Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Tableti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.11.2014., 12:49   #1
dhalan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 171
UPOZORENJE!!! za sve vas koji želite kupiti Sony Z2 tablet!

Nakon što je cijela priča završila i sada imam Samsunga, htio bih vas upozoriti da ne kupujete Z2 tablet, osim ako želite touch koji povremeno ne radi i ekran koji je žućkast/crvenkast.

Prije 2 mjeseca sam u VIPu uz ugovor kupio Sony Z2 i 2 mjeseca samo problemi, što s tabletom, što s VIPom i Sony podrškom.

Prvo mi se činio super tablet. Tanak, lagan, brz. Ali su mi boje išle na živce pa sam počeo tražiti kako to riješit.
Ima u postavkama podešavanje balansa bijele boje, ali nikako mi nije uspijevalo da dobijem baš bijelu boju.
Osim toga kad sam htio neke aplikacije prebaciti na glavni ekran, touch nije reagirao kako treba.

E onda ažuriranje na novi firmware i repair preko SonyPC companiona (kako su me savjetovali iz Sony podrške) i touch je postao bolji (iako ne u potpunosti) ali boje su još uvijek bile koma, iako na bilo kojem forumu svi kažu kako je definitivno najbolji ekran i kako su super boje, a ja gledam u svoj Sony i ne mogu vjerovat.

I odem onda u T centar s kolegom i tamo ugledam Z2 izložen i usporedim ga sa svojim. Bijel, bijel. Nema šta. Ekran super, samo moj nije.
Odem onda i u VIP centar, kad i tamo njihov izloženi super, a moj nije.

I nakon duge agonije i prepirke sa VIPom, da ne pišem sad tu, to je čitav roman i tema za sebe, pošalju oni tablet u Agram.
44 dana zvanja servisa, VIP službe i odlazaka u VIP centar, odluče se oni meni odobriti novi tablet.
Super.

Odem po njega, kad ono isti kao i prošli.
Tražim da mi otvore novu kutiju, opet isti.
Tražim crni, možda su svi bijeli u defektu, ali ne i on isti.
Znači, samo izložbeni radi super, a ovi svi ostali - banana.

I ponude mi da za istu cijenu uzmem neki drugi tablet i uzmem Samsunga.
Mislio sam da njega mogu prodat i kupit Z2 negdje u Sony centru, ne mora bit iz VIPa.

Sinoć odem u Sony centar u Arena centru u ZGu kad i tamo Z2 sa pomalo žućkastim/crvenkastim ekranom.

Tu sam odustao.

Sony podrška se ne javlja, iako su rekli da će se javiti, ali i ne moraju više.
Tab S će mi biti dobar.

Znači, pripazite! Nisu isti oni izložbeni, kao oni što se prodaju.

Nekako bih mogao živjeti s pomalo "nebijelim" ekranom, ali kad neki dan ujutro nisam mogao ugasiti alarm, jer touch nije htio, to je bilo to. Pa to bar može i kinez kojeg sam kupio za 300kn.

Evo i link na xda, da ne uploadam slike opet tu.
Pozz!

http://forum.xda-developers.com/xper...ssues-t2935388
dhalan je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2014., 12:53   #2
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
to je tak kad se sony gura svuda... nek se drže filmova i mjuze a tehniku nek prepuste onima koji su tijekom 70tih i 80tih od njih učili.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na