Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.01.2010., 20:37   #61
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Citiraj:
Autor DraŽ Pregled postova
Preporučujem da premjestite phaser odostraga naprijed, a torpedo launcher natrag, tako imate 2 phasera naprijed i lakše skinete štitove neprijatelju, okrenete se bubnete mu torpedo i gotov je (to vrijedi za ove slabije)
Ja radije ostavim ovako kako je jer tako lakše okrenem na torpedo. Okrenem se tako da mi je meta okrenuta bočno, reinforcam taj štit i pucam s oba fazera i onda se zarotiram samo za 90 stupnjeva i ispaljujem torpeda. Predugo mi traje da se okrenem za 180.
generic je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 20:39   #62
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,977
Možda će igra s vremenom biti bolja i imati više brodova (kao EVE) ?
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 20:57   #63
Scorpius
Premium
Moj komp
 
Scorpius's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 393
A čuj, moraju nešto ostaviti i za expanzije
__________________

Scorpius je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2010., 23:54   #64
nikola8
RiDe Or DiE-O.G.
Moj komp
 
nikola8's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: cakovec
Postovi: 319
evo i ja igram sad malo jucer i danas stigao do levela 8 koji ste vi?i dal neko zna di je holodek?
nikola8 je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 00:18   #65
DraŽ
Premium
 
DraŽ's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Miami, 1984, Ferrari F40
Postovi: 902
Ja sam tek 5. level? Kako tako brzo dođete do 8., jedan lik hrvat je već na 12. levelu i dobio je brod 2.-e klase već, eno sve živo roka.

Sutra bi mogao doći do 8. lvl-a.
__________________
Skylake PCIvy bridge Notebook


CPU: Intel Core i7 6700k @ 4.4GHz, 1.28V Adaptive, LLC 4
COOLER: Scythe Mugen Max
MBO: ASUS Z170 Pro Gaming
RAM: Kingston HyperX Savage DDR4 16GB (2x8GB) 2666MHz CL13
GPU: Asus Strix Nvidia GeForce GTX 1080
SSD1: Crucial MX500, 1TB
HDD1: WD Green 3TB, WD30EZRX
HDD2: WD Red 4TB, WD40EFRX
HDD3: WD Blue 6TB, WD60EZRZ
HDD4: WD Blue 6TB, WD60EZRZ
OPTICAL DRIVE: LG CH10LS20, Blu Ray
PSU: EVGA Supernova G2, 550W
CASE: Fractal Arc XL
VENTS: 3x Fractal 140mm, 3x Arctic Cooling F14, 140mm
OS: Win 10 Pro, 64-bit

MONITOR: AOC Q3279VWFD8 - 32", IPS, 2560x1440
TV: Panasonic P47AS650 - 47 inch, IPS, 1920x1080, 3D + DIY Ambilight
MOUSE: Logitech MX Master 2s
KEYBOARD: Roccat Suora FX with HyperX Palm Rest
GAMEPAD: XBOX One
HEADPHONES: Sennheiser HD598 SE


DELL Inspiron 15R, 5520
Intel Core i7 3632QM, 2.20Ghz, turbo 3.20GHz
DDR3, 6GB (4GB + 2GB), 1600Mhz CL11
AMD Radeon 7670 + Intel HD4000
OCZ Agility 3, 120GB
15,6 inch LCD, 1366x768
6-cell baterry, 48Whr
Win 10 Pro, 64-bit

DraŽ je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 00:35   #66
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ja lvl8 ... fajr nub lvl12 igra 25h dnevno
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 09:21   #67
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,276
Citiraj:
LIMITED TIME PROMOTIONS

Greetings Captain!
Star Trek Online is closing in on its February launch, and we've got some great new subscription offers for you.

Play Forever ... For One Low Price
For a limited time, we're offering players who've pre-ordered Star Trek Online the chance to purchase a lifetime membership for one low price. For just $239.99 USD, you can play in the persistent, compelling universe of Star Trek for the entire life of the product and never be billed again.

Lifetime subscribers also receive:

Playable liberated Borg species option in the character creator. Create your very own, customizable character, freshly freed from the Borg collective.
Two additional character slots.

For more information about the lifetime subscription, a discounted 12-month subscription, and international rates please visit our exclusive specials page.

Great Prices On Standard Subscriptions
We've also got some great prices on standard 1-month, 3-month and 6-month subscription options.

