Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2012., 12:12   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
(riješeno) Logiranje u account poslije welcome screena

Od danas mi je samo odjednom se pojavio nakon welcome screena moj Account name i moram ga stisnut da bi mi ušo na desktop dok mi je prije normalno ulazio nakon welocoma. Gledao sam pod manage account no nema niti jednog drugog accounta osim mojeg i onog za aktivirat guest koji nije aktiviran. Također sam mislio da se .net možda nešto instaliro jer se to inače znalo dešavat kad se on instalira da napravi još jedan account, al nije ni to. Jel zna netko kako maknut to da mi opet odma ulazi nakon welcome screena u win. a ne da svaki put kad ga startam moram stisnut na moj account name i sliku da bi mi ušo u win.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2012., 13:02   #2
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Win+Run, upisi netplwiz i stisni Enter...

U tabu s Users makni kvacicu sa Users must enter a user name and password to use this computer.

Kad kliknes Apply, trebao bi dobiti prozor koji te pita za kojeg usera oces to podesiti.

Ispuni podatke, IzApplyjaj i izOkjaj to sve i eto... nakon restarta bi trebalo raditi...

mozda si nesto tweak-ao, podesavao security postavke ili slicno pa ti se to vratilo natrag...
perich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2012., 15:42   #3
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,314
A bio danas u tom control userpasswords2 i gledam tu kvačicu reko ma nije to i sad mako i je hvala ne znam šta se dogodilo uglavnom nisam danas ništa tweakao.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na