Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.11.2016., 23:34   #31
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 07:19   #32
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Nema to veze dečki s tim.

Nitko ne baci sonar, niti ima map hack a svejedno me vide kroz zidove.
Znam jer gledam killcam i vidim kak me tip prati kroz zid, čim se pojavim onda puca.

A za aimbot, dolazim s leđa tipu, pucam, i on se u djelicu sekunde (samo se nišan stvori na meni) okrene i headshot.
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.11.2016., 08:57   #33
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Ne tvrdim da nema cheatera i da nisi u pravu, ali ovaj prvi slučaj može biti posljedica kombinacije praćenja mini mape i/ili soundwhoringa. Što se tiče drugog slučaja, soundwhoring i amped weapons mogu vrlo lako dati jednak rezultat kao i ovo što si upravo opisao. To što na ekranu nešto izgleda kao djelić sekunde u stvarnosti ne mora nužno biti tako mali vremenski korak. Titanfall koristi servere s tickrateom od samo 20 Hz, što je prilično slabo. Još ako je samo jedan od vas imao nešto veći ping, situacija na dva ekrana može izgledati vrlo različito.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 09:39   #34
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Nema soundwhoringa jer sam išao toliko daleko u tom jednom meču (samo za test, da si potvrdim) da sam se stao u najudaljenijem dijelu mape, nisam se ni mrdnuo niti ikakav zvuk napravio.
Za 10 sekundi stiže tip, gledam killcam, skače, nišani me kroz zgradu, čim je preskočio krov - bum - headshot.

Ekipa već lagano pizdi na to, jer izgleda da nemeš igrat niti jednu multiplayer igru bez cheatera.
I da, reporting im je užas. Ručno moraš tražit igrača preko origina pa ga onda reportaš.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 09:51   #35
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Ako je tako, onda nema sumnje.

Ne znam kakav je reporting system na PC-u, ali neka te tješi da je Titanfall na prilično zanimljiv način rješavao cheatere. Mislim da će se isto primjenjivati i u Titanfallu 2.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 10:19   #36
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Znam za T1, identično je i u T2

Evo, 2 min traženja i: http://www.unknowncheats.me/forum/ti...all-2-esp.html
Ne znam, meni je to tužno.
I još autor poziva da se to koristi pametno, kao da ne budeš preočit....
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2016., 20:43   #37
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Našao si onda rješenje za sve svoje probleme. Samo downloadaj i raspali

Znači da je autor stvarno pametan, ali vrlo rijetko ćeš naći cheatera za kojeg se može reći isto. Da su pametni, znali bi da na taj način drugim ljudima uništavaju zadovoljstvo i tjeraju ih od igre, a i ne bi riskirali novac koji su uložili u igru zbog par jeftinih killova. Vrlo jadno i žalosno.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 10:43   #38
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
No čens da si to stavim pa da tak igram

E da, ako nekom igra zatrza, instalirajte si najnovije realtek drivere za audio.
Windows update ih ne vidi, tak da sam ja imao drivere iz 2011 skinute, jupi.
Pojavio se problem s pingom u Titanu, u lobby-u imam ping cca 25, a u igri po 100.
Nadam se da će to riješit ubrzo.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 12:07   #39
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Meni je tako bilo otkad je igra izašla. Kad sam spojen na Frankfurt 1 ping mi je oko 30 ms u meniju, a u igri 60-100 (brojke su konstantne tijekom meča). Ovdje je objašnjeno zašto se ta dva pinga razlikuju.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 12:42   #40
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2016., 15:31   #41
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
Meni je tako bilo otkad je igra izašla. Kad sam spojen na Frankfurt 1 ping mi je oko 30 ms u meniju, a u igri 60-100 (brojke su konstantne tijekom meča). Ovdje je objašnjeno zašto se ta dva pinga razlikuju.

