Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2022., 14:48   #63451
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da, to sam si i mislio da su sranje.

Opcija cuga/voda/cuga/voda je jedina moguća. Sve ostalo vodi u pm. Za hranu se ne moraš brinuti.
Zaš uopće razmišljaš o tome. Žena i ja se izmjenjujemo ako baš ona ima volju za cuganjem i to je to. A počeo sam i taxi upražnjavat dosta, ako cugam.

Ne mogu si uopće dopustiti da ostanem bez vozačke, mogu otkaz isti dan dati.





Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Kaj plačete za gume.
Draga si za Swifta uzela zimulje CONTINENTAL WinterContact TS 870 u dimenziji 185/55R16
900kn komad sa nekim HAK popustom


Super guma, ali skupa da, plus ovo je neka divlja dimenzija.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 14:58   #63452
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Zaš uopće razmišljaš o tome. Žena i ja se izmjenjujemo ako baš ona ima volju za cuganjem i to je to. A počeo sam i taxi upražnjavat dosta, ako cugam.

Ne mogu si uopće dopustiti da ostanem bez vozačke, mogu otkaz isti dan dati.

Žena je vozila prošlu svadbu, a ja sada ovu. Jasno da mi treba vozačka i nije opcija gubitak site. Taxi je banana pošto je ženidba negdje u centru ZGa, a žderačina/lokačina negdje iza Zaprešića.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:08   #63453
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Automobili

Skrpaš se rodbini/prijateljima na licu mjesta. Ako nemaš nikog, uletiš najglasnijem pred crkvom da ti nađe prijevoz i to je to.

Ako želiš biti prvi u sali, skrpaš se fotografima. Uvijek nas je netko žicao za prijevoz kad smo radili svadbe jer smo obično bili dvojica, svatko sa svojim autom.

Ja sad imam sličnu svadbu na potezu Samobor - Zaprešić pa idemo prvima koji imaju mjesta u autu. Nazad ista priča
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:12   #63454
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Obojica ste blizu Svete Nedjelje pa samo uletite i pitajte jel su krenuli robotaxiji da vas otfuraju
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:19   #63455
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Hammu vjera ne dopušta korištenje Rimac robotaksija
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:27   #63456
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Hammu vjera ne dopušta korištenje Rimac robotaksija
A ni stvarnost
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:30   #63457
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Skrpaš se rodbini/prijateljima na licu mjesta. Ako nemaš nikog, uletiš najglasnijem pred crkvom da ti nađe prijevoz i to je to.

Ako želiš biti prvi u sali, skrpaš se fotografima. Uvijek nas je netko žicao za prijevoz kad smo radili svadbe jer smo obično bili dvojica, svatko sa svojim autom.

Ja sad imam sličnu svadbu na potezu Samobor - Zaprešić pa idemo prvima koji imaju mjesta u autu. Nazad ista priča
Sve je to ok ali mislim da smo mi jedini od ekipe iz SMB i okolice. Svi su ostali ZG ili negdje. Ne krpa mi se jednostavno, a niti volim da me netko vozi tko je pio. Radije onda sam. Zato sam i pitao za tester čisto da vidim di sam jer svi znamo kak to ide. MA MOGU JA TO! IDE TO, a realnost je puno drugačija.

Taxi je isto banana pošto bi to bilo načekivanje i previše svega....



Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Obojica ste blizu Svete Nedjelje pa samo uletite i pitajte jel su krenuli robotaxiji da vas otfuraju
To to frende daj malo ključe od nevere da ti je malo propušem znaš dpf ovo ono... #ljulja_se_pijan

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Hammu vjera ne dopušta korištenje Rimac robotaksija


Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
A ni stvarnost
Još malo pa će postati stvarnost. Jedva čekam tu 2023.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:32   #63458
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Vozio sam ja onaj model iz 2014., 1.6 ručni mjenjač. I vozio sam se masu puta u tom autu kao suvozač. Na duge staze (tipa vožnja od 5-6 sati), udobnost sasvim dobra, i više od toga. Ali za mene, to nema prođu. Inače sam fan francuza, imao 2 citroena i nikad problema s njima.
Zanimljiv zakljucak: A3 vs DS4

Protiv sam generaliziranja, posebno plemenitih marki kao Citroen, pa mi je drago da pricas iz prve ruke. Ne, ne razmatram, ali da mu se maknu dodadne led suze koje su bas nepotrebne, ostatak je jako lijep za oko. Lijepo je vidjeti kad se karoserija ucini tako otmenom, a da ide izvan klase. Mada, DS4 s boljom opremom, nije bas da se trudi biti povoljan.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Prvo, auto gdje se zadnja stakla uopće ne spuštaju.. Ja sam šokiran ostao.
Kako mislis ne spustaju? Uglavljena/fiksirana, bez ikakve kontrole/poluge dizanja/spustanja?

