazvao rekli mi da ga posaljem natrag, ja to napravio i disk mi dosao prekjucer, sad veselo radi s ostala 2 diska, sve u svemu, ovo je drugi put da im vracem proizvod ali svaki put sam dobio zamjenu u normalnom vremenu bez ikakvih problema tako da sto se mene tice Diskon24 je skroz ok...
T0X1C je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:14   #130
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Moje prvo Diskont24 iskustvo...mmmmm...Nezaboravno i presmiješno Jednostavno ne mogu vjerovati koliko ljudi u ovoj branši mogu biti neozbiljni. Here goes: jučer ujutro nazovem dotični shop pošto sam u Rijeci pa mi i nije baš na dohvat ruke, čovjek mi se javi, dosta susretljiv, čak ispuni umjesto mene on-line registraciju da mogu izvršiti narudžbu, ja naručim grafu, raspitujem se još malo o proizvodu, načinu plaćanja, dostavi, sve OK, dogovorimo sve detalje i kaže mi lik da mi šalju grafu već isti dan ako im uplatim novce prije kraja radnog vremena pa je kod mene možda čak već sutradan. Ja poslije posla uplatio pare za grafu i danas ujutro zovem da pitam ako je grafa poslana i kad to stiže, lik mi kaže da su poslali ali da će mi stić najvjerojatnije sutra, dobro... Nakon pola sata zvoni mi mob i neki drugi lik (Tomica, mislim da se predstavio tako) mi kaže da im je žao ali da mi ne mogu poslati grafičku pošto je nemaju na lageru uopće! Kaže da pogledam ako želim neku drugu grafu (a u ponudi nemaju više ni jednu takvu već samo slabije i jače modele koji su mi preskupi) ili ako želim čekati 2 tjedna dok im ne stigne ova koju sam bio naručio ili naravno da mi vrate pare. Ja pogledao malo na njihovim stranicama i naravno ništa što bih htio kao zamjenu za tu grafu, nazovem lika natrag i kažem mu da mi izvrše povrat novca, srećom to su i učinili... Uglavnom situacija mi je presmiješna bila na koji način momci tamo posluju
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 18.08.2009. u 21:34. Razlog: čišćenje tipfelera
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.08.2009., 21:24   #131
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Doink, ja ne vidim problema. Apsolutno normalno poslovanje. Diskont je web trgovina, oni ne drze lagera. Ako ih dobavljac zezne u obavijesti o raspolozivosti robe onda oni ne mogu ni isporucit. Tako posluje svaka web trgovina i to je normalno. Nemam nikakvih veza s njima i ne branim ih no ti sad otkrivas toplu vodu.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:27   #132
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Rain Man, a to što mi je lik rekao da je grafa poslana pa pola sata kasnije mi se jave i kažu da grafe uopće nemaju??? Jučer ih još pitam imaju li raspoloživu tu grafu i lik mi još u čudu kaže: Pa naravno ako je na našim stranicama naveden proizvod onda je i raspoloživ!
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:35   #133
Crni_007
Premium
Moj komp
 
Crni_007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 300
Daj se skockaj malo Rain man i citaj kaj Doink pise , ma nista cudno za njih, sve ce reci samo da zadrze kupca. Isto tako su mi rekli da salju paket isti dan dok uplatis, no od 4 narudzbe nikad nije bilo poslano isti dan, ....no inace sto se mene tice nemam primjedbe na njih, ..... to gotovo uvijek kazu svima- samo da te navuku da narucis kod njih
Crni_007 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:40   #134
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Meni se desilo par put da nazovem, potvrde mi da imaju i drugi dan dok trebaju slati onda vise nema. Tj. nazvali me sat, dva nakon uplate da mi jave da nema. A prije uplate zvao da potvrdim. Kupujem iz diskonta od kako su web trgovine krenule i za nize cijene koji oni nude cesto se mora proci oko takvih sitnih organizacijskih propusta.

Citiraj:
Autor Crni_007 Pregled postova
Daj se skockaj malo Rain man i citaj kaj Doink pise , ma nista cudno za njih, sve ce reci samo da zadrze kupca. Isto tako su mi rekli da salju paket isti dan dok uplatis, no od 4 narudzbe nikad nije bilo poslano isti dan, ....no inace sto se mene tice nemam primjedbe na njih, ..... to gotovo uvijek kazu svima- samo da te navuku da narucis kod njih

LOL. Glup sam! Diskont je kriv, ajmo ih lincovat.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 21:44   #135
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Meni se desilo par put da nazovem, potvrde mi da imaju i drugi dan dok trebaju slati onda vise nema. Tj. nazvali me sat, dva nakon uplate da mi jave da nema. A prije uplate zvao da potvrdim. Kupujem iz diskonta od kako su web trgovine krenule i za nize cijene koji oni nude cesto se mora proci oko takvih sitnih organizacijskih propusta.
Sitnih? Pa mene to iritira do bola i ako je tako sa svim web shopovima mene neće više čuti. Baš mi je uživancija letiti po bankama, uplaćivati pare na neviđeno i onda nakon otkazivanja usluge koja je prethodno zajamčena nadati se da ću dobiti pare natrag, ou jea
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 22:29   #136
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Odes do prvog lokalnog shopa uzmes prvu stvar koja zadovoljava tvoje potrebe, platis koliko treba i to je to. Koliko ja vidim najvise se problema javlja kod reklamacija gdje svatko prebacuje krivnju sa sebe.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 23:49   #137
PSP User
Premium
Moj komp
 
