Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.01.2009., 13:20   #31
deskjett
Premium
Moj komp
 
deskjett's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: zadar
Postovi: 69
ako to mozes vratit vrati to sve ca i nek ti vrate pare, ako neznas sam sastaviti komp evo ja sam ti tu negdi u blizini a mozda smo i susjedi pa ti to sklopim uz kavu, jer ta yujanja i puste njiihove gluposti su smjesne! ako si nisija komp u hg-spot na meladu to nije servis jer ona ekipa tamo ce zaj.... vlastitu mater, frend mi zna tog servisera, isli su skupa u skolu pa ga je za...., drugi je tamo kupija komp (pokvaren) pa su ga uvjeravali da on nezna raditi na kompu i nisu ga niti pokusali spojiti niti provjeriti sto je, a ako si ga kupija u konzuma onda se tu nema sto pricati, mene su uvjeravali da se ventilator stavlja sa vanjske strane kucista, pa mi je i cura skuzila da ovi nisu normalni i posvadala se snjima i odrzala lekciju o kompovima, iako nema pojma sto je to komp osim kuckanja po wordu, tako da od vemila linksa i hgspota ti si bas izabra ducan di ama bas nitko nema pojma o nicemu osim prodati nesto tipa monitor pa ga odnesi kuci jer mislim da ti oni trebaju staviti postolje na monitor nebi ni to znali polomili bi nesto
deskjett je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2009., 14:00   #32
joos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zadar
Postovi: 21
Citiraj:
Autor deskjett Pregled postova
ako to mozes vratit vrati to sve ca i nek ti vrate pare, ako neznas sam sastaviti komp evo ja sam ti tu negdi u blizini a mozda smo i susjedi pa ti to sklopim uz kavu, jer ta yujanja i puste njiihove gluposti su smjesne! ako si nisija komp u hg-spot na meladu to nije servis jer ona ekipa tamo ce zaj.... vlastitu mater, frend mi zna tog servisera, isli su skupa u skolu pa ga je za...., drugi je tamo kupija komp (pokvaren) pa su ga uvjeravali da on nezna raditi na kompu i nisu ga niti pokusali spojiti niti provjeriti sto je, a ako si ga kupija u konzuma onda se tu nema sto pricati, mene su uvjeravali da se ventilator stavlja sa vanjske strane kucista, pa mi je i cura skuzila da ovi nisu normalni i posvadala se snjima i odrzala lekciju o kompovima, iako nema pojma sto je to komp osim kuckanja po wordu, tako da od vemila linksa i hgspota ti si bas izabra ducan di ama bas nitko nema pojma o nicemu osim prodati nesto tipa monitor pa ga odnesi kuci jer mislim da ti oni trebaju staviti postolje na monitor nebi ni to znali polomili bi nesto




Ma uzeja san ga na meladi, serviser je onaj zatucani ćelavi lik, prepametan je stari moj...E gledaj ,sad, moremo se bavit sad onim šbbkbb oli šta bi bilo kad bi bilo, moga san u vemila,moga san u linksa ali nisam.Radili su mi ponudu u Vemila ali nisam bija zadovoljan njome , pogotovo ne grafičkom koju su mi ponudili u par varijanti. Techno trade e ti su tek likovi.Ma gledaj kažem ti već sam tri puta uzima računalo u HG a i stvarno ruku na srce nikada nisam ima nikakav problem .Valjda sam iz povjerenja njima prepustija da mi slože konfu.E sad sa vraćanjem bi moglo biti problema jer sam ja napravija dva gotovinska R1 računa i u kešu tamo ostavija 9000kn.To znači da sam uzeja računalo priko prijateljeve firme i tako uštedija nekih 1500 i više kuna a on je vrlo vjerojatno već te račune rješija tako da to bi značilo veliku komplikaciju.Inače koliki su indijanci oni dovoljno govori da mi nisu sami mogli prominiti vent pa su mi rekli da odem u LInksa,zamisli,rekli i da tamo kupim zamijenski vent jer ga oni nemaju.Reklamiraju drugom firmu,zgadili su mi se.A znaš da su drugi bolji...
Mogli bi o tom cili neki post.Za firmu di radim iz Mrj*ra ni dan danas nakon tri miseca nisu u stanju insatlirat ploter od 35000kn kako triba pa ja i kolega improviziramo, iz Techno T*adea nisu u stanju popravit običan fax,...

