Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.09.2010., 10:54   #31
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 10:57   #32
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.
LOL...kakav zaključak, iz gameplay filmića, bravoooo bravisimo!!!
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 11:03   #33
Death_Bringer
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: tunguzija
Postovi: 117
Citiraj:
Autor VulcanRaven Pregled postova
Ufff, kako se slazem s ovim,ovo je pateticna igra. Zali Boze 14gb
? Jest, igra leti...da samo rezolucija, kao kod vecina hc portova sa konzole, ali leti?
I u cemu je problem, jesi uopce dao igri šansu, pa igra je pravi mali dragulj. Dugacka, rewarding, izazovna sa bossovima cak i na normal.
Podsjetila me na legacy of kain serijal, otvorene velike mape, backtracking, otkljucavanje novih powera i skillza. I šta uspoređujete igru sa dmc kad nije to, ok ima neki combat, kakav takav, kao i u kainu, jednsotavan combat, puzzle u stilu zelde, cak i bumerang, i predkraj su prejake puzzle sa tornjevima i, ono možeš da izludiš ako nisi skoncentiran i strpljiv. Mix više žanrova, ali stvarno jako dobro uklopljeno, i koliko sam skužio, to je prva igra od tih developera, prilicno dobar posao da naprave neki novi IP na tržištu, makar i mix žanrova.

Plus priča je fkt ok, ja to nisam mogao ispustiti dok sam igrao na xboxu, stvarno me vratilo u dane kaina i želio sam samo ići dalje i dalje. puzzlove riješiš ako imaš mozga bez problema.
Još i dobiješ svog apokalipska vatrenog konja heeej how coool is that...
Da ne govorimo kako je epičan kraj, najava za sljedeći nastavak, ma WAR rula, igra rula, art i stil igre rula. Jbga...možda i nije loše da se sve okrene konzolama, ocito gejmeri na piceku bi samo igrali rFactore i COD-ove.
Death_Bringer je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:30   #34
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Tvoja stvar je da se tebi igra svida,moja stvar je da je meni na prvi pogleda lika i maca kakvog fura i kako mase s njim,i kakvo je okruzenje,pokreti itd, igra katastrofa. Ti se igraj s tim,ja necu.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:40   #35
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Evo jedan program, sa njim je igrica potpuno igriva na gamepadu i kontrole su kao na xboxu
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 20:41   #36
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Gledaj, kao stari gamer, igrao sam sve sta mi je palo pod ruku (citaj, zanimljivo) od doba 200mmx pa nadalje. Legacy of Kain, Revenant, ma tona igara sa hack/slash/platforme/sve-u-jednom shemama. Nije da me briga za faktor inovacije, jer je to danas apsolutno bezveze, ideja kao ideja postoji godinama, a izvedbe su varijacije na temu.

DS je sasvim prosjecan u svome zanru, xbox verzija mi je bolje legla, PC port kao PC port, zaseru sitnice, izbace ono sta PC ima (za razliku od konzola), a to je customizanje svega (ponajprije grafike). Glupost sa kontrolerom nastranu, i ovako sam je zavrsio. Nisam imao volje pretrazivati svaku rupu i prolaz jer mi je svaki area na kraju ispao jednolican. Kad dobijes lance/hook/whatever i teleporter, prosla je sva volja za pretragom svega za eventualnim upgradeom.
Boss fights su stvarno lagani, tezi su mi bili obicni mobovi na nekim zajebanim lokacijama. End boss je bio stvarno razocaravajuci (igrao na normal). Svaka cast kraju, najava jos kickassa.
Glupost su oruzja, levelam mac cijelu igru, falilo mi je jos 1 cm do kraja, i dobijem ARMG i odma je lvlan na max. Zasto sam onda lvlao mac jeboga on. Razliku u dmgu sa macem l1 i l3 nisam primjetio, mozda 1-2 manje od pocetnih.

Puzzle sam ispsovao do neba na par mjesta. Jebalo ih bacanje portala kroz vec aktivan portal bacacem portala...ili charged portals za veci skok. Da, priznajem, umocio sam i poginio poprilicno puta (krivim sebe i sistem igranja, ako nece silom, jos sile i jos brze radi frustracije) al negdje je kamera toliko nepregledna da letis naslijepo (i gines).
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 21:06   #37
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 937
gledao sam brata kako igra igricu, meni to izgleda kao igrica za malu djecu di hodas po gradu i ubijas one likove,meni su takve igrice bezveze i smjesne jel nemaju nikakvog smisla
panisher20 je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2010., 21:33   #38
VulcanRaven
Premium
Moj komp
 
