Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.12.2016., 18:25   #4861
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Nazalost tehnicar nista nece napraviti jer je izvod u banani i zracna mreza je.

Ma da 20Mbit a susjedi iza mene 10Mbit pa problemi slicni. A i cim tehnicar negoduje vec znam da nista od vdsl-a niti adsl od 20Mbit

Sent from my Lenovo A7020a40 using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2016., 21:40   #4862
Karlo2436
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: Zadar
Postovi: 19
Citiraj:
Autor BlackDwarf Pregled postova
Nazalost tehnicar nista nece napraviti jer je izvod u banani i zracna mreza je.

Ma da 20Mbit a susjedi iza mene 10Mbit pa problemi slicni. A i cim tehnicar negoduje vec znam da nista od vdsl-a niti adsl od 20Mbit

Sent from my Lenovo A7020a40 using Tapatalk
Izgleda da se njima ne isplati ići u rekonstrukciju. To ti je i sam tehničar indirektno potvrdio. Parica ti ima max 12Mbs to ne zadovoljava ni minimalne uvjete za 20Mbs odnosno 14Mbs.Kad ti dođe tehničar u ponedjeljak probaj s njim iznaći neko riješenje koje će te barem malo zadovoljiti. Malo ga pritsni s pitanjima i budi uporan. Samo probaj ništa nemožeš izgubiti nego što već jesi.
Karlo2436 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 23:16   #4863
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Pozdrav kolege!

Imam pitanje o prijevremenom raskidu ugovorne obveze. Naime, do 9 mjesec iduće godine imam ugovornu obvezu s Optimom. Njihov sam korisnik godinama, i do sad je bilo problema s njihove strane (koje sam po HAKOM-u mogao iskoristiti za prekid pretplatničkog ugovora) ali sam ostao kod njih je je bilo tu i drugoh faktora (T-Com) radi kojih su ti problemi nastali. Nikad nisam radio frku jer sam vidio da nije sve do njih.

Sad, tu je kod mene postala dostupna optička veza, brutalne brzine po vrlo povoljnim cijenama.
Budući da imam još jedno vrijeme za plaćanje obveze, ima li načina kako da to raskinem na obostrano zadovoljstvo. Napominjem, nikakve poklone nisam dobivao za produljenje, samo je mislim prva 3 mjeseca bilo 50% popusta za mjesečni račun. Ima li tko informaciju da li se može npr, platiti 30-40% ostatka iznosa unaprijed kao penal ili zahtjevaju da se full sve plati? Ima li koja caka da se to obavi čim bezbolnije za moje financije?

Hvala!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2016., 23:51   #4864
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Platis jos 3 mjeseca i onda stavis paricu u mirovanje no nisam siguran jel mirovanje 3 ili 6 mjeseci.

Drugo i malo pokvarenije rjesenje ali da se izvest. Vjerojatno imas nekog prijatelja u nekoj vukohebini gdje optima nema mogucnost prikljucivanja nikoga. Kolega te prijavi tamo pro forme i sa tom potvrdom o prebivalistu zatrazis preseljenje linije tamo jer si preselio, ako te u roku 30 dana ne prikljuce ide otkaz ugovora i ne mogu te teretiti za penale.

To sam ja izveo s t-com dok nije bilo 3G neta ovaj maxnetmini jel ? Takodjer @buljo je dobio isto raskid ugovora od t-com mislim radi ne preseljenja linije...

Odabir lokacije gdje ces "preseliti" je od krucijalne vaznosti tako da vrlo pametno i oprezno s tim odabirom idi ako ces tako jer npr.. 100m kabla je moguce provuc do neke kuce ali 1km nece ni jedan ISP vuc za bilo koga osim za poslovnog korisnika koji ce to i platiti.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2016., 00:03   #4865
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Preporod od kako presao na vdsl. Maksimala 44/5, veca od ocekivanih 32/3.
Trenutna brzina taman po ugovoru 20/1.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2016., 01:51   #4866
Papandopulo
Registered User
 
Papandopulo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Kvatrić, Zagreb
Postovi: 104
I ja sam se preporodio kad su me spojili u 2. mjesecu ove godine na VDSL...s 4 Mbps na 20. S time da je dostupnost brzine bila preko 68 Mbps up/dl...problem je što zasad samo poslovnim korisnicima daju 60 Mbps preko VDSL-a, no vjerujem da je pitanje vremena kada će to ponuditi i običnim smrtnicima.