Ma gadu mi se svi
joos je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2009., 14:03   #33
joos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zadar
Postovi: 21
Citiraj:
Autor M.Vlahovic Pregled postova
Ej samo sam znatiželjan jel mi moš objasnit par stvari?
u prvom postu si napisao H*Spot a tu H+Spot, zašto?
Kak misliš, ram se hladi sam od sebe , isparava
I što znači adapter od 650W?? Možda napajanje fortronovo 650w?
Fala
sretno s rješenjem problema
Napajanje 650 W ATX 2, FORTRON, FSP650-80GLN, ATX 2, bulk (samo za integraciju)

pogledaj odi

"http://www.hgspot.hr/komponente.aspx...00&podgrupa=83"
joos je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2009., 17:20   #34
joos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zadar
Postovi: 21
došao je i taj dan...


nakon svih onih problema sa bukom, sad je i krepa izgleda...

Upališ ga ,pojavi se na zaslonu Blood Iron P45 i dalje od toga ne ide, ni boot screena ni ničega, ni u BIOS ne moreš ući


heben ti sve
joos je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2009., 17:28   #35
Awelorn
Premium
Moj komp
 
Awelorn's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 134
Jedva cekam da napises post sad kada ga odneses na servis da nam kazes sto su ti sad rekli......ocito je to s bukom bio stvarno zaje......
Awelorn je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2009., 17:35   #36
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,944
Bez otvaranja kompjutera mislim da nebudes nista riješio, pogotovo što se tiče buke....
Nazovi HG Spot, reci u kakvoj si situaciji i pitaj na što se dogodi kada potrgas onu naljepnicu, šta se dogodi s garancijom?

Jer ja sam prije imao isto od HG Spota tako složenu konfu prije 5 godina, i nakon jedno 1 god sam potrgao naljepnicu da stavim jos jedan hdd unutra, i za par mjeseci je morao komp na servis jer je bila grafa napola uštekana u port kad su to sastavljali, kad sam donio komp na servis pitali su za naljepnicu i rekao sam da sam hdd ubacivo unutra da mogu prebait podatke i komp je bio uredno servisiran...

Pitaj jel bi mogo ono ubacit tako hdd samo da nešto prebaciš te dali radi te naljepnice gubiš garanciju...
To je bio moj slučaj, drugi je bio frendov komp na kojem nije bio dobro uštekan modem...
kasko je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2009., 17:42   #37
joos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zadar
Postovi: 21
aj stručnjaci pomagajte , dajte ideju šta bi sad moglo biti,monitor radi uredno sve san spojeve provjerija , ali nikako do boot screena

jel moguče da je grafa krepala, ako i je windowsi bi išli pa makar u 16bitnom color modu ili safe screenu???
joos je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2009., 18:18   #38
tbenosic
Premium
Moj komp
 
tbenosic's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 224
Hm, da je krepala graf onda bi se najcesce dogodilo to da se nece ni pojaviti slika na ekranu.
Pa ako jos uvijek imas garanciju zasto ga ne odneses u servis? To ti je najpametnije.
tbenosic je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2009., 18:35   #39
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 444
Citiraj:
Autor joos Pregled postova
aj stručnjaci pomagajte , dajte ideju šta bi sad moglo biti,monitor radi uredno sve san spojeve provjerija , ali nikako do boot screena

jel moguče da je grafa krepala, ako i je windowsi bi išli pa makar u 16bitnom color modu ili safe screenu???
Jesi probao CCMOS?
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2009., 23:05   #40
joos
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zadar
Postovi: 21
ma mislija san da sam problem u međuvremenu riješija kad ono ponovno...

Uglavnom skužija sam u čemu je stvar ali nikako to još ne mogu povezazi pa molim za pomoć.Dakle , s vremena na vrijeme mi zašteka DVD pogon/drive i to na način da kad stavim cd/dvd mi neče očita ništa odnosno windowsi ne trzaju kada u driveu nema ništa.I onda ja fino ristartam komp ali pri ponovnom pokretanju komp se zaledi i neće dalje onog crvenog loga Blood Irona od MBa.Nikako do Boot Screena ,ništa i kad ga skroz ugasim cd drive ne reagira na dugme za izbacivanje.Tek kad ga pustim sad ,dva on se ponovno normalno upali kada se ništa nije dogodilo.Inače mu moš radit šta oćeš uopće ne reagira ...

Stvarno ne znam,znate što bi moglo biti_?
joos je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na