Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.09.2012., 09:55   #31
eraserx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 105
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
...kako...
Ovako:
https://support.steampowered.com/kb_...5414-TFBN-1352
eraserx je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 13:37   #32
poltergeist
Premium
Moj komp
 
poltergeist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Croatia
Postovi: 429
A skuzio sam di mogu isprobavat oruzje. Kod Marcusa u Sanctuaryu ima streljana u njegovom weapon shopu. Odlicno za isprobat svo oruzje i ocjenit sta vam treba a sta ne.
__________________
poltergeist je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 15:47   #33
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205

evo upravo mi se skida, na 86 posto sam downloada. hvala.

ps.nisam vidio ovu opciju add game, trebo sam to stisnut i tamo sam imo ponudu da downloadiram igru odabro sam borderlands i evo sve se skida glatko. puno brže nego starcraft 2 patchevi.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 11:25   #34
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
sinoc zavrsio igru u coop-u s frendom......hrpa i hrpa sati odlične zabave; sad se bacamo na torčlajt 2 a kad njeg prođemo idemo opet na B2 na True Vault Hunter mode
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 13:45   #35
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
odlična igra, al ne volim nijednu igru prelazit i preć u coop.u. kvari mi doživljaj, prvi put moram sam preć igru, onda može doć u obzir coop. tako da sam trenutno na levelu 4, s onim prvim likom i za sad mogu reć da je igra iznad mojih očekivanja. ono nije nešto vanserijski da me ne bi netko krivo shvatio, al je igrivost na vrlo visokoj razini. tako da po tome dajem sud, nisam igro borderlands 1 tako da sam imo dosta slabija očekivanja u svezi ove igre. al za sad sam, i više nego zadovoljan.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 14:07   #36
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
krivi post, molim brisanje.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19

Zadnje izmijenjeno od: QuidZz. 29.09.2012. u 14:14.
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 14:12   #37
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
iskreno ja single-player vise skoro i neigram.....tu i tam....nemam volje nis sam prolazit ali isto tako nevolim ni coop sa vise od 2 igrača jer je to onda nered bez obzira dal komunicirali u igri ili ne; previse igraca - previse želja
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 17:45   #38
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
ma ja volim single player, jer mi je tako teže, i nekako mi je doživljaj bolji.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2012., 00:29   #39
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
Onda se baci na diablo i waynaj na temi. Šta si poskidao sve aktualne igre i sad sudjeluješ u svim temama? Nhf, al ono jeb**e.

Tu voliš jer ti je teže, a tamo ti smeta jer je teško. Daj se odluči.
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 19:57   #40
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Ima li još tko od vas problema s igrom. Ja imam ogroman lag, odnosno igra laga čak i u samom izborniku i to neovisno o grafičkim postavkama. Nije problem do fps-a, većinom je preko 60, već kao da se smrzaje svakih 1-2 sekunde. I to jednostavno ne prestaje i doslovno je neigrivo
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:02   #41
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Ima li još tko od vas problema s igrom. Ja imam ogroman lag, odnosno igra laga čak i u samom izborniku i to neovisno o grafičkim postavkama. Nije problem do fps-a, većinom je preko 60, već kao da se smrzaje svakih 1-2 sekunde. I to jednostavno ne prestaje i doslovno je neigrivo
lag moze bit do VSYNC-a, ali me buni ovo "smrzaje svakih 1-2 sekunde" .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:14   #42
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Da baš kao smrzavanje, neovisno o grafičkim postavkama. Ajmo reći kao kad u multiplayeru imaš ogroman ping pa ti blokaje svaki tren
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:18   #43
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Da baš kao smrzavanje, neovisno o grafičkim postavkama. Ajmo reći kao kad u multiplayeru imaš ogroman ping pa ti blokaje svaki tren
tebi je nes u prilicnoj banani ili neoptimizirano.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:20   #44
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
bf3, mw3, crysis 2 rade sasvim normalno, to je jedino šta još imam instalirano. i svaki benchmark radi najnormalnije
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:22   #45
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Jel igra org ili piratska?
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:26   #46
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor NinX Pregled postova
Jel igra org ili piratska?
original, steam
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 20:37   #47
NinX
Premium
Moj komp
 
NinX's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Lyon/Zagreb
Postovi: 296
Probaj druge drivere za grafu ili reinstall
__________________
NinX je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 21:12   #48
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Onda se baci na diablo i waynaj na temi. Šta si poskidao sve aktualne igre i sad sudjeluješ u svim temama? Nhf, al ono jeb**e.

