Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.02.2016., 22:45   #1591
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Gledao sam ovo za Team borbe sto ce biti. Trebt ce 300 dublona za napraviti team,pa evo,kad dodje,ostalo mi taman za to
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2016., 23:37   #1592
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Pa dobro valjda će se moći i podijeliti trošak...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2016., 08:30   #1593
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Tuccy-ev komentar ispod Dev Diaries filmića na službenoj stranici:

Citiraj:
Check the test server - first team is for credits, second and third for doubloons. As for clans... Too early to tell, but in WoT they are for gold indeed
U početku će timske borbe bit aktivne samo 2h na dan. Od 20-22h.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 13:59   #1594
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:04   #1595
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Zašto? Pa ionako će ih podijelit preko 10 soma, možda i 20 ako je suditi prema NA serveru.

Ovako će još povrh toga zaraditi.

Reddit je pun slika s neta, sa po 5 kamikaza u jednom timu. Vjerujem da kod nas neće bit ništa bolje.

Radije pripremi Murmanska za lov na dotične.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:07   #1596
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Ma i meni ih je puna kapa. Svaka budala reporta, plovi spotani Kiev 7km od mene, izasao iza otoka broadside, bas sam ga cekao, dobio je salvo za 4k hpa, vristi aimassist i reporta me.
Onda mi jos na private porucuje da me reporta WGu i da im salje replay.... pa jebote DD koji plovi spotan i vidi krstaricu na 7k kako te ceka sa svim topovima okrenutima ne tebe i jos nit mjenja smjer, nit baca smoke, samo ravno... idioti.

Comunity sve gori, balans igre tipicni WG, sad kad su ljude iscjedili sa Project R, daju to na prodaju ako slucajno nisu medju onim sta su dobili na lutriji. Gadljivo..

@thor

Ma bice par dana ludilo s novim brodom i dalje koga briga. Vecina je igrala samo za osjecaj da grinda za neku nagradu, nije da je brod OP ko ruska smeca.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:14   #1597
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
@thor

Ma bice par dana ludilo s novim brodom i dalje koga briga. Vecina je igrala samo za osjecaj da grinda za neku nagradu, nije da je brod OP ko ruska smeca.
Zato ću ja uživat s Konigsbergom i farmat killove i XP na Kamikazama kad ih konačno podijele. Nakon što se situacija smiri, i otključam Bukya, kapetan s Hatsuharua ide na Kamikazu za malo sealclubbinga sa 5,2 km concealmentom.

Samo se nadam da su statistike na netu točne, da mu je stock concealment 6,0. Inače ću biti razočaran.

Ovo je neki special ponuda, tako da ne vidim problem u tome što ga prodaju. Netko nije imao vremena svaki tjedan igrat i odrađivat Project R misije.

Bolje ovako nego kao kod rusa ili amera, ne znam na kojem su to serveru napravili - produžili da svi stignu skupit dovoljno bodova.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 14:39   #1598
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa drugi serveri stalno imaju neke akcije i misije, sta mi samo sanjamo. Da nije ekipa pobjesnila jer su oni dobili Project R a nasi nisu ni znali hocemo li uopce i dobit. Toliko o comunity menagerima..idioti.

Da ne govorimo od lutrija sistemu, grindaj koliko hoces, i mozda ne dobijes nista. To bas potice igrace na igranje. Nisu mi ni najmanje jasni, ocito je da je EU server zlatna krava muzara, al jebote pa barem daj ljudima akcije kao na drugim serverima da se zabave.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 16:46   #1599
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
x3 bonus XP za kapetane ovaj vikend

Citiraj:
8,500,000 Pearls in the collective Project R bank means your commanders will earn a TRIPLE XP bonus for every played battle over this weekend.
Fino fino
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 16:54   #1600
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Aaaaaa, to je samo u subotu znači. Jebeno kaj je svaka igra. Imam neke obveze koje ću probati odgoditi onda, ali oko podneva - poslijepodne sam online definitivno sutra onda.

