Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.08.2009., 15:27   #1
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
Dungeons & Dragons Online: Unlimited

Evoga DDo je sada F2P i igram betu key sam dobio na TenTonHammer-u evo Link
Ovako igra mi se jako svidja i podjeliću moje doživljalje o igri u nekoliko članaka:
Grafika[7/10]: Grafika je jako dobra ako stavite sve na najace i sa 8xAA meni super radi s ovom konfom, ali su mi nekako slabo dorađene teksture likova sve u svemu odlicno za mmorpg.
Bugovi[9/10]: Makar je igra u beta fazi do sad sam samo u samom pocetku naiso na bug i više nikad jako pohvalno i svi ce problemi biti riješeni do izlazka ako tim developera nastavi ovako izvrsno obavljati posao.
Balansa Klasa[10/10]: Po meni najbolje odrađeno nije cak ni raznolikost u popularnosti svaki lik je za nesto potreban i nezamjenjim na primjer ja kao Fighter u dungeonu navlacim mobove i tamanim ih , dok roug-ica iza mene gađa strelama i oslablju je ih s poison arrowima , također rouge je must have za lockpicking i otvaranje svakojakih kutijica i ogledalca .
Teamwork[10/10]: Zbilja uzivam u ovom djelu igre ec nakon 10 min igre nasao sam party (gore spomenuta rougica) i krenuo u dungeon iskustvo je neopisivo dok harate tim hodnicima zajedno s partijem te ubijate svakakve čireve majke prirode , zbilja vas igra tjera na teamwork ali opet ne forsira jer svaki dungeon mozete i sami ali onda je snaga neprijatelja slabija i manji je loot, također nema više svadje oko loota svako dobiva svoj dio vec uređenim ingame sustavom dodjeljivanja nagrada.
Combat[10/10] Najbolji combat koji sam ikad vidio naime macom zamahujete klikom i pozicijom misa dakle nema vise glupog klick pa zamahnes sad a on ode 10 metara dalje i onda tek dobije damage nego je sve ljepo uređeno također vas spasava shield ako ga koristite naime na tipku Shift se zašticujete te blokirate razne magije i oruzija jako dobar sistem ali naravno ako je neprijatelj puno jaci dobicete ipak malo damage-a ili nedaj bože nakon puno jakih udaraca da vam pukne stit ili armor onda morate ga otici popraviti a to možete i sami ako imate odgovarajuci skill kad se branite stitom mozete tipkama wasd izbjegavati ili se pak baciti pred napad naime u ovoj igri za razliku od svih ostalih carolije i oruzije nisu samo vizualija oni su stavari na neki naci dakle ako stanete ispred neprijateljskog fireball-a ili se bacite da bi spasili druga u bitci fireball ce otici u vas a ne samo proci kroz vas(ovo je vrlo dobra taktika za spasavanje caster ili heal clasa).
Community[10/10]:Stvarno dobar community odmah sam naso ingame frendove i krenu li smo na dungeon a i developeri su dobri jedina zamjerka puno maintenance ali shvacam da je to nužno.
Lvling[10/10]:U ovoj igri mozete imati do 4 klase na jednom liku ali naravno onda ce im moc biti raspodjeljena ima i dosta rasa od kojih se neki drveni ljudi(zaboravio ime) moraju kupiti preko itemshopa oni se nemogu ljecit nego se moraju popravljat, a tu je i domišljt nacin lvlanja kad napunite xp dobijete jedan rank kad napunite 5 rankova dobijete jedan lvl, a također kad odaberete sekudarnu klasu ne lvlate je zasebno nego samo uzimate njezine attribute koje kupujete za attribute pointsove .
Character creator[10/10]: Nemam sta reci jedina detaljnija customizacija lika je ona u perfect world i simsima
Posebnosti igre[10/10]: igra je stvarno posebna i svježa zbog svojih mogucnosti ima stvarno puno još toga za navest ali to vam ostavljam da sami istraživate.
Za dodatne informacije pogledajte: http://www.ddo.com

Konačna ocjena: [9.5/10]

Ovo je samo moje mišljenje ako se nekome igra cini drugčije ja nisam kriv

Ako imate pitanja postajte, pošaljite mi mail ili me dodajte na msn mail imate u profilu.

Evo ako negog zanima igra nek se javi volio bi odigrat s nekim s PC ekspert foruma, ak nas bude dosta mogo bi tu i neki Guild past.
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2009., 00:02   #2
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
f2p za Us za Eu se uopće još nezna hoće li dobiti f2p
Markos je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.08.2009., 10:18   #3
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
odigrao sam samo u lamamni do one tamnice,grafika nije nista posebno iako ima podrsku za dx 10
sada cu one dodatne sadrzaje downloadati pa idem igrati
btw. Wolfblade gdje igras?!
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2009., 10:27   #4
Wolfblade
Premium
Moj komp
 
Wolfblade's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 609
na jedinom serveru trenutno sam u divljini obavljam jednu misiju s fighterom ime mi je pravo znaci: Stjepan Miletic pa me dodaj s kojom klasom igras.
poslje te tamnice kad dojdes u grad tamo su ti igraci dok ova pocetna je singplayer tutorial kad skines full game i obavis misiju dojdi u onaj grad izvan njega ti je divljina u koju nesmis ici dok ne obavis određenu misiju za gradolnačalnika u kojoj mu moras spasit kćer od žrtvovanja nju dobijes negdje oko ranka 4 lvl 1 samo prati main questline kod onog barmena i bude dobro. napominjem da je ovaj otok na pocetku samo neki bigginer otok po onom sto sam cuo prava igra pocinje tek kad odes s tog otoka, kad dojdes u neke vece dungeone pocinjes dobivat pazlove tipa da složis cjevi da bi voda donekle dosla ili tako uber zabavno.
P.S: Protiv onih ribolikih i miniona ti je najbolje vatreno oružije a protiv undeda koliko sam cuo obicno ja si složim nekoliko setova pa si mjenjam s luka i strele preko mača i štita do sjekire i štita ;D
Wolfblade je offline   Reply With Quote
Staro 08.03.2010., 12:17   #5
konjo666
Premium
 
konjo666's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: split
Postovi: 58
evo poćeo i ja igrat DDO,tek lvl2 sorc na serveru Khyber pa akoo ima netko da se javi za pomoć super bi bilo jer još ništa ne kužim. IGN:Firesmurf
konjo666 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na