Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.11.2017., 09:26   #901
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
nekako sam dojma da vodiš kontra marketinški rat protiv Pixel telefona

Jesi li pogledao komentare na gore navedenom linku? Koliko vidim većina uopće niti nema tih problema, već samo neki sa određenim tipom žarulja lošije kvalitete. Navodno se isto događa i sa V30 kao i sa Note 8 ali Pixel očito nije baš omiljen niti kod novinara, pa se svaka sitnica stavlja pod povećalo.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 09:34   #902
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Svi oni zaradjuju od klikova, a kad se trazi klik vise gleda se i stidna dlaka u jajetu. Uvijek bilo tako, uvijek ce i biti
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.11.2017., 09:50   #903
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
nekako sam dojma da vodiš kontra marketinški rat protiv Pixel telefona
Ofkors. Dobro me plaćaju za to

Nemojte me krivo shvatiti, ali meni je jako neobično da jedan flagship od skoro 1k € (na tal. GStoreu P2 XL košta 989€) ima toliko falingi. Da je u pitanju neki kineski odron, bilo bi mi to normalno, ali Googlephone.... Mobovi slične cijene (npr. S8, iP X, U11,...) imaju problema, ali ni izdaleka toliko puno.

Osim toga, mob je radio LG. Iako su imali problema sa G3/4 serijom, G6 i V30 su odlično odradili pa ne vidim nekog bitnijeg razloga zašto je P2 ispao fail.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 10:28   #904
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Mobovi slične cijene (npr. S8, iP X, U11,...) imaju problema, ali ni izdaleka toliko puno.
Da se ne rade clanci i vijesti iz bug trackera beta softwarea i forumskih postova o Pixelima, ovo nebi bilo ni istina.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2017., 11:33   #905
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
@cocount
Ja imam problema sa Samsungom radi green i red zaslonima. Da se ne misli baš samo jedan komad nego više za usporedbu. Ali taj problem vuče od S7 već godinu dana više. Niti ni HTC imun.

Sent from my SM-950U
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2017., 16:58   #906
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2018., 00:16   #907
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Kome se u HR treba obratiti ako zelim na Nexusu 6P promjeniti bateriju? Kupljen je u nekadasnjem Expansysu, ali oni vise ne rade u Europi. Proslo je 22mj. od kupovine. Baterija je otisla u klinac i mob se gasi na 30-40%.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2018., 00:59   #908
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Agram?
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2018., 12:02   #909
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Sam zamijenis? Tak ionak ne ulazi u garanciju vise
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2018., 13:50   #910
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Trenutni vlasnik zeli original bateriju, a sjecam se prije godinu dana jedva sam nasao neki americki sajt s provjerenim dijelovima. Nemam vise link, ali ni baterije vise nisu jeftine za uvesti pa je imho isplativije platiti 300tinjak kn za konkretan posao. Ispravi me ako grijesim

Zvat cemo Agram u pon. Vidim da i Mobis ima Huawei servis pa...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.01.2018., 15:38   #911
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Ako netko sluuucajno ima negdje sejvan link na origigi i provjerene baterije za 6P, slobodno okacite. Ako ne prodje ovo sa servisima biti ce servis doma.

Btw agram me "odbio". Traze obavezan jamstveni list uz racun za mob kupljen u eu. Za jedan samsung kupljen u hr dosta je ili racun ili jamstveni list. Jbga, imam racun, al jamstvo nisam dobio u paketu.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2018., 16:40   #912
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Čak i uz objašnjenje da te baš briga za garanciju i da ju mob nema i da ćeš platit sav trošak
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 10:35   #913
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Recenzija Pixel XL 2

Šteta kaj je tak skup, inače odličan mob..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 10:42   #914
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Čak i uz objašnjenje da te baš briga za garanciju i da ju mob nema i da ćeš platit sav trošak
Naknadni rasplet Agramovog stajalista:
"Moze samo racun ako na njemu pise IMEI broj."

