Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.06.2010., 15:44   #4801
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Kaj onda u 5 iza konja? Pokusat cu stic
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:46   #4802
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Ne...u 6 iza konja jer je prvotni plan bio 6...a nema distrojera pa da vidimo
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:49   #4803
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Daj ga nekak probajte kontaktirat, pa pojest ce nas ove zveri kasnije

btw: jel to jako sjebana staza, prvenstveno mislim za gume, jer mi je straznja malo celava pa da mi ne pukne ...
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:51   #4804
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
ma staza je turbo utabana...i neće nas nitko pojesti...ako bude premračno idemo cestom dolje

uglavnom mogao bi na slick gumama do gore tako da se nebrineš previše...ako imaš rezervnu zračnicu
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:59   #4805
Tomo
Re-Registered User
Moj komp
 
Tomo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 627
Moze, onda se vidimo u 6 ili ako se nesto ranije promjeni u topicu.
Tomo je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 16:05   #4806
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
ak stignem zamjenit zracnicu evo i mene u 18 iza konja

ak dodje do promjena javite mi na mob 095 813 53 64, bruno
hash je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 17:29   #4807
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Frend i ja krecemo vjerojatno u 18:30 tak da bi se mogli mimoici na stazi...ako vas skuzim na Leusteku dat cu zmigavac i potrubiti
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 20:26   #4808
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
u 18:10 na trgu vise nikog nije bilo
hash je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 21:22   #4809
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Sljeme odvozeno jednom novom zanimljivom rutom (od gore najavljene ekipe nismo nikoga sreli na stazi, pa je pitanje da l´ su i kad krenuli)...znaci s vrha iza GSS kucice krece staza dobro zamaskirana zelenjavom pa ju je tesko uociti ako se za nju nezna i pici se desno te se prodje ispod trosjedeznice i sjece se crveni i zeleni spust te se dodje nadomak cinovnicke livade. Tu se ide lijevo. Odlican single track vodi sve do Hunjke. Od tuda se spletom staza preko makadama Mrzljak dodje do Njivica (nema sansi da pogodim put niti se sjecam svih puteljaka i skretanja)...Od Njivica lijevo - standardnim spustom po single tracku u Markusevec.
Prema putu do Dubrave skrenuli smo i na Dotrscinu te dio spusta odvozili sumom.
Taman u sumrak dopedalirah doma...a vozili smo ko sumanuti

GPS track nije snimljen jer touch screen nije prihvatio start a ja sam mislio da je (eh, zurba)...bas mi je zao jer je ruta fenomenalna.
Morat cu nazicat frenda da ju ponovimo

Zadnje izmijenjeno od: Nik. 14.06.2010. u 21:28.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 21:35   #4810
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
@Hash : mi smo ti tamo bili drito iza konja u hladovini do 18:20

Sljeme report #6


Prisutni: Vuco, Destroyer, Tomo i vaš jedini Red "No country for slow man" Dwarf

Ukratko: Laganica do gore, laganica do dolje...putem neki krvoločni komarci koji su zadavali više štete nego koristi (iako su bili vrlo poticajni pošto nisi smio se odmarati da te ne izgrizu )

Uspon: Vuco zvan "Tko te ima taj te nema" je otperjao do vrha u roku milisekunde nakon adolfovca...a ja držao nekako korak s Tomom a Tomo nekako s destroyerom tako da smo do gore došli negdje za ravno 2 sata (na kronometru a ne na gej netočnim ciklokompjuterima)

Spust: Vuco i destroyer otperjali nekom stazom, a ja i tomo odlučili životariti na cesti...s mojim paknama to je bila vožnja života ali bili smo brzo dolje i stvarno je preljep pogled s ceste (pogotovo s fukodroma lokalnih koji su bili krcati moram priznati)

Povijesni trenutak: 69.8km/h na gumama za blato sretan sam ko malo dijete...a sad kad znam kako sam mogao poginuti i nisam više
Glupa statistika : 35.746km sam ja napravio, 3 sata mi je trebalo od kuće do vrha i nazad., 69.8 je maksimalna brzina bila, prosječna 14.4 i vrijeme vožnje 2:28:42...dakle pola sata sam zjake hvatao

Btw stavio bi bio i sliku koju sam uhvatio na vrhu ali sad kad malo bolje pogledam neću jer mi se ona spužva među nogama pomakla naprijed, a bicke su uske pa izgleda malo gej pošto nisam sam na slici
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 22:26   #4811
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Hash, jel imaš ti možda plavog Gianta ?

