Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.06.2011., 16:01   #1
vip-terminator
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 191
Molim preporuku

Molim preporuku za Multifunkcionalni LASERSKI printer (printer/scanner/copier/fax)
Može čak da bude samo crno bijeli printer. I naravno da toneri su sto jeftiniji

tnx
__________________
vip
vip-terminator je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2011., 18:53   #2
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor vip-terminator Pregled postova
Molim preporuku za Multifunkcionalni LASERSKI printer (printer/scanner/copier/fax)
Može čak da bude samo crno bijeli printer. I naravno da toneri su sto jeftiniji

tnx
Ukoliko tražiš jeftine tonere onda u ozir doaze jedino stari modeli za koje proizvođać više nema interesa. Kod novih modela ili je kapacitet tonera mizeran ili proizvođač traži neku vrstu registracije da bi ON line ažurirao Firmwer a time zaboravi zamjenske tonere.

Kako?
Jednostavo pređeš sa XP na Win 7. Treba ti novi dariver. A uz draiver dobiješ parazite koji ne možeš više skinuti. Najnoviju verziju Firmvera. Naravno sve za tvoje dobro.
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.06.2011., 14:39   #3
rupert
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 13
Mi u firmi imamo HP CM 1415 i super je.
Brzo skenira, brzo printa, salje i prima fax, spaja se na mrežu, ima i wireless, ali ga ne koristimo. Ima automatsko uvlačenje papira kod kopiranja.
Upravljanje se vrši preko touch screena. Postavke za fax i mrežu nisu komplicirane.
Toneri su svaki za sebe, sa prvim crnim smo isprintali cca 800 str. Novi kosta 500 kn, a po deklaraciji printa 2000 str.
Cijena uređaja je bila oko 3000 kn mislim.
Jedino sto malo smeta je sto se svako malo sam od sebe čisti i kalibrira pa stvara buku.
Uglavnom, mi smo zadovoljni odnosom cijena/kvaliteta, iako vjerovatno postoji jeftiniji uređaj istih karakteristika.
rupert je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 15:41   #4
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor rupert Pregled postova
Mi u firmi imamo HP CM 1415 i super je.
Brzo skenira, brzo printa, salje i prima fax, spaja se na mrežu, ima i wireless, ali ga ne koristimo. Ima automatsko uvlačenje papira kod kopiranja.
Upravljanje se vrši preko touch screena. Postavke za fax i mrežu nisu komplicirane.
Toneri su svaki za sebe, sa prvim crnim smo isprintali cca 800 str. Novi kosta 500 kn, a po deklaraciji printa 2000 str.
Cijena uređaja je bila oko 3000 kn mislim.
Jedino sto malo smeta je sto se svako malo sam od sebe čisti i kalibrira pa stvara buku.
Uglavnom, mi smo zadovoljni odnosom cijena/kvaliteta, iako vjerovatno postoji jeftiniji uređaj istih karakteristika.
nemoj se ljutiti ali učeiteljica iz hrvatskog jezika što radi u HP hrvatska za ovaj satavak će ti sigurno reći : vrlodobar. Samo tako nastavi.
Adriatix je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 15:38   #5
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
pogledaj malo od samsunga da li ti koji odgovara. za sada su mi jedino dolazili na servis kad bi ljudima u uredima padale spajalice i gluposti u printer pa bi zablokirao uvlačenje papira.
a HP-ovi za uredsku upotrebu su najbolji printeri samo su skupi za kupiti i servisirati, tako da opravdavaju svoju cijenu jedino u većim uredima. uredi sa tajnicom i štemer direktorom se mogu zadovoljiti i sa printerima po parsto kuna i kukati kako moraju kupovati printer svaku godinu.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2011., 17:42   #6
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Lexmark X264dn za 2000kn.
Naravno nisi naveo kojom lovom raspolažeš.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2011., 16:30   #7
spep
Premium
Moj komp
 
spep's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Pula,Croatia
Postovi: 144
Printer BROTHER MFC-7320 Laser Multi-Function Centre sa fax jedinicom -- 1.666.kn
Mislim da je ovo povoljna kupnja.
Toneri su od 220kn

spep je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na