Da, znam za to, no onda bi ti ping trebao biti oko 50ms (ako je server 20hz, a toliko i inače je do Frankfurta) a ne gotovo duplo veći.
Nekaj im ne štima sa serverima jer se ekipa baš jako na to žali.
U starom Titanfallu mi je ping bio 45-50 konstantno.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 19:07   #42
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Kako? 20 Hz znači da se podaci sa servera prema meni šalju 20 puta u sekundi, tj. svakih 50 ms. Ako bi to zbrojio s onih 30 ms, to bi bilo 80 ms. Ne znam baš puno o networkingu, pa nisam siguran ni da li se ta dva broja smiju samo tako zbrojiti. Tek nedavno sam naletio na Battle(non)senseov kanal, pa još nisam sve stigao pohvatati . Čini mi se kao zgodan kanal na kojem bi se dalo nešto naučiti.

Serveri nisu najbolji, ali u odnosu na ono što sam doživljavao u BO3 i IW-u na PS4, Titanfallovi serveri su space shuttle. Mislim da sam u ovih 10-ak dana otkako je igra izašla, bio svega 3-4 puta pogođen ili ubijen kad sam ja već odavno bio u zaklonu. U CoD-u mi se to događalo i više nego 2-3 puta tijekom jednog meča, pa mi ovo i nije tako iritantno.

Koje loadoute i titane najviše koristiš i koji game mode ti je najbolji? Ja primarno igram attrition i bounty hunt. Kao pilot najčešće koristim R-201, MGL i stim ili phase shift za attrition. Dok igram bounty hunt, tada najčešće biram cloak da mi je lakše položiti novac. Osim R-201, svi SMG-ovi su mi super, a odlični su mi i svi AR-ovi, pogotovo Devotion. Kao anti-titan oružje mi je dobar i charge riffle, pogotovo s onim attachmentom koji omogućava da se preskočit charging. Boostovi koje biram su uglavnom amped weapons ili pilot turret te ponekad map hack. Od titana najviše koristim Iona, a sad sam se počeo praksati i s Northstarom i Roninom, ali s njima još uvijek nemam konzistentnost. Baš maloprije sam igrao par mečeva s Roninom. U jednom meču imam odličan killing spree gdje sam s njim sredio 3 titana, 4 pilota i još par miniona, a u drugom jedva da skinem par miniona i dobijem assist za protivničkog titana.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 19:42   #43
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor KhongLo Pregled postova
...
Ma ja sam se zeznuo u izračunu, na poslu sam tipkao pa nisam uzeo sve u obzir ali se ne zbraja ping
Treba izračunati vrijeme potrebno od najudaljenijeg igrača do servera i onda od servera do tebe to je onda vrijeme koje imaš u igri.
Navodno će serveri kasnije biti 60/60
Kad je refresh rate 16ms, drastično se povećava šansa da ćeš paket dobiti bez prevelikog vremena čekanja.
Recimo, ako paket može doći do tebe za 51ms, sa serverom od 20hz će on doći u drugoj rundi paketa, dakle od 50-100ms (zato se događa da 3-4 metka spoji u jedan)
Ako je server 60hz, paket stiže u četvrtoj rundi, dakle od 48-64ms


Kaj se loadouta tiče
Titan - Tone
Nema puno filozofije, ne ulijećem među više titana s njim, nastojim ih pofarbat što više i onda ispustim rakete
Kad se nađem među više titana, bacim sonar koji ofarba svakog jednom, ja onda što brže ofarbam sve ostale s 40mm još dva puta i ispustim rakete
Protiv pilota mi je super jer sam precizan s 40mm i ima electric smoke

Kaj se tiče pilota
Koristim arc ili gravity grenade
Koristim Volt ili r201 - obavezno extended mag
anti titan je MGL, ako igram pilots vs pilots onda je secondary onaj pištolj koji odjednom ispali tri metka.
Za boost je anti pilot turret, probao sam i ovo ostalo ali mi nije toliko dobro kao ovo, pokazalo mi se najkorisnije...
Nekad koristim cloak, nekad phase shift...zavisi kak mi taj dan dođe

Igram ti Attrition ili PilotsVsPilots
U ovom zadnjem je lag jako primjetan i tamo najviše ekipe koristi wallhackove i ta sranja tak da ga izbjegavam zadnjih dana.

Ajd me dodaj na origin pa da skupa bacimo koji put
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2016., 20:32   #44
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Extended mag je i meni obavezan attachment na svakom oružju osim snajpera, ali njih baš i ne koristim često.