Pas mater i Valentinovu, moram ženu van vodit navečer sutra inače bi do jutra u nedjelju peglao to.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2016., 16:55   #1601
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Aaaaaa, to je samo u subotu znači. Jebeno kaj je svaka igra. Imam neke obveze koje ću probati odgoditi onda, ali oko podneva - poslijepodne sam online definitivno sutra onda.

Pas mater i Valentinovu, moram ženu van vodit navečer sutra inače bi do jutra u nedjelju peglao to.
Kako misliš samo u subotu?

Citiraj:
STARTS 13 February at 06:10 CET

ENDS 16 February at 06:10 CET
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 16:57   #1602
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855


Glup sam, u mojoj glavi pisalo je 14.

Zakon! Ovo je bez premca najbolja stvar od Project R.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 17:35   #1603
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Po prvi puta od kad igram, namjerno potopljen od strane mog tima odnosno jednog debila u Omahi. Kreće partija i već vidim da je kripl ljubičast.

Dobijem poruku u chatu "any last wishes TH0R?". Reko WTF, i evo mi salva od 6 torpeda. Trebala mu je još jedna da me potopi. Nakon sranja s internetom kad sam htio Hiryua vozit, sad me kripl potopi na početku partije...

Na njeguvu nesreću snimao sam video, čisto za probu. Stavit ću ga na YT i onda ide prijava WG. Sprašio sam mu svih 7 prijava, i zatražio sve u partiji da naprave isto. Dosta ih ga je prijavilo.

Slijedi zajebancija s SonyVegasom jer mi je video kako sam pokušavao snimati u 60 FPS-a sirova snimka od 19 GB...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2016., 18:17   #1604
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Hahahaa, kakav bilde. Dozivio sam slicno sranje, prilikom starta tenkre iz tima krenuo vjezbat gadanje na meni. Takodjer prijava
Cuky je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 09:24   #1605
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Video jučerašnjeg incidenta:



Proslijeđeno WG-u. Sad ćemo vidjet što će napravit vezano uz to.


Na nesreću jazavca koji me TK-ao, odlučio sam baš od jučer počet snimat svoje partije jer imam u CV-u stvarno brutalno dobre i to često. Pa da možda podijelim i par trikova koje koristim s vama.

Ovo gore je na brzaka sklepano u SVegasu, nisam niti pokušavao 16:10 format pretvorit u 16:9 pa izgleda malo "funky". Ali jasno se vidi.

Za prvi slijedeći video ako ga složim to će puno bolje izgledati.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 09:29   #1606
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Ma neće ti WG puno pomoći u vezi TK, samo ce ti reci da ga prijavis i da ce mehanika igre na temelju prijava odraditi svoje.
Barem su meni tako javili nakon incidenata u tenkovima sto sam imao....
__________________
Uploading...
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 10:10   #1607
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Pa zasto snimati ako mozes nakon partije upalit replay i snimit njega ako je potrebno?
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 10:29   #1608
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Sinoć me išlo sve čega sam se dotaknuo. Čak s pljeskom u ranked riješio solo 4 komada i partiju...S Udaloyem klasična adrenalina danas. Zveknuo Baltia i Kagera ali s torpedima (savršeno odmjerena sačekuša iza otoka)...da bi na kraju sam ostao i onda me riješe njih 3...sad imam sve upgrejdove (skupo u pm) ali samo range mod...Btw Roon u toj partiji zveknuo 3 komada. Na kraju se sve svodi na to jel igrač iskorištava prednosti broda. Jasno, dobivena partija ovisi o teamu.
@Thore - mene davno lik torpedirao na startu...pitam ga zašto tk? Veli presjeko sam mu put...extended debila će uvijek biti i meni se ni neda reportat.
EDIT: Danas me švabo podsjetio zašto ga volim (osim dobrog long range AP penna i looka)...sakrio nam se Fubuki iza otoka a ja upalio hydro...mogu mu samo facu zamislit kad smo ga svi zasuli granatama...neprocjenjivo, za sve ostalo tu je MC ��

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 13.02.2016. u 10:35.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 10:50   #1609
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
...
Zašto ga nisi torpao nakon šta te prvi put skinuo? Team killere možeš ubit bez ikakvog penaltya, Sumnjam da će WG nešto napravit u vezi toga, a i da ga banajui, tip će uzet novi account, omahu nije teško izgrindat.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 11:19   #1610
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Zašto ga nisi torpao nakon šta te prvi put skinuo? Team killere možeš ubit bez ikakvog penaltya, Sumnjam da će WG nešto napravit u vezi toga, a i da ga banajui, tip će uzet novi account, omahu nije teško izgrindat.
Ne možeš, ja sam jednog potopio, pa sam na kraju ja bio rozi.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 11:46   #1611
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pa zasto snimati ako mozes nakon partije upalit replay i snimit njega ako je potrebno?
Replay ne radi nakon svake nove verzije igre. Idealno bi bilo imat Shadowplay i snimit unatrag 30 min, ali nemam još seriju 900.

Tako da je sve ovo ništa više nego eksperimentiranje. Na nesreću debila, baš ta partija.

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Zašto ga nisi torpao nakon šta te prvi put skinuo? Team killere možeš ubit bez ikakvog penaltya, Sumnjam da će WG nešto napravit u vezi toga, a i da ga banajui, tip će uzet novi account, omahu nije teško izgrindat.
Svaki torpedo koji je mene pogodio skinuo je i njemu HP. Ako pogledaš video, kad sam ja potopljen, i on je potonuo isto. Nakon prvih 6 pogodaka bio je na minimumu HP-a.

Nije mi jasno zašto je imao -2 killa na kraju, a samo je mene potopio?

Da sam i htio ga potopit torpedima, ne bih stigao jer su mi bili spremni torpedaši za napad na Clevelanda i Furutaku.


Account mu nije star, ima preko 1000 borbi:

http://worldofwarships.eu/en/communi...b-overview-pvp
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 12:59   #1612
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
Replay ne radi nakon svake nove verzije igre. Idealno bi bilo imat Shadowplay i snimit unatrag 30 min, ali nemam još seriju 900.

Tako da je sve ovo ništa više nego eksperimentiranje. Na nesreću debila, baš ta partija.
Zar nije shadowplay od nVidija serije 700? Ali ako snimas replay, snimas tekucu verziju, znaci dogodi se sranje, imas replay star 1-2 sata koji mozes loadat, sumnjam da ces trazit replay star mjesecima, pogotovo jer ako hoces radit neke kompilacije i tipse, treba sve zivo pregledat ako prije toga nisi taj replay snimio sa strane i renameao.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 13.02.2016. u 13:07.
BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 13:01   #1613
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Je. 700 serija na više. Moja je serija 500.

Pa i samo ako je dobra partija bih je stavio. Zato ako je - vratim zadnjih 30 min i voila! Ne moram se zezat sa snimanjem itd.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 13:09   #1614
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Negdje sam citao da ekipa stavi integriranu intel graficku da snima video i kodira u realtime, dok sa drugom igra. Sad, detalja se nemogu sjetit da me ubijes.