PSP User's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 74
Za diskont samo rijeci hvale...narucio vise puta i svaki put doslo uredno i na vrijeme...
PSP User je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2009., 23:53   #138
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Ja sam do sada sa Diskont24 imao samo pozitivna iskustva, do nekidan, kada sam išao naručit najjeftiniju ladicu za externi 3.5" disk.
Naručio sam prvu s reda, a to je ova: http://diskont24.com/product.php?pro...cat=469&page=1

Nisam se ni obazirao, no gadno se iznenadio kada je došla. Naime, to je IDE ladica, a meni je disk SATA, no to naravno nigdje ne piše na njihovoj stranici, a ja sam pretpostavio da je SATA ladica, pošto je danas većina diskova SATA.
Objasnio sam im problem i pitao ih jel mi je mogu zamijenit uz nadoplatu za neku SATA ladicu i odbili su me.
E da, i garancija na ovu ladicu je - 7 dana.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 00:23   #139
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
Ja sam do sada sa Diskont24 imao samo pozitivna iskustva, do nekidan, kada sam išao naručit najjeftiniju ladicu za externi 3.5" disk.
Naručio sam prvu s reda, a to je ova: http://diskont24.com/product.php?pro...cat=469&page=1

Nisam se ni obazirao, no gadno se iznenadio kada je došla. Naime, to je IDE ladica, a meni je disk SATA, no to naravno nigdje ne piše na njihovoj stranici, a ja sam pretpostavio da je SATA ladica, pošto je danas većina diskova SATA.
Objasnio sam im problem i pitao ih jel mi je mogu zamijenit uz nadoplatu za neku SATA ladicu i odbili su me.
E da, i garancija na ovu ladicu je - 7 dana.
a da se pozoves na zakon od 7 dana sa web shopovima, ono da mozes vratit robu ako ti ne pase?
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 00:25   #140
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ne isplati se zezati za 120kn.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 00:33   #141
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
a da se pozoves na zakon od 7 dana sa web shopovima, ono da mozes vratit robu ako ti ne pase?
Imaš u ovoj temi moj post o (ne)poštivanju navedenog
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 00:39   #142
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,970
Citiraj:
Autor w0lfram_ Pregled postova
a da se pozoves na zakon od 7 dana sa web shopovima, ono da mozes vratit robu ako ti ne pase?
Vidiš, toga se nisam ni sjetio...
Sada je ionako kasno, jer je to bilo prije mjesec dana.
Ma prodat ću ga za 100kn...
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 05:57   #143
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
@doink
Izgleda da ćeš ti još neko vrijeme biti na mojoj X700Pro
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 08:03   #144
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@doink
Izgleda da ćeš ti još neko vrijeme biti na mojoj X700Pro
Ma sutra stiže XFX-ova maca iz ADM-a, don't worry
EDIT@coconut: ovaj put mi je frend iz Zg obavio kupovinu (''fool me twice shame on me'') tako da se ni oko toga ne brineš kolega.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 19.08.2009. u 09:16.
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 09:08   #145
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Pazi da ti ne stigne kao i ova iz diskonta...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 09:46   #146
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
a i meni posalju krivu grafu (green umjesto normalne verzije). Mogao sam se zajebavati s vracanjem u tih 7 dana, ipak je potpuno krivi proizvod u pitanju ali jebat ga. Stvarno nisam imao zivaca a i bilo mi je dosta integruse. Clockovi se ionako normalno stave na one prave. Jedino sto je cooler 2x losiji na green ali dok idla necujno i to me previse ne zivcira.
No da su time dobili zvjezdicu za reputaciju kod mene - bas i nisu
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 11:12   #147
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
a i meni posalju krivu grafu (green umjesto normalne verzije).
Pa jesu li ti bar vratili razliku u lovi?
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2009., 11:15   #148
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Pa jesu li ti bar vratili razliku u lovi?
Yeah, right Nekako mislim da ipak nisu
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 23:04   #149
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,105
Evo da i ja napisem nesto posto sam jucer po prvi put narucio nesto u D24, preko neta naručio ovu MBO

ASROCK P4I65G, i865G

http://www.diskont24.com/product.php...&cat=26&page=1

doso do njih i platio pare na licu mjesta i vele da dođem sutra iza 16h, da ce ziher bit tu.

I dođem ja danas a kriva MBO dosla (koje uopće nema u ponudi na webu za socket 478), razlika u jednom slovu, dosla je P4i65GV koja ima AGI slot umjesto AGP, i sad veli meni prodavač da ak ocu odnesem doma tu i vidim oce li radit, pa ak nece da vratim normalno reko sam nek napravi reklamaciju da ocu matičnu koju sam naručio sa AGP slotom.

Matična treba stić u pon pa javim jel sve prošlo ok
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2009., 23:49   #150
Gx25
RiSeN FrOm tHe BaNNeD
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: cro
Postovi: 662
Bolje ti je bilo da si prodao cpu i memoriju i tom novcu dodao oni koji si mislio izdvojit za maticnu i mogao si uzet ovakvu pilu na trznici koja pojede tvoju konfiguraciju za dorucak:
proc x2 4000-250kn
maticna ECS A780GM-A-250kn
ram 2x1gb-180kn
fortron pnf 400w ili 350w
Gx25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na