To learn more about our subscription deals, including international rates, please visit our subscription page.

Purchase Your Way, On Your Terms
Visit our retailer page to learn more about our pre-order incentive deals with stores across the globe.

Thanks for your support!

Sincerely,
The Cryptic Studios Team
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 09:30   #68
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Jeftino....
tech je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 13:44   #69
CyCl0p$
Guest
 
Postovi: n/a
evo da uzmem predah od igranja i napisem koju rijec.

sinoc sam dobio novi brod, lvl11 sam sad, ltcmdr i kvantna torpeda bejbi

za sada je beta dosta bugirana, neke misije se ne mogu uopce obavit, tipa pve s borgom, a i neki obicni questovi jednostavno se sjebu pa moras ponovno ucitavat.
isto tako, cesti bug je kod teleportiranja da se materijaliziras kao brod na planetu ili lik u svemiru, sto cesto dovodi do kompletnog rusenja igre(uz to je navecer cesto i izbacivanje potpuno sa servera, valjda radi preopterecenja). ili pak ostanes bez away tima pa opet ponovno ucitavanje. to ce se rijesit u full verziji.

borba na povrsini iliti ground combat nije los, ali nije ni pretjerano zabavan jer predugo traje i zna bit konfuzan i tezak. iako flanking sistem, ili okruzi neprijatelja da ga lakse razbijes je hvalevrijedan.

borba u svemiru je vrh, na prvi pogled jednostavan, a opet je potrebno znanje kako upravljati brodom u bitci, management stitova i opcenito dostupne energije te koristenje specijalnih abilitya ( evasive manoeuvres, attack pattern alpha itd.)

izmedju zvjezdanih sustava se putuje po 3D karti svemira, podijeljenog na sectore i moram priznat da je dobro izvedena, cak su i glavni svjetovi na pravom mjestu.

ipak, 2D mapa koja sluzi za navigaciju i na toj 3D karti i u samom sustavu je jebeno prelosa, do te mjere da je beskorisna. pokazuje neprijatelje u dometu senzora, a suigrace ne, osim ako niste u istom teamu. ne pokazuje dobro svemirske objekte i nije moguce zadat kurs na njoj. veliki minus. zapravo nije moguce nista.

minus su i udaljenosti/brzine plovila. naime domet naoruzanja je 10km, a brod putuje tipa 5km/s. trebali bi dakle to sredit, prije ce bit da je domet 10 000 km, a brzina broda u stotinama km/s. slicno je i u medjuzvjezdanoj karti, udaljenosti su u svjetlosnim godinama tipa 4, brzina broda 1 ly/s, a putujes do tamo tipa minutu.

grafika, odlicna


zahtjevnost, pa i nije bas mala, kod velikih bitki u asteroidnom polju ili nebuli ce usporiti, smanjio sam sjene i broj osvjetljenja i iskljucio AA. ostalo je sve na high(iako se moze nabit na perverzne vrijednosti, pa ko ima novu graficku nek slini :P )
na planetima je grafika samo solidna, ali je sve brzo i glatko, sto je vaznije ipak mislim.

ne znam sta bi jos rekao, igra privlaci, pogotovo ako si ljubitelj star treka, ali neke stvari se moraju debelo popraviti, za to su valjda i napravili otvoreno beta testiranje.

lt. cmdr. cyc out.
  Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 15:24   #70
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Ovo sa doživotnom je meni osobno savršeno.
Doduše odjednom malo borbena cijena no dobro, zna se kako u ovisnosti brzo prođe godina dana a onda je dalje sve free.

Da li zna netko detalj koliko bu 1-mjesečna pretplata?

Inače igra zasada odlična, simpa bitke, fora grafika, mogla bi biti grda ovisnost slijedećih par mjeseci-godina.
New One je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 16:57   #71
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Pretplata ko i svaki drugi mmo 13-15€
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 18:02   #72
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Pretplata ko i svaki drugi mmo 13-15€
Ma sranje na kvadrat, brišem betu sada...
Kad će više Guild Wars 2.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 20:56   #73
New One
Premium
Moj komp
 
New One's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 469
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Ma sranje na kvadrat, brišem betu sada...
Kad će više Guild Wars 2.
Zbog čega ti je igra loša?
New One je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 21:36   #74
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Zbog čega ti je igra loša?
Bugovi, lag, bugovi, nelogičnosti, bugovi, serveri, cijena...

