Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.09.2006., 09:13   #1
topicg
Noja zakon
 
topicg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Varazdin
Postovi: 36
Arrow Externaladica me j***, ili ne?

Kupio novo i sad koristim 2 tjedna.HDD je seagate 120 giga.Ladica je 3.5".Spojim ladicu na comp i sve radi super usb 2.0 brzina u redu.E sad odpojim ladicu i opet je spojim a windoze kazu "usb device not recognized or is malfuncioned"tak nešto,ili mi je instaliraju pod unknown device.Uglavnom ne radi.Nakon 100 restarta compa i paljenja gašenja ladica opet normalno radi do sljedečeg odpajanja.
topicg je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2006., 11:03   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Da li je odspajaš klikom na Remove hardware ili je samo iščupaš?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.09.2006., 11:40   #3
topicg
Noja zakon
 
topicg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Varazdin
Postovi: 36
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Da li je odspajaš klikom na Remove hardware ili je samo iščupaš?
Sa klikom.Kuži sad dojdem u dućan i tip je odpoji pa opet spoji jedno 30 puta i radi,a ja se jučer j*** 2 sata na svojem compu i na laptopu od frenda kaj bi to moglo bit?
topicg je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2006., 13:05   #4
mat
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zg
Postovi: 2,105
hehe to su najgore situacije kad doma ne radi a u servisu ko bog... za popizdit...
mat je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2006., 13:04   #5
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Mislim da ti je problem u Windowsima... naravno da njemu u ducanu radi kad ima originalne windowse i 2 miljarde patcheva i ostalih crapova. Kod tebe su (vjerojatno) piratski windozi pa bi bilo dobro da instaliras Service Pack 1, Service Pack 2... ako si dobio cd sa driverima (ja sam dobio s mojim pokojnim ICY BOXom) probaj i njih instalirat
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 23.09.2006., 15:22   #6
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Vidim da će početi rasprave o legalnosti windowsa.

@topicg postoji li mogućnost da odneseš svoj komp u servis i na njemu probaju ako radi. Ako ti ne bude radilo kak spada onda je problem u tvojem kopmjutoru. Vidim da si probao i na laptopu od frenda pa opet nije radilo. Možda neki dodatni driveri trebaju? Ili neki patch sa stranica proizvođača da skineš.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 24.09.2006., 11:09   #7
nexus-6
Pero_Snajper
 
nexus-6's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 647
Ak ti je unutra pata disk, provjeri kak ti stoji master/slave jumper... Ja sam tako rijesio problem na frendovom disku u usb kutiji... U svakom slucaju provjeri da ti ne stoji jumper u slave poziciji, odnosno stavi ga na master ili ga probaj izvadit.
Znaci simptomi su bili isti, disk bi kresnuo eventualno nakon 10ak ustekavanja/istekavanja, kad sam se poigrao s jumperima, sve proradilo kak spada...
__________________
Windows: AMD FX8320 @ 4.2 / GA-990XA-UD3 /16 GB DDR3 / R9 285 / Vertex 4 128 / SS-600HM / 3D Aurora
Android: Galaxy Tab S, Galaxy S3, ATV400 x 2
nexus-6 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na