U međuvremenu je došla optika
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Papandopulo je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 09:38   #4867
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Pozdrav kolege!

Imam pitanje o prijevremenom raskidu ugovorne obveze. Naime, do 9 mjesec iduće godine imam ugovornu obvezu s Optimom. Njihov sam korisnik godinama, i do sad je bilo problema s njihove strane (koje sam po HAKOM-u mogao iskoristiti za prekid pretplatničkog ugovora) ali sam ostao kod njih je je bilo tu i drugoh faktora (T-Com) radi kojih su ti problemi nastali. Nikad nisam radio frku jer sam vidio da nije sve do njih.

Sad, tu je kod mene postala dostupna optička veza, brutalne brzine po vrlo povoljnim cijenama.
Budući da imam još jedno vrijeme za plaćanje obveze, ima li načina kako da to raskinem na obostrano zadovoljstvo. Napominjem, nikakve poklone nisam dobivao za produljenje, samo je mislim prva 3 mjeseca bilo 50% popusta za mjesečni račun. Ima li tko informaciju da li se može npr, platiti 30-40% ostatka iznosa unaprijed kao penal ili zahtjevaju da se full sve plati? Ima li koja caka da se to obavi čim bezbolnije za moje financije?

Hvala!

Evo samo da javim, išao sam normalnim putem i poslao im upit. ljubazno im objasnio sve detalje i zamolio da vide što mogu učiniti na obostrano zadovoljstvo. Dobio sam odbijenicu da mogu platiti sve rate unaprijed i da mi ne žele izaći ususret s mojim zahtjevom.
Ispali su baš šupci jer sam tijekom ovih godina imao i problema sa linijom, pucanje veze, spore veze i svaki put sam zamoljen za razumijevanje i strpljenje. Nikad nisam dizao paniku i radio probleme i sad kad ja njih zamolim za razumijevanje onda dobijem odjeb. K tome sam tijekom ovih godina i jedno 10-ak korisnika doveo na njihovu mrežu, baš lijep način da se oduže. Mislim da ću sad davati kontra reklamu, pošto imam široki krug korisnika, imat će sigurno nekakav učinak

Sad, ako netko ima siguran info kako to staviti nakon par mjeseci u mirovanje tj kako najbolje proći, slobodno napišete ili javite na pm.

hvala!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 10:39   #4868
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Problem je sto kod ugovora na 24 mjeseca dobijes popust za prikljucak pa umjesto 1000 i nešto kuna ti prikljucak platis 1 kunu. I onda kod raskida ugovora vrijedi da korisnik plati iznos popusta koji je dobio ili broj preostalih mjesecnih rata, odnosno ono što je od to dvoje povoljnije.

Što mozes poduzeti:
1)platiti nekome da preuzme tvoj ugovor do kraja ugovorne obveze, npr. stavis u oglasnik da placas xxx kn onome tko tvoj ugovor koji traje jos 9mj preuzme na sebe.

2) traziti da ti se prikljucak prenese na drugu adresu(kao seliš se) i samo moras znati da na toj adresi koju prijavis oni nisu u mogucnosti pruziti uslugu i to je to, ugovor je raskinut. (Ovo je teoretski pa provjeri jos sva sitna slova u ugovoru i uvijetima koristenja)
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 10:49   #4869
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
zahvaljujem na odgovoru!

Stvar je u tome da sam kod njih već 5-6 godina i svaki put kad sam produživao ugovor sam to radio radi nove tarife tj nisu mi htjeli aktivirati nove brzine bez ugovora. Zadnji put sam produžio u 9/2015 i to zbog toga jer su nudili VDSL na 20 mbita za 229 kuna. Naravno nije bio novi priključak niti sam dobio kakav popust, samo sam dalje nastavio biti kod njih.