Mogu te dodati na Originu (ili ti mene; Khong_Lo je nick), ali Titanfall 2 igram na PS4, pa zasad nećemo igrati skupa . Zajedno možemo igrati tek kad i ako igru stave na Origin Access ili kad joj cijena jako padne. S obzirom na to da su prvi nastavak igrači na PC-u najbrže napustili, činilo mi se da mi je sigurnije kupiti igru za PS4.

Jesi li možda primjetio da je matchmaking ponekad čudan? Uglavnom Attrition završi s 50-150 razlike između pobjedničkog i gubitničkog tima i to mi se čini dosta dobro. Par puta sam imao igre u kojima je bilo manje od 10 bodova razlike, što je savršeno, ali nerijetko se dogodi da bude 500:200 ili 500:250. Jednom sam čak imao 500:134.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2016., 15:49   #45
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Tek 20tak dana je vani a već popust na originu 33%. Kako je krenulo još "malo" pa će doć na magičnih 5$ :-)

p.s. bf1 još drži punu cijenu
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2016., 17:25   #46
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
S obzirom na to da se radi o AAA multiplayer naslovu, praktički bi se moglo reći da je igra bila DOA, pa moraju na neki način privući što više ljudi, naročito na PC-u, jer taj dio im je kritičan. Svaki dan kad pokrenem igru, pogledam broj ljudi na PS4 i već sada je oko 3 puta manje ljudi u odnosu na dan kad je igra izašla. Po forumima i kod nekih streamera na Twitchu sam vidio da je na PC-u broj ljudi još manji.

U principu, što uspiju prodati sada za Black Friday i Božić će prvenstveno odlučiti o broju igrača i tome koliko će igra trajati. Drugi val novih igrača bi mogao doći tek kada i ako igru stave na Origin Access na PC-u i EA Access na Xboxu, ali to bi već moglo biti premalo i prekasno, kao što je bilo s Titanfallom 1.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2016., 18:20   #47
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Ponovo odlične recenzije ko sa Titanfall 1, a na kraju je upitno hoće li se financijski pokrit. (mislim da će biti debeli minus). Gameplay previse sličan cod-u (što očekivat od ex. cod proizvođača) sa razlikom titana koji po meni ubiju f2f skill fajt. Danas pogotovo u FPS multiju treba stvarno bit inovativan i riskirat, (kao blizzardov overwatch koji po podacima ima 20 milja igrača!), a ne kopirat gameplay i pokušat uzet dio cod kolača. Titanfall 2 - piši propalo.
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2016., 12:22   #48
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Nabavio bi si ovo. Pa me zanima dal netko s foruma igra ovo u multiju pa da zajedno bacimo?
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2016., 12:56   #49
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Možemo...

__________________
Sent from my mobile using Tapatalk
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2016., 16:22   #50
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor vahha Pregled postova
Ponovo odlične recenzije ko sa Titanfall 1, a na kraju je upitno hoće li se financijski pokrit. (mislim da će biti debeli minus).
Recenzije su čak i malo bolje u odnosu na Titanfall 1 jer nastavak, za razliku od prvog dijela, ima pravu kampanju. Vjerujem da će se financijski pokriti (ako već i nisu do sada), ali zarada neće biti ni blizu kao od prvog nastavka. Osim vremenskog okvira u kojem je igra izašla i slabog marketinga od strane EA, ovaj put Titanfall nije imao ni približno jaku marketinšku podršku od strane Microsofta. Microsoft je i dalje imao marketinška prava, a pošto igra nije bila ekskluziva za Xbox i PC, već je izlazila i za PS4, MS vjerojatno nije imao potrebu toliko raditi na marketingu. Osim toga, kad je Titanfall 1 izašao na Xboxu su mu jedina konkurencija bili BF4, CoD:Ghosts i još jedna F2P igra kojoj više ne znam ni ime te je igra bila dočekana uz ogroman hype. U međuvremenu je izašla još hrpa drugih FPS-ova, pa i nije toliko iznenađujuće što su ljudi odustali od kupnje Titanfalla 2.

Neke procjene govore da će ukupno biti prodano 5-6 milijuna kopija, a prvi se prodao u nekih 10 milijuna primjeraka. Također, Titanfall je imao i season pass koji je koštao 30 dolara/eura (kasnije su ga davali besplatno da bi zadržali ono malo preostalih igrača), a kod Titanfalla 2 toga nema.

