Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.09.2013., 19:58   #1
venox
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: BiH
Postovi: 2
Post Toshiba C850 ne pali

Pozdrav društvo, novi sam na forumu. Muhammed iz Cazina inače, zanimanje student. Kao što sam naziv kaže problem je u Toshiba C850 prenosnom računalu. Desilo se to da je prijatelj ostao bez punjača pa je bio prinudjen da kupi kinesko univerzalno smeće, inače kupljeno u 'ovlaštenom' servisu Nakon mjesec-dva korištenja, pri uključivanju napona u laptop pojavila se iskra. Nakon toga laptop nije davao nikakve signale. Probao sam drugi punjač medjutim ništa. Lampice uopšte ne rade. Provjeravao sam i u bateriji navjerovatnije nema struje. Rastavio sam laptop, izvadio matičnu ploču. Primjetio sam kad se priključi napon nešto škljocne na matičnoj ploči, mislim da se radi o nekom kondenzatoru i to na mjestu početka matične gdje dolazi struja. Da li ima spasa ili je potrebno mijenjati matičnu ploču. Hvala unaprijed
venox je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2013., 20:48   #2
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Dobrodosao na forum.
Da bi se znalo sto mu je izgorilo,prvo treba kod dobrog elektronicara. Ako nije povuklo sve i svasta, strujni sklop ce ti dobar elektronicar znati popraviti. Imamo jednog dobrog ovdje na forumu ali nije ti bas u blizini.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.09.2013., 21:36   #3
venox
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: BiH
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Dobrodosao na forum.
Da bi se znalo sto mu je izgorilo,prvo treba kod dobrog elektronicara. Ako nije povuklo sve i svasta, strujni sklop ce ti dobar elektronicar znati popraviti. Imamo jednog dobrog ovdje na forumu ali nije ti bas u blizini.
hmm..imam ih par ovdje, al' nisam baš siguran da li imaju alat potreban za to, krenut ću s tim uglavnom.. da ga nosim na servis ovdje svi muljaju, a i preskupi su..
venox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na