Mobis je (pre)kasno odgovorio:
- "Navedeni model servisiramo samo ako imate račun za čije tržište je mobitel namijenjen, odnosno u ovom slučaju ako imate račun iz Francuske.
Ukoliko*nemate račun iz Francuske može ići vanjamstveni popravak" -
Ne znam gdje su izvukli Francusku jer je mob kupljen preko slovenske stranice sto sam i naveo u mailu i dostavljen iz UK-a (iz skladista, valjda). Racun je UK, jasno.

Mob je vec u Agramu pa javim kako je prosao rasplet situacije. Nisu ga jos evidentirali iako su ga dobili prosli tjedan.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 11:03   #915
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Jedan dečko iz Bug-a je mijenjao baterije u Agramu. Mislim da je bio nekih 200kn.


@zvonac
Jeftinije je kupiti Note 8? Pogledaj koliko je Samsung otišao daleko sa cijenama.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2018., 12:03   #916
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova

@zvonac
Jeftinije je kupiti Note 8? Pogledaj koliko je Samsung otišao daleko sa cijenama.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Bome da, Note 8 jeftiniji od XL2..
Ma eto komentiram cijenu, ovaj UI mi se ne sviđa a i sve me strah da to ne bu s vremenom počel trzat i štekat, što sa Googleom je teško moguće..

Ma uglavnom, cijena je katastrofa za XL2, 8 hiljadarki

Mada znam da je čovek onda miran 3 godine s brzim i redovitim updejtima.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2018., 14:02   #917
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
@Gabre, da li si bio zadovoljan sa pixel xl, onak iskreno?

Nekaj citam da se ekipa zali na mikrofon na xl-u..
Pa kaj taj XL ima tak puno problema? Nadam se da je vecina softverske prirode..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2018., 17:53   #918
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
@Gabre, da li si bio zadovoljan sa pixel xl, onak iskreno?

Nekaj citam da se ekipa zali na mikrofon na xl-u..
Pa kaj taj XL ima tak puno problema? Nadam se da je vecina softverske prirode..
a sad... u globalu je dobar telefon.
cons:
-Nakon par mjeseci mi je baterija postala totalno nepredvidiva... nekad mi drzi dobro, a onda mi se dogodi da dvaput dnevno nadopunjavam... doslo je do toga da mi je svako malo bio tel na kablu, u autu obavezno... i onda, bez nekog pravila, izdrzi cijeli dan bez problema... ovo je vjerojatno do moje upotrebe i nadopunjavanja na sto je jako osjetljiv...

-sucelje, par mjeseci mi se stalno rusile aplikacije, random... to se s vremenom popravilo, valjda sa updateima... no ono sto se pokvarilo je brzina kamera aplikacije.
- Znaci, quick launch vise nije bio quick (cak sam isao factory resetati mob), jednostavno je imao osjetan lag, pauzu, kako da napisem, onako, 2-3 sekunde dok otvori kamera app, i onda se znalo desiti da nece okinuti fotku dok se "ne ucita" i nemas otvoren app par sekundi... kad radi, radi ko metak, trenutno okida, sucelje jednostavno ali funkcionalno
Fotke uglavnom dobre, ali sam imao jedan veliki prigovor na AutoHDR... a to je da bi boja koze na ljudskom licu uvijek ispadala rozkasta... pogotovo pri slabijem malo svjetlu, ili umjetnoj rasvejti... gasenjem hdr-a bi koza bila normalna... pogotovo mi je ovo primjetno bilo kod slikanja svojih curica svijetle puti... iritantno totalno i neprirodno... isto kao i taj HDR je jako cesto radio neprirodne slike, jako boostane

i video pri slabom svjetlu je ocajan iskreno. Pun suma, mutan, koma.
Video stabilizacija je super ako ne paniras mobitelom... onda ima nakakav robotski pokret kad se video u trzajima mice...

-ekran mi je onako, srednja zalost bio (meni, uzmite ovo sa dozom opreza) posto sam na pixela presao sa Note5 koji je hands down imao najbolji ekran od svih mobitela ikada,
ne velim da je los, ali je imao primjetnu promjenu na promjene kuta gledanja, i nekako mi je uvijek falilo malo zivosti u slici... kontrasta.

