Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.04.2015., 10:42   #1
tbmatuka
root
Moj komp
 
tbmatuka's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 15
Pasivni HTPC overkill

Frend je poceo visit tu, pa sam se i ja malo pridruzio Ako nekog zanima, engleska verzija builda sa mozda malo vise podataka je na mom blogu. Naravno, masina ce radit i brdo drugih stvari osim multimedije (kucni server, router, storage, igrice,...), inace bi vjerojatno uzeo nesto tipa Raspberry PI i rijesio cijelu stvar

Konfiguracija
Multimedijski dodaci
Dijelovi za kuciste
Proces: uzeo dasku MDF-a, izbusio rupe i zasarafio sve na nju, otisao do lokalnog stolara i za parsto kn sa materijalom mi je ispilio ovih ostalih dasaka (bocne su sperploca, gornja je tanji mdf) sto mi je trebalo Na slici se ne vidi, al masina nema zadnju stranicu, tak da ima dost mjesta za izbacit topli zrak.





Ostalo za napravit: iduci tjedan cu uzet par komada WD Red od 3TB i lupit ih u RAID1, pa cu usput napokon i pofarbat kuciste u trkacu crvenu Osim toga namjeravam nekom prigodom slozit masku za ove rupe naprijed jer su prilicno lose izrezane ubodnom pilom Dignem fotku-dvije kad bude gotovo.
tbmatuka je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na