VulcanRaven's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Rijeka-Belveder
Postovi: 741
Evo jos jednog s kojim se slazem,sve kao da je iz crtica za djecu ispalo.
VulcanRaven je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 11:21   #39
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ja samo ne shvacam,sta ima u toj igri 14 GB?
Jel ima high-res video isjecke kao mass effect 2 ili opseznost kao GTA 4?
neshvatljivo,idem sada isprobati
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 11:26   #40
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Eto malo isporobo, lupo, mlatio i tako...
Sve u svemu nije lose, bolje od DMC 4. Pa ko voli taj zanr nece mu bit dosadno
Sad je Civ5 tu pa je ovo u drugom planu
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 13:11   #41
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
Citiraj:
Autor trancer Pregled postova
Po onom šta sam vidio iz gameplay filmića zaključujem da je igra previše monotona i dosadna tako da ovo zaobilazim.
da gameplay filmica...
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 19:26   #42
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Guglam nešto bezveze i naletim da je glas Watcheru (liku šta je Waru u ruci i prati ga cijelu igru) posudio Mark Hamill najpoznatiji po ulozi Lukea Skywalkera u Star Warsu.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 19:31   #43
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
meni je pristojna,nešto ko prototype,vidim da su ideje crpili.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 20:13   #44
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ja samo ne shvacam,sta ima u toj igri 14 GB?

Blaženi bili 4-gigabajtni repackovi
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 21:11   #45
trancer
Premium
Moj komp
 
trancer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Death_Bringer Pregled postova
LOL...kakav zaključak, iz gameplay filmića, bravoooo bravisimo!!!
Pa kako ću drugačije procijeniti igru nego po gameplay snimkama kad već nema demo. 14GB pirata mi se neda skidat samo da vidim kakva je igra kad već mogu zaključiti da mi se nesviđa. A šta si ti otišao u neki game shop i dao 400kn bez da si znao kakvu točno igru kupješ? Bravoooo bravisimo!!!
trancer je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2010., 21:50   #46
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Neznam zasto, al DMC serijal mi je puno bolji od Darksidersa (ako izuzmemo preseravanje od Dantea i Nera, koje jedva toleriram). Jednostavno, skupim fist weapon, koje na prvi pogled rastura sve, igram ping-pong sa mobovima. Dodjem na pocetak a tamo onaj najjadniji zombie, vec mu predvidjam gadan kraj, 1-2-3-4-5-6.... udaraca, pa krepaj vise jebote. Interesantno kako u late game mobovima manje udaraca treba nego onima sa pocetka igre bez lvlanih oruzja. Mislim da imaju isti health poluraspadajuci zombie i footmen sa oklopom i sjekircetom...
Comboi....ma ocaj. Sve se svelo na uppercut i air slash. Dobijem pistolj kao weapon, mislim se, cool, long range koljacina....osim sta ama bas sve zivo dodje komotno do mene i opali me, makar ja pucam po njima cim su dosli u domet, osim par mjesta gdje treba napucat visece mobove (i bossa), totalno useless.
Finishing moves, svaka klasa moba ima svoj finishing move. Jedan jedini, dopizdilo mi vise gledat kako mu skinem noge (il ruke) i onda popola... da bar ima par razlicitih finishera da razbije monotoniju.
10ak min igranja kod frenda na xboxu mi je bilo zabavno, na PCu...osim zali boze 14gb i 5 dana uploada, jedva cekam da predjem i brisem.
P.S. - kontrole su jos uvijek sranje. Kamera pod kontrolom misa je na trenutke ocaj, okrenem se i tako se sve zavrti kao da je sens max, da vise neznam odakle sam dosao i gdje idem.
Samo da se osvrnem na par stvari, sorry ljudi sto upadam ovako:
1. Kontrole možeš redefinirat, ali mislim da su čisto ok.
2. Zombije i sl. cannon fodder monstere možeš ubiti jednim udarcem tj. pritiskom na tipku E.

Na PCu su kontrole podnošljive, ja ne znam kako možete to uopće igrat na kontroleru, ja bi kod Tiamat s kontrolerom odavno odustao. Inače igra je prezarazna, a i stvarno podsjeća na Legacy of Kain igre.