Uglavnom, ja sam danas imao odličan dan. Otpedalirao sam ga u šusu, 3-4 brzina i deri. Stvarno sam se osjećao kao nikada do sada, nema bolova u nogama, nema problema sa disanjem. Letio sam doslovno, čak sam i onaj kameni dio odveo pedalirajući.
Dečke sam čekao na par mjesta, gore na vrhu malo duže, ali eto - momci su uspjeli i svaki puta su sve bolji

Dole smo Destrojer i ja išli 9-tkom, to mi je valjda 10 put u zadnjih tjedan dana . Ali staza je stvarno super, tako da mi nije žao
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 22:37   #4812
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Dobro sam pedalal danas. Treći dan zaredom na sljeme i išal sam najbolje dosad, vrijeme je isto bilo super u kasno popodne, i sa stvarno pretrpanim ruksakom. Uz klasičan pribor sam još nosio ekstra 1.5kg vode, sic štangu i volan

Kupio sam si 71cm volanček i dužu sic štangu i nisam imao vremena do doma, pa su išle sa mnom, a sic štanga onak viri iz ruskaka, ljudi su me gledali ko da sam neki razbijač

Nemam nikakvu štopericu, al za svu tu masu koja je išla gore rekao bih da sam najbolje dosad odpedalo.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:00   #4813
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Hash, jel imaš ti možda plavog Gianta ?
Imam

inace, da vam ispricam danasnju avanturu

16:20
idem po novu zracnicu, na crnomercu sam, a u ok mi je sjecanju ostala ekipa iz kiendl sporta pa reko idem tam, kak nemam pumpu ocu zracnicu s autoventilom, kupujem 2 za 35kn i picim doma,
16:50
auto ventil ne ide kroz obruc
nazad u kiendl
ljubazna ekipa mi zamjeni zracnice s autoventilom za one s tankim ventilom, kupujem i pumpu da se ne patim na benziskoj (inace neka je akcija s tim zracnicama dobite 2 za 35kn, oba tipa ventila imaju)
17:50
jedva namjestam gumu i napumpavam ju do pola, dalje ne ide, jebiga, krecem prema trgu, brzinom puza da ne sjebem gumu
18:10
trg, sunce pici, nema zive duse, jedan biciklist u crvenoj majci na bankomatu, a nis kad sam vec tu idem do langica nekak napumpat gumu
18:30
konacno napumpana guma na 75%, dosta mi je svega vise i odo ja na sljeme sam
nepoznato vrijeme
kod zicare sam i shvacam da ne znam di je lojstek , izmedju dva puta, strmog direkt iza zicare i manje strmog odlucujem se za laksi
19:30
neki izvor, spas buduci da sam zaboravio kupit vodu
19:50, prolazim neke klupice i vozim jos malo i odustajem, nije mi se dalo samom terat

imam par fotki tog izvora al na mobu i lijen sam sad to prebacivat, pise veliko bijelo izvor lijevo, inace, izvor je u biti potok


budem vas ja ulovio vec jednom
hash je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:16   #4814
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Citiraj:
Autor hash Pregled postova
kod zicare sam i shvacam da ne znam di je lojstek , izmedju dva puta, strmog direkt iza zicare i manje strmog odlucujem se za laksi
E tu smo se @Željac i ja zajebali kad smo išli prvi put, bilo je veselo

BTW, znate za ovo? http://www.pp-medvednica.hr/Medvedni...a_bicstaze.htm
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:26   #4815
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
kaj ste otisli uz zicaru? di ste zavrsili
hash je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:31   #4816
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
U koprivama i drači! Penjali se i vukli bicikle za sobom kroz šumu dok nismo izbili na cestu, pa smo nastavili cestom do vrha

Zna ko (naravno da neko zna ) kako je najbolje doć do Medvedgrada/Oltara Domovine?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 23:42   #4817
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
hahahha, hvala za upozorenje

medvedgrad:

sestniska crkva i krizanje, idi na sjever samo, u jednom trenutku cesta postaje jednosmjerna, par metara vise imas skretanje desno u sumu (planinarska staza) i lijevo skretanje za medvedgrad po cesti od onih kocki kao sto su kod zapadnog kolodvora
do crkve se snadji ali mislim da to nije problem, kreni tamo negdje oko vinogradske u brdo i nebi trebao fulat, samo slijedi vece ceste u brdo
hash je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 00:25   #4818
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Hvala, a postoji li planinarska ruta, da se može i bajkom?

Ispravak pitanja:
Vidim na karti pl. rutu ali ne znam da li se odvaliti bajkom uzbrdo.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 01:18   #4819
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
@ Hash
E onda sam te vidio. Dečki su se nezgodno stali (i ja ih jedva vidio) u pothodnik iza guzice od konja. Tebe sam vidio da si prozujao samo, nisi niti stao na trgu . Jebiga, čekali smo tamo do 18:20, a ja sam si točno mislio da si spominjao ovdje kak imaš Gianta i to plavog i rekoh, možda naiđemo na njega gore.

