Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Case Modding
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.05.2013., 14:51   #1
Stipe
Head Of The Radio
 
Stipe's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 672
Fractal Define Mini

Bok ljudi, vidim da na forumu postoje i više nego sposobni modderi. Ovako, imam navedeno kućište i sve crno/crvene komponente.

Dakle što planiram raditi, otvoriti case s desne strane i s gornje strane i to tamnim plexiem. Promjeniti ledicu u crvenu. Vidim projekt mr. Rockwella REDEFINE 2.0 i to je zaista lijep projekt. Želim otprilike nešto tako, no nisam nikada radio nikakav mod, a nemam ni pošten HQ alat za takve stvari. Eto ako ima neka duša tu na forumu koja bi to zajedno samnom napravila i osmislila pa da to zajedno napravimo. Naravno, spreman sam platiti suradnju, uz uvjet da se radi o HQ modderu.

Dakle ključne su bočna i gornja stranica plexijem, naprijed stvoriti mjesta za ventilatore za Corsair H100i. Te negdje ugurati Schyte Himuro 3.5", te isti takav od SSD-a u 2.5" varijanti. Mod je po uzoru na REDEFINE, no naravno da će otići u drugom smjeru. Nadam se da kolega neće zamjeriti. Eto na PM primam ponude za suradnju. Ja sam Savski Gaj, Novi Zagreb, pa ću po tom ključu izabrati suradnika, spreman sam slati i poštom ali samo ako se radi o nekome tko razumije u detalj što želim napraviti i ima dobar projekt iza sebe.

Povadio sam HDD ladice, jer je to jedini alat koji sam imao



Slika 2 je uzorak otprilike koji bi išao na bočnu stranicu, a gore bi išla mirrored verzija istoga.
Osobno cijenim preciznost i urednost pa očekujem, no ništa što je za preplašiti. I cijenim svaku preporuku i savjet.

Zadnje izmijenjeno od: Stipe. 01.05.2013. u 15:21.
Stipe je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na