Kolega ima DS3 kojeg je kupio prije tri godine, misleci da zbog godina treba prodati svoju Corollu (2005) a kojom, osim odrzavanja, nikakvog kvara nije imao. Uletio mu prijatelj, koji je trebao nesto vece, te je uzeo DS3 koji je jos bio pod garancijom. Dosta neplaniranih troskova, do najveceg koji mu je popio zivce, odvratno prohrdjavanje, koje mu nisu htjeli priznati. Pa je to morao sanirati, ali ni danas nije zadovoljan rezultatom. Autic je markantan, lijepo se sjedi, samo.... sad proklinje sto je dao Corollu.

Sto me sjetilo, da sam Murini nedavno poslao kako izgleda hrdja na Landiju Roverku koji je jos pod garancijom bio kad je slikan. I jos kad pomiluje i nosive dijelove, povjerenje se samo povecava u kvalitetu:



I jos kad vlasnik digne kredit kojeg jos nije otplatio, za statusni simbol 2020-tih, sreci nema kraja

Veli moj lakirer, da otkako gleda odozdole nove modele zadnji desetak godina, da sebi, kceri, supruzi ne bi pomislio kupiti novi auto. Samo od prvih vlasnika, nikad vise nove. Njegova susjeda ima istu pricu s Jaguarom, a kako je ovlasteni i za procjenu, cak se i sam morao natezati da priznaju propust.

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@visage Vozio se ljetos u DS7. Ko i svaki Francuz, mekan i udoban, dobro guta neravnine. S druge strane, za svaki q moraš dr**ti po ekranu jer fizičkih gumbova nema.
DS7 je uzivo jako elegantan, cak i ljepsi nego na slici, segment "led suze" su manje kopirantske od ostalih Led placljivaca, hebemu misa, cak i Porsche ih je stavio

Nisam se imao priliku voziti, ali da, taktilno ubijanje sucelja. To je za novu generaciju, koja vise ne zeli misliti u autu, a kulturu interijera svodi na veliki musavi oltar informacija, jer TV i trendovi, oblikuju njihovo kompletno misljenje. Mada, dizajn DS7, osim musavog spigla, ima prekrasnih poteza. A i sicevi/tapecirung su dojmljivi.



....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:38   #63459
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Još od Cactusa, prozori na stražnjim vratima se ne spuštaju nego samo mogu otvoriti kao stražnji prozori kod starih hečbekova s trojim vratima. Ne znam jel ima kakav stručni naziv za “oberliht”, ako ima, ja ga ne znam. Nisu Citroeni jedini s tim. Sve je više tog danas.

Ništa, jadni Leno ne čita PCE i lokalne medije, mislim da mu exiled treba poslati onu svoju “istinu o Rimcu” čitabu na mail da mu ovako nešto ne padne više na pamet
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:40   #63460
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Oprosti kaj nisam naivan, kaj ne pušim PR kampanju i kaj iz prve ruke znam da Rimac laže dok zine.

Eto, Nico Rosberg već dva mjeseca čeka "svoj" "kupljeni" primjerak, dok je ovaj kod Lena već prošel cijeli svijet.
__________________
AMD Ryzen 7 Pro 4750G + Vega iGPU | be quiet! Pure Rock 2 Black | MSI B450 Tomahawk Max II | 32GB G.Skill DDR4-2666 Value | 256GB AData SX8200 Pro NVMe | 2x4TB WD Red Plus | Fractal Define 7 Compact | Corsair CX450M
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:43   #63461
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Kako mislis ne spustaju? Uglavljena/fiksirana, bez ikakve kontrole/poluge dizanja/spustanja?
Uopće se ne spuštaju, out of the box je tako.

Nema ručke, nema dugmeta.

