Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.06.2008., 20:16   #61
donniedarko133
Registered User
Moj komp
 
donniedarko133's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 80
Citiraj:
Autor donniedarko133 Pregled postova
Pozdrav svim PCekspert forumašima (s obzirom da je ovo moj prvi post).

Eto, i ja sam u prilici da se osobno uključim u razmjenu iskustava vezanih uz poslovanje Diskonta24. Vidim da je tema prilično vatrena i moram reći da su me iskustva pojedinih članova foruma poprilično zabrinula.

Naime, prije par dana je otkazao moj Samsung SM206BW 20" widescreen LCD monitor nakon samo godinu dana korištenja (trogodišnja garancija). Kupljen je u Diskontu24 i jučer putem dostavne službe DPD poslan na reklamaciju (na njihov trošak).

Moji dojmovi vezani uz poslovanje Diskonta24 su dosad bili pozitivni, a nadam se da će tako i ostati. O razvoju situacije s mojom reklamacijom ću vas izvještavati te se nadam se da ću time doprinijeti ovoj razmjeni dojmova.
Danas sam nazvao da ispitam situaciju sa svojim monitorom.

Rečeno mi je da je monitor zaprimljen u servis u petak (30.05.) te je serviser potvrdio da je uređaj neispravan. Također sam obaviješten da će mi biti ponuđena zamjena istim ili ekvivalentnim modelom ("sigurno nećete dobiti lošiji") ukoliko ni oni ni distributer ne uspiju popraviti postojeći (što vjerujem da će biti slučaj s obzirom na kvalitetu današnjih uređaja).

Dakle, zasad sve u redu, osim male primjedbe na to da je vrijeme od mojeg predavanja monitora djelatniku DPD službe do zaprimanja u servis moglo biti kraće.
donniedarko133 je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2008., 22:45   #62
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ja ne dobijem mail potvrde za ponudu. Neznam koji je razlog, a mail ne mogu izmjeniti(ako je do njega). Je li još netko imao slične probleme?
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.06.2008., 17:50   #63
Stunk
..::StunK::..
Moj komp
 
Stunk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 54
diskont24-moje iskustvo

danas sam išao u diskont24, podići vga cooler koji sam jucer platio... sve je proslo u najboljem redu, dečki su bili vrlo ljubazni... nemam nikakvih zamjerki...


eto i malo od mene....
Stunk je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 18:56   #64
Antonic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: International
Postovi: 216
Citiraj:
HGspot i (ako chemo vjerovati svemu rechenomu u ovome threadu) Diskont24 su firme koje daju puni povrat novca u sluchaju da ne mogu reklamirani artikal zamijeniti identichnim modelom
je da malo kasnim ali nije ovo bas istina, barem iz mog iskustva. pregorila mi je graficka jer HGspot zatvara racunala sa naljepnicom pa ih se ne da ocistit. tako da se na ventu od graficke kartice nakupila prasina koja ga je zakocila i ona je pregorila. Momak u servisu mi je reka da moram cistit komp. ja reko ok, dajte mi 10ak tih naljepnica i nema problema. Inace je bija ljubazan i sve skupa (za razliku od drugoga) ali nije bilo opcije da dobijen pare nazad. Kako nisu imali istu karticu dobija sam drugu uz nadoplatu. rijec je o hgspotu split prije cca 2, 2 i po miseca.
Antonic je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 19:14   #65
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Zaramoth Pregled postova
HGspot i (ako chemo vjerovati svemu rechenomu u ovome threadu) Diskont24 su firme koje daju puni povrat novca u sluchaju da ne mogu reklamirani artikal zamijeniti identichnim modelom.
za diskont ti odmah mogu reci da to ne rade

pogledaj malo moje postove kroz ovaj thread
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2008., 22:25   #66
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Antonic Pregled postova
je da malo kasnim ali nije ovo bas istina, barem iz mog iskustva. pregorila mi je graficka jer HGspot zatvara racunala sa naljepnicom pa ih se ne da ocistit. tako da se na ventu od graficke kartice nakupila prasina koja ga je zakocila i ona je pregorila. Momak u servisu mi je reka da moram cistit komp. ja reko ok, dajte mi 10ak tih naljepnica i nema problema. Inace je bija ljubazan i sve skupa (za razliku od drugoga) ali nije bilo opcije da dobijen pare nazad. Kako nisu imali istu karticu dobija sam drugu uz nadoplatu. rijec je o hgspotu split prije cca 2, 2 i po miseca.
HG Spot Split je malo u banani, gledam zadnjih dana ponudu poslova, a oni traže servisere, prodavače i voditelja poslovnice - znači kompletna postava.
Ali nisu oni sami, čini mi se da je kompletna informatička industrija pukla, svi traže zaposlenike a otpuštaju ljude otprilike svaki mjesec... mogu nabrojati barem 5 inf firmi koje nonstop traže zaposlenike, dalo bi se zaključit da je problem u njima a ne ljudima koji rade tamo. U Hrvatskoj je situacija teška, praktički očajna što se zaposlenja tiče, a oni pokušavaju još više iskoristit jeftinu radnu snagu da bi što manje plaćali.
To i nije baš jasno, s obzirom da je nekidan u članku gdje je osudilo direktora Formela uvjetno, pisalo da je prodaja kompjutera porasla više od 40% ove godine u odnosu na prošlu...
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2008., 14:51   #67
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Pa kaj je tako čudno...

