Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2013., 18:50   #31
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
kaj se mene tice meni je to top stratesko/taktickih shootera il u koju god da to kategoriju spada.
jedini problem je PLAYER BASE.
po meni za takve igre treba bar 50 vs 50. za botovima mi se ne trci, a takva je vecina servera na ARMA2. na zalost ovakve igre nemaju preveliku buducnost jer imaju mali player base i ne igraju je casualci nego teksi hardcorasi.
steta.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 18:55   #32
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
da li ta igra ima multiplayer kao BF3 ? nikad nisam igrao i cini mi se super igra , no neigra mi se protiv botova to jest coop. pa ako bi malo informacija mogli dat
pdx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2013., 19:42   #33
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
bistudio store je u banani pa sad nemrem aktivirat igru an steamu....naime, ja nisam kupio prek steama već drito s bohemijinog storea....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 20:02   #34
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
bistudio store je u banani pa sad nemrem aktivirat igru an steamu....naime, ja nisam kupio prek steama već drito s bohemijinog storea....
Jesi dobija key za steam ili sta? Kako si je skinija? Ja san bas sad uzea preko steama
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 20:02   #35
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Odigrao jedan MP COOP i jedan showcase za sada.
Showcase sa helijima se vuče ko krapana mačka na manje od 30 fps-a iako su grafa i CPU na 40-ak %.
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 20:29   #36
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
Jesi dobija key za steam ili sta? Kako si je skinija? Ja san bas sad uzea preko steama
Ne. Dobio sam na mail potvrdu o plaćanju i na account-u na bistudio storeu mi se vidi igra. Nisam jedini koliko vidim na forumu pa sad čekam da mi customer service odgovori. Ali zato je na steamu skuplja.

EDIT: evo već riješeno...poslali mi key na mail...to se zove support...

btw, ako kupite direktno od Bohemie (bistudio store) onda njima ide više love jer steam uzima dio kolača..a uvijek je dobro podržati developera....a koliko sam skužio na steamu je igra i skuplja....

Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Odigrao jedan MP COOP i jedan showcase za sada.
Showcase sa helijima se vuče ko krapana mačka na manje od 30 fps-a iako su grafa i CPU na 40-ak %.
To ti je tako kad testiraš alpha verziju igre koja koristi najzahtjevniji engine....

Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
kaj se mene tice meni je to top stratesko/taktickih shootera il u koju god da to kategoriju spada.
To ti je simulator.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
jedini problem je PLAYER BASE.
Pa i nije. ARMA2 je davno izašla. Kad je izašla baza igrača je bila velika. KAsnije su modovi preuzeli stvar. A dan danas se igra DayZ mod koji ima ogromnu bazu igrača.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
po meni za takve igre treba bar 50 vs 50. za botovima mi se ne trci, a takva je vecina servera na ARMA2. na zalost ovakve igre nemaju preveliku buducnost jer imaju mali player base i ne igraju je casualci nego teksi hardcorasi..
Ne treba 50vs50. Zapravo ovisi što ti želiš. Ako ti je do brze akcije, da se omdah s nekim porokaš dok nije prošla vremenska prognoza... imaš BF3.

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 05.03.2013. u 22:56.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 01:07   #37
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Par dojmova.

Igra je fenomenalna!

Bugova ima, i to dosta, no to je i za očekivati od alphe

Performanse su očajne, 3750k @ 4.5 GHz i GTX680 i igra se vuće. MP ide na nekih 25 FPSa, nebitno o postavkama, bilo na medium ili na very high. Očekujem kroz par dana preformance patch.

Grafika je predivna.

Igrivost je isto odlična, vrlo fluidno.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 01:30   #38
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Nisam stigao probat MP ali SP radi ko urica. Isto sam oduševljen.
@Hammer - si probao isključit postproc. FXAA i blur i malo reducirat AF?

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 06.03.2013. u 09:09.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 09:06   #39
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Zanimljivo. Još je danas na Bistudio webshopu, do prije pol sata, cijena bila 24,67 $ a sada je 32,99 $, baš kao na steam-u. Pih...

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 06.03.2013. u 10:13.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 12:26   #40
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova

To ti je simulator.
Pa i nije. ARMA2 je davno izašla. Kad je izašla baza igrača je bila velika. KAsnije su modovi preuzeli stvar. A dan danas se igra DayZ mod koji ima ogromnu bazu igrača.