I još su baš malena stakla iza, baš neka klaustrofobija, pogotovo ljeti.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 15:54   #63462
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Eto mene padobranca, grande punto 2007 godina, treba napraviti mali servis, koja cijena je realna za navedeni posao danas? Da me netko ne nasanjka, dugo nisam bio po servisima posto nisam imao auto.
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:05   #63463
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Eto mene padobranca, grande punto 2007 godina, treba napraviti mali servis, koja cijena je realna za navedeni posao danas? Da me netko ne nasanjka, dugo nisam bio po servisima posto nisam imao auto.
Jesi pogledao na nekom od shopova (impex, kreso, tokic, ciak...) cijenu filtera + ulja + 1,5h ruku. Ruke su ne znam 150kn sat cca kako gdje.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:12   #63464
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 648
Manje je tu bitna cijena servisa, to će biti ispod 1000 kn, ali treba naći poštenog mehaničara koji će te dijelove zaista i zamjeniti.

Danas je stvarno hrpa prevaranata, taman i da mu doneseš svoje ulje i filtere, ne možeš biti siguran da će ih promjeniti.
Ima likova koji samo ispraše kompresorom filtere, neke zamjene, neke ostave, a ulje nasipaju svoje iz velike bačve u kojoj ima svega.
Pa ti onda znaj što je on radio i jel obavio posao kako spada.
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:26   #63465
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,450
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Eto mene padobranca, grande punto 2007 godina, treba napraviti mali servis, koja cijena je realna za navedeni posao danas? Da me netko ne nasanjka, dugo nisam bio po servisima posto nisam imao auto.
Dizlo ili benzin, dizlo su dijelovi 350-400 kuna, svi filteri i ulje
__________________
Mall B&D 1250 pila na prodaji
Alister je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:28   #63466
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Novi must have balkanskih krkana - BMW XM. Cijena? Pišljivih 170k.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:28   #63467
thesaint255
Premium
Moj komp
 
thesaint255's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Graz
Postovi: 535
Benzinac u pitanju, znam za te fore gdje ekipa mulja i toci bog zna otkuda ulje itd. Dogovorio sam da cu biti prisutan kod servisera posto se nalazi bogu iza nogu pa da odmah pokupim auto natrag, sve u svemu, mogu nadzirati da me ne zamulja, samo me interesiralo koliku racunicu mogu ocekivati, hvala!
__________________
5800X3D @ Scythe Fuma 2
ASUS ROG Strix B550-I Gaming
2x16 GB Crucial Ballistix 3600 MHz
RTX 4070 ti Gamerock
Corsair SF750
Cooler Master NR200P
thesaint255 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:45   #63468
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Uopće se ne spuštaju, out of the box je tako.
Nema ručke, nema dugmeta. I još su baš malena stakla iza, baš neka klaustrofobija, pogotovo ljeti.
Znam da su DS6 odnosno sad DS7 prvi potpuno razvojni modeli DS-a. Kako su iza njega dosli tek elektrizirAni DS3 i najnoviii DS4, nekako sam vjerovao da ce biti sve novo pristupom, naspram nasljedjenih ideja i interijeru.

Bit ce da je zadatost SUV coupe estetike, ucinila otvaranje preskupim ili problematicnim. Ali za nesto s pet vrata, s pet sjedala, malo je reci blesavi ustupak dizajnu



...
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 16:55   #63469
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Novi must have balkanskih krkana - BMW XM. Cijena? Pišljivih 170k.
Kako je Jeremy u Top Gearu jednom izjavio, ako na govno stavis BMW logo - prodavat ce se !

Ovo je toliko ruzno, kao kad su se Volvu 80-tih rugali, da sjekirom oblikuje dizajn. Ajme meni sto su sve natrpali naprijed. Malo Bentley okulari, pa rostilj grilovi kao da si s interneta preuzeo montazu, gdje ismijavaju trend megalomasnkog povecavanja maski. Pa kicasrih ukrasa, kao da su prvi stand s bizunterijom konzultirali u apliciranju istih.