Sa Atagom odigrana runda zivota, il barem mjeseca. Tim kao i obicno neznas jesu glupi il retardirani. 4 cap pointa, oni idu na A i D, ukljucujuc i DD ove. Posto nemamo nikakav DD cover, ajmo mi sa njima, pola na A pola na D. Na D moja grupa naleti na DDa, Iowa + Tirp. Jadni fubuki je uletio preblizu, slucajno ga zakacim jednim shelom kad je imao pixel hpa, imam first blood. Sad je lov na BBove, moja strana sa Iowa + Tirp + Izumo + pensacola + ja. Enemy iowa i tirp, bjezeci pobiju nasa 2 BBa (zadnjim turetama....go figure), ja spalim jednu Iowu a netko ubije Tirpa, uglavnom, vise smo izgubili nego dobili. Capove gubimo redovito jer je tim retardiran.
Na kraju na nasoj strani ostali samo Pensacola i ja, na 17km evo njihova druga iowa. Dok dodgeamo shotove i lozimo ga, uleti drugi enemy DD, ja ga ostetim, pepsi ga dovrsi. Iowa sa sta bi reko Jingles, "Rush of shit to the brain" odluci umjesto da se okrene il mjenja kurs, zaplovi izmedju nas 2 tako da je izmedju 2 vatre primio posten dmg, 203mm sa boka ipak radi dmg. Pepsi dovrsi Iowu.

Okrecemo na B cap, tamo je nas Tirp sa 6k hpa, protiv enemy Izuma sa 60-70k. Tirp ide ravno na Izuma, a drugo i nemoze. 20km od nas je Roon sa 110 hpa (van dometa pa ignoriram), enemy kagero DD se nezna gdje je. Gubimo na bodove a oni su na 930. Pomalo zapalim Izuma, Roon dodje u domet, okrecem na njega, 110 hpa je jedan HE shell i eto bodova. Al lik okrece kormilo ko HDZ pricu. I bas okrecem nos lijevo prema Roonu kad 3km ispred mene iza otoka iskoci Kagero (isto sa lijeva)... o majku mu. Kagero promasi torpeda sa 3km, moji topovi sa desne strane al kako sam isao bocno, ispucao sam sva torpeda na Izuma da se ima cime zabavit, okrecem brod, kagero ne smoka....dobije rafal blank range, ode kagero, primim broad od Izuma jer nemam gdje manevrirat, hp na crveno, sa prednja 2 topa opalim na Roona, zakacim ga, ode on na dno i nama pobjeda.



Bas je bila uska runda, 2 cruisera napravila opci nered od pola tima.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 13.02.2016. u 14:04.
BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 15:26   #1615
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Kakav je taj Atago? Brijem da će nakon sljedećeg patcha Kutuzov biti best buy premium (uz pljesku i tirpitza)...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 16:47   #1616
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
@ Blade: zakon, samo pišite takve partije jer je meni ne samo gušt pisat već i čitat vaše. Vidim da si sreo vozača Pepsi koji zna što radi.


Niti ja neću ostat dužan, dvije partije presuđene u zadnjim sekundama.

#1 Hiryu (Kraken + Confederate):



Partija sa Strikom i Lunom. Vode nas cijelu partiju, i jedva izbjegnem smrt u NE kutu kad su jurišali na mene Carolina i Nurnberg. Striko mi pomogne riješiti Carolinu i brzo žuri na njihov Cap da im barem prekinemo skupljanje bodova. Lun ne znam gdje je kleknuo. Brdo neprijateljskih lovaca je gore, a meni ostala još jedna lovačka eskadrila. Šaljem sve na donji srednji dio mape. Dakle 2 DB i 2 TB eskadrile.

