Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2007., 10:54   #1
kikibela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 6
akcija T-coma pomoć!

Čitam u novinama akcija T-coma laptop DELL inspiron 6400 i max ADSL sve zajedno 350 kn mjesečno na 2 godine. Kakv je taj laptop mislite li da vrijedi sve skupa ili je obična patka za lakovjerne???? Kupujem laptop nisam neki prezahtjevni korisnik, volim surfati po netu, dosta pišem bitna mi je tipkovnica, igrice uopće ne igram, nisam neki biznismen ali opet ne bi htjela kupiti neko smeće, mislim nisam tako bogata da svake godine kupujem novi laptop.Cijena do 8.500 kn. Što mi preporučujete ovo što nudi T-com ili neku bolju alternativu? Hvala!
kikibela je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2007., 11:07   #2
Nakitu
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 147
Zavisi sto je u njemu. http://www.nabava.net/katalog/trazil...n+6400&x=0&y=0 Tu ti je popis tih Dellova s razlicitim dijelovima pa usporedi s ponudom od t-coma. Ja bi radje uzo lap iz ducana nego od njih.
__________________
Srki's L33TSig
Nakitu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2007., 11:29   #3
kikibela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 6
Nisam stručnjak nažalost, meni sve to što piše baš i ne znači puno zato i tražim pomoć od ljudi koji se u to kuže a takvih je ovdje vidim puno, prijatelj mi je preporučio ovaj forum kaže da je naj naj za ono što meni treba, dakle ovo piše u novinama uz taj DELL Inspiron 6400

Procesor Intel CORE 2 DUO T5500 (1.70 Ghz)
cache memory 2 MB (667 MHz FSB)
Intel 945 GM chipset
1GB RAM DDR2 (2X512 MB)
HDD 80GB 5400 rpm SATA
DVD super multi (+ R DL)
15,4 Wide XGA with True life
Grafička kartica Intel media Accelerator 256MB
Intel 11b/g wireless
Bluetooth 355
Microsoft XP home
garancija 36 mjeseci
torba
kikibela je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2007., 11:46   #4
Conroe
Power Abuser
Moj komp
 
Conroe's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 388
taj prijenosnik je jako dobar po komponentama, iako nisam ga koristio, al evo baš gledam njegovu recenziju u bug-u gdje je dobio znak "best buy", a i dellovi laptopi su poslovično visoke kvalitete

što se same cijene tiče..prek t-coma bi ga platila ukupno 6720kn što mu je trenutno skoro kao i tržišna cijena, ono pak što mi izgleda najproblematičnije, je cijena t-comovog adsl-a kojom će te derat 2 godine, pa ako ti je dostupan netko od drugih puno jeftinijih operatera, prijeđi na njega, za 2 godine ćeš si uštedit par tisuća kn samo na net-u, a taj prijenosnik uzmi na rate u nekoj od trgovina
Conroe je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2007., 12:06   #5
Dngy
Premium
 
Dngy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Slažem se s Conroe-om!
Dngy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2007., 12:11   #6
kikibela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 6
super, hvala lijepo na stručnoj pomoći, eto meni naivčini se to činilo povoljno sve skupa upakirano a ispada da nije...., puno hvala! Zapravo mi je važnije čak da sam pronašla dobar laptop čak i za dosta jeftinije nego što sam milila, naravno ako netko zna za još nešto zgodno neka mi savjetuje, ne kupujem ga danas u svakom slučaju!
kikibela je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2007., 12:49   #7
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,930
@Kikibela - sve T-com "akcije" su u pravilu deranje brzopletih i neinformiranih.
Tako recimo ima trenutno akcija za Playstation 3 + 24mj ADSL-a za "samo" 4080" kn + ADSL pretplata.

Na prvi pogled možda i postoji ušteda, ali kad uračunaš 24mj izvajanja minimalno 100kn ili za (najblaže rečeno) ne baš povoljnu uslugu onda se vidi ta ti samo mažu oči.

Radije uzmi laptop odvojeno i recimo metronet ili iskon duo ako već nemaš neki broadband, a potreban ti je.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2007., 13:39   #8
kikibela
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 6
Hvala Mar, eto ja sam jedna velika neznalica i to se jasno vidi. Naravno da ću poslušati thanks
kikibela je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na