A ništa, očito moram ići na foru preseljenja jer čisto sumnjam da bi netko preuzeo moju obvezu za nekih 300 kn. još ću razmisliti o tome....
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 13:26   #4870
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
https://www.optima.hr/moja-optima/pr...efonske-linije - ovime dobijes 3 mj

mislim da ideju : imao sam problema pa ih nisam otkantao a sad mi ne zele pomoći premda nemaju za time nikakve obveze ne trebas ocekivati.
nema tu nikakve romantike izmedju korisnika i operatera a na kraju ionako zelis otici od njih...

edit: u pravu je ekipa za preseljenje
sto je ag naveo : hakom:
Imam ugovor s obveznim trajanjem, a selim se na drugu adresu. Što mogu učiniti?

Ukoliko selite na novu adresu možete od operatora zatražiti preseljenje priključka na tu novu adresu. Ako operator to može učiniti, Vi ćete biti spojeni i nastavit ćete koristiti usluge do isteka ugovora ili do trenutka kad ćete se odlučiti raskinuti ugovor unatoč naknadi za prijevremeni raskid. Ako operator nema tehničkih mogućnosti za preseljenje priključka na novu adresu, do raskida ugovora ne bi došlo Vašom krivnjom te biste u tom slučaju imali pravo na raskid ugovora bez naplate naknade. Činjenica opravdanog preseljenja priključka dokazuje se potvrdom o promjeni prebivališta/boravišta koju Vam može izdati nadležna policijska uprava.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 30.12.2016. u 00:06.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 13:28   #4871
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Zadnji put sam produžio u 9/2015 i to zbog toga jer su nudili VDSL na 20 mbita za 229 kuna.
Cekaj malo... pravilnik kaze da u slucaju raskida ugovora korisnik placa sve popuste/bonuse koje je ostvario ili preostale rate do kraja ugovorene obveze.

Ovisno sta je povoljnije za korisnika !

Ako si ti imao samo 3 mjeseca 50% i ako je tih 229kn bila redovita tarifa za ugovorenu obvezu od 2 godine onda bi u pravilu trebao platiti 343,50kn i slobodan si.

Ne mogu i nece oni tebi racunati "novi prikljucak" kada je on bio samo kod prvog ukljucenja usluga, mogu ti naplatiti samo naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje si ostvario, dakle tih 3 mjeseca 50%.

Obzirom da je privremeno iskljucenje moguce samo na 3 mjeseca plati tih 350kn i amen... sta ces placati full rate do 6-tog mjeseca.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 23:16   #4872
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Da, silver je u pravu.
Još je jednostavnije i besplatno ako imaš nekog prijatelja recimo u Velom Brgudu gdje je prvi stup telefona 1km, tamo prijaviš boravište (besplatno u mupu), obratiš se Optimi, navedeš da si se preselio, da ti realiziraju na novoj adresi priključak po istim uvjetima kao na starim ili želiš raskid ugovora bez naknade jer ti nisu u mogućnosti pružiti uslugu (prema navodu HAKOM-a u ČPP) te priloži potvrdu MUP-a.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2016., 23:37   #4873
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Da, silver je u pravu.
A mozda i nisam

Ne, radi se o tome da neznam kako definirati tj. kako oni definiraju ovako poslozeni cjenik usluga, opcenito bilo koji ISP.

Njegov TO2 20Mbps 229kn uz UO 24mj.
Njegov TO2 20Mbps ???kn bez UO 24 mj.

Paket je stariji tako da ne znam cijenu bez UO i dali se i ta razlika obracunava uz onu povlasticu od 50% mjnkd prva 3mj ?

Korisnik placa sve popuste/bonuse.... e sad sta je sta i gdje spada ? Razlika cjene paketa bez UO + 50% popusta ili samo 50% popusta... ?

U tom slucaju to bi bilo ziher 30-40kn po mjesecu sto bi znacilo bar 8mj x 40kn = 320kn + 343,50kn = 663,50kn sto je opet povoljnije od 229 x 8mj = 1832kn.