Dolijećem u borbu naše Caroline koja muku muči s parkiranim Mogamijem pod 90° i još ga naša Carolina gađa HE granatama. Iza njih je Tirpitz isto bokom okrenut. Žasu. Idem s obje DB završit Mogamija. Nisu mi grupirani jer sam ih kako su uzlijetali slao dolje. Prvi prelet i vatra. Odmah nalijećem s drugim ali vidim da nema repair i u zadnji tren ih skrenem jer vidim da će Mogami izgorit. Idem Tirpitza završit. Bacim bombe na njega i sad i on gori. No, na pol HP-a je. Ako ga potopim prelazimo u vodstvo. Lik se uspješno zaparkirao između dva otoka i savršena prilika za ručno bacanje torpeda. Bacim prvu grupu i idem s drugom okolo za svaki slučaj ako manevrira. Pogađaju 3/4 od prve grupe, druga samo što nije. Vidim da nam je potopljen još jedan brod, tako da potapljanje Tirpitza neće biti dovoljno za vodstvo. Minuta i pol je do kraja. Vidim da Tirpitz nema repair - pada on i 5. Kraken s Hiru-om a ja u zadnji tren skrećem drugu grupu torpednih s njega i krećem istočno jer je tu Striko načeo njihovog Rangera koji sad bježi južno taman prema mojim zadnjim TB. 40 sekundi je do kraja, Striko pada. Za petama moje torpedne su neprijateljski lovci, ako me stignu raširit će mi se lepeza torpeda i nema šanse da uspijem završit Rangera. Bacam ih taman prije nego su me stigli, Ranger prima 3/4 i to je moj 6. kill = dobivamo partiju u zadnjih 10 sekundi.

#2 Hatsuharu (Kraken + Solo Warrior):



Cyc i Striko samnom. Ništa manje uzbudljiva od prethodne, ovu partiju smo se klali primarno oko A capa. Pomognem potopit Fusa, i u duelima s Kievom i Fubukijem ostanem na pol HP-a i bez prednje kupole u Hatsuharu-u. Partija ne ide dobro, ostanemo solo Cyc i ja protiv New Orleansa, Kieva, Fubukija i Mutsukija. Sve ili ništa, svi uletavamo u bazu B. Ja iz dima rokam sa zadnjom kupolom po Kievu dok Cyc pokušava riješit Nope Orlana. Pada Cyc i ja ostanem solo protiv četvorice na pol HP-a i samo sa jednom stražnjom kupolom. Par sekundi kako je nestao Cyc uspjevam završit Kieva koji je bio na malo HP-a, a Cycova torpeda nađu Nope Orlana i sad smo 2 protiv 1. Cijelo vrijeme znamo da je partija izgubljena ali ježi ga ne idemo u luku bez borbe. Ulazim u duel s Mutsukijem nos na nos okrenuti jedan drugome. Liku sa dva pogotka spustim HP na minimum i on nemajući izlaza kreće u ram samnom. Doslovno ga pogađam & potapam zadnjim plotunom na 10 metara od mene! Sav u šoku što sam još živ vidim da se traka ne miče. Dakle Fubuki je u capu samnom. Taman u tom trenutku otvara vatru i baca dim. Ja okrećem u desno i u suprotnom smjeru od njega usput bacam torpeda na marker i malo iza njega, skoro pa reda radi. Bježim od njega i češljam njegova torpeda koja prolaze oko mene jedva metar. Dakle ne mogu mijenjati smjer i laka sam meta za njegova 3 topa. No lik nije mijenjao smjer i jedno od mojih torpeda ga pogađa! Kraken i Solo Warrior! Jedno 10 min nisam k sebi mogao doći da smo siguran poraz pretvorili u pobjedu. Cijelo vrijeme su bili na 950-970 bodova, dakle sekunde od pobjede.

EDIT: Vidim da sam i još jednog Fubukija riješio. Ne sjećam se gjde, ali možda isto u zadnjim minutama. Za ovu partiju mi je krivo što nemam ukopčane replay, jer bi to poslao Jinglesu.



Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Ma neće ti WG puno pomoći u vezi TK, samo ce ti reci da ga prijavis i da ce mehanika igre na temelju prijava odraditi svoje.
Barem su meni tako javili nakon incidenata u tenkovima sto sam imao....
Upravo tim tonom su mi odgovorili:




EDIT:

Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Kako misliš samo u subotu?
Pogledaj komentare ispod objave, originalno je pisalo samo 24h. Dakle nisam lud.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 13.02.2016. u 18:22.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 18:28   #1617
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Atago je ok brod, ko Myoko il Mogami sa 203mm topovima, range 15.8. Al imas repair, topovi su 16s reload, sta je losije od druga 2. MM te baca od T7-10, al to samo znaci da imas mesnate mete za gadjat.