Primiš nekoga na 90 dana probnog roka sa pola plaće, kad se naradi ko konj za tih pola plaće daš mu nogu 89 dana jer nije zadovoljio i tražiš drugoga...
Rezultat - demotivirana radna snaga koja pojma nema o poslu kojeg radi iliti hrvatska informatičko-trgovačka zbilja...

Da sam ja poslodavac u privatnoj firimi i da mi niko ništa nemože iako to radim i ja bi tako radio, zaposliš par ljudi koji znaju posao za odrađivati prave projekte koji traže mozak i gomilu rulje da radi fizikalije, garantirano uspjevaš i za 2g imaš maserati u garaži i tri vile...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2008., 15:05   #68
Antonic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: International
Postovi: 216
Citiraj:
Da sam ja poslodavac u privatnoj firimi i da mi niko ništa nemože iako to radim i ja bi tako radio, zaposliš par ljudi koji znaju posao za odrađivati prave projekte koji traže mozak i gomilu rulje da radi fizikalije, garantirano uspjevaš i za 2g imaš maserati u garaži i tri vile...
nije to bash tako al to je neka druga tema . na kraju krajeva razlog zasto u nekoj firmi nesto ne funkcionira ionako ne treba trazit medju radnicima vec sefovima
Antonic je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2008., 16:12   #69
donniedarko133
Registered User
Moj komp
 
donniedarko133's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 80
Citiraj:
Autor donniedarko133 Pregled postova
Danas sam nazvao da ispitam situaciju sa svojim monitorom.

Rečeno mi je da je monitor zaprimljen u servis u petak (30.05.) te je serviser potvrdio da je uređaj neispravan. Također sam obaviješten da će mi biti ponuđena zamjena istim ili ekvivalentnim modelom ("sigurno nećete dobiti lošiji") ukoliko ni oni ni distributer ne uspiju popraviti postojeći (što vjerujem da će biti slučaj s obzirom na kvalitetu današnjih uređaja).

Dakle, zasad sve u redu, osim male primjedbe na to da je vrijeme od mojeg predavanja monitora djelatniku DPD službe do zaprimanja u servis moglo biti kraće.
Danas mi je dostavljen popravljen monitor. Isprobao i sve u redu.

Dakle, s moje strane pohvale Diskontu24 i dobro obavljenom servisu.

Sve obavljeno u roku od dva tjedna i bez bitnijih zamjerki. Imate moje preporuke. Nadam se samo da će monitor ostati ispravan još barem dvije godine koliko je preostalo od garantnog roka.
donniedarko133 je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 08:39   #70
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Da i ja kazem par stvarcica,

Kupovano u diskontu u vishe navrata i dosad same pohvale. Vrlo jednostavno i nadasve brzo - nakon uplate sutradan je roba vec bila kod mene. Uvijek je sve bilo raspolozivo sta sam narucivao i s te strane nema apsolutno nikakvih problema i jako sam zadovoljan.

Medjutim, umrla mi baracudica prosli tjedan (prvo sam mislio da je kupljena u vemilu radi naljepnice na ambalazi, a imam ih vishe komada istih - medjutim ispalo da je iz diskonta prema serijskom broju, a oni su valjda iz vemila preuzeli) pa je ovo prvi slucaj moje reklamacije kod njih.
Moram priznati da su se brzo javili natrag na moj upit i objasnili jednostavnu proceduru - prakticki je isti dan zavrsio hard kod njih preko dpd-a na njihov trosak.
E sad, to je bilo prije nekih 4-5 dana i jedina sitna zamjerka bi bila sta se nisu javili natrag na upit mailom da li je to stiglo do njih i jel su provjerili da li je hard neispravan (ne odmah rjesavanje reklamacije nego da samo probaju dali radi ili ne).
Pippincro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.06.2008., 09:44   #71
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
Da i ja kazem par stvarcica,