Ako su već napravili 3D borbu, ne znam zašto nisu stavili i dorsalne i ventralne štitove kao u BC
generic je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2010., 21:39   #75
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor New One Pregled postova
Zbog čega ti je igra loša?
Nije loša, baš suprotno, super je samo ima jednu ogromnu manu, a to je da se mjesečno plaća.
Da se jednom kupi pa igra koliko hoćeš onda da... Ali kad svaki mjesec moram davat 15 eura, ne dolazi u obzir...
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 12:53   #76
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Šta ste vi, Engineer, Tactical ili Science Officer?
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 13:10   #77
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ja Tactical, a vjerovatno i 90% ostale ekipe.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 13:10   #78
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,276
Science.
Nisam igrao vec 32h. Skuzio sam da nije do igre, nego do mene. Nije za mene MMO.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 13:26   #79
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Isto tactical.

Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Nisam igrao vec 32h. Skuzio sam da nije do igre, nego do mene. Nije za mene MMO.
Ni ja nisam već više od dana. Mala nadopuna, nije za mene MMO koji je organiziran i koncipiran na ovakav način
generic je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 13:42   #80
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,276
Citiraj:
Autor generic Pregled postova
nije za mene MMO koji je organiziran i koncipiran na ovakav način
Meni opcenito MMO nije po volji. Jedino strategije.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 14:14   #81
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Joj, meni isto baš ne leži. Ne zbog igre, nego zbog MMO-a. Nemam vremena jednostavno visit stalno, te malo igranja jednom u nekoliko dana nije za takve igre. Ali dobro, nisam ja target skupina!

Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ja Tactical, a vjerovatno i 90% ostale ekipe.
Takodjer :P
Da je to single player RPG, pa da igraš sa svima u "partiji" onda bi možda i uzeo nekaj drugo. :P

Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Nije loša, baš suprotno, super je samo ima jednu ogromnu manu, a to je da se mjesečno plaća.
Da se jednom kupi pa igra koliko hoćeš onda da... Ali kad svaki mjesec moram davat 15 eura, ne dolazi u obzir...
Slažem se. Iako ne sumnjam da će imati dobar fanbase s obzirom na to da se ipak radi o ST-u.
  Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 18:41   #82
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Posto dobivam vec standardni server busy, da nabacim koju rijec

Igra je...ajmo reci, cudna.

S jedne strane puno ugodnih iznenadjenja, dok je s druge strane neugodnih jos i vise.

Ne sumnjam da je to glavnim dijelom zbog beta verzije, ali iskreno, tesko da ce se vecina tih stvari stici ispraviti do izlaska za 2-3 tjedna.

Pa ajd da spomenem par stvari, koje su iritantne za po3.14zdit:

1) Away missions - epic fail.
Od "trazenja" banalnih stvari po mapi, koje tricoder ne moze naci (jucer sam trazio nekakav alien artifact pol sata i odustao), pa do beskrajnog trcanja po jednim te istim bazama, boreci se sa 1000 Klingonaca (prsa o prsa, mda), gustera (di su njih izvukli od TOS-a ), Orionaca, Nausikanaca...

Zabavno je mozda prva 2-3 puta, nakon toga takve misije pocnete izbjegavati (sto je tuzno jer igram tek od petka navecer)

2) Brodovi koji NE MOGU ici vertikalno po Z-osi ilitiga vonabi 3D svemir.
E na ovo sam se dobro nasmijao u prvoj vecoj bitci
MMO u svemiru, a brodovima je pitch nekih 30-40 stupnjeva, pa ak hocete doci do protivnika koji je "iznad" vas, radite "spirale".
Serpentine u svemiru. Zakon.

No, cak i s tim velikim propustom, borba u svemiru je zabavna i poprilicno dobro odradjena.
Makar, koliko vidim, bar pola ljudi trazi sistem borbe slican onome iz Bridge Commandera. (dodje mi da ju instaliram opet)

3) Ponavljajuce misije.
Istrazivanje Delta Volanisa i "nesto" Arma () je fora takodjer prvih par puta. Nakon toga, vise nema smisla.
Kao i "Clear taj i taj sector"
I onda slijedi 101 borba skupa sa drugim ljudima (ah da, skoro zaboravih, to je skoro jedino mjesto na kojem cete imati filing da se radi o MMO-u) protiva horda i horda onih gore navedenih, samo u svemiru.
Mrzim Negh´Var
Svejedno, zabavno i donosi dobre drop bonuse.