Radi se o novoj kategoriji ruznoce, koja moze samo kao status imati tezinu, ne znam kako moze biti susjed ljubomoran, na drugoga susjeda koji ce ovo voziti? Ubijte me, ali ne znam


....
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 17:46   #63470
Lika091
Premium
Moj komp
 
Lika091's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb - Brinje
Postovi: 785
Daj ga meni vozit ću ga 🤣

Poslano sa mog SM-A528B koristeći Tapatalk
Lika091 je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 18:12   #63471
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,099
Citiraj:
Autor thesaint255 Pregled postova
Benzinac u pitanju, znam za te fore gdje ekipa mulja i toci bog zna otkuda ulje itd. Dogovorio sam da cu biti prisutan kod servisera posto se nalazi bogu iza nogu pa da odmah pokupim auto natrag, sve u svemu, mogu nadzirati da me ne zamulja, samo me interesiralo koliku racunicu mogu ocekivati, hvala!
1.4 8v sa 77ks?
Filteri su po 50-80kn, ulje bilo koje markirano te specifikacije. Selenia je preskupa a niš posebno
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2022., 19:03   #63472
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Mi smo ovdje uzeli za firmu, ali nisu precizni, vele da smo alkoholizirani i kad nismo.
Problem vam je kaj vam u Svetu Nedjelju pušu vjetrovi sa sjevera, iz Zagorja, pa vam to onda buni te aparate
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 08:52   #63473
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ne znam jel već bilo, ali BRABUS ne radi više eksluzivu s Mečkom... Nisam to znao.



Naravno, ako itko ikada da 170k funti za upgrade auta od 170k funti, da dobije 0.3 sekunde brže ubrzanje i malo karbona, rekao bi mu da je lud.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 08:58   #63474
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne znam jel već bilo, ali BRABUS ne radi više eksluzivu s Mečkom... Nisam to znao.

...

Naravno, ako itko ikada da 170k funti za upgrade auta od 170k funti, da dobije 0.3 sekunde brže ubrzanje i malo karbona, rekao bi mu da je lud.
Bolje i jeftinije ulozit u Weissach paket
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 08:58   #63475
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne znam jel već bilo, ali BRABUS ne radi više eksluzivu s Mečkom... Nisam to znao.


Naravno, ako itko ikada da 170k funti za upgrade auta od 170k funti, da dobije 0.3 sekunde brže ubrzanje i malo karbona, rekao bi mu da je lud.
Ma nema to veze više s autom, to je statusni simbol i to je to. Nije to za nas male ljude.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 08:58   #63476
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor pci_e3x Pregled postova
Bolje i jeftnije ulozit u Weissach paket
Jer čisti 911 Turbo S nije dovoljan, ne?

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ma nema to veze više s autom, to je statusni simbol i to je to. Nije to za nas male ljude.
Ma jasno. Brabus je ipak... Brabus. Ali ono, očekivao sam nekih 30-40k upgrade. ALi 170k na auto koji isto toliko košta, mislim da to još nisam čuo/vidio.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 09:00   #63477
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Jer čisti 911 Turbo S nije dovoljan, ne?



Ma jasno. Brabus je ipak... Brabus. Ali ono, očekivao sam nekih 30-40k upgrade. ALi 170k na auto koji isto toliko košta, mislim da to još nisam čuo/vidio.
Nikad, ipak tih 10-15kg ustede znace *sve*
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 15:31   #63478
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Izbrisane su političke i M.R teme pošto vode u spam i manje više bespotrebna prozivanja. Molim vas dalje bez toga. Hvala.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 19:20   #63479
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
/cut
Ili to ili neki primordijalni BMW kao sto ima Destro.
Kad si me prozval
Lepo, sam ti delaj i uživaj pri tome, nemere svatko to.

Tek sam svoj najfriškiji beenve predstavio ekipi i ti sad tako odmah. Ili si i mislio na auto iz 2004, a ne iz 1989?

Oba su prilično rudimentarna po današnjim standardima, po kojima moraš imat minimalno jedan wide-touch-me-screen i gestikularno upravljanje.
I oba imaju - pazi sad - manualac!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2022., 21:19   #63480
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
'ko ga jebe, uplatio Superb Sportline 2019. bez da sam ga vidio uživo.

Nakon 3 mjeseca potrage, mislim da sam našao. Panorama, dsg, grijanje prednjih i zadnjih sjeadla, prednja i zadnja kamera, senzori prednji i zadnji, ACC, praćenje linija, grijanje volana, 9.1" ekran, navigacija, ambi light, canton mjuza, karavan, kuka... Sve.

Dekra uredna, ovlašteni servis, 50k km. Javim dojmove drugi tjedan, pičim po njega.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na