Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Operativni sustavi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.04.2008., 23:56   #121
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
nije ali manje vise svi imaju usb stickove a stvar radi i s njima ako ih bios maticne ocitava kao diskove kod posta (manje vise svaka ploca u zadnjih par godina to radi).
USB stickovi dolaze u obzir samo kod Viste dok XP, 2000 i 2003 traže isključivo floppy.

Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
kao sto je picard rekao nije prakticno za jednu instalaciju jer ipak zahtjeva gnjavazu koju vecina prosjecnih usera ne moze shvatiti
Da ponovim još jednom, zašto bi bila jedna instalacija? Ti ćeš jednom instalirati Windowse s tog CD-a i onda ga baciti ili što? Prosječno trajanje Windowsa kod korisnika je nekoliko mjeseci i uvijek se može koristiti isti CD.

Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
jedini problem s ovom solucijom je sto jos nisam vidio da soft koji dolazi s maticnama za pravljenje driver diska uopce nudi ikakvu opciju osim diskete pa se sve mora napraviti rucno onako kako je picard napisao, dakle napraviti one foldere i fileove rasporediti u njih. a desni klik/create new folder je ipak vise noobproof od nlitea s kojim vecina napravi vise stete nego koristi.
Zato postoji internet i razni programi za raspakiravanje instalacija i arhiva.

Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
iako je danas to vec djecja igra, sjecam se jos dok je bio u debeloj beti sam ga koristio. tada za pola mogucnosti ni autor nije znao za cega sluze i sto je sigurno za izbacivanje, pola instalacija dobiveno s njime je bilo neupotrebljivo
Ni danas situacija nije puno bolja... Zbog toga izbjegavam uopće bilo što tweakati preko njega nego radije to napravim nakon što se Windowsi instaliraju.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2008., 12:56   #122
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
imam jedno pitanje u vezi SATA drivera... kad slipstrimam SATA drivere od svoje ploče na winxp, taj driver neće radit na drugoj konfiguraciji s drugim chipsetom?

recimo, ovakva stvar, puno ljudima instaliravam winse na laptope i kante, pa da recimo učitam SATA drivere sa svojeg cd-a, pa ubacim njihove winse, jer puno ljudi mi dolazi sa Home XPima da im stavim a ja imam professional.. dal se to ikako može?
ili napravit neki bootabilni cd ili nešto treće, gdje bi nabacao SATA drivere od poznatijih modela laptopa i chipseta samo da prepozna disk pa da poslije ubacim cd winsa i da krene instalacija.. se to može?
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2008., 16:40   #123
mbed
Premium
Moj komp
 
mbed's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 346
može se, napravi jedan cd za xp home, a drugi za xp pro, sa svim driverima. i normalno kad ljudim instaliraš biraš koji ti treba, i upisuješ njihov original serijski.
__________________

.
mbed je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2008., 12:24   #124
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Trebam instalirat XP na jedan bijesni VAIO, i naravno, ne prepoznaje hard disk kod instalacije. Ovo slipstreamanje, još nisam skužio al valjda oću, pitanje je, što od ovoga slipstreamat?
http://esupport.sony.com/US/perl/swu...?mdl=VGNFW139E


Ovo za hard disk pretpostavljam?

Edit:
Našao, to je ovo:
http://esupport.sony.com/US/perl/swu...s_id=7&ULA=YES


Imam sad još jedan problem, kad dođem do koraka gdje trebam odabrat .inf file, imam ih 2. Drivere su samo za XP. Koji da odaberem?


__________________
David linčujem Davida Finčera

Zadnje izmijenjeno od: BladeRunner. 28.09.2008. u 12:46.
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2008., 12:52   #125
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Izgleda da trebaš staviti iaahci.inf
http://forum.pcekspert.com/showpost....5&postcount=16
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2008., 13:37   #126
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Uspio sve, pokrenuo instalaciju, instalacija se završila, ide u Windowse...puf..blue screen. I tako nonstop. Palo mi na pamet da sam možda i ovo trebao ubacit, mada je .exe :
http://esupport.sony.com/US/perl/swu...d=3749&os_id=7

Any1?
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2008., 12:03   #127
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,394
Ne možeš exe ubaciti... Vjerojatno nisi odabrao driver za pravi kontroler jer ih u tim datotekama ima desetak...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2008., 15:25   #128
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Odabrao sam za ICH9, taj je u njemu..ništa..probao s RAKovim prijedlogom..ništa..