4) I zadnje, mozda najcudnije od svega - iako su serveri krcati, a chat prozor ne miruje ni sekunde, svejedno postoji filing da si sam u svemiru...
Mislim borite se skupa kod vecih "skriptiranih" bitaka, ali osim toga, uglavnom soliras.

Sto me i dovodi do (konacno!) zakljucka - steta kaj ne postoji i offline, tj SP verzija, s eventualnom mogucnosti invitea par prijatelja za teze stvari.
Kupio bih ju ziher, a znam jos barem 5 ljudi koji tak razmisljaju.

Jednostavno, nemaju svi vremena, volje a ni novaca za pay to play MMO.
Makar to bio Star Trek.

Odoh pogledat jel se server odblesirao.
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 18:47   #83
Fajr
Registered User
 
Fajr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Gorskykotar.
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ja lvl8 ... fajr nub lvl12 igra 25h dnevno
kaj bumo se sad vrijeđali još
Fajr je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 18:56   #84
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
E da, skoro zaboravih - jel postoji nacin da par nas s foruma napravimo neku "flotu" iliga party?

Jer ono, stvarno dosadi sam lutat od misije do misije i onda molit za invite kod amera ili kak sam ja jucer - nizozemaca
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 19:18   #85
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Citiraj:
Autor dUG1 Pregled postova
Posto dobivam vec standardni server busy, da nabacim koju rijec

Igra je...ajmo reci, cudna.

S jedne strane puno ugodnih iznenadjenja, dok je s druge strane neugodnih jos i vise.

Ne sumnjam da je to glavnim dijelom zbog beta verzije, ali iskreno, tesko da ce se vecina tih stvari stici ispraviti do izlaska za 2-3 tjedna.

Pa ajd da spomenem par stvari, koje su iritantne za po3.14zdit:

1) Away missions - epic fail.
Od "trazenja" banalnih stvari po mapi, koje tricoder ne moze naci (jucer sam trazio nekakav alien artifact pol sata i odustao), pa do beskrajnog trcanja po jednim te istim bazama, boreci se sa 1000 Klingonaca (prsa o prsa, mda), gustera (di su njih izvukli od TOS-a ), Orionaca, Nausikanaca...

Zabavno je mozda prva 2-3 puta, nakon toga takve misije pocnete izbjegavati (sto je tuzno jer igram tek od petka navecer)

2) Brodovi koji NE MOGU ici vertikalno po Z-osi ilitiga vonabi 3D svemir.
E na ovo sam se dobro nasmijao u prvoj vecoj bitci
MMO u svemiru, a brodovima je pitch nekih 30-40 stupnjeva, pa ak hocete doci do protivnika koji je "iznad" vas, radite "spirale".
Serpentine u svemiru. Zakon.

No, cak i s tim velikim propustom, borba u svemiru je zabavna i poprilicno dobro odradjena.
Makar, koliko vidim, bar pola ljudi trazi sistem borbe slican onome iz Bridge Commandera. (dodje mi da ju instaliram opet)

3) Ponavljajuce misije.
Istrazivanje Delta Volanisa i "nesto" Arma () je fora takodjer prvih par puta. Nakon toga, vise nema smisla.
Kao i "Clear taj i taj sector"
I onda slijedi 101 borba skupa sa drugim ljudima (ah da, skoro zaboravih, to je skoro jedino mjesto na kojem cete imati filing da se radi o MMO-u) protiva horda i horda onih gore navedenih, samo u svemiru.
Mrzim Negh´Var
Svejedno, zabavno i donosi dobre drop bonuse.

4) I zadnje, mozda najcudnije od svega - iako su serveri krcati, a chat prozor ne miruje ni sekunde, svejedno postoji filing da si sam u svemiru...
Mislim borite se skupa kod vecih "skriptiranih" bitaka, ali osim toga, uglavnom soliras.

Sto me i dovodi do (konacno!) zakljucka - steta kaj ne postoji i offline, tj SP verzija, s eventualnom mogucnosti invitea par prijatelja za teze stvari.
Kupio bih ju ziher, a znam jos barem 5 ljudi koji tak razmisljaju.