Tu voliš jer ti je teže, a tamo ti smeta jer je teško. Daj se odluči.
Treba skupiti postova za tržnicu
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 23:05   #49
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Evo uspio sam riješit nekako... Sad sve radi savršeno i to s nekih 110-130 fps-a na max postavkama. Mada mi nije jasno kako jer vidim da se dosta ljudi buni da igra nije baš optimizirana i da imaju poprilično loš fps
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 23:19   #50
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Volume Pregled postova
Evo uspio sam riješit nekako... Sad sve radi savršeno i to s nekih 110-130 fps-a na max postavkama. Mada mi nije jasno kako jer vidim da se dosta ljudi buni da igra nije baš optimizirana i da imaju poprilično loš fps
i problem si rijesio na nacin...?
mozda si iskljucio neke key stvari tipa physx, AO i sta ti ja znam pa ti sad igra leti, al ne zgleda tak dobro .

meni recimo skyrim leti bez AO, ali nije to to. kad ukljucim AO igra izgleda predivno i radi na 45-60fps.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2012., 13:17   #51
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Jučer prešao igru napokon, stvarno je dosta trajala, main + svi side questovi osim jednog undiscovered za kojeg nemam pojma di je. Odlična igra, zanimljiva kao što je i jedinica bila, ali kao što je i prije napisano, ima nekih stvari koje su me živcirale.

Inventory zna biti nepregledan i malo izbugiran kad hoćeš zamijeniti oružje ili kad dropaš nešto pa te baci na vrh stranice pa moraš skrolat. Nije to toliki problem, ali kad se stalno nešto loota i uspoređuješ oružja, počne te sve više živcirati.

Također, neznam jeli to tako svima ili samo meni, ali naranđasto oružje sam dobio tek na kraju kad sam ubio zadnjeg bossa iliti praktički završio igru, što bi značilo da će mi to oružje biti korisno jedino ako ponovo krenem prelaziti igru na TVH težini i to mi nema smisla. Što je još bolje, oružje koje sam dobio je neki shotgun koji i nije toliko "strašan", imao sam i boljih tijekom prelaska.

Sam balans oružja i mobova je isto čudan kako je netko prije napisao, u jednom trenutku headshotaš likove, radiš one shot killove, a na sljedećem levelu za iste te ti treba tri-četiri HS-a. I također, zadnjeg Bossa sam prešao puno lakše nego što sam očekivao, bilo je nekih side questova sa badass mobovima i bossevima gdje sam izginuo više puta dok ih nisam prešao, a zadnjeg bossa riješio iz prve.

Mislim, to su neke sitnice koje su malo smetale ali nisu pokvarile sveukupan dojam, a to je da igra kao nastavak nije podbacila. Ima puno zanimljivih stvari i dijalogova, a grafika je takva kakva je, tako da nisu mogli napraviti ništa pretjerano bolje od jedinice.

Ako budem krenuo na True Vault Hunter, to ću probat onda u co-opu da bude malo zanimljivije, jer mi se neda opet sve sam ponavljati.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2012., 18:05   #52
Volume
Premium
Moj komp
 
Volume's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: Šibenik
Postovi: 418
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
i problem si rijesio na nacin...?
mozda si iskljucio neke key stvari tipa physx, AO i sta ti ja znam pa ti sad igra leti, al ne zgleda tak dobro .

meni recimo skyrim leti bez AO, ali nije to to. kad ukljucim AO igra izgleda predivno i radi na 45-60fps.
Pretpostavljam da mi je steam skinuo oštećene fileove, pa sam sve izbrisao i nanovo skinuo i instalirao tako da sad radi savršeno. I sve je na max provjereno, najniže šta mi padne je na nekih 70-80 fpsa kad ima poprilično likova na ekranu. Nije ni meni jasno kako
Volume je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 20:46   #53
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
ako nemate srece s narancastim oruzjima (tj, nemate ih ) ja sam potrosio oko 50 000 kod moxxi na slot mašinama i dobio 2 narancasta snajpera i 3 plava oruzja, ugl, trenutno sam lv 26 i oruzja su mrak (recimo, snajper ima 680 dmg plus 56 posto sanse da radi 100 dmg/sec fire). I da, ako date moxxi 25000 u tip jar, dobite smece od smg-a al imate ačivment i par badass tokena

edit: eto vidis,kad se ne cita prva strana kako valja, vidim da je vec bilo rijeci o ovom gore, sorry za spam...
__________________
Of course he's dead, you can see his brain