Sad pokušavam s vistom.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2008., 02:02   #129
zoki22
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: st
Postovi: 1
domy os... falati na ovo postu ..spasija si me...kralju
zoki22 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2008., 23:37   #130
Berax0r
Registered User
 
Berax0r's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 623
Hvala na tutu!
Berax0r je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2008., 01:54   #131
zele
Registered User
 
zele's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: split
Postovi: 51
Citiraj:
Autor mbed Pregled postova
može se, napravi jedan cd za xp home, a drugi za xp pro, sa svim driverima. i normalno kad ljudim instaliraš biraš koji ti treba, i upisuješ njihov original serijski.
eto upravo to ja pokusavam i zelim napravit...jeli manje vise igraju isti drajveri za sata ili za svaku marku laptopa trebaju njihovi drajveri za sata disk...daj malo opisi shemu...hvala..
zele je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 18:17   #132
Flanker-B
Registered User
Moj komp
 
Flanker-B's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Biograd, Hrvatska
Postovi: 29
Da li je moguće nLiteom kreirati unattended instalaciju iz instalacije koja je već unattended? Da li će mi trebati registracijska šofra/ključ od windowsa?
Pitam zato što mi i unattended instalacije windowsa u VMwareu traže key
Flanker-B je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2009., 19:38   #133
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Može,samo moraš upisati cd-key ili če te opet tražiti.I moraš opet sve namjestiti,jezik,vrijeme itd.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 21:46   #134
Tomy211
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 8
Molim vas pomoc recite mi sto da od ovog odaberem koji driver,Imam windows xp neznam jel 64-bitni ili ne. Po cemu da odredim koji mi treba ?


http://s36.photobucket.com/albums/e2...nt=Driveri.jpg
Tomy211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 21:59   #135
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Tomy211 Pregled postova
Molim vas pomoc recite mi sto da od ovog odaberem koji driver,Imam windows xp neznam jel 64-bitni ili ne. Po cemu da odredim koji mi treba ?


http://s36.photobucket.com/albums/e2...nt=Driveri.jpg
odi u system properties (desni klik na My computer, pa properties) i vidi sta pise, da li su 64bitni windozi ili ne
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 22:19   #136
Tomy211
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 8
Citiraj:
Autor The Comedian Pregled postova
odi u system properties (desni klik na My computer, pa properties) i vidi sta pise, da li su 64bitni windozi ili ne
Vec sam gledao i ne pise. Pise samo verzija 2002 SP 2.
Tomy211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 22:24   #137
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Tomy211 Pregled postova
Vec sam gledao i ne pise. Pise samo verzija 2002 SP 2.
a onda su 32bitni
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 22:48   #138
Tomy211
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 8
Citiraj:
Autor The Comedian Pregled postova
a onda su 32bitni
Pa mozda jesu ali jos uvjek neznam koji driver odabrati za SATA HDD!
Pogledaj na slici ovdje: http://s36.photobucket.com/albums/e2...nt=Driveri.jpg
Tomy211 je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 23:29   #139
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Tomy211 Pregled postova
Pa mozda jesu ali jos uvjek neznam koji driver odabrati za SATA HDD!
Pogledaj na slici ovdje: http://s36.photobucket.com/albums/e2...nt=Driveri.jpg
a lakse ce bit ak das info o svom hardwareu, nego da nagadjam
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 00:12   #140
Marko 123
Premium
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: ask?
Postovi: 243
domy,da li bi se sta dalo izvuc iz viste ili windows 7?(sata)
Marko 123 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 13:04   #141
Tomy211
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 8
Citiraj:
Autor The Comedian Pregled postova
a lakse ce bit ak das info o svom hardwareu, nego da nagadjam
Maticna ploca: http://www.asrock.com/mb/overview.as...CONROE945G-DVI jel jos koji dio vazan ?
Tomy211 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2009., 14:39   #142
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Tomy211 Pregled postova
Maticna ploca: http://www.asrock.com/mb/overview.as...CONROE945G-DVI jel jos koji dio vazan ?
ok, znaci instaliras drivere intel(r) 82801 gr/gh sata raid controller (desktop ich7r/dh - windows xp/2000)
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2011., 00:34   #143
toni101
Premium
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: HR
Postovi: 153
txtsetup.oem

