Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.07.2017., 00:17   #1
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Opterećen procesor bez otvorenog Task Managera (igfxupdate)

Pozdrav,

Trebao bi pomoć o tome kako da se rijesim ove gamadi (igfxupdate.exe) problema,koji svaki put cim Task menager nije upaljen opterećuje mi luđački procesor.

- nakon nekog istraživanja saznao sam vise informacija tj. da se radi o igfxupdate.exe koji sve to prouzrokuje ali nemogu se ga rješiti na "staromodan" način brisanjem u system32 i syswow ali nemoguće je ga tamo pronaći - tj. taj način vise NERADI

Hvala!

Edit: radi se o Windows 7 64bit.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Luce. 13.07.2017. u 00:18. Razlog: radi se o Windows 7 64bit.
Luce je offline  
Staro 13.07.2017., 08:12   #2
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Nešto s Googlea što je pomoglo mnogima sudeći po komentarima...

1/ Open the Task Manager (and let it open)
2/ Go in C:\Windows\System32 and delete "igfxupdate.exe"
3/ Go in C:\Windows\SysWOW64 and check if "igfxupdate.exe" is also here, if yes delete it
4/ Open the windows services management console
Start > Execute > services.msc or Start > type "services.msc" in the search bar (Windows 7)
5/ Look for "Search Indexer" -> Right click -> Properties and change the "Automatic" into "Disabled"
6/ Reboot
7/ Open the Windows CMD as an Administrator
Start > type "cmd" in the search bar (Windows 7) -> Right click -> Run as an Administrator
8-> Type "sc delete SearchIndexer" then hit Enter
Rocky Rocastle je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.07.2017., 21:36   #3
Luce
iVar
 
Luce's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 310
Mislim koji dio posta:

"nakon nekog istraživanja saznao sam vise informacija tj. da se radi o igfxupdate.exe koji sve to prouzrokuje ali nemogu se ga rješiti na "staromodan" način brisanjem u system32 i syswow ali nemoguće je ga tamo pronaći - tj. taj način vise NERADI"

- nisi razumio??? Nevjerojatno...

MOLIM VAS pročitajte post do KRAJA,da kao dotični "neletite kao muha bez glave" na sam naslov teme i onda spamanjem i nabijanjem postova bezeveze!Jer ovo nije stvar inteligencije nego zdravog razuma,jer očekujem korisnu informaciju o problemu koja mi je potrebna a ne da me netko trola.

Hvala
__________________

Luce je offline  
Staro 15.07.2017., 21:58   #4
E-mil
Oppa Gangbang Style
Moj komp
 
E-mil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,756
Da sam ja admin, zaključao bih ti temu i pustio te da sam očistiš komp od tog trojanskog smeća kojeg si skupio.
E-mil je offline  
Staro 15.07.2017., 22:05   #5
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 670
Radi li se o piratskim windowsima ?
Revolver3844 je offline  
Staro 16.07.2017., 16:03   #6
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Luce Pregled postova
Mislim koji dio posta:

"nakon nekog istraživanja saznao sam vise informacija tj. da se radi o igfxupdate.exe koji sve to prouzrokuje ali nemogu se ga rješiti na "staromodan" način brisanjem u system32 i syswow ali nemoguće je ga tamo pronaći - tj. taj način vise NERADI"

- nisi razumio??? Nevjerojatno...

MOLIM VAS pročitajte post do KRAJA,da kao dotični "neletite kao muha bez glave" na sam naslov teme i onda spamanjem i nabijanjem postova bezeveze!Jer ovo nije stvar inteligencije nego zdravog razuma,jer očekujem korisnu informaciju o problemu koja mi je potrebna a ne da me netko trola.

Hvala
Pročitao sam tvoj post do kraja, a navedeni copy/paste s moje strane pomogao je barem 10-ak ljudi s identičnim problemom (i onima koji se nisu snašli u system32 folderu), jednostavno nisam htio pejstati čitave pageove.

Da mi je do spamanja i nabijanja postova, ne bih imao 100 komada u 8-9 godina, pa bih ti sugerirao da sjašiš s caps locka, smiriš doživljaj i opustiš se uz omiljeni porok, jer suviše si nagao i bezobrazan prema neznancima koji odvoje 5 minuta vremena za tvoj problem.
Rocky Rocastle je offline  
Staro 16.07.2017., 16:35   #7
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Ma ja b sam reinstaliro vindovse i mir.

Zadnje izmijenjeno od: VedranO. 16.07.2017. u 17:11.
VedranO je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na