Zadnje izmijenjeno od: Bishop. 07.10.2012. u 20:52.
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 07.10.2012., 20:55   #54
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Jel fali nekom teammate za co op. Ja doso do pola i kao i slucaj s torchlightom ,ekipa odustala a neda mi se sam Igram preko tungla i TS-a.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2012., 16:47   #55
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Instalirao jucer igru i mogu reci da sam odusevljen. Nisam odigrao jedinicu.
Od modernog konzolitisa jedino me smetaju 2 stvari. Prva sto nema quick save (a nove igre ionako to nekonzumiraju pa ubiti i nije neki fail) i 2. Neka oruzja previse plesu nisanom lijevo desno. Sve ostalo je super. Mogu pasti sa kilometar visine i negubim health. Nema ogranicenja kretanja po pustosi....
Cista zabava fak jea
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 11:18   #56
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
meni je igra odlična zabava...ono...ima humora , zadaci nisu dosadni ( ajd ima ih svakakvih ali kad se sjetim "bring teddy bear" iz dead island.... ) , net kod je fala bogu sređen i nije ko u jedinici gdje bi zna pucat u nekog a igra to nebi registrirala ( coop ) , oruzja ima stvarno svakakvih iako se igra svodi uglavnom na igranje "vatrenim" snajpom . neznam za druge ali mene igra tjera da je igram i nalazim bolja oruzja i štitove + tu je i RPG element sa levelima i skilovima......navlaka teška
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 11:21   #57
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Pa s ovim za vatreni snajper se bas i ne slazem.Imam maliwana 1400 dmg ( crit 68000 ,da da ) , i kad naidjes na bilo kojeg robota ili armored teskasa, mos dupe s njim obrisat.Meni se najbolji pokazao corrosive pa onda electrocute. Fire je brutalan al na cisti flesh.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2012., 12:18   #58
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
znam...ja san preša igru sa onim prvim likom sta ima turet ugl sa vatrenim snajpom sa 1400+ dmg ( loota san ga otprilike malo nakon 50% igre i bio mi je dovoljan sve do kraja igre) - "booom headshot" sve živo osim robota i onih debeljuca sa velikim štitom a njih naravno sa korozivnim snajpom isto sa 1400+ dmg .
sad imam sirenu level 17 i imam neki opaki korozivni smg - nema velik damage al kad krene kritikal sve se topi xd .
inace roboti su mi presmješni kad i rokaš pa stanu zapomagat.....oh...no...no....ouch....aaa...pišam gace od smjeha kad ih čujem
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2012., 14:27   #59
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Shift + delete .... when delete just doesnt cover it
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2012., 15:34   #60
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor D1viry Pregled postova
Onda se baci na diablo i waynaj na temi. Šta si poskidao sve aktualne igre i sad sudjeluješ u svim temama? Nhf, al ono jeb**e.

Tu voliš jer ti je teže, a tamo ti smeta jer je teško. Daj se odluči.


a ti si jako frustriran što ja sudjelujem u temama, toliko si frustriran da od ljutavi moraš napisat ovu poruku da bi mene prosvijetlio. ja volim kad je teško, al ne volim kad je preteško, nije istina da mi je diablo pretežak to nisam nikad reko. reko sam da mi s barbarom i wizardom malo štekalo u pojedinim trenucima igre, ali u globalu i s njima je bilo igrivo. dakle ne znam gdje si ti to zaključio da ja kukam da mi je diablo pretežak, isto tako ne znam šta tebe ima brinut šta ja pišem u kojim temam. teme su otvorene za raspravu pacijentu jedan, a ne da bi ti dolazio s svojim nadobudnim komentarom na moj račun. na kraju krajeva nisam pričo s tobom, već s osobom iznad tebe prema tome nemaš se šta mješat u našu raspravu i upadat nam u razgovor. malo kulture ti ne bi škodilo, al pošto si ti tipična urbana seljačina ne čudi me da mi prodaješ finoću.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na