Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2010., 20:39   #1
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Preporuka za mp3 player?

Trebam si kupiti neki mp3 player i nemam živaca/vremena prekopavati cijeli internet da pronađem što mi odgovara...
Prije svega, hoću nešto kvalitetno i izdržljivo. Bez loše plastike koja će promijeniti boju, upitno-klimavih dijelova, tipaka koje imaju sklonost prema otpadanju i sličnog.
Također očekujem:
- da radi na obične (punjive) baterije, da mogu staviti novu čim se isprazni stara, a ne da imam unutra ugrađeno nego kinesko govance koje treba svaki čas puniti.
- da se ponaša kao normalni usb stick, bez onih debilana sa specijalnim softverom za prebacivanje.

Kapacitet mi nije toliko bitan. I jedan gigabajt će dostajati. Više od toga ionako ne stignem preslušati. Podrška za flac bila bi silno zgodna stvar, ali to je više prohtjev nego stvarna potreba. Ostale kerefeke ne doživljavam.
Planiram dati oko 250 kn. Eventualno se mogu rastegnuti do 300 ako naletim na dobar ulov...

Tko ima kakvu ideju neka ispali sada, ili zauvijek šuti...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 18:16   #2
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Nitko ne trza, pa kupih u Svijetu medija Sony NWZ-B152 (onaj od 2 GB za 269 kn) misleći da mi je to pametniji izbor od raznih apacera i sl. Pomirih se sa ugrađenom baterijom, ali desio mi se zajeb jer taj player ima mtp protokol i ne mogu mu normalno pristupati kao usb sticku. Nigdje to nije bilo istaknuto...
Uglavnom, maksimalna debilana...
U uputama se traži windows media player 11 za prebacivanje muzike kojeg ja, naravno, nemam niti ne želim instalirati to smetje.

Postoji li kakav alternativan način??
__________________
Failure is always an option.

Zadnje izmijenjeno od: RisingPower. 09.09.2010. u 19:07.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.09.2010., 18:48   #3
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Eto ja imam Sony NWZ-B143F 4GB platio 299kn i zadovoljan sam s njim, normalno mu pristupam kao i usb sticku jedino mi se nesviđa ova ugrađena baterija al jbg
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 19:06   #4
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Baš čudnovato. Možda tvoj model ima neku kvaku koja je drukčija. Moj se drži mtp protokola kao pijan plota i nigdje u njegovim postavkama nema mogućnost da se prebaci na msc...
Daklem, ništa od toga da se koristi kao usb stick...
No srećom mi je Google spasio stražnjicu. Instalirah Mediamonkey sa kojim normalno mogu stavljati muziku. Jest debilana, ali definitivno bolja debilana nego media player 11+ na kojem inzistiraju upute...
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 19:27   #5
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
sansa clip isto ima opcije mpt ili msc device , pa treba odabrati jednu od te dvije da se prikaze kao usb disk.
prvi put kad sam prikljucio na komp , ne nalaze ga windowsi !!
nisam upucen , al cuo sam da svi noviji sony mp3ci netrebaju posebni software ...
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2010., 20:16   #6
Jaye
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Kad priključite mp3, nađite ga u Device manageru i u propertiesima se može birati način pristupa...
Jaye je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2010., 18:24   #7
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
No evo par stvari koje primjetih u ovih tjedan+ dana korištenja...

Dobro:
Solidna izrada. Malen i lagan. Baterija dugo traje i brzo se puni. Zvuk je stvarno odličan, pogotovo bas funkcija. Konektor od slušalica čvrsto sjeda u svoj ulaz.

Loše:
Muzika se ne može stavljati bez nekog softvera (kod mene je u pitanju win xp sp2 bez nabildane verzije media playera). Device manager ga stavi pod "windows portable devices" i ispod piše "walkman" (ne prikazuje se u windows exploreru).
Muzika se ne može skidati sa playera (svaki "skinuti" file ima 0B), inače neki idiotski "feature" kojeg Sony ima. Navodno postoji neki softver i za to, ali nije mi se dalo istraživati...
Tipke za pojačavanje/stišavanje su daleko premale i preblizu ostalih tipaka.
Velika negativnost je također to što radi samo na PC/win.