Pozdrav domy_os i ekipi. Molio bi za pomoć. Skinuo sam sata driver za hp 4525 ali s njime ne dolazi txtsetup.oem...

Edit: Driver je exe datoteka u kojoj se nalazi txtsetup.oem.

Zadnje izmijenjeno od: toni101. 28.01.2011. u 16:34.
toni101 je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2011., 12:57   #144
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Citiraj:
Autor toni101 Pregled postova
Pozdrav domy_os i ekipi. Molio bi za pomoć. Skinuo sam sata driver za hp 4525 ali s njime ne dolazi txtsetup.oem...

Edit: Driver je exe datoteka u kojoj se nalazi txtsetup.oem.
Napravi extract te *.exe datoteke..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2011., 23:31   #145
davor1984
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 9
Imam pitanje, trebam instalirati Xp na hp 635 laptop s linux-om

Vidim da sve pise detaljno,ali zapeo sam na sljedecem...

"....stavite CD/disketu na kojoj se nalaze driveri za SATA odnosno RAID kontroler. Te drivere možete skinuti i sa službenih stranica proizvođača matične ploče ili kontrolera. Preporučio bih vam ovo posljednje jer ćete tako imati najnoviju verziju drivera......"

Googlam, ali ne mogu nacin nigdje te drivere za taj 635 hp (znaci za xp mi treba)?
Ako nije problem pomoci, posto ocito nisam bas strucan koliko sam mislio da jesam...
davor1984 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 11:09   #146
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Dobro si razumio opisano u Sticky - ju ali si naletio na namjerni zaheb proizvođača (u ovom slućaju HP) i namjerno ispuštanje potrebnog sa dl. liste. Sve skupa je posljedica deal - a Mirkosheet - proizvođači kako bi se guralo Vista / W7 špijunsko smetje.

Pa krenimo redom:
- po info na netu cijela ta serija je bazirana na AMD platformi (nisi napisao precizno koji je pod model)
- na netu sam našao da je HP - ov sp50304.exe (vidi slućajno) AMD SATA AHCI Controller Driver za XP (sp50304.exe), alternativa je nešto stariji sp43839.exe
- slijedeća namjerna baza je pakiranje (jedno x puta), SP se može raspakirat bez installa uz odg. switcheve ili preko UniExtract programčića
- ni to nije kraj mukama nego to šta dobiješ nekad ima grešku u spominjanom txtsetup.oem, u konkretnom slućaju izgleda ok
- Ovdje imaš zip kojeg ćeš raspakirat i sadržaj "pokazat" rutini u nLite, u drugom koraku te rutine će te pitati da odabereš Hardware ID a ti selektiraj sva tri
- kad se već igraš sa nLite onda integriraj kb888111 (UAA HD Audio) jer mi se čini da nije integriran u Audio driver (SP52427). Ovo nije nužno, možeš odradit pješke nakon osnovnog installa. Iza kb888111 obavezno napravi reboot pa tek potom audio driver.

Dl. za XP imaš ovdje a za W7 ovdje.

I u sw podršci također namjerno nema nekih stvari za XP a dostupne su za W7, npr. LightScribe app za pržilicu ili On-Screen Display.
Za quick launch buttons ćeš morat tražit info po netu.

Wireless karticu (drajver za nju) nemoj instalirat napamet nego po Hardware ID detektiraj koju si dobio pa po tome odaberi.

