Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.07.2010., 21:18   #1
Zellenny
Premium
Moj komp
 
Zellenny's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 242
3.5mm spliter

Bok ljudi, trebam liniju i zvučnike istovremeno imat spojene na komp, pa mi treba 3.5mm spliter, ali da nije ovakav:



Tog imam i jako mi je loš jer se stalno piga pod teretom konektora linije. Htio bi neki koji je baš onako žica koja se dijeli na 2 dijela. To već dosta dugo tražim, pa ako netko zna neki dućan gdje to ima bio bih zahvalan
Zellenny je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2010., 22:00   #2
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Bas i ja tako nesto trazim,al shvatio sam da je to lakse i brze kupit na internetu nego kod nas u 'rvackoj. Dakle ako imas mogucnost kupovine preko interneta onda odi na stranice dealextreme.com i tamo upisi 3.5mm Y spliter i vec ce ti izbacit svakakvih kombinacija. Ja sam kupovo par takvih sitnih stvarcica i sve je ok ,radi i paketi stignu za osam dana. Evo pogledaj ovo www.dealextreme.com/details.dx/sku.5212
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 17.07.2010. u 22:06.
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.07.2010., 22:06   #3
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
lokacija - zagreb.

zaleti se u chipoteku, kupis konektore kakvi ti trebaju, metar-dva-tri stereo chinch kabela, i napravis tocno kabel kakav ti treba. ili odes do nekoga tko zna lemiti (10 minuta posla), ili platis u servisu tipa hamma i slicno.

uglavnom - napravis tocno kabel kakav ti treba . po meni puno jednostavnije nego narucivati izvana, placati i cekati............. ali to sam samo ja.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na