Čini se da je, na žalost, moje prvobitne zahtjeve pregazilo vrijeme.
__________________
Failure is always an option.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 09:45   #8
Poggiali
Rocker
Moj komp
 
Poggiali's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagorje
Postovi: 1,995
nema vise onih iAudio playera kod nas?.. nekad ih je drzao Hg spot

Ja sam ubo U3 model prije jedno 3-4 godine, i to i dan danas radi superiska... odlican zvuk, funkcionalnost, baterija podosta traje... jedini minus bi bili integrirana baterija i nedostatak slota za kartice
Kolko se sjecam Creativeovi playeri su isto imali odlican zvuk...
__________________
Konfa: Intel Core 2 Duo E 6400, 2.72GHz || Asus P5B Deluxe || 8800 EVGA GTS 320 mb || Super Talent 2x1 gb 800MHz CL5 || Seagate Barracuda 7200.10 320 GB 16 mb || Samsung Spinpoint F1 750 GB 32mb || Seasonic S 12 430W || A+ X-Blade || Logitech Z 5500 || CL X-Fi Xtreme Game || Logitech G500 || Logitech UltraX Flat Desktop || Canon Pixma iP4300 || Samsung ML-2510 || Toshiba Regza 32XV733G
Poggiali je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2010., 23:21   #9
tomasini_
Premium
Moj komp
 
tomasini_'s Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Županja
Postovi: 1,139
Gledam sad malo mp3 playere i zapažam da sony ponosno ističe 50 sati reprodukcije audia kod svojih uređaja. I stvarno, u usporedbi sa nekim drugim proizvođačima, koji nude 7 ili 15 (to je ovak na brzinu što sam vidio), sony-evih 50 djeluje kao velika prednost. Zanima me što mislite o ovom sandisk modelu, posebno me kod nega privukla mogučnost reprodukcije flac formata. Još jedno pitanje - koliko uopće ima smisla flac format na tim malim jeftinim playerima i nekim slušalicama do par stotina kuna?
__________________
Divovski kompjuteri
tomasini_ je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 01:19   #10
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
Mogucnost FLAC reprodukcije ima itekako smisla sto se kvalitete zvuka tice na malopristojnijim slusalicama. No na 4 GB neces puno staviti FLAC glazbe. Opet, dovoljno za najomiljeniju glazbu.

Sony mp3 playeri su odlicni, ja imam A806 stariji model i predobar je. Naravno ni do koljena Cowon playerima kojeg sam isto imao,ali nazalost kod nas ih nema za kupiti. Ovo ni do koljena mislim na kvalitetu zvuka. Mada ce nekom sony biti i bolji zbog basa, meni osobno taj "sony bass" famozni smeta jer previse zamulja glazbu...no moze se smanjiti tak da je izdrzljivo. Ne znam koliko moj model ima sati reprodukcije ali mogu ti reci da je dovoljno...ne koristim ga previse,ali preko 15 sati sigurno...s tim da je star nekoliko godina.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC



Zadnje izmijenjeno od: wireless_os. 13.10.2010. u 01:26.
wireless_os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.10.2010., 07:46   #11
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Nedavno sam nabavio Philips Ariaz 8GB. Prezadovoljan sam mogućnostima. Osim standardnih formata, reproducira još FLAC i APE. Ima radio s RDS-om i mogućnost snimanja s njega, diktafon i vrhunske in-ear slušalice. Metalno kućište je isto veliki plus i uređaj djeluje jako kvalitetno u ruci.
Na temelju izgleda bi se moglo zaključiti da ima touch sensitive tipke, ali dobro je da nema.

Jedina zamjerka koju imam je softver. Songbird pokušava biti iTunes, ali mu ne ide. Dosta je nestabilan i u usporedbi s iTunesima, spor u importu muzike i nalaženju covera.
Kod spajanja s računalom se može izabrati mpt ili msc mode, tj. Charge & store ili Charge & play. Fali mi samo mogućnost isključivanja punjenja dok je priključen na USB.