@RaWen
Mislim da je Mark Hamill ipak najpoznatiji po ulozi Jokera, a i Watcher mi totalno baca na njega.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 19:00   #47
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
meni je pristojna,nešto ko prototype,vidim da su ideje crpili.
mislim da je vise kao god of war, i da su ideje od onuda crpili...
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 19:08   #48
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
ovako....nakon par sati igre dosao sam do zakljucka da je igra odlicna....oni koji su igru igrali pola sata ne mogu sudit igru....a pogotovo oni kojima se ne svidaju hack'n'slash igre...vidim, ima vas ovdje...igru slobodno mozemo usporedit sa god of war serijalu jer me totalno podjseca na njega...od glavnog lika, stila oruzja, zagonetki i gameplaya...a i neznam di ste vidjeli da u hack'n'slash igri lik nije nabrijani divljak...igra je totalno zarazna i ni u jednom trenutku dosadna....ne znam di ste vi u ovoj igri vidjeli tu vasu "linearnost"....na svim gamerskim sajtovima igra nije dobila ocjenu ispod 8...a s obzirom kakve sve sad igre izlaze, ova igra je daleko od linearnosti linearna...
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 19:20   #49
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Evo ja sam došao pretkraj i skoro svakih sat vremena neko novo oružje.
Razbili su monotoniju totalno i igra je uvijek zanimljiva.
Samo da Dante's Inferno i Bayonettu portaju!
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 20:03   #50
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
@velorien jel mozes redefinirat kontrole za gamepad?
Za 1 hit kill tipa prebacivanje naravno da znam, tako sam i punio health. Al da je gore da ga opali od pod nego da ga prekolje macem vecim od moba.

@Demigod Ajde nadji jedan veliki naslov koji su na gaming siteovima posrali u recenziji... A da, Kane & Linch 1, i tip je dobio otkaz. To ti sve govori. Obozavam H&S igre, al DarkS mi nije legao, kao PC igra je dobra, al danas kad je lako odigrat tone tih igara na konzolama, vise nije tako lako uvalit epitet "super"

God of War je puno fluidnija igra, i Kratos je masu karizmaticniji lik. Kad gura liak u kavezu na rostil il kad tjera arhitekte da citaju text pa ih onda ubija

@RaWeN Slazem se, volio bi zaigrat te igre portane na PC. Al tko nas pita.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 20:36   #51
velorien
Premium
Moj komp
 
velorien's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 347
Ne znam za redefiniranje za gamepad, al reko sam ne bi ovo na gamepadu igrao nikad.
velorien je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 21:24   #52
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Ja sam igrao na xboxu i nije bilo nikakvih problema. Doduse, nisam ni dosao do djela sa teleportima i portalima. To mi je kolega opisao kao, "pas milu mater sadistima" dio glede nisanjenja

Na PCu isto tast+mis combo i presao bez vecih problema.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 01:14   #53
poker
Premium
Moj komp
 
poker's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 225
Igra je puno lošija od serijala GOW 1,2,3 .Okolina strašno podsjeća na helgate london a samo igranje je tak-tak ,gamepad od logitecha ne radi kako treba a i driveri za miš i tastaturu logitech se moraju isključiti
Ocjena : 3
poker je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2010., 15:27   #54
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
kolko živaca izgubljenih sa zagonetkama,odi vamo pa nazad pa napred pa opet nazad,fora je igra još da je bez tih zagonetki,ko severance,ima završni finiš samo mačem??nema šakom ili kosom.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 12:58   #55
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Zašto spomijete GOW i ovu igru, ovo je na pc-u i tocka, tko voli konzole nek ide i pise u konzole, igrivosti su razlicite kao i ostatak. Portovana ili ne , igra je na pc-u i nije prijetnja nikakvom GOW-u iako meni osobno nije toliko ni losija.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 13:39   #56
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Zašto spomijete GOW i ovu igru, ovo je na pc-u i tocka, tko voli konzole nek ide i pise u konzole, igrivosti su razlicite kao i ostatak. Portovana ili ne , igra je na pc-u i nije prijetnja nikakvom GOW-u iako meni osobno nije toliko ni losija.
s obzirom da je port sa konzola, ova se igra samo usporedila sa GOW zbog žanra...koje ima veze ako je na pc-u ili ne??
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 15:22   #57
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Ja samo ne shvacam,sta ima u toj igri 14 GB?
i
mislim da je tih 14 gb zbog toga jer nigdje jos nisam vidio "loading" dok sam ulazio iz jednog dijela grada u drugi...
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 16:27   #58
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor Demigod Pregled postova
s obzirom da je port sa konzola, ova se igra samo usporedila sa GOW zbog žanra...koje ima veze ako je na pc-u ili ne??

Pa ono najvaznije
Lose portana igra vs Dobro portana a sto to donosi

- manje zahtjevnosti za hardwareom
- manje bugova
- bolja upravljivost i same kontrole
- dodatne opcije
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 16:43   #59
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
pa samo sam ih usporedio po zanru....o cemu sad ti pricas?
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 23:16   #60
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
koje jebade s onim laserom,tamo vamo,otvaraj onaj port,umjesto da su pojednostavnili s tim mozgalicama,da nema toga bi bila kraća igra,umjesto da je igra jednostavna stavljaju mi neke mozgalice zbog koji bi odmah odustao.

last beam and i will be free,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,

Zadnje izmijenjeno od: demetrius. 30.09.2010. u 01:42.
demetrius je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na