Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2014., 17:47   #1
PURSUIT
Premium
Moj komp
 
PURSUIT's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: POŽEGA
Postovi: 261
PROSAT-Notebookshop vaša iskustva

Da li je tko kupovao u dotičnoj trgovini?
Kakva su vaša iskustva sa navedenom trgovinom?
PURSUIT je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 17:57   #2
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Pozdrav !

Ja sam kupovao kod njih. Proizvod se naruci, dode ponuda, plati se i prozivod dode. Jako korektno i fino. Sve u svemu bio sam jako zadovoljan sa stvarima koje sam tamo narucio. Takoder htio bi napomenut da mi se nista nije pokvarilo, pa ne mogu reci dojmove oko garancija, jer vecinom tu nastanu problemi, pa mjenjam shop. Tako da sto se toga tice, valjda neko imo takva iskustva pa ce napisat. Za sada znaci jos jednom, Fino Korektno Ispravno.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.07.2014., 12:22   #3
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Kupio Toshiba laptop prije 5-6 godina, sve ok, lap još uvijek radi S reklamacijama nemam iskustva
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 12:25   #4
PURSUIT
Premium
Moj komp
 
PURSUIT's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: POŽEGA
Postovi: 261
Evo i ja sam obavio prvu kupnju kod njih.Jučer naručio dva procesora te uplatio virmanom.
Upravo sam dobio paket i sve ok.Stvarno su brzi.
Na telefon se odmah javljaju.Moje preporuke za sada.
PURSUIT je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2014., 16:33   #5
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Iako si uspješno obavio kupnju, za neke druge kupce da podijelim svoje iskustvo.
Prije cca dvije godine kupovao sam kod njih laptop HP ProBook 4520s u poslovnici u Prećkom koji je bio na akciji.
Uglavnom, došao doma, koristio ga desetak dana i shvatio da mi nešto klapće na lijevom dijelu palmresta (imao je onaj metalni alu lim).. došao to prijaviti kao grešku u trgovinu, pregledali laptop te se sami uvjerili da je nekakva greška u proizvodnji.
Ponudili su mi prvo servis na što sam reagirao da je laptop kupljen prije tjedan dana (10 ukupno, ali je taman bio neki praznik pa sam rekao da zbog toga nisam mogao doći ranije) na što su mi ponudili novi (isti model) no kako ga nisu imali u poslovnici, trebao sam čekati par dana da ga pribave.
Na to sam predložio da uz nadoplatu od par sto kuna (mislim nekih 300 kn) uzmem novi model 4530s koji im je tek došao u poslovnicu (hardver je bio skoro isti s time da je novi imao novu generaciju i3 CPU i malo veći HDD).. bez problema su pristali i trgovinu sam napustio za 20 minuta nakon ulaska.. s novim laptopom ispod ruke
Naknadno sam još naručivao neke periferije, poslao bih im e-mail s upitom i nakon 2 maila u dogovoreno vrijeme otišao u poslovnicu, platio i preuzeo robu tako da i od mene, također preporuka.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2015., 00:36   #6
purple_haze
Premium
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Split
Postovi: 38
Bezuspješno sam 2 puta pokušao nešto kupiti.

Prvi put grafičku karticu. Nazvao sam ih na telefon, rekli su mi da imaju na lageru i onda mi sutra javljaju da su je rasprodali baš u vremenu između mog poziva i uplate (2-3 sata).
Drugi put tipkovnicu, javili su mi za 3 dana da je "nigdje nema".

U oba slučaja sam već platio robu putem internet bankarstva i te pare su mi uredno vratili, ali nemam namjeru kod njih više ništa naručivati.
purple_haze je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na