Ako ga uspijete naći povoljno, velika preporuka. Dijelili su se inače kao nagrade na jednom portalu, ali ih ne vidim nigdje za kupiti kod nas, barem ne preko nabava.net
Svog sam platio 400 kn, novog zapakiranog. U moru precijenjenih novih i rabljenih iPoda i svakakvih kineskih modela, Philips je super izbor. Technomax ima par modela, pa koga zanima, nek provjeri ponudu.

http://www.philips.hr/c/mp3-i-mp4-re...ara08k_02/prd/
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 18:34   #12
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nedavno sam nabavio Philips Ariaz 8GB. Prezadovoljan sam mogućnostima. Osim standardnih formata, reproducira još FLAC i APE. Ima radio s RDS-om i mogućnost snimanja s njega, diktafon i vrhunske in-ear slušalice.
Nisi ni svjestan kako si olako presao preko boldanih slova iz svog posta!

Jos od prve (98.) MP3 drndalice vec tada je RDS bio u planu u svakom boljem mp3 sviracu. Ali Philips i Sony nisu mogli dogovoriti soluciju antenskog problema. Jer za minijaturizaciju prijemika, unutrasnja antena nije mogla proci potrebne ateste. I jednostavno su prekrizili RDS, jer antena koja viri iz mp3 playera nije dolazila u obzir. Koliko se ljudi pitalo zasto nitko nema RDS?

Tek nedavno su pozeljeli to dovesti u red i cini se da je konacno zrelo napravljeno, posebno kad je Philips bacio na razumnije $ modele. Opisi nam kakva je brzina i kvaliteta RDS-a dok prelazis po stanicama? Ovo je jako pozitivno i moram priznati da me je iznenadilo kako se prisuljalo!

Inace na glasu kao prvi ozbiljan RDS-ovac je Samsungov malisan genijalnih ideja i realizacije. Da je ovo Apple potpisao, bio bi valjda na svakom portalu spomenut. Ali Samsung je prosao nezasluzeno malo spominjan koliko je dobro ovo napravio. Jedino nisam siguran dal je RDS bio samo za neka trzista.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 19:19   #13
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Vjerojatno zato što mi radio nikad nije bio neki od uvjeta kod kupovine MP3 playera jer ga uopće ne slušam.
Za RDS nisam znao da ga nisu uvodili na "obične" playere. Uvijek sam imao SonyEricsson mobitele pa sam preko njih tu i tamo upalio radio, i RDS je uredno radio. Valjda sam zato smatrao da je to tako i na običnim playerima.

Sad sam i prvi put upalio radio na njemu, pa ovako:

RDS uhvati nakon 2-3 sekunde nakon što prebacim stanicu (ime stanice), a ostale informacije (npr. Antena Zagreb - najbolji glazbeni mix...) izbaci nakon 4-6 sekundi.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 13.10.2010., 22:22   #14
Neo2001
Premium
 
Neo2001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: zg
Postovi: 110
Osobno imam Samsung YP-3 1Gb mp3 player i mogu reći same pohvale u tom cijenovnom rangu. Da se razumijemo player je u vrijeme kad sam ga ja kupio, prije nekih godinu dana koštao 200kn i za te novce, iskreno vjerujem da ne može možda niti danas bolje. Što mi se tako sviđa? Prije svega dizajn, mali jednostavan praktičan. Ima touch panel, nema bezveznog kliktanja (korisno za vlak, posao, školu...) jako lijepo prima, ima hold tipku ako je netko pomislio da bi moglo tu biti problema... dalje baterija za tako mali mp3 player traje i traje i traje, meni osobno izdrži i 4 dana, ali ja i nisam baš neki pretjrani slušač mp3ica, mislim slušam ali ne više od 1-2 sata dnevno. Taj Samsung ima i radio, RDS ugrađen i radi besprijekorno, trenutno, nikakvih čekanja kod RDS nema, zbilja trenutni odaziv. Isto postoje i ekvilajzer postavke, postoji i audio snimač koji na 1gb može snimiti više od 12 sati zvuka! (korisno za neke inervjue, predavanja). Ima i display na sebi da se vidi koja stvar svira (kod većih, duljih naziva pjesama, naziv pjesme se fino 'scrola' lijevo desno) ma sve u svemu, toplo preporučam, nije high end, ali velim, za tih 200 kn mislim da bolje ne može...
Neo2001 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2010., 02:52   #15
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Trebam preporuku MP3 playera, 4 GB-a, do 350 kuna.