Zadnje izmijenjeno od: Nikky. 26.09.2011. u 11:24.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 11:26   #147
davor1984
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Dobro si razumio opisano u Sticky - ju ali si naletio na namjerni zaheb proizvođača (u ovom slućaju HP) i namjerno ispuštanje potrebnog sa dl. liste. Sve skupa je posljedica deal - a Mirkosheet - proizvođači kako bi se guralo Vista / W7 špijunsko smetje.

Pa krenimo redom:
- po info na netu cijela ta serija je bazirana na AMD platformi (nisi napisao precizno koji je pod model)
- na netu sam našao da je HP - ov sp50304.exe (vidi slućajno) AMD SATA AHCI Controller Driver za XP (sp50304.exe), alternativa je nešto stariji sp43839.exe
- slijedeća namjerna baza je pakiranje (jedno x puta), SP se može raspakirat bez installa uz odg. switcheve ili preko UniExtract programčića
- ni to nije kraj mukama nego to šta dobiješ nekad ima grešku u spominjanom txtsetup.oem, u konkretnom slućaju izgleda ok
- Ovdje imaš zip kojeg ćeš raspakirat i sadržaj "pokazat" rutini u nLite, u drugom koraku te rutine će te pitati da odabereš Hardware ID a ti selektiraj sva tri
- kad se već igraš sa nLite onda integriraj kb888111 (UAA HD Audio) jer mi se čini da nije integriran u Audio driver (SP52427). Ovo nije nužno, možeš odradit pješke nakon osnovnog installa.

Dl. za XP imaš ovdje a za W7 ovdje.

I u sw podršci također namjerno nema nekih stvari za XP a dostupne su za W7, npr. LightScribe app za pržilicu ili On-Screen Display.
Za quick launch buttons ćeš morat tražit info po netu.

Wireless karticu (drajver za nju) nemoj instalirat napamet nego po Hardware ID detektiraj koju si dobio pa po tome odaberi.
Sad sam na poslu pa ne mogu isprobati, ali hvala puno na objasnjavanju, pa cu se veceras baciti na posao. Kompletan naziv modela je hp 635 lh410ea

Ako sam dobro shvatio, ovo 50304.exe ne moram sad skidati, niti UniExtract programčić, posto si ti to vec raspakirao i stavoo da skinem preko megauploada.

Hvala puunnnno....
davor1984 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2011., 11:37   #148
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,575
Da, samo skini ovo sa megauploada. Editiraj gornji post i makni quote, netreba za post poviše.
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 01:04   #149
Zero_X
Registered User
 
Zero_X's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: Raccoon City
Postovi: 12
Citiraj:
Autor davor1984 Pregled postova
Imam pitanje, trebam instalirati Xp na hp 635 laptop s linux-om

Googlam, ali ne mogu nacin nigdje te drivere za taj 635 hp (znaci za xp mi treba)? Ako nije problem pomoci, posto ocito nisam bas strucan koliko sam mislio da jesam...

JOŠ jedan odgovor za HP 635

-Ja sam ti uspješno instalirao na svoj novi laptop HP 635 Win XP SP3. Drivere koje sam koristio su AMD AHCI verzija 3.3.1540.13. Ukoliko nemaš usb flopy disketnu jedinicu drivere moraš programom nLite integrirati u svoju windows instalaciju opcijom Pridruži drivere, single driver opcija TXT driver mode. Drivere možeš skinuti ovdje. Raspakiraj drivere i dobit češ mapu AHCI_A75 i u njoj nekoliko mapa, obriši ih sve osim one naziva XP - u toj mapi su driveri koje češ koristiti za integraciju na svoj win xp instalacijski cd...

Na hp stranicama skini upravljačke programe za xp za sav ostali hardware ugrađen u lap...

LightScribe app koji možeš skinuti u WIN 7 sekciji radi i na XP dok On-Screen Display ne radi na XP...
Zero_X je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2011., 10:45   #150
davor1984
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: osijek
Postovi: 9
ZEro_X mozes li molim te staviti novi link za drivere koje treba integrirati s nLitle jer link ne valja?
JOs uvijek se mucim s stavljanjem win. na 635, napravio bio sve kako je gore, sprzio cd i ne pokrece ga kad ga ubacim u laptop, ne kontam u cemu je greska.
davor1984 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na