-dizajn me kod mobitela ne dira previse a niti velicina, ionako mi je vecinom u prozirnom tpu caseu jer me zivcira da mi je mob klizav i ispada iz ruke/dzepa/itd.. i mora biti gumirano kuciste gore...

-zvucnik je srednja zalost, uvijek sam se nalazio kako stiskam volume up a ono na maks, pogotovo u autu kad sam bio.... ujedno speakerphone u autu recimo puno slabije radio nego na note5...

sad imam U11, i sto se tice brzine sucelja cak bi rekao da U11 bolje odradjiva sve. Kratko ga imam. baterija mi se cini bolja na U11, odmah drugi dan sam imao 5h sceen on time, sto na pixelu sam mogao sanjati.

Posto sam inace jako kritican prema mobitelima, pisem ti iskreno sa mog stajalista. Sigurno da ce biti ekipe koja ce napisati, sto brijes, ekran je zakon, kamera je zakon, bla bla.
je, ali ne da bi mi bio No1. tu je negdje u rangu ostalih flagshipova, ali sa svojim musicama... samsung rastura u ekranima a i kamera sucelju i kameri opcenito... pixel u brzini sucelja... itd itd...

nadam se da razumijes sto hocu reci..
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2018., 21:52   #919
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
a sad... u globalu je dobar telefon.
cons:
-Nakon par mjeseci mi je baterija postala totalno nepredvidiva... nekad mi drzi dobro, a onda mi se dogodi da dvaput dnevno nadopunjavam... doslo je do toga da mi je svako malo bio tel na kablu, u autu obavezno... i onda, bez nekog pravila, izdrzi cijeli dan bez problema... ovo je vjerojatno do moje upotrebe i nadopunjavanja na sto je jako osjetljiv...

-sucelje, par mjeseci mi se stalno rusile aplikacije, random... to se s vremenom popravilo, valjda sa updateima... no ono sto se pokvarilo je brzina kamera aplikacije.
- Znaci, quick launch vise nije bio quick (cak sam isao factory resetati mob), jednostavno je imao osjetan lag, pauzu, kako da napisem, onako, 2-3 sekunde dok otvori kamera app, i onda se znalo desiti da nece okinuti fotku dok se "ne ucita" i nemas otvoren app par sekundi... kad radi, radi ko metak, trenutno okida, sucelje jednostavno ali funkcionalno
Fotke uglavnom dobre, ali sam imao jedan veliki prigovor na AutoHDR... a to je da bi boja koze na ljudskom licu uvijek ispadala rozkasta... pogotovo pri slabijem malo svjetlu, ili umjetnoj rasvejti... gasenjem hdr-a bi koza bila normalna... pogotovo mi je ovo primjetno bilo kod slikanja svojih curica svijetle puti... iritantno totalno i neprirodno... isto kao i taj HDR je jako cesto radio neprirodne slike, jako boostane

i video pri slabom svjetlu je ocajan iskreno. Pun suma, mutan, koma.
Video stabilizacija je super ako ne paniras mobitelom... onda ima nakakav robotski pokret kad se video u trzajima mice...

-ekran mi je onako, srednja zalost bio (meni, uzmite ovo sa dozom opreza) posto sam na pixela presao sa Note5 koji je hands down imao najbolji ekran od svih mobitela ikada,
ne velim da je los, ali je imao primjetnu promjenu na promjene kuta gledanja, i nekako mi je uvijek falilo malo zivosti u slici... kontrasta.

-dizajn me kod mobitela ne dira previse a niti velicina, ionako mi je vecinom u prozirnom tpu caseu jer me zivcira da mi je mob klizav i ispada iz ruke/dzepa/itd.. i mora biti gumirano kuciste gore...

-zvucnik je srednja zalost, uvijek sam se nalazio kako stiskam volume up a ono na maks, pogotovo u autu kad sam bio.... ujedno speakerphone u autu recimo puno slabije radio nego na note5...

sad imam U11, i sto se tice brzine sucelja cak bi rekao da U11 bolje odradjiva sve. Kratko ga imam. baterija mi se cini bolja na U11, odmah drugi dan sam imao 5h sceen on time, sto na pixelu sam mogao sanjati.