E sad, to je bilo prije nekih 4-5 dana i jedina sitna zamjerka bi bila sta se nisu javili natrag na upit mailom da li je to stiglo do njih i jel su provjerili da li je hard neispravan (ne odmah rjesavanje reklamacije nego da samo probaju dali radi ili ne).
nisi bas realan jer ocekujes od njih da rade dupli posao , odnosno da prvo provjere ispravnost i onda kasnije rjesavaju reklamaciju , to je rasipanje resursa vremena , logicno je da rjesavaju kako im roba stigne i zato se skoro svugdje mora cekati ... nije da ih branim ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 11:08   #72
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
nisi bas realan jer ocekujes od njih da rade dupli posao , odnosno da prvo provjere ispravnost i onda kasnije rjesavaju reklamaciju , to je rasipanje resursa vremena , logicno je da rjesavaju kako im roba stigne i zato se skoro svugdje mora cekati ... nije da ih branim ...

ha?

Nisam trazio da odmah rijese reklamaciju, samo da jave dal je stiglo to do njih i eventualno ako su "ustekali" hard i vidjeli da nedaje znakove zivota (cca 5 min posla) - tj. da odgovore na kratak mail.

Mozda si ti nesto krivo shvatio

edit. - da napomenem da su i mjenjali adresu nedavno, pa da se nebi zagubilo putem

edit. br.2 - kao da redovito citaju ovaj topic decki iz Diskonta, sto je za svaku pohvalu. Naime par sati nakon posta evo lijepo odgovora na mail u kojem se spominje da je reklamacija odobrena. Ja zadovoljan

Zadnje izmijenjeno od: Pippincro. 12.06.2008. u 16:36.
Pippincro je offline   Reply With Quote
Staro 12.06.2008., 11:22   #73
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor Pippincro Pregled postova
ha?

Nisam trazio da odmah rijese reklamaciju, samo da jave dal je stiglo to do njih i eventualno ako su "ustekali" hard i vidjeli da nedaje znakove zivota (cca 5 min posla) - tj. da odgovore na kratak mail.

Mozda si ti nesto krivo shvatio

edit. - da napomenem da su i mjenjali adresu nedavno, pa da se nebi zagubilo putem
Nisam krivo shvatio , ali mislim da rijetko tko javlja kad primi posiljku od kupca i provjeri da li je stvarno u kvaru , uvijek se mora cekati u neznanju tocnih informacija
Router je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2008., 16:22   #74
Pippincro
Premium
Moj komp
 
Pippincro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 616
Evo, moram ih ishvaliti jer ovako nesto nisam josh dozivio (doduse mozda i citaju ovaj topic pa su promptno reagirali da uberu pohvale ).

Vidite zadnji post kad je postan - par sati nakon toga je dosao info na mail da je reklamacija odobrena sta sam i napisao. A danas nakon posla me docekalo iznenadjenje doma - dosao ganc novi disk s reklamacije.
Isti model, zapakiran u originalnu ambalazu, nedirnut.

Znaci reklamacija je trajala tocno tjedan dana, s time da sam prosli tjedan u petak poslijepodne slao pa vjerujem da je to doslo kod njih tek ovaj tjedan u ponedjeljak.
Najbrze do sada rjeseno, ako izuzmemo vemil gdje su mi na licu mjesta (poslovnica u Cakovcu) prije dosta vremena isprobali umrlo napajanje i u sekundi dali novo zapakirano na polici pokraj ali tu se radilo o par desetaka kuna.

Sve preporuke - usluzno, brzo i jako korektno
Pippincro je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2008., 22:00   #75
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Ako stvarno ovo čitaju i to je djelovalo da se poprave od onih par loših stvari onda je postignut cilj i time su zaslužili da se kod njih kupuje jer slušaju feedback i popravljaju stvari koje ne valjaju...