Jednostavno, nemaju svi vremena, volje a ni novaca za pay to play MMO.
Makar to bio Star Trek.

Odoh pogledat jel se server odblesirao.

Popis na sve. Neki 2.5 dimenzionalni svemir. One spirale i mene ubijaju Može se letjeti u 3D, ali nema gornjih i donjih štitova pa mi se dogodi da letim s gornje ili donje strane neprijatelja i razmišljam koje mu štitove crpim

Do sad sam samo jednom imao osjećaj da igram s drugim ljudima i to kad sam s još dvojicom morao skinuti jato protivnika pa smo se dogovarali na što da usmjerimo paljbu. Sve osim toga je MMO koji to nije.

Misije dosadne i sve iste. Ljude u igri jedino drži iščekivanje da dobiju jači brod i opreme ga po svom guštu

Btw., ja volim negh varove 1 na 1 (trenutno sam lvl6; igram 20-30 minuta pa popizdim i izađem ili me izbaci). Samo treba koristiti tehnike iz bridge commandera i igrati na kartu mrtvih kutova i pokretljivosti (što uz evasive manouvers nije problem).

I mislim da je uzalud sad pokušavati se spajati jer će sad biti sve više Amera online

edit: I kad će konačno napravit neku funkcionalnu mapu? I na away misijama i u svemiru su mape potpuno beskorisne
generic je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 19:41   #86
Fajr
Registered User
 
Fajr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Gorskykotar.
Postovi: 6
To s multiplayer dijelom je cisto tvoja pogreska. Joinaj neki team i vidjet ces kako ce ti se povecat kompleksnost borbi, kolicina protivnika a sa samim tim i kvaliteta igre (imo). Ako ides sam rjesavat misije i ubijat 2 po 2 broda sigurno da ti nece bit jako zabavno, a ako s cetvoricom u timu pokusas to ce ti sigurno dici igru na jednu sasvim drugu razinu izazova.

edit: S druge strane ova beta je iskljucivo starting zona, ne znam niti jedan drugi mmo koji u starting zonama (a najcesce niti u levelanju) iziskuje neki ogroman teamplay. Ako dopuste Fleet Actionse u beti onda cemo vec moc pricat o tome.
Fajr je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 20:53   #87
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
ako netko vise ne zeli igrati i ako mu nije problem molio bi da mi posalje beta kljuc da probam i ja malo. Regao sam se za kljuc na nekim mjestima ali nisam dobio a zanima me kako to sve izgleda.
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 22:09   #88
Lord_Calidor
Extreme Air Cooler
Moj komp
 
Lord_Calidor's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Kastav & Rijeka
Postovi: 485
Kad dobijam bolji brod od pocetnog shitty Light Cruisera? Po uputama, kad puknem lvl 2, eto sad sad Leutenant 2 i jos nema nove barke... Nasao sam "ducan", ali tamo me stoka lihvarska trazi po 20k energije za neki obicni mici escort...?

Edit: na Earth Stationu sam, i kad se beamam natrag na brod, i dalje je to dobra stara Miranda.
__________________
::: < The MONOLITH Project > ::: Antec P180B Mod
Lord_Calidor je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 22:12   #89
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Lord_Calidor Pregled postova
Kad dobijam bolji brod od pocetnog shitty Light Cruisera? Po uputama, kad puknem lvl 2, eto sad sad Leutenant 2 i jos nema nove barke... Nasao sam "ducan", ali tamo me stoka lihvarska trazi po 20k energije za neki obicni mici escort...?
Hmm, a to je lvl?
Jer to je i mene mucilo dok nisam misem prosao gore iznad onog "bara" sa XP-om i tam su mi pisali uvjeti koje moram ispuniti da bi postao Lt.Comm.

Tak da te vjerojatno zayebava isto kaj i mene - nisi potrosio SVE pointove na captains skill-ove
dUG1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2010., 22:16   #90
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,054
Prvih 10 levela si liutenant pa onda ide 10 levela lt. comm, itd.
Tek na levelu 11, tj. lt.comm 1 mislim da dobiješ tier 2 brodove.

Barem sam ja to tako shvatio.

Fajr, možeš li napisati nekoliko rečenica kako podesiti one community opcije? Neki mini tutorial.
generic je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na