Ne treba 50vs50. Zapravo ovisi što ti želiš. Ako ti je do brze akcije, da se omdah s nekim porokaš dok nije prošla vremenska prognoza... imaš BF3.
sve ja to znam imam arma2 CO i igrao sma je neko vrijeme al me bas to kaj nema ekipa oteralo.
ne zelim brze akcije ni nista. smao je glupo da 30 ljudi zuji po kilometarskim mapama. po meni barem.
100vs100 i laganini e to je vec show.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2013., 13:29   #41
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
sve ja to znam imam arma2 CO i igrao sma je neko vrijeme al me bas to kaj nema ekipa oteralo.
ne zelim brze akcije ni nista. smao je glupo da 30 ljudi zuji po kilometarskim mapama. po meni barem.
100vs100 i laganini e to je vec show.
Slažem se, od ratne simulacije ne želim da je farming simulator, moglo se ovo drugačije uobličit, da bude simulacija, al simulacija rokanja a ne prirode i društva, ali ne vezano za to odlična ideja, odlični detalji, loša ukupna slika.
Ne znam, meni bi bilo idealno recimo spawnanje na brodu negdje ispred Saigona pa juriš na obalu ili obrana obale, da se vidi neka akcija, ako shvaćate što hoću reći, doduše to će računalno bit moguće 2050e ili jednostavno upalite BC2 Vietnam

Zadnje izmijenjeno od: poweeer. 06.03.2013. u 13:36.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 13:55   #42
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor poweeer Pregled postova
Slažem se, od ratne simulacije ne želim da je farming simulator, moglo se ovo drugačije uobličit, da bude simulacija, al simulacija rokanja a ne prirode i društva, ali ne vezano za to odlična ideja, odlični detalji, loša ukupna slika.
Ne znam, meni bi bilo idealno recimo spawnanje na brodu negdje ispred Saigona pa juriš na obalu ili obrana obale, da se vidi neka akcija, ako shvaćate što hoću reći, doduše to će računalno bit moguće 2050e ili jednostavno upalite BC2 Vietnam
Vidi se da ne tražimo iste stvari. Dakle to je simulator borbi. Baš i je fora u tome da taktika i spotting igra veliku ulogu. Dovoljno je ako je i 30-40 igrača na serveru pa da bude akcije. Ali ne akcije pod mus. Fora i je u tome da naletiš na nekoga...pa onda pozicioniranje i team work (ako ima vremena) i rokanje. Da sam tražio instant akciju stalno bi visio na BF3...REcimo, nema boljeg adrenalina kad neko roka po tebi a ti ni ne vidiš od kud...ili od onog kad nekog skužiš u daljini pa prilaženje, taktika s teamom i sl...Kao što neko reče...malo je igrača koji traže takvu relanost. Svi bi odmah na paintball.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 14:16   #43
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
Vidi se da ne tražimo iste stvari. Dakle to je simulator borbi. Baš i je fora u tome da taktika i spotting igra veliku ulogu. Dovoljno je ako je i 30-40 igrača na serveru pa da bude akcije. Ali ne akcije pod mus. Fora i je u tome da naletiš na nekoga...pa onda pozicioniranje i team work (ako ima vremena) i rokanje. Da sam tražio instant akciju stalno bi visio na BF3...REcimo, nema boljeg adrenalina kad neko roka po tebi a ti ni ne vidiš od kud...ili od onog kad nekog skužiš u daljini pa prilaženje, taktika s teamom i sl...Kao što neko reče...malo je igrača koji traže takvu relanost. Svi bi odmah na paintball.
Ovo si dobro napisao, "takvu realnost", jer "takva realnost" opet nema veze s realnošću, samo je malo "tako realnija" od igara tipa BF, a i to je upitno, jer pucačke strane radi, taktičke strane radi, tipa spawnanja radi, velike većine toga radi je realnija, ali ako je bojno polje u pitanju kao i koncepcija po meni Arma nema veze s realnošću kako onom iz stvarnog svijeta tako i onom koja predstavlju zabavu za pc. Kažem dobra igra bez sumnje ali idejno se nisu pronašli što bi oni točno sa igrom, što dokazuje i pojava hrpe tih modova, iz njih je evidentno da igra ne zna gdje je. Kao takvoj toj igri nepotpunost drastično izlazi na vidjelo za razliku od drugih virtualnih zabava gdje je sama nepotpunost manje izražena i na pametan način gurnuta sa strane. Ovo što je napravila Arma je dosad uspješno izveo jedino Batman AA i AC.