Obje cifre su da se razumijemo pljacka kao i hakom koji je kakti to ukinio ali eto ostavio operaterima da mogu NABIT cijenu bez UO koliko zele tako da u slucaju raskida oni naplate jedan prikljucak ziher....
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2016., 00:06   #4874
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
A da zapocnes prijelaz na drugog operatera pa će te zvat iz optime i informirati te koliko moraš platiti. Lako odustanes od prelaska.
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 16:30   #4875
Miran90
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1
Pozdrav ekipa,
Ovako na optimi sam 4 godine, trenutno imam njihov tplinkov router Td-w8951NB, danas mi je postar donio novi innbox innbox v45 router da si ga sam namjetsim i vratim im ovaj stari. E sad posto mi internet na ovom tplinkovom radi sasvim solidno a za ovaj innboxov vidim da se ljudi zale, moze li mi tko reci koja je razlika izmedji ta dva i jel mi se isplati ostavljati stari tplink i vratit im novi il bas moram postaviti novi? Hvala
Miran90 je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 17:42   #4876
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Da, oni svima salju Innbox. Koji razlog ja iskreno ne znam.
Iskreno ja bi bio presretan da imam tplinka i dalje. Ima tema u mrezama pa si vidi malo.

Kod cure isto ponekad se zblesa wlan ili padne brzina na 1Mbit, dok preko kabela pici maksimalno po ugovoru. Pitanje je mozes li ostavit tplinka. Jedino da se zalise da ti nesto Innbox smeta pa zamolis da ostane tplink.
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 18:24   #4877
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Cekaj malo... pravilnik kaze da u slucaju raskida ugovora korisnik placa sve popuste/bonuse koje je ostvario ili preostale rate do kraja ugovorene obveze.

Ovisno sta je povoljnije za korisnika !

Ako si ti imao samo 3 mjeseca 50% i ako je tih 229kn bila redovita tarifa za ugovorenu obvezu od 2 godine onda bi u pravilu trebao platiti 343,50kn i slobodan si.

Ne mogu i nece oni tebi racunati "novi prikljucak" kada je on bio samo kod prvog ukljucenja usluga, mogu ti naplatiti samo naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje si ostvario, dakle tih 3 mjeseca 50%.

Obzirom da je privremeno iskljucenje moguce samo na 3 mjeseca plati tih 350kn i amen... sta ces placati full rate do 6-tog mjeseca.

evo samo da javim, ništa od njihove susretljivosti. Moram platiti sve rate do 9 mjeseca, izračunali su mi 1800 kn (cca). I to ti je ono, kad sljedeći put nazovu i mole za razumijevanje, dat ću si oduška
Tako da do 6-og mjeseca plaćam normalno po 229 kn, tad ide mirovanje linije sljedećih 3 mjeseca (uz naknadu 75 kn) do 9 mjeseca i isključenje. Ako si ne dođu po opremu u roku 2 tjedna, s guštom ću je zavitlati nasred ceste Tako da jedva čekam da ih se riješim. I da, tko god da me pita za savjet što uzeti, reći ću sve osim optime.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 17.01.2017., 19:09   #4878
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
evo samo da javim, ništa od njihove susretljivosti. Moram platiti sve rate do 9 mjeseca, izračunali su mi 1800 kn (cca).
Jesi dobio kakvu specifikaciju tih penala ili su ti tu cifru onako priopcili usmeno ? Mislim da je prema zakonu tj. opcim uvjetima ta cifra nemoguca jer taman da su racunali razliku cjene bez ugovorene obveze vs ugovorena + popust 50% za 3 mjeseca ta cifra ne moze biti veca od 100€ nikako, nema teorije.

Oni moraju tebi dati neku specifikaciju toga izracuna i ako sad odustanes onda si bena...

Napisi zalbu, trazi od njih detaljni izracun po 2 osnove:

1. Korisnik placa sve popuste/bonuse koje je ostvario.
2. Preostale rate do kraja ugovorene obveze.

Jednostavno moras to dobiti napismeno, moraju dati.