To kod žičare je isto markirano kao Losjtek i spojiš se na njega gore. Jedna ruta također izlazi i na cestu (prvi zavoj za 180°). Ovo prema Lojsteku se ne može otpeljat, ja sam davno jedva gurao bajk uzbrdo . Lojstek ti je lijevo po asfaltiranoj cesti, do urušene kućice i onda staza koja ide gore od te kućice (jedna ide i iza nje, ona isto negdje vodi do Lojsteka) je Lojstek. Koliko sam skužio, ti si došao na njega iako izvora ima par. Nadam se doista da nisi bio na prvom izvoru vode na Lojsteku, pa silazio malo niže do potoka jer ta voda baš i nije za piće .

Gore pred kraj Lojsteka je izvor s kojega se može piti i to je odlično osvježenje taman kad ti treba .

@ Murina
Ja znam rutu po cesti, Selska -> Sveti duh -> Bijenik -> Gornji Lukšić i onda cesta prema Medvedgradu/Oltaru domovine.

A možeš i od Kraljičinog zdenca jer je Medvedgrad pored njega. Dođeš na vrh sljemena, spustiš se po cesti dolje (jednosmjerna prema dole), do Kraljičinog zdenca i onda cesta desno je za Medvedgrad. Ili se spustiš nekom stazom, primjerice 52-icom kojom sam se ja par puta spuštao koja ide blizu Kralj. zdenca
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 09:28   #4820
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
A staze 11, 12, 13? Kad sam išao na tjelesni, Sljemenske ture, prije sto godina, znam da smo kretali od Šestinskog Lagvića nekom stazom koja i nije bila nešto opaka ali ne znam više koja je to bila.

Zadnje izmijenjeno od: murina. 15.06.2010. u 09:36.
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 10:29   #4821
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
13-ica je Miroslavac. To je jako lijepa staza za prošetati, no sa biciklom ne možeš cijelu odvesti jer su gore stepenice, a i uvijek ima dosta ljudi. Tom ste stazom vjerojatno hodali na faksu.
12-icu sam jučer tražio, ali od vrha. Ide 1-ca i 12-ica i onda se granaju. Ova jedinica znam da je komatozna, ali je jučer bio gore zatvoren taj put, sa nekakvima vratima.

11-ca, pojma nemam gdje izlazi i kakva je
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 10:53   #4822
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442


a vidi na garminu staza http://slike.hr/slike/g/garmin_0b519.jpg iskombinirat ću nekako kad odlučim ići tamo
murina je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 13:54   #4823
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Može preporuka bicikla za frenda do 3000kn, al stvarno iznad ne. Još jedna stvar to je prva cijena, bez popusta za cash. Ja sam malo gledao i vidim da u tom rangu već masovno stavljaju diskove, osobno sam imao MX2 i nije to loše, ali bolje kvalitetniji V-brake u toj klasi. On vozi čisto defenzivno, šumu sumnjam da će ikad vidjet, ako i hoće, lagana vožnjica. Znači MTB, ali većinom za po cesti.

Moji trenutni favoriti 1 i 2, čisto zbog pogona, ali sam čuo loše stvari o tim kočnicama, istina ili ne?!

I što se tiče cijene, nadam se da je na ovo s popustom normalna cijena, jer to nije 10% za gotovinu...
__________________


Zadnje izmijenjeno od: domy1. 15.06.2010. u 14:11.
domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 14:40   #4824
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
A jel moze ovaj?

300kn je skuplji, a svi kazu da je OK i jos ktome trek daje dozivotnu garanciju na ramu.


E sada jedno pitanje za iskusne

Imam felt q700 HT

i nekak sam sada zagrizo za FS jer bi se htio vise voziti po sumi, a trebalo bi sadasnji bike upgrade-at. mijenjo bi vilju i stavio diskove a to bi me doslo cca. 3kkn

Pa je moja racunica radje onda prodat ovoga skupiti para i kupiti neki FS.

Gledo sam malo i cito po svakakvim forumima koji bike uzeti i kakav mi treba. dosao sam do zakljucka da meni treba AM.

I sada svi kazu da je najbolji omjer ulozeno/dobiveno Trek Fuel EX8 i meni se jako svidja.

I kazu za ovoga da je isto OK Specialized BigHit I

Sada sam vidio da i on ima najveci hod prednje suspenzije 160mm, spram 120mm kod treka i 130m mkod kone. kolki bi to bio problem za penjanje uz brdo? Il je to ipak vise neki FR/DH orijentiran bicikl?

I gledam jos i ovu konicu dawg

jel netko ima iskustva sa ovim biciklima i jel netko prešao sa HTa na Fullya?
Kakav je osjecaj voznje i jel se jako piga kada se vozi uz brdo?