Citiraj:
Gameplay previse sličan cod-u (što očekivat od ex. cod proizvođača) sa razlikom titana koji po meni ubiju f2f skill fajt.
Meni gameplay baš i nema toliko sličnosti s CoD-om. Jedini dio koji mi je stvarno sličan CoD-u je onaj kad trčiš po podu i pucaš. Sve ostalo mi je dosta različito. U odnosu na CoD, mape su ogromne. Mjesto inicijalnog spawna na npr. Forwardbase Kodai je gotovo veliko kao tipična mapa u CoD-u. U Titanfallu imaš i jako puno otvorenog prostora na kojem se bore titani, dok u CoD-u ne postoji potreba za time. Chain based movement je daleko fluidniji i cijela igra je zbog toga puno brža. U Titanfallu wallruning i boost jumping služe prvenstveno da bi brže i lakše došao od jednog dijela mape do drugog, a u CoD-u ćeš jednako brzo putovati i ako cijelo si cijelo vrijeme isključivo na nogama. Boost jumping i wallruning u CoD više imaju ulogu da bi mogao lakše napasti nekog ili se obraniti. Između boostova i titana u Titanfallu bi se mogla povući paralela s killstreakovima/scorestreakovima u CoD-u, no opet je bitna razlika da ih u Titanfallu 2 svi dobivaju u nekom trenutku tijekom meča. Bolji igrač će ih zaraditi prije, a lošiji nešto kasnije, dok u CoD-u to nije slučaj. Tamo ćeš scorestreak dobiti isključivo ako ga zaradiš time što si ubio nekoliko protivnika ili si osvojio/obranio flag (npr. ubiješ četvoricu u nizu u TDM-u ili u Dominationu osvojiš A ili C, ubiješ dva protivnika i osvojiš B i tek tada ćeš dobiti UAV).

Igra se zove TITANfall, pa je normalno to da će jedan ogromni titan biti jači od običnog pilota, no se opet ne može reći da si kao pilot potpuno bespomoćan i da ne možeš nadmudriti i nadvladati titana. Meni se baš sviđa to što je igra toliko casual. Možeš biti loš kao pilot, ali dobar kao titan, pa na kraju opet ima koristi od tebe. Ako ti ne ide protiv drugih pilota i titana, uvijek možeš ubijati protivnički AI ili davati baterije drugim titanima u svom timu i na taj način biti koristan. Kad-tad ćeš dobiti boost i njime ćeš donijeti koji bod timu jer ćeš ili otkriti protivnički položaj ili ćeš dobiti free kill nečim poput tickova ili turreta. Neki dan sam bio u igri s osobom koja je tijekom cijelog meča u Attritionu ubila točno nula protivničkih pilota, ali je ubio dva titana, 30-ak gruntova i dao je bateriju jednom mom titanu i jednom nekom drugom (možda je i još nekom, ali ja to nisam vidio) te je asistirao za još barem dva titana. Bez obzira na to što je frajer/ženska na kraju donio relativno malo bodova ekipi, za mene je ta osoba bila MVP.

Uzmi u obzir da je zadnji CoD koji je ekipa iz Respawna napravila bio MW2. Ne znam za tebe, ali meni MW2 nema gotovo nikakve sličnosti s Titanfallom. Noviji CoD-ovi jesu nešto sličniji Titanfallu, ali meni osobno je razlika među igrama stvarno ogromna. Opet, naravno da je igra sličnija CoD-u nego npr. CS-u (a koristi modificiranu verziju Source enginea ), ali to je normalno s obzirom na background koji si spomenuo. Ista stvar kao i u slučaju Bungievih igara Halo i Destiny -- igre imaju elemente po kojima su jako slične, ali su, ukupno gledano, potpuno su različite.