Kad i ako imas specifikaciju onda se iz nje moze vidjeti koji su to sve popusti/bonusi koji oni tebi racunaju ali 1800kn nema teorije da to bude osim ako su samo preostale rate u pitanju no to nije povoljnije za tebe i imam osjecaj da su ti jednostavno uskratili jednu opciju na koju imas pravo kod raskida ugovora jer su namirisali da nisi vican bilo kakvom pravnom postupku.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 00:56   #4879
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Pitao sam telefonski HAKOM koje su mi opcije i gospođa mi je savjetovala da im pismeno pošaljem zahtjev, i da im kažem da ako bi npr s 15.1 radkinuli ugovor koji traje do 3.9, koje su mi opcije za plaćanje. Rekla mi je da oni zakonski moraju dati sve opcije. Pitao sam odmah i koje su opcije da netko preuzme ugovornu obvezu do 9 mjeseca i treće da ako bi do 9 mjeseca mogao dobiti jeftiniji paket. Evo odgovora Optime:

"Poštovani,

dobili smo povratnu informaciju od nadležnog odjela za ugovore kako bi raskid ugovora u ovom trenutku iznosio 1574,87 kn.

Nadalje, Vašu ugovornu obvezu može preuzeti bilo koja druga osoba, uz potrebnu dokumentaciju.
Ukoliko se za to odlučite, molimo Vas da nam javite kako bismo Vas uputili u proceduru izmjene vlasništva priključka.

Također, liniju je moguće staviti u mirovanje, odnosno privremeno isključiti, jednom godišnje na maksimalno 3 mjeseca.
U tom se razdoblju ne izdaju računi za uslugu, naplaćuje se samo jednokratna naknada u iznosu od 75,00kn (s PDV-om).

Promjena na drugi paket u ovom trenutku bi za Vas značila i produženje ugovorne obveze na još 24 mjeseca.

Ako budete imali bilo kakvih dodatnih pitanja, slobodno nam se obratite na naš besplatni broj službe za korisnike 0800 0088 ili putem emaila.


S poštovanjem,
Nela
OT - Optima Telekom
Odjel za odnose s korisnicima
Telefon: 0800 0088
Fax: 0800 0087
e-mail: info@optima-telekom.hr"



Znači napomenuo sam da sam prilikom zadnjeg produženja dobio "pogodnost" od 3xumanjenje mjesečnog računa u iznosu od 50% što je u konačnici ispalo nekih 350 kn. Znači opciju da im uplatim pogodnost i da me puste uopće nisu spominjali.
Čak sam i poslije toga zvao u Optimu i pitao da li mogu izračunati tj iznos od 1575 kn umanjiti za 3 mjesečne rate i uvećati za 75 kn pa da se stavi u mirovanje, no dobio sam negativan odgovor.

Ukoliko znate tj sigurni ste u neke pravne akte, slobodno mi javite (može i na PM) da se s njima onda drugačije postavim tj da im s nekim zakonskim odredbama složim mail. Nažalost nisam upućen u opcije koje imam, to su mi odgovorili na mail, ako su u pravu mogu se slikati do 6 mjeseca. Ako nisu onda teško muljaju jer šalju mailove koji su pisani trag. A to je zavaravanje korisnika i vjerujem da je to kažnjivo po zakonu.

Hvala!
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 02:17   #4880
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
"Poštovani,

dobili smo povratnu informaciju od nadležnog odjela za ugovore kako bi raskid ugovora u ovom trenutku iznosio 1574,87 kn.
229 x 7 ( 2,3,4,5,6,7 i 8-mi ) = 1603kn + 114.50kn za pola 1-vog = 1717.50kn + 3 dana 9-tog = 1740.40kn

Rekao si cca 1800kn i dobro sam napisao da to moze biti samo zbroj svih rata do kraja ugovorene obveze.

Sada dajes drugaciju, kontradiktorniju informaciju i cifra je 1574,87kn sto bi znacilo da je na osnovu necega ta cifra morala biti obracunata a posto je skoro 200kn manje znaci da to nisu rate nego obracunati popusti.

Popust nije samo 3 mjeseca 50% nego je pogodnost/promocija i razlika cijene paketa na ugovorenoj obvezi vs cjene bez ugovorene obveze.