Gledao sam Sony NWZ-B153F i učinio mi se genijalnim zbog ovog brzog punjenja i kapaciteta baterije te ovog kotačića. Nažalost, čitajuči strane preglede ispalo je da kotačić i nije baš neko sretno riješenje za šetanje menijima, navodno je i prilično klimavo izrađen.

Drugi u kojeg sam se zagledao je Sandisk Sansa Clip+ . Maleni svirač sa navodno odličnim zvukom i sluškama, dobrim menijima, kopčom koja se da i skinuti i još je k tome proširiv microSDHC karticama do 32 GB-a.

Koji je po vama (ako netko slučajno posjeduje) bolji od ta dva i postoji li nešto bolje do tih magičnih 350 kuna. Ne može ni lipa više .
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2010., 23:03   #16
liliboi
Premium
Moj komp
 
liliboi's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: slatina
Postovi: 30
dobar je kupi!
liliboi je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2010., 23:18   #17
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Trebam preporuku MP3 playera, 4 GB-a, do 350 kuna.

Gledao sam Sony NWZ-B153F i učinio mi se genijalnim zbog ovog brzog punjenja i kapaciteta baterije te ovog kotačića. Nažalost, čitajuči strane preglede ispalo je da kotačić i nije baš neko sretno riješenje za šetanje menijima, navodno je i prilično klimavo izrađen.
Moja bolja polovica posjeduje B152F (rekao bih da je isti kuki kao 153). Ovo za kotacic stoji, nelogicnost je to sto u nekim menijima scroll ide u kontra smjeru od onog u kojem bi trebao ici, ne sjecam se tocno u kojim menijima doduse.
Malo se i rasklimao i boja je na njemu izblijedjela. Osim toga, player je mrak, brzo se puni, ima dobru autonomiju, intuitivan je, stima po principu drag n' drop.
Citiraj:
Drugi u kojeg sam se zagledao je Sandisk Sansa Clip+ . Maleni svirač sa navodno odličnim zvukom i sluškama, dobrim menijima, kopčom koja se da i skinuti i još je k tome proširiv microSDHC karticama do 32 GB-a.
E, a ovo je cudo imala prije Sonyja, zamijenjen je jer je crknuo ne znam tocno detalje zasto, ali bila je zadovoljna njime iz slicnih razloga kao sad sa Sonyjem (autonomija, intuitivnost, kompaktnost).
Citiraj:
Koji je po vama (ako netko slučajno posjeduje) bolji od ta dva i postoji li nešto bolje do tih magičnih 350 kuna. Ne može ni lipa više .
Prava je steta sto Creativea vise nema u RH, imali su krasan izbor u toj klasi uredjaja.
Ovako, od ova dva, preporucio bih ti Sony.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2010., 00:20   #18
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor liliboi Pregled postova
dobar je kupi!
Koji je dobar od ta dva ?

Citiraj:
Autor Corporal Clegg
Moja bolja polovica posjeduje B152F (rekao bih da je isti kuki kao 153). Ovo za kotacic stoji, nelogicnost je to sto u nekim menijima scroll ide u kontra smjeru od onog u kojem bi trebao ici, ne sjecam se tocno u kojim menijima doduse.
Malo se i rasklimao i boja je na njemu izblijedjela. Osim toga, player je mrak, brzo se puni, ima dobru autonomiju, intuitivan je, stima po principu drag n' drop.
Pa to je stvano šteta zbog tog kotačića jer uopće ne bi razmišljao koji kupiti pored Sonya. Sada se malo nečkam. U igru je upao i Philips GoGear Raga 4GB. Vidio sam ga u Algoritmu u Avenue Mallu. Isto navodno odličnog zvuka i autonomije. Jedino mi ove kontrole ne izgledaju baš uvjerljivo.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2010., 00:30   #19
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Imam ja Ariaza, na isti način su riješene kontrole. Običan mehanički kliker ispod alu površine. Ja zadovoljan svojim već skoro mjesec dana.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 00:37   #20
RisingPower
čudovište
 
RisingPower's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 757
Ja još uvijek (od rujna) nemam pojma kako da skinem muziku natrag na mašinu sa svojeg Sony trubadura...
Je li itko na ovom forumu to zna napraviti?