Citiraj:
Danas pogotovo u FPS multiju treba stvarno bit inovativan i riskirat, (kao blizzardov overwatch koji po podacima ima 20 milja igrača!), a ne kopirat gameplay i pokušat uzet dio cod kolača.
Od svih primjera inovacije, ti baš nađeš Overwatch -- TF2 for weebs . I meni je OW odlična igra (u prva tri mjeseca sam nakucao u igri preko 400 h), ali ne bih baš rekao da je nešto dosad neviđeno (TF2, Battleborn, Paladins), samo je stvar prezentirana malo drugačije. Uostalom, OW je prvenstveno uspio zbog dva razloga: (1) igru je napravio Blizzard; (2) igra je izašla u razdoblju kada na tržište uglavnom ne izlaze novi FPS-ovi.

SP u Titanfallu 2 mi je više inovativan u odnosu na OW, a opet ni stvari koje postoje u tom SP-u nisu dosad neviđene, samo su povezane na jedinstven način.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2016., 16:46   #51
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428
Origin ID mi je Tuco_Ramir3z pa me slobodno dodajte.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 00:41   #52
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Danas nabavio Titanfall 2 i mogu reći da je ovo jedna od najzabavnijih SP kampanja koje sam igrao u jako dugo vremena.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 22:44   #53
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor gmax Pregled postova
Nabavio bi si ovo. Pa me zanima dal netko s foruma igra ovo u multiju pa da zajedno bacimo?
Ja igram, dodao sam te, nick je jed2ii

Citiraj:
Autor vahha Pregled postova
Ponovo odlične recenzije ko sa Titanfall 1, a na kraju je upitno hoće li se financijski pokrit. (mislim da će biti debeli minus). Gameplay previse sličan cod-u (što očekivat od ex. cod proizvođača) sa razlikom titana koji po meni ubiju f2f skill fajt. Danas pogotovo u FPS multiju treba stvarno bit inovativan i riskirat, (kao blizzardov overwatch koji po podacima ima 20 milja igrača!), a ne kopirat gameplay i pokušat uzet dio cod kolača. Titanfall 2 - piši propalo.
Ne bi se složio s tobom...
Ako ne želiš Titane, odaberi Pilots vs Pilots, klasičan deathmatch
Al upravo u Titanima je poanta i to daje novu dimenziju igri.
Titanfall je brz, kretnje su mi najbolji dio svega, ograničen si samo maštom a to nemam u niti jednoj drugoj igri.


Da se vratim na gameplay
Danas sam igrao dosta mečeva, svi osim jednog su bili u par bodova razlike
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2016., 22:56   #54
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Završio kampanju. Kratko, ali slatko, WOW faktor zajamčen.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2016., 22:59   #55
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 12:03   #56
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
To se traži

Konačno netko s razumom: "First let’s look at the big picture and make a crucial point about our DLC vision crystal clear: All maps, modes, weapons —anything that has effect on gameplay— will be free for all players that bought Titanfall 2. We believe that in order to maintain a healthy community we shouldn’t be segmenting players behind paywalls for these things."
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 12:10   #57
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Svaka čast dođe mi da danas uplatim to
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 13:39   #58
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Nakon SP-a, nakon dugo vremena mi dođe zaigrati MP.

Jesam li spomenuo da je SP genijalan?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2016., 14:14   #59
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Svaka čast dođe mi da danas uplatim to
Sad ti je na popustu na Originu, pa požuri dok još traje
https://www.origin.com/irl/en-us/sto...andard-edition
KhongLo je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2016., 00:51   #60
KhongLo
Registered User
Moj komp
 
KhongLo's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 695


EDIT: Stigao je update. Dodali su statse, FAQ, Angel City 24/7 playlistu te in-game store u kojem se mogu kupiti prime titani i kitovi za njih. Dobio sam i 20+ Advocate Giftova u Inbox (uglavnom banneri, par coliseum ticketa i nešto creditsa). Definitivno ću kupit bar jednog prime titana. Inače su mi te kozmetičke stvari totalno bezvezne, ali kad su napravili tako dobru igru i sav post-launch content je besplatan, zaslužili su još malo para

Za sve koji nisu sigurni vrijedi li kupiti igru ili ne, od 2.-4.12. može se besplatno igrati multiplayer na Originu, XB1 i PS4.
https://www.titanfall.com/en_us/news.../?sf51116491=1

Zadnje izmijenjeno od: KhongLo. 30.11.2016. u 03:43.
KhongLo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na