Za tu informaciju prije nisam bio siguran ali sam to provjerio i to kod 2 ISP-a. Dakle ovako ide konkretno za moj paket:

1. Cijena paketa s ugovorenom obvezom 2 godine: 169kn
2. Cijena paketa bez ugovorene obveze: 201kn
3. Popust/bonus na mjesečnu naknadu za uslugu ugovorenu s obveznim trajanjem ugovora od dvije godine: 40kn
4. Mjesecna naknada uz ( cijena paketa ) bonus pogodnost za uslugu ugovorenu s obveznim trajanjem ugovora od dvije godine:129kn

Dakle ja placam 129kn, ti placas 229kn i to su nam obojci mjesecne naknade.

Za 10 mjeseci ocu raskinuti ugovor koji bi trebao trajati jos 12 mjeseci i onda ide ovako:

Opcija 1: 129kn x 12 = 1548kn

Opcija 2: 201kn - 169kn = 32kn + 40kn mjesecne bonus pogodnosti.

72kn x 12 mjeseci = 864kn

Dakle 864kn su sve pogodnosti i bonusi koje ja moram platiti ako raskidam ugovor. Kod Vipa recimo ta je cirfra 61kn x broj mjeseci.

Ti imas cifru 1574,87kn do koje se ne zna kako se doslo i kako je obracunata tako da jednostavno napisi mail i trazi:

Citiraj:
Poštovani,

Molim Vas informaciju od nadležnog odjela za ugovore u vidu detaljne specifikacije i obracuna za moj ugovor sa svim ukljucenim pogodnostima bonusa i popusta koji se primjenjuju na isti kod prijevremenog raskida ugvorene obveze a sukladno clanku 6, stavak 4, opcih uvjeta poslovanja Optima Telekoma te shodno izvatku iz cjenika usluga od Sijecnja 2017 za TO2 20Mbps paket koji koristim, stranica 158.

Takodjer molim da prilozite metodologiju tog izracuna tj. prilozite izracun s kojim cete doci do odredjenog iznosa koji bi ja trebao platiti u slucaju da raskinem ugovor s vama.

Datum raskida ugovora 15.02.2016
Datum prestanka ugovorene obveze 03.09.2016

Takodjer Vas zelim podsjetiti da u razgovoru sa korisnickom podrskom pri HAKOM-u sam dobio informaciju da ste obvezni izracunati i priloziti metodologiju postupka da ja kao korisnik ocjenim sta je povoljnije za mene:

1. Izracun za mjesečnu naknadu za ostatak razdoblja obveznog trajanja ugovora.
2. Izracun za naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je korisnik ostvario.

lp
Editiraj ako sam koje slovo ispustio... dodaj Č,Š ako ti se oce ja to preskacem redovito, hebiga navika...


Uglavnom napamet se tesko boriti, kada dobijes izracun onda cemo biti pametniji. Ako ne odgovore kroz 5-6 dan posalji opet... pa opet.. pa zovi...

Ako ne odgovore u zakonskom roku onda ih mozes HAKOM-u prijaviti da sabotiraju postupak raskida ugovora itd...
Gle, ja sam promjenio jedno 4 ISP-a, ali bas ni jednom nisam platio penale, uvjek sam im na neku fintu izmigoljio
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 02:33   #4881
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Hvala legendo, upravo sam im poslao mail. Jedva čekam odgovor. Čuj, sad sam već skoro pa dužan gajbu za sve usluge

Kad ćemo to "odraditi" više?
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 02:52   #4882
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Polako, ne valja slaviti nista unaprijed, ako sam ista naucio u borbi sa ISP-ovima onda je to da je to teska i mukotrpna borba do iznemoglosti


Ta cifra mi nikako ne lezi kod tebe, os logicki, os matematicki.

1574-350 ( popust 50% ) = 1224kn

Dakle ovo bi bila razlika za sve mjesece izmedju ugovora ili bez njega.
Imamo 7,5 mjeseci, ma ajde da je 8 mjeseci.

1224kn / 8 = 153kn

Po tom njihovom izracunu ispada da je tvoj paket BEZ ugovorene obveze kada si ga sklopio bio 382kn sto je nemoguce.

Niti si dobio ispravnu cifru za sve mjesece da normalno placas niti si dobio normalnu cifru za popuste/razliku cjene ugovora i bez njega.