Posto sam inace jako kritican prema mobitelima, pisem ti iskreno sa mog stajalista. Sigurno da ce biti ekipe koja ce napisati, sto brijes, ekran je zakon, kamera je zakon, bla bla.
je, ali ne da bi mi bio No1. tu je negdje u rangu ostalih flagshipova, ali sa svojim musicama... samsung rastura u ekranima a i kamera sucelju i kameri opcenito... pixel u brzini sucelja... itd itd...

nadam se da razumijes sto hocu reci..
Imaš U11, dal ima razlike u performansama, XL vs U11?
U11 je brz..

Pretpostavljam da je kamera onda bolja na U11 nego na Pixelu?

Za XL na xda baš ne nalazim nekaj ekstra pozitivno mišljenje, kolko sam čitao očito je dost raširen problem sa zvučnikom i većina se žali na to..



Gledam ovaj Pixel 2, baterija odlična, kamera vrhunska, zvučnici odlični, mob je brz, samo kaj je cijena povisoka..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2018., 22:52   #920
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
To je premium.
Jest da je previše, ali dobiješ unlimited storage. Nije mi toliko hitno. Probleme XL pripisujem HTC-u.
Ali jedva čekam da G store bude dostupan iako smo dugo u EU.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2018., 01:48   #921
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Imaš U11, dal ima razlike u performansama, XL vs U11?
U11 je brz..

Pretpostavljam da je kamera onda bolja na U11 nego na Pixelu?

Za XL na xda baš ne nalazim nekaj ekstra pozitivno mišljenje, kolko sam čitao očito je dost raširen problem sa zvučnikom i većina se žali na to..



Gledam ovaj Pixel 2, baterija odlična, kamera vrhunska, zvučnici odlični, mob je brz, samo kaj je cijena povisoka..
Sve nemoj na U11, ALI.... Danas sam skužio da jebenonuzasno snima video pri slabijem svjetlu, ono totalno očajno. Pixel je loš u takvim uvjetima, ali ovo je tragedija na što to liči.

Samo zbog ovoga ide u oglasnik najvjerojatnije.

Fkng note5 koji je dvije generacije stariji mob je bez problema snimao pristojan video u takvim uvjetima..

Koji f fail

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 21:10   #922
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Kupio sam Pixel2 (obična verzija ne XL) prije nekih dva i pol tjedana pa da se osvrnem na dosadašnje korištenje moba. Do sada sam koristio Nexus 6p te mi je nakon korištenja vanila androida jedini mogući izbor bio Pixel.

Čak sam jedno vrijeme mislio uzeti Pixel2 XL ali mi se 6" ipak pokazalo previše za svakodnevno telefoniranje i korištenje, a i razlika u cijeni u odnosu na običan Pixel 2 je cca 2000 kn. Nakon što sam pročitao da Pixel 2XL ima ogromnih problema sa ekranom odlučio sam se za manju varijantu.

Za sada sam jako zadovoljan uređajem, osjetno je brži od Nexus 6p a kamera je nevjerojatna, snimanje fimova sa OIS je meni isto novina i za sada sam oduševljen. Super je što ima 64 GB prostora pa stvarno puno toga stane na njega da se ne moram brinuti pretjerano o prostoru kao kod Nexusa.

Zvučnici su zakon i kad se stave na najglasnije stvarno se dobro čuju. Sa ekranom sam zadovoljan iako je za inch manji od prethodnog telefona lagano sam se priviknuo i surfanje je jako ugodno.