EDIT (moram ovo prokomentirati):

Citiraj:
Autor Corporal Clegg Pregled postova
Moja bolja polovica posjeduje B152F (rekao bih da je isti kuki kao 153). Ovo za kotacic stoji, nelogicnost je to sto u nekim menijima scroll ide u kontra smjeru od onog u kojem bi trebao ici, ne sjecam se tocno u kojim menijima doduse.
Malo se i rasklimao i boja je na njemu izblijedjela. Osim toga, player je mrak, brzo se puni, ima dobru autonomiju, intuitivan je, stima po principu drag n' drop.
Ova izjava za "loši" kotačić ne stoji jer kod mene ovaj radi kao prvog dana. Uvijek ga pažljivo okrenem sa dva prsta. Istina, mogli su to i bolje riješiti, ali nekvalitetan nije sigurno...
__________________
Failure is always an option.

Zadnje izmijenjeno od: RisingPower. 14.11.2010. u 00:42.
RisingPower je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 01:41   #21
wireless_os
Premium
Moj komp
 
wireless_os's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 613
steta sto kad si kupovao nisi malo istrazio stvar na forumima,sad ne bi imao te probleme. Savjet za ubuduce.
__________________
*************************************





Intel Celeron G1820
ASRock H81M-HDS
8 GB Kingmax
23'' LG Flatron W2361V
NVIDIA GeForce GTX 960
Samsung Spinpoint F1 @ 1 TB
INTEL SSD - 120 GB
LC POWER LC6650GP3 V2.3
Antec Sonata Elite
MX 518
Logi tipkovnica neka..
NuForce usb DAC


wireless_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 09:50   #22
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
imam sony nw-e002. stari model, samo 512mb, al radi već godinama isto ko i prvog dana. preživio je svašta, padovi, udarci, vlaga, prašina, ma svašta. ima ugrađenu bateriju čija se autonomija nije preterano smanjila. ne koristim ga često u zadnje vrijeme osim kad trčim, pošto je jako lagan, al definitivno bi preporučio neki plejer sličnog izgleda i izrade.
što se tiče baterije - sve što vele je istina. puniš ga desetak minuta na usb-u i možeš slušat muziku ful glasno i po nekoliko sati. fuck yeah
negativne strane bi bile mali kapacitet (sad se lako nađe plejer iste veličine do 8 gb memorije) i to što mu je otišo gumb "Hold". potrgo se pa ga ne mogu zaključat, al ne znam kad mi se zadnji put desilo da sam slučajno nešto krivo stiso. e da, potreban je sonyjev softver za prebacivanje muzike na stik. u početku mi je išlo na živce al navikneš se vremenom. sonicstage je u pitanju, dobio sam ga na cd-u sa plejerom.

edit:
zaboravio sam napisat da postoji verzija plejera sa fm radiom, nw-e002F . promaklo mi je kad sam kupovao, sad bih sigurno uzeo neki koji ima radio.
pyro je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 11:54   #23
Bambusha
Premium
 
Bambusha's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 297
Citiraj:
Autor Corporal Clegg Pregled postova
Moja bolja polovica posjeduje B152F (rekao bih da je isti kuki kao 153). Ovo za kotacic stoji, nelogicnost je to sto u nekim menijima scroll ide u kontra smjeru od onog u kojem bi trebao ici, ne sjecam se tocno u kojim menijima doduse.
Malo se i rasklimao i boja je na njemu izblijedjela. Osim toga, player je mrak, brzo se puni, ima dobru autonomiju, intuitivan je, stima po principu drag n' drop.
Imam i ja 152F i imam samo riječi hvale za player do 270-300kn. Baterija stvarno jako dugo traje (osim kad se radio upali, onda troši nenormalno), brzo se puni.
Jednom mi je zveknio na pod malo većom silom, ništa nije puklo i radi normalno.
Kotačić u menijima meni uvijek jednako radi. Boja je još na mjestu i radi super.
Meni na Win 7 Professional kad ga ubacim na USB prvo podigne svoj onaj prozor, i onda mi Autoplay digne prozor kao za običan USB i drag'n'drop funkcionira.