Samo mi nije jasno odakle ti ona prva cifra 1800kn ?

edit: jedno ako majmuni nisu racunali prikljucak u iznosu od 750kn

znaci 1224-750= 474kn / 8 = 59 + 229 = 288kn sto vec je moguce kao cijena onda kada si produzio ugovor no opet...
nebi smjeli naplatiti sam prikljucak jer si dugogodisnji korisnik i davno si ga "otplatio" .... nema logike nakon 5-6 godina po ugovorom da to pokusaju naplatiti, to jos nisam cuo.
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 18.01.2017. u 02:59.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 09:13   #4883
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
ma znam, ali tek toliko da se malo potrude . Što se cifre tiče, prvo su me zvali telefonski i koliko mi je ostalo u sjećanju su mi rekli tu neku cifru, tako mi je ostalo u sjećanju. Nakon toga sam dobio ovaj gore napisani mail gdje piše ta cifra od 1500 i nešto kuna. Uostalom svejedno mi je da li je 1500 ili 1800 kuna jer im niti jedno od toga neću platiti. Ali ono kaj me iznerviralo je njihov nastup. Kad treba razumijevanje za probleme s moje strane, tu onda mole, a kad ja njih molim za razumijevanje, onda lagani odheb...
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2017., 16:40   #4884
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
delete please

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 19.01.2017. u 16:49.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 22:33   #4885
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
eto mali update! Nakon što su mi na telefon rekli preko 1500 kn za prijevremeni raskid, i nakon toga pismenim putem, sad su se nakon zadnjem maila malo predomislili. Evo novi odgovor:




Poštovani,

obavještavamo Vas da da imate ugovornu obavezu do 3.9.2017. za paket O2_ 20 mbps, po ugovoru br. 1594xxxxxx.

Iznos naknade za prijevremeni raskid na današnji dan iznosi 893,45 kn.



Ako budete imali bilo kakvih dodatnih pitanja slobodno nam se obratite na naš besplatni broj Službe za korisnike 0800 0088 ili putem emaila.
U slučaju prigovora dopis možete uputiti na prigovor@optima-telekom.hr

S poštovanjem
OT - Optima Telekom
Odjel za odnose s korisnicima
Telefon: 0800 0088
Fax: 0800 0087
e-mail: info@optima-telekom.hr






Sad, niti su mi specificirali troškove, niti su mi dali dvije opcije, čini mi se kao da iz glave pucaju cifre. Kako je rekao kolega tu na forumu, ponašaju se kao cigani

Idem opet poslati isti mail i napomenuti da želim izračun sa točnim specifikacijama. Hmm, ovo je postalo zabavno natezanje s njima
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 23:02   #4886
.Delboy
Premium
 
.Delboy's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: hr
Postovi: 755
pripazi da ti nebi još i pdv naplatili.

https://www.porezna-uprava.hr/HR_pub....aspx?id=17562
.Delboy je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 23:50   #4887
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
@.Delboy

Bas kontra, tko ima volje moze se s njima ( ISP ) pravno potuci oko poreza u slucaju da plati kod raskida ugovora:

Citiraj:
Ako tijekom razdoblja obveznog trajanja ugovora pretplatnik raskine ugovor, obvezan je podmiriti jednokratnu naknadu u iznosu preostalih mjesečnih naknada za ugovorene usluge za sve preostale mjesece do kraja minimalnog ugovorenog razdoblja.
Dakle ako je ukupna mjesecna obveza 159kn sukladno ovome pojasnjenju porezne:

Citiraj:
Ako u navedenom slučaju počinitelj štete odnosno pretplatnik plaća naknadu za koju mu nije učinjena isporuka niti je obavljena usluga, tada jednokratna naknada ne predstavlja oporezivu naknadu, pa porezni obveznik tvrtka „B“ d.o.o. nije obvezan prilikom ispostavljanja računa za jednokratnu naknadu odnosno odštetu obračunati porez na dodanu vrijednost.
Dakle 159 x 7 = 1113 - PDV = 834kn i toliko bi trebalo platiti za preostale mjesecne rate !