Zadnje izmijenjeno od: poweeer. 06.03.2013. u 14:22.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 16:53   #44
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor poweeer Pregled postova
Ovo si dobro napisao, "takvu realnost", jer "takva realnost" opet nema veze s realnošću, samo je malo "tako realnija" od igara tipa BF, a i to je upitno, jer pucačke strane radi, taktičke strane radi, tipa spawnanja radi, velike većine toga radi je realnija, ali ako je bojno polje u pitanju kao i koncepcija po meni Arma nema veze s realnošću kako onom iz stvarnog svijeta tako i onom koja predstavlju zabavu za pc. Kažem dobra igra bez sumnje ali idejno se nisu pronašli što bi oni točno sa igrom, što dokazuje i pojava hrpe tih modova, iz njih je evidentno da igra ne zna gdje je. Kao takvoj toj igri nepotpunost drastično izlazi na vidjelo za razliku od drugih virtualnih zabava gdje je sama nepotpunost manje izražena i na pametan način gurnuta sa strane. Ovo što je napravila Arma je dosad uspješno izveo jedino Batman AA i AC.
Apsolutno se ne slažem...Svakom njegovo veselje.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 17:07   #45
poweeer
Premium
Moj komp
 
poweeer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Otok
Postovi: 182
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
Svakom njegovo veselje.
poweeer je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 18:46   #46
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Evo skida se ARMA III ..
Nikako se nisam mogao odlucit za premium bf3 i evo ga stigla arma i rjesila me muka. ARMA ima definitivno daleko vise stvari za ponudit nego ovo sta nude DICE-ovci u bf3 premiumu.

Vec imam armu 2 i moram priznat da je dosta tesko za savladat neke stvari kao npr. voznja helikoptera
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 20:14   #47
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Evo skida se ARMA III ..
Nikako se nisam mogao odlucit za premium bf3 i evo ga stigla arma i rjesila me muka. ARMA ima definitivno daleko vise stvari za ponudit nego ovo sta nude DICE-ovci u bf3 premiumu.

Vec imam armu 2 i moram priznat da je dosta tesko za savladat neke stvari kao npr. voznja helikoptera
Budi čovjek i odma javi kako ti se sviđa, izgleda i jesu li popravili pucanje , i držanje oružja u ruci....
Molim te i da li fps kritično pada čim se pojavi zgrada itd...
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2013., 21:52   #48
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ja bum malo pricekal. Nemam vise zivci zezat se sa bugovima a u ARMI ce ih bit i to jako puno i dugo.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 01:36   #49
afterburner
Premium
Moj komp
 
afterburner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: USA/Split
Postovi: 523
Veceras sam malo igra pa evo par komentara...
Za sada igra ne iskoristava full cpu ni gpu (prosjek je nekih 40-50 %) stoga framerate isto nije bas kakav bi triba bit. Uz to framedropovi se dogadaju tu i tamo al za sada nisan skuzija do cega je, jer su totalno random.
Grafika odlicna. Svida mi se to sto se sada nekako jasnije sve vidi..nema onog cudnog efekta sta je bija u armi 2 (kad se pogleda u svjetlo pa mu triba sto godina da se stabilizira brightness)..flare je dosta smanjen. Nekako mi sve normalnije i prirodnije izgleda.
Jedna zamjerka je da su mogli malo vecu vizualnu razliku napravit izmedu timova. Ubilo me masu puta sa friendly fire-om samo zato sta su uniforme skoro iste.

Upravljanje likom je malo fluidnije i brze nego prije. Kao sto je vec neko prije mene reka... Odlično su riješili pozicioniranje/stav. Iako i tu ima jos dosta bugova

Zvuk mi nije bas najbolji. "Pozicioniranje zvuka" ne valja... npr netko puca tocno ispred mene..a meni se cuje samo na jednoj slusalici. Cim se malo zarotiran skroz se prebaci na drugu..nema nikakvog balansa. Takoder nekad svoje korake cujem na jednoj slusalici. Uglavnom tesko je za odredit odakle ko puca ili dolazi sa vozilom.

Uglavnom...sve u svemu igra obecava.
afterburner je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 09:24   #50
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
MP nije baš uvijek gladak...FPs zna dosta pasti pa nije baš uvijek fluidno kako treba...nekad zna opako usporiti...ali s ARMOm 2 je bilo još gore i to nakon što je davno prestala biti beta....SP radi ko podmazan...Pokreti i animacije, grafika...su odlični...kad nekog zvekneš on dropa kao u pravom životu..radio komunikacija i AI su miljama bolji od 2-ke....vegetacija i građevine izgledaju fenomenalno a sve je destruktabilno...fizika vozila i općenito fizika je odlična....

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 07.03.2013. u 10:51.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 10:10   #51
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Re: ARMA 3

Uzeo i ja, poslije posla cu probati da vidim kako ide
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2013., 11:06   #52
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
btw već je krenuo Wasteland "mod" za ARMU3...kao i sama igra i on je u testnoj fazi ali je već zabavno. Radi se o serverima koji su neki mix DayZ moda i ARME. Dakle kreće se s pištoljem i malo zaliha pa se skuplja oružje po vozilima itd. Nema zombija naravno hehe. Ono što je bitno da je ovaj tip igre opet (kao i u ARMI2) privukao velik broj igrača pa tako sinoć na tri westeland servera bilo oko 250 igrača. Na jednom serveru oko 90. Toliko o bojazni za ARMA MP. A tek smo počeli...
BTW, bugovi se prijavljuju na http://feedback.arma3.com/
već je sad lista poveća heh...neka neka..nek se radi...
A vezano za MP ne treba zaboraviti da:
Citiraj:
Also remember we still dont have proper dedicated servers, just client hosted ones. Avoid using multiplayer as reference for performance.