I da, slušalice su jako dobre(za 300kn).
__________________
Intel G1610; ASUS B75M-LX Plus; 4096 MB; Intel HD; Hitachi 7K1000.C 500 GB; LG GH24NS95; Silverstone Strider Essential 400 W; Logitech K200; Logitech B110; Logitech X-240 2.1; Philips 200V4LAB 20" DVI; Windows 7 64-bit Professional
Bambusha je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 14:00   #24
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor RisingPower Pregled postova
Ova izjava za "loši" kotačić ne stoji jer kod mene ovaj radi kao prvog dana. Uvijek ga pažljivo okrenem sa dva prsta. Istina, mogli su to i bolje riješiti, ali nekvalitetan nije sigurno...
Ma ne kazem da je nekvalitetan, samo da se rasklimao
Losa serija, bit ce...
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 22:57   #25
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
osobno iman ipod nano 3rd gen. od 4 GB i prezadovoljan san, kvaliteta zvuka je za 5, baterija isto, i znan da ce sad neki vikat preskupo i to, ali! kupia san ga rabljenog na njuskalu.
e sad vjerojatno san ima srice da je momak od kojeg san ga kupia malo koristia i pazia ko oci u glavi +na njemu bile bozicne pisme
e sad mislin da san za tih 400 kn uboa puno bolje od bilo kojeg mp3 playera, i preporucia bi ipod svakome, ali nije ga lako nac jeftinog+ocuvanog+kompletni original bundle +bozicne pisme

Zadnje izmijenjeno od: prileee. 14.11.2010. u 23:03.
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2010., 23:07   #26
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Reci da se šališ. 400 kn za rabljeni 4GB iPod i ti misliš da si prošao puno bolje od bilo kojeg MP3 playera???
Pročitaj gore što sam ja dobio za 400 kn, a i što se dobije novo za 340
http://protis.hr/products/details/tr...1427?service=1
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 00:10   #27
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
ipod je sigurno bolji od bilo kojeg mp3 playera
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 00:46   #28
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
osim što nije
raliSHA je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 01:19   #29
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Samo da ne počne prepucavanje sta je bolje, iNesto ili sve ostalo.

Čitajući temu, nisam bas stekao feeling da se moze za cca 50€ kupiti mp3 bez mana, pa da čujem sta se jos predlaze?

Konkretno ciljam ne nesto ovakvo, pa ako netko ima isksutva sa dotičnim playerom..

http://www.sancta-domenica.hr/detalj...kman_sony.aspx
__________________


Zadnje izmijenjeno od: srale7. 15.11.2010. u 01:39.
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2010., 10:11   #30
pyro
Premium
 
pyro's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: zege
Postovi: 147
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Samo da ne počne prepucavanje sta je bolje, iNesto ili sve ostalo.

Čitajući temu, nisam bas stekao feeling da se moze za cca 50€ kupiti mp3 bez mana, pa da čujem sta se jos predlaze?

Konkretno ciljam ne nesto ovakvo, pa ako netko ima isksutva sa dotičnim playerom..

http://www.sancta-domenica.hr/detalj...kman_sony.aspx
kažeš plejer bez mana... ovisi što ti treba.
recimo, treba ti puno gigabajta al ti nije bitno da je ekran čitljiv na suncu. ili, oćeš toblerone iRiver i nijednu drugu marku, pa daj šta daš...

po meni, najbolje je, najpraktičnije, najjednostavnije, kako god, kad čovek zna šta hoće. treba mi to, to, to i to, da vidim šta se nudi.
a ne spike hoću kupit nešto kao ovaj, ili nešto ovako..
ništa osobno, govorim općenito.

to je isto ko i sa ženama - nema savršene ili najbolje, al za svakog se nađe ponešto
tržište je ogromno, jbg, svako bi morao nać nekej kej mu paše.
pyro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na