Ako to veli porezna onda znaci da ni ISP ( Optima itd.. ) ne placa nikakav porez na tu uplatu od korisnika jer nije ni obvezna to !! Ono je mozda prikazano na krajnjem racunu kao sto je prikazano na redovitom mjesecnom izracunu ali pravilno bi bilo da se mjeseci preostale naknade umanje za PDV i onda ispostaviti cifru korisniku za platiti.

Naravno, izmedju ostaloga zato i uporno trazimo od Optime specifikaciju po 2 nacina placanja kod raskida ugovora da se tocno vidi sta se placa a ovi se prave grbavi i ispaljuju cifre kao prodavac na pijaci.

No polako, cekamo da kolega postupi prema uputama sto je dobio, onda pisemo na prigovor@optima-telekom.hr i opet cekamo sluzbeno ocitovanje.

Realna cifra koju bi trebao platiti je negdje oko 550-600kn za popuste i pogodnosti, ne preostale rate no ako bi sad bas isli cjepidlaciti onda bi valjalo vidjeti dali se mora maknuti porez i na te popuste i pogodnosti jer ga ni sam ISP nije obvezan platiti poreznoj sukladno tom pojasnjenju s linka.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 14:31   #4888
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Dakle 159 x 7 = 1113 - PDV = 834kn i toliko bi trebalo platiti za preostale mjesecne rate !
890,40
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2017., 19:08   #4889
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
890,40

U pravilu da, tek sada sam skuzio na sta mislis.

834kn bi bilo da usluga ( 1113kn ) pojeftini 25%

__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 21.01.2017. u 19:22.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2017., 11:42   #4890
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 2,987
Zanimljvi slučaj s optimom...
Imam plaćanje trajnim nalogom već dulje vrijeme, račune sam tražio da mi dolaze mailom, ali OT nema tu opciju nego mi dolazi link na korisnik.optinet.hr gdje si mogu pogledati/skinuti račun, naravno da se to ne gleda baš često, vidiš na internet bankarstvu da je skinuto i bok.
U 10/2016 sam prebacivao trajni nalog na drugi račun i kako banka nema opciju "prebaci trajni na drugi račun", stari je trajni ukinuti i otvoren novi. To izgleda nije baš prošlo kod Optime i trajni za taj mjesec nije prošao. Očekivali smo to i nakon isteka datuma kad se trebao aktivirati, provjereni su svi nalozi koji nisu prošli i plaćeni ručno. Račun za 11/2016 nenadano dolazi poštom u papirnatom obliku s malom napomenom gore u zaglavlju da postoji nepodmireni iznos točno koliko je račun za sporni 10.mj. Ok, to smo zanemarili, kao plaćeno je pa će valjda skužiti. Slučajno taj optima račun ne koristimo puno i danas ne radi telefon. Automat javlja da je broj isključen radi nepodmirenog dugovanja. OK, idem pogledati račun da vidim da nije bio krivi poziv na broj ili nešto... ne može, ne prolazi login na stranicu. Catch 22: želiš provjeriti podatke s računa, ali te ne puste na web (jedini način za dobiti račun) radi isključenog broja
Cijelo vrijeme smo uredno primali pozive na tel. (net ne koristim na tom broju) pa se nije niti skužilo. Nakon spornog računa iz 10/2016 uredno su prošla iduća dva preko trajnog naloga i po navodu helpdeska, broj je privremeno isključen 15.01. Nikakvih dodatnih napomena niti ništa, račun koji nije prošao preko trajnog nego je plaćen naknadno ručno kod njih nije uopće zabilježen u sustavu i broj je privremeno isključen 2 mjeseca kasnije.
Uvijek me začude takvi specijalci kod kojih se ispravna uplata izgubi.
Na tom računu imao sam još nekoliko trajnih naloga za više stvari, neki od njih nisu prošli taj mjesec, uredno su plaćeni naknadno i nitko nije imao problema s time, jedino Optima.
Sad su me "privremeno" uključili dok im ne pošaljem dokumentaciju da je račun plaćen. Već vidim kako će biti natezanja kad zatražim umanjenje računa jer je njihova greška što su me ostavili tjedan dana bez usluge
c-shadow je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na