Topovi su 203mm, znaci imas debeli HE dmg, znao sam rokat Yamata il montane po 6-9k u superstructure, AP sam znao sastavit cruisera za monstruoznih 20-24k na 10-12k u broadside. Citadela druge cruisere posteno. Jedino je reload zajeb jer je dug, tako da je pitanje awarenessa kad ces koristit sta jer obicno prilika prodje dok reloadas drugi ammo. Ja sam uzeo Atago jer volim IJN i sluzio je za treniranje kapetana.

AA mu nije nesto, al naravno nije powerhouse ko MK, al drzi, vidicemo sa novim rebuildom AA kako ce ga ic.

Torpeda ima odlican arc, doslovno mozes ic naprijed pod kutem od ispod 45 stupnjeva i odvalit spread. I imaju dobar dmg, em odlicno za area denial, jer pucas ispred sebe a ne bocno.

Brod ima losije statse, al to je samo zato jer u visokom MM lako gines, em je tona noobova kupila brod pa je sa niskog tiera isla u nebo gdje ih pawnaju ko tuljanje. Kamuflaza je na 10.7km mislim i to bez 5og kapetan skilla, tako da i tu ima mjesta za napredak.

Overall, meni se svidja brod.

@Thor
Ma bila je super runda, al od cistog poraza u zadnjih 20ak sec se okrenila runda. Njihov kagero je zasrao stvar jer je bio pohlepan na dmg umjesto da capa neki point. A Roon u igri sa close bodovima sa 110 hpa pridje u domet a ima inace 2km veci domet od mene, totalno beskorisno. Nismo imali vremena za ubit Izuma prije nego on ubije nas u close range, eto vidis sliku gore, ono je Izumo iza mog broda na negdje 8-9km, sljedeci salvo i gotovo. Krive procjene jer su pohlepni i eto poraza.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 19:15   #1618
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Nemam SS.... Ali imam svjedoke
Danas s Mitrom i erm... Neznam nick, Marko se zove
Iowa se iskupila u jednoj partiji za frustracije koje je prouzrocila dosada
Scenarij,krece partija,sve divno krasno,prvi hit da pomognem Mitri sa nekom Pensacolom citadeliram ju s 18 km,i zbrise mi,dolazi Hyriu(kako li vec),sa svom flotom na mene i Marka,ja 9 komada,Marko(u Amagiju) 7,odlicno...... Sav happy krecem dalje i nastupa "Iowitis" ..... Najprije probam pogodit Izuma,shellovi bouncaju kao da je lik premazao brod nekom supergumom,prebacim se na Colorada,3 k dmg sa 5 hitova. Odustanem odmah jel vidim da tu nema kruha... Prebacim se na njihovu Iowu,vidim,stock je i vozi na pol brzine,reko,evo malo za skupit DMG .... klinac,opet je bio u trgovini gdje i onaj Izumo po supergumu.... Utekne Iowa,neokrznuta... KAD dolazi kriplani Izumo valjda iz teske rovovske bitke sa pol naseg tima,i gori ko baklja na 2 k HPa,meni okice narasle,reko EVO KILA .... Prva salva,4 pogotka sa prednja dva tureta 1350 dmg............. Mis je jedva prezivio..... Okrecem bok,zadnji turet i tras,uspijem ubit tog Izuma(ukrast nekom).. I onda u daljini cujem vapaje druga Mitre sa svojim Udalojčićem di ga ganja Pepsi,Atago,Atlanta(valjda,il jos jedan Atago),Mogami,Izumo,Kagero... Ugl uspio ih je raspizdit sve da ga pol flote ganja I tu se negdje Marko nalazi u svem tome... I reko sad cu ja njih sve spasiti,okrecem "moćnu" iowu (usput pogledam seriju dok se okrene),i full spiiid na sve njih Mitra mi je krepao dok se Iowa okrenula ,srecom Marko se uspio sakrit negdje iza mene ... I onda ja shvatim da sam sam izmedju Ataga,Atlante,Pensacole,Izuma,Mogamia, u krugu 10 kilometara i Kagero odnekud salje torpeda ko na pokretnoj traci... Reko,ajmo Rambo Style Marko mi je svjedok... 