Sve u svemu bilo me malo frka kupiti mob pošto dosta ekipe pljuje po njemu a košta dosta novaca. No za sada sam jako zadovoljan kupnjom i preporučam ga ako namjeravate kupiti premium mob.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 22:01   #923
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Mob je vec u Agramu pa javim kako je prosao rasplet situacije. Nisu ga jos evidentirali iako su ga dobili prosli tjedan.
Mob se vratio, navodno promjenili bateriju, ali svaki dan se baterija dropa sa 30-40% na nulu. Vracamo ga nazad, traljav posao.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 22:18   #924
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor Verbum Pregled postova
Kupio sam Pixel2 (obična verzija ne XL) prije nekih dva i pol tjedana pa da se osvrnem na dosadašnje korištenje moba. Do sada sam koristio Nexus 6p te mi je nakon korištenja vanila androida jedini mogući izbor bio Pixel.

Čak sam jedno vrijeme mislio uzeti Pixel2 XL ali mi se 6" ipak pokazalo previše za svakodnevno telefoniranje i korištenje, a i razlika u cijeni u odnosu na običan Pixel 2 je cca 2000 kn. Nakon što sam pročitao da Pixel 2XL ima ogromnih problema sa ekranom odlučio sam se za manju varijantu.

Za sada sam jako zadovoljan uređajem, osjetno je brži od Nexus 6p a kamera je nevjerojatna, snimanje fimova sa OIS je meni isto novina i za sada sam oduševljen. Super je što ima 64 GB prostora pa stvarno puno toga stane na njega da se ne moram brinuti pretjerano o prostoru kao kod Nexusa.

Zvučnici su zakon i kad se stave na najglasnije stvarno se dobro čuju. Sa ekranom sam zadovoljan iako je za inch manji od prethodnog telefona lagano sam se priviknuo i surfanje je jako ugodno.

Sve u svemu bilo me malo frka kupiti mob pošto dosta ekipe pljuje po njemu a košta dosta novaca. No za sada sam jako zadovoljan kupnjom i preporučam ga ako namjeravate kupiti premium mob.
Kakva je baterija na Pixelu 2?
Kolko sam citao, vele da je dobra, 2700mAh i 5" ekran, zvuci solidno na papiru..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2018., 22:38   #925
Verbum
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 679
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Kakva je baterija na Pixelu 2?
Kolko sam citao, vele da je dobra, 2700mAh i 5" ekran, zvuci solidno na papiru..
Meni je baterija jako dobra, bolja je nego kod Nexusa 6p.
Danas sam imao screen usage time od 2 sata i baterija je na 60%.
Kada sam ga stvarno jako puno koristio baterija mi je do sada došla najniže do 30%.
Najviše koristim gmail, twiter, chrome i navečer youtube. Do sada u biti nisam obraćao pažnju na nju što mislim da je jako dobro.
Verbum je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2018., 00:23   #926
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,299
Odlično. To je jedino što sam htio preskočiti prvi Pixel zbog stereo zvučnika.
A listopad najavljuje novi Pixel 3 sa SD 845 - za sada nije još pouzdano.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2018., 10:06   #927
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Problemi sa curenjem baterije i zagrijavanjem nakon zadnjeg updatea
https://9to5google.com/2018/02/16/pi...asuing-issues/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2018., 11:02   #928
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Pa valjda bu to pokrpali u idućem apdejtu, nije za sekiranje
nub je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 12:47   #929
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,016
Nema baš previše korisnika Pixel 2/xl? Lovim ga već neko vrijeme na ebay aukcijama, ali zasad bezuspješno, idem do 500€, sve iznad tog mi je previše.

Jel zna neko kakva je situacija s garancijom ako je uređaj kupljen u SAD ili Kanadi? Jel priznaju u EU servisima ili se mora slati baš tamo di je kupljen?
cic je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 13:36   #930
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Nema baš previše korisnika Pixel 2/xl? Lovim ga već neko vrijeme na ebay aukcijama, ali zasad bezuspješno, idem do 500€, sve iznad tog mi je previše.

Jel zna neko kakva je situacija s garancijom ako je uređaj kupljen u SAD ili Kanadi? Jel priznaju u EU servisima ili se mora slati baš tamo di je kupljen?
Baš sam i ja razmatrao kupnju XL2 al pitanje je kolko se uopće isplati kupovat prošlogodišnji model, a i cijena je još poprilična, u najboljem slučaju da se nabavit za 600tinjak €.
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na