Za razliku od nekih koji već godinama jedini feedback imaju preko inspektorata...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2008., 12:37   #76
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Za razliku od nekih koji već godinama jedini feedback imaju preko inspektorata...
moram se sloziti sa ovim ... i spomenuti da takvi se i dalje ne mijenjaju , odnosno i dalje su kontra zakona ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2008., 17:42   #77
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Citiraj:
Autor tpm4 Pregled postova
Ovako, crkla 7900gs. Naruceno iz diskonta, imam garanciju u njih preko njihovog računa. Ali na kutiji od graficke imam garanciju od ESYS. Jeli pametnije poslat grafu na reklamaciju u diskont24 ili u ESYS?? Ako mogu uopce poslat u ESYS??
Poslao sam je prije 13-14 dana. Nisam uspio ranije.
Dolazi ujutro (oko12h) cura u mene, ja jos u krevetu. Govori dosla ti je graficka, ja jedva otvorim oci, sve mutno vidim nesto puno vece pakovanje.
Zavirim malo bolje i vidis XFX8800GT 512MB alpha dog edition.
Sad nisam znao da se veselim zbog cure sto je dosla ili zbog graficke
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 09:52   #78
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Ljudi Jel netko još ima problema s dobivanjem maila potvrde, ili se to šalje kad se tek uplati lova. Napravio sam ponudu, uplatio lovu kasnije, al nema maila. Nazvat ću ih da vidim kaj je al da ne ispadnem tenkre
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 11:37   #79
rossi46
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 50
cuj probaj samo poslati mail da nisi dobio ponudu ...oni ce ti poslati u kratkom roku mail.....
sto se tice maila sistem je da tek kad sjedne njima uplata onda dobivas mail

ja zvao i pitao i tako mi objasnili

poz


Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Ljudi Jel netko još ima problema s dobivanjem maila potvrde, ili se to šalje kad se tek uplati lova. Napravio sam ponudu, uplatio lovu kasnije, al nema maila. Nazvat ću ih da vidim kaj je al da ne ispadnem tenkre
rossi46 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2008., 12:37   #80
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Da i ja sam zvao sada i veli bit će sutra. Pa šta onda za******* ljude i piše da treba doć mail s potvrdom i onda se tek uplaćuje po tom mailu. Zato ni meni nije bilo jasno, uplatio ja poslije ponude i zovem njih, a vele da to tek sutra dobim mail kad proknjiže cijeli dan...

Šta je potrebno kod preuzimanja robe, i da li se mora doći osobno, hvala
__________________


Zadnje izmijenjeno od: domy1. 07.08.2008. u 21:25.
domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 13:00   #81
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Jel netko zna može li se u diskontu platit pouzećem?
Poslao sam im mail, ali ne odgoravaraju.
Ako ne može, kako bi to trebalo ić? Uplatim uplatnicom il šta?
Ako netko zna da mi malo pojasni.
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 13:03   #82
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,475
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Jel netko zna može li se u diskontu platit pouzećem?
Poslao sam im mail, ali ne odgoravaraju.
Ako ne može, kako bi to trebalo ić? Uplatim uplatnicom il šta?
Ako netko zna da mi malo pojasni.
Regas se, pri registracije upises osnovne podatke firme, znaci naziv drustva, mb, adresa, broj tel i faxa i dodas proizvode u kosaricu i odaberes da je na firmu. To je onda ponuda po kojoj platis iz firme preko internet bankarstva.

To je to.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 13:04   #83
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Trazis ponudu (mozes ispuniti kosaricu i online kako kaze post iznad), po njoj uplatis na njihov racun i kupljeno dodje na kucnu adresu postom. Postarina je ukljucena u cijenu na ponudi i naznacena je kao posebna stavka u toj ponudi.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2008., 13:49   #84
rossi46
Premium
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 50
evo ja našo na njihovoj stranici

http://www.diskont24.com/pages.php?pageid=4
rossi46 je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 15:27   #85
Pillx
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Thumbs up

Evo, s moje strane, Diskontu24 samo pohvale, nikad nikakvih problema... Također se odnosi i na osoblje, nisu stavili neke tutleke koji jedino što su vidjeli od kompa su miš, monitor i tipkovnica (eventualno kučište), nego ljude s kojima možeš sasvim pristojno razgovarat o dotičnim stvarima te su nadasve susretljivi i nitko mi se nikad nije ni na telefon javio onako preko one stvari. Kupovao sam tamo više desetaka puta i nikad nikakvih problema... Meni takav način poslovanja odgovara jer ionako plaćam sve on-line i nikad problema... Jedino što bi mogao navesti kao, nazovimo to tako, nedostatak, je to što ne možeš dobiti odmah robu... S tim se pomiriš i amen, funkcionira kako fumkcionira i ako ti odgovara, dobro, ako ne, ideš dalje... Još jednom, pohvale i pozdrav dečkima u Diskontu24!
Pillx je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2008., 16:21   #86
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Uaaa friška registracija i prvi post ravno na thread o diskontu (i k tome same hvale bez konkretnih primjera), uopće nije sumnjivo...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2008., 13:58   #87
skron
Premium
Moj komp
 
skron's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 97
Ovaj put nije "novajlija"...