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 07.03.2013. u 11:55.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 08:59   #53
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Probao i ja neku verziju koja se pojavila. Ukratko, tko nije volio ARMU 2 nebu ni ovu bez obzira na poboljsanja u fizici i grafici.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 09:13   #54
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Probao i ja neku verziju koja se pojavila. Ukratko, tko nije volio ARMU 2 nebu ni ovu bez obzira na poboljsanja u fizici i grafici.
Tako je i u to ime moram reći da sam ekstremno uživao jučer. Immersion je do jaja.
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 12:07   #55
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 760
Nego, jel ima neko da igra timski na tsu? Ovi moji iz klana nisu bas zagrizeni za armu a ja sam novi pa bi volio igrati s nekim ko je iskusniji.
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 14:44   #56
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Pa ja bi se strpio još malo sa MP jer fps zna opako pasti...na nekim serverima kad je manje ljudi ide solidno.....na drugim nakon nekog vremena dropne..nit još postoje pravi dedicated serveri nit je igra optimizirana u ovoj fazi...
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 15:38   #57
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
http://www.youtube.com/watch?v=sfUSzAg2AbM

Sacriel pegla ARMA3 - igra graficki izgleda PROOOOKLETO dobro.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2013., 17:25   #58
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Re: ARMA 3

Igra ne da izgleda dobro nego fenomenalno na maxed out. A tek zvuk....predobro. Jos samo da skuzim kak se igra
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 14:47   #59
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Probao.

Pozitivno : Damage vozila je podijeljen u mnogo segmenata, Grafika, fantastičan okoliš, fluidnost pokreta, jedinice, sada napokon oruzje perfektno stoji u ruci a ne ko prije, osjećaj kad pucate je jako dobar, neprijatelji brzo ginu,
naglasak na timskoj igri, fizika ovjesa na vozilima , mogucnost morskih misija, hrpa servera , zvukovi jako dobri mi se činu .

Negativno : Ponovno oni framedropovi ko u prijašnjim armama, kada framerate pada ispod granica svake igrivosti baš kad ne bi trebao , Ponovno lag i desync očito nikad nisu znali napraviti engine. Cliping, ono nekako prolazite kroz neke stijene itd... to će vjerojatno riješiti. Zgrade se nemogu uništiti kao u battlefieldu što bi u 2013 od vojnog simulatora očekivao.
Ipak dobijete one granate kao u m203 znate gdje je protivnik bacate ih ko ludi njemu ništa.

Zasad ukupni dojam : Preambiciozan shooter koji još nije savladao ono što je najvažnije za jedan shooter , stabilan framerate i nizak ping.
Ovako svaki put poginem jer je desync ili nisam mogo ni nišanit ko čovjek.

Pitanje se nameće da li je simulator......
Ne znam, po ovim misijama koje sam u multiju dosada vidio da igraju Više je neki team deathmatch ili hold što sam zasada vidio , tako da ovaj element sa lagom je najviše do izražaja došao. E sada opet počeli su neki modovi , više ih ima neke originalnog sadržaja, a ne paraju mi nešto zasad. Kad sam pitao ljude kako im ide cijela ekipa kaže ono nekad fluidno a onda framedrop ......

Prognoza : Ako uspiju riješiti ove probleme koje vuču još od prve arme , igra je čudo, ako ne uspiju a izgledno je da i neće ako nisu u ovoliko godina onda je u najmanju ruku šteta.

Znaći ovaj problem sa enginom sada gledam na wikipediji datira negdje od 2006. godine.... tj. tada je prva arma izišla.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2013., 16:09   #60
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Temeljni problem je engine koji je takav kakav je i papcima se ne da (iz ocitih razloga) rewriteat sve. A i djelomicno su hendikepirani cinjenicom da zele imat single player u igri pa ih malo j..e arhitektura.

Pa eto, gledam malo Sacrielove streamove, ne znam kolko je igra vec vani, vec imaju problema sa hackerima/script-kiddiesima... Mislim, majkemi™, al' nemres izdat igru 2013-te na nasminkanom engineu starom 5+ godina, pogotovo kad je ARMA2 malo zloglasna po hackovima i abuseu opcenito. Bezeze... Da toga nema vjerojatno bi unaprijed iskesiro pare
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na