Bicikl nebi kupovo sigurno prije 12/2010 tak da do onda ima jos vremena, a i onda se mogu uhvatiti popusti za lanjske modele.

Zadnje izmijenjeno od: zgmmax. 15.06.2010. u 14:53.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:04   #4825
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Trek 4300 imam i sam, istina jedino je sada rama od njega ostala. Po dijelovima je po svemu lošiji, a k tome i skuplji. Pogon je preočajan za moje pojmove i tu cijenu, ostalo kako-tako, ali većina za klasu lošija od fuji-a
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:31   #4826
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Big hit ti je FR bajk. Uzbrdo će te osim naravno suspenzije klati i geometrija bajka (velik kut vilice, mali kokpit). Gledaj si ili Trail bajkove (130-140mm hoda) ili AM bajkove (140-160mm hoda), jer oni imaju geometriju i za gore (a i suspenzija im je takva), a možeš se i odlično spustiti dolje.

Trek FuelEX/Remedy, Giant Trance/Reign, Kona Dawg(Delux)/Cadabra, Univega AM-3, Specialized Stormjumper FSR/Pitch i ostali.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:41   #4827
willy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Podravina
Postovi: 62
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Može preporuka bicikla za frenda do 3000kn, al stvarno iznad ne. Još jedna stvar to je prva cijena, bez popusta za cash. Ja sam malo gledao i vidim da u tom rangu već masovno stavljaju diskove, osobno sam imao MX2 i nije to loše, ali bolje kvalitetniji V-brake u toj klasi. On vozi čisto defenzivno, šumu sumnjam da će ikad vidjet, ako i hoće, lagana vožnjica. Znači MTB, ali većinom za po cesti.

Moji trenutni favoriti 1 i 2, čisto zbog pogona, ali sam čuo loše stvari o tim kočnicama, istina ili ne?!

I što se tiče cijene, nadam se da je na ovo s popustom normalna cijena, jer to nije 10% za gotovinu...
ja imam fuji nevada 1.0 . kupljen lani za 2600kn
oprema je malo drugacija link

vozim vecinom po cesti, nađe se negdje i makadam, i do sada (cca 1500 km) nije se nista potrgalo ( a palo se jednom malo jače )
što se tiče kočnica (imam tektro diskove) ja zadovoljan. malo slabije koče tj. treba ih se svako malo pošelavati, al se mora uzeti u obzir mojih 95 kg. jedino sam primjetio da mi se poceo pogon malo pigat (lasco nije shimano)
sve u svemu ja zadovoljan
willy je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:42   #4828
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor domy1 Pregled postova
Trek 4300 imam i sam, istina jedino je sada rama od njega ostala. Po dijelovima je po svemu lošiji, a k tome i skuplji. Pogon je preočajan za moje pojmove i tu cijenu, ostalo kako-tako, ali većina za klasu lošija od fuji-a
A sve ti je to kolko para tolko muzike

Vecina ti kaze da si kupis onoga koji ti je ljepsi

Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Big hit ti je FR bajk. Uzbrdo će te osim naravno suspenzije klati i geometrija bajka (velik kut vilice, mali kokpit). Gledaj si ili Trail bajkove (130-140mm hoda) ili AM bajkove (140-160mm hoda), jer oni imaju geometriju i za gore (a i suspenzija im je takva), a možeš se i odlično spustiti dolje.

Trek FuelEX/Remedy, Giant Trance/Reign, Kona Dawg(Delux)/Cadabra, Univega AM-3, Specialized Stormjumper FSR/Pitch i ostali.
Ma vidio sam poslje da je bigHit FR.

Za sada mi je Fuel nekak najbolji jer ga svi hvale, a i ja nisam neki zahtjevni biker

za sada bi se rekreativno vozio jer moje je vrijeme mislim proslo vec tak da meni ne treba neki skuplji ok jedno 12kkn a ovi svi su tu negdje cijenom.

GIANTa nebi sigurno uzimao radi TS i svakakvih iskustva sa njima. Al ima jos vremena do kraja godine da se odluci
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 15:58   #4829
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Fuel je super bajk, no rame su im lagane, pa moraš biti mekan na bajku. Suspenzija radi odlično, vozio sam EX9 starog i odličan je.

Giant ima svoj dućan kod Kerempuha, tako da možeš izbjeći TS.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 16:32   #4830
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Fuel je super bajk, no rame su im lagane, pa moraš biti mekan na bajku. Suspenzija radi odlično, vozio sam EX9 starog i odličan je.

Giant ima svoj dućan kod Kerempuha, tako da možeš izbjeći TS.
Je, ali pogodi tko drzi taj Giant dućan
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na