3 pune salve na 7 kilometara u Ataga,i on s Amagijem svojim tuce po njemu,on veselo plovi i smije se negdje kako je DMG immune brod dobio. Iowa gori ko baklja,3-4 vatre,pale me toliki shellovi da mi je bilo vruce gledat to,HP pada ko blesav sreca moja pa sam guzom okrenut Izumu pa me bar on masi :P Palim heal,reko necu jos repair,nek upija dmg,i odustanem od Ataga,idem probat ubit Pepsi,i tu se odlucio njihov CV me izbrisat iz postojnanja.... Negdje u tom trenutku je Iowa izgleda popizdila,valjda i njoj vise dopizdilo stalno ribe ganjat pod vodom i meni sijede davat,i brzo skocila do Lidla po nove topove jel sto je usljedilo bila je rapsodija Booooom full broadside,izbrisana Pepsi,palim repair da maknem vatre,na 30% HPa negdje (netko je u meduvremenu Izuma onog rijesio),avioni padaju oko mene ko mrtve muhe,kako prilaze tako nestaju,dobivam reload,Booooom,izbrisan Atago.... Okrecem broadside drugom Atagu(ili Atlanti),vec im nije svejedno,poceli davat gibanicu,ali su se zeznuli jel su mislili da ce me stic spalit pa su bili unutra 10 km,Booooooom,ode citadela Atagu+motor,lik se repaira i u panici nasadi na granicu mape,reload... i netko ga dovrsi... Mogami plovi na mene valjda u nadi da mi posalje torpeda i meduvremenu trazi ko na brodu ima ciste bijele gace da objesi na jarbol,no to Iowu vise ne zanima,prva salva ga je posteno osakatila,drugu je eskivirao,treca ga je poslala ribicama..... 4 komada pometena... Kad ono,novi val aviona + kagerovih torpedera,i kagero nam capao bazu na 50 %. Nas Tirpitz njima capa,ali puno kasnije je poceo,full speed i u cap,pa sto bude bude.. Cv nas ga je spotao,ja izbjegao torpeda,pobio avione,i umarsirao u nas cap,i u dvije salve poslao Kagera ribicama.... KRAKEN ..... I u tome je nas Tirp capao bazu.... Negdje 2500-2600 base XP,300k creditsa,Kraken+Dreadnought+Fireprof,30+aviona sruseno,4-5 citadela..... Od srece,narucujem pizzu,pojedem pizzu,vegetiram do maloprije od srece,odem do Lidla,uzmem karton pive,napisem ovu bajku,i sad odo izbrisat taj karton pive

Iskreno ne zelim vise nikad igrat s Iowom,da ne pokvarim ovaj dan ... Vrijedi napomenuti da je primila 210 HE pogodaka,3-4 bombe,15-20 AP pogodaka...

Toliko od mene za sad
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 19:38   #1619
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ovaj slučaj samo dokazuje koliki utjecaj RNG ima u ovoj igri. To je komedija...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2016., 21:18   #1620
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
I oni govore da hoce da ovo bude e-sport ko tenkovi...ono, da istegnes plucno krilo od smijanja. Sa ovoliko RNGa nije ni bitno jel znas nisanit, pogodis citadele, nista. On tebe pogodi pod nekim dubioznim kutom, citadele i gotovo.

Stvarno, opca komedija.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na