U pedesetak trgovanja sa "Diskontom" - nijedan problem (izuzev nekoliko kontakta telefonom nakon provjere dostupnosti robe, što je po meni, za ovakvu vrstu trgovine normalno...).Ako se dobro prouče upute za narudžbu i shvati njihova logika poslovanja a to je da ponedjeljkom dopodne tek dobijaju najnovije cijene a petkom ne zaprimaju narudžbe, neće biti ni problema.Znači,naručujte od ponedjeljka popodne nadalje pa će biti manje nesporazuma.Daleko sam više problema imao sa trgovinama koje su daleko par stotina metara, poznatim, velereklamiranim kućama hardveraja... Jedna mi trgovina još duguje novce - već par mjeseci nemogu riješiti povrat "radi knjigovodstvenih teškoća"...hm...
skron je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2008., 14:08   #88
zippy
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: vž/zg
Postovi: 1
dal neko zna dal se može kod njih platit s dinersom, al na rate? i ako da, na kolko rata?
10x
zippy je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2009., 16:29   #89
tiho.smit
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Kaptol
Postovi: 1
Evo moje iskustvo

U pitanju je disk i reklamacija na njega. Kao sto su mi decki iz diskonta rekli nazvao sam dpd i zagovorio dostavu. Rekli su mi javit ce vam se netko. No ok prvi dan nitko. Ono ujutro pred vratima decko iz dpd-a dosao po paket. Cak sam se iznenadio koliko brzo. Ok, disk je stigao u diskont24 i decki kazu da su ga poslali dobavljacu. Pa sad cekam dalje hoce li sto javiti ili cu morati opet zvati. Javim o svemu kako je proslo.
tiho.smit je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 21:08   #90
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
To su cigani a ne firma ! ( bez uvrede romskoj zajednici )

Đubrad jedna lihvarska, lopovi i mutikaše, dabogda ih grom opizdio i firma izgorila, dabogda bili slučajna meta kojeg terorističkog napada ili nek bude potres na toj adresi, bilo šta, sam da pocrkaju !

Smradovi !
U zadnje vrijeme se svako malo pojavi na cjeniku vrlo povoljna stvar u vidu MBO, GPU itd... koja kad to naručiš MISTERIOZNO NESTANE sa cjenika !!


Lopovi đubretarski..., i tako ja naručio Gainward GTS250 za 962.00kn SA DOSTAVOM što u konačnici ispada 10kn jeftinije od Protisa sa dostavom. E sad ono zanimljivo ! Pratim iz dana u dan, 12h dnevno cjenike i pecam kakvu akciju ili bilo šta da uštedim normalno.., te se Gainward pojavio u toj đubretarnici u PONEDELJAK prijepodne i ja odmah naručim te uplatim cifru !
U utorak prijepodne me zovu i kreće muljanje: NOVCI SU SJELI ali joj nemamo kartu više, prodala se, oćete neku drugu ? Imamo Leadtec samo 100kn skuplji

Mislim ja sebi pa hebemu mater kako se nešto moglo prodat kad sam naručio čim se pojavilo, nevjerojatno.... pa dižem se u 8h ujutro već 7 dana i pratim cjenike i koja je vjerojatnoća da je neznam 10 ljudi naručilo prije mene ???

I šta sad, novci su već kod njih ! Lopovi đubretarski oni ciganski na tu kartu i igraju ! Kad ste već upatili novce 99% ljudi će ipak nešto kupit nego se hebati sa povratom love i čekanjem da to sjedne pa tako i ja....

I ništa, reko ok. šaljite mi XpertVision GTS250 za koju treba nadoplatit 66kn. Pošto mi je bila hića da grafa stigne do danas nisam se htio hebati sa povratom iako u konačnici sad 50kn sam spušio spram protisa.

Dogovorim se ja sa tipom da šalje odmah tu XpertVision, bilo je to jučer prijepodne, reko evo idem odmah upatit razliku, istog momenta. Fino uplatim i pošaljem mu na mail dokaz iz banke da sam upatio internet bankarstvom i sad zamisli đubrad onu lihvarsku, smrdljivu, pokvarenu.... đubrad je čekala da sjedne njima na račun tih 66kn i tek danas su mi u 15h poslali grafu !

Znači emte su me ishebali sa lažnim cjenikom i grafom koja misteriozno nestane čim se naruči i uplate novci i još gamad ona pokvarena je čekala da sjedne 66kn iako su već imali mojih 960kn kod sebe !!

Bogme su za mene mrtvi -dabogda im sve izgorilo !!!!
stuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na