Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Pisači i skeneri
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2010., 22:45   #1
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
HP Photosmart D5460...

Primjetio sam ovaj printer u lokalnoj trgovini po vrlo povoljnoj cijeni s obzirom na karakteristike.
Na zalost u IP4200 mi se totalno zastropalo dio cyan sapnica i moram kupiti novi.
Sad s obzirom da mi je ovaj skoro pa duplo jeftiniji od nove Pixme IP4900 ili koja je vec sad u djiru, isto printa na cd/dvd medije i koristi 5 boja...

Kakva su vasa iskustva s navedenim?

Zadnje izmijenjeno od: Seba78. 11.12.2010. u 01:04.
Seba78 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2010., 15:39   #2
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Seba78 Pregled postova
Primjetio sam ovaj printer u lokalnoj trgovini po vrlo povoljnoj cijeni s obzirom na karakteristike.
Na zalost u IP4200 mi se totalno zastropalo dio cyan sapnica i moram kupiti novi.
Sad s obzirom da mi je ovaj skoro pa duplo jeftiniji od nove Pixme IP4900 ili koja je vec sad u djiru, isto printa na cd/dvd medije i koristi 5 boja...

Kakva su vasa iskustva s navedenim?
Imaš za njega Colibri zamjenske za samopunjenje. Jedino što moraš prvo presliti CHIP sa originala na Zamjenske.

Inače sve je isto kao i kod Canona. Odnosno bolje jer imaš veći kapacitet spremnika.
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2010., 23:56   #3
Seba78
Premium
 
Seba78's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 155
Sto se tice zamjenskih... u ponudi su klasicne i XL tinte.
Ako recimo uzmem zamjenske XL tinte bez chipa (nekako su vidim zastupljenije po nasim webshopovima), oce li to sve skupa funkcionirati kad prebacim chipove sa klasicnih na XL tinte?
Seba78 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 11:31   #4
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor Seba78 Pregled postova
Sto se tice zamjenskih... u ponudi su klasicne i XL tinte.
Ako recimo uzmem zamjenske XL tinte bez chipa (nekako su vidim zastupljenije po nasim webshopovima), oce li to sve skupa funkcionirati kad prebacim chipove sa klasicnih na XL tinte?
Stvar sa CHIP om funkcionira jednako kao i kod Canona.

Chip se mora premjestiti ali se mora isto tako i izključiti.

Znači nemate više indikaciju tinte.To je cijena koju plačate za ovu diverziju.

Međutim kako su Colibri zamjenske kazete trajne kazete za razliku od OEM kazeta ovdje vidite stvaro stanje utrošene tinte. Naime OEM kazete su neprozirne i tu ukoliko isključite indikaciju tine i napunite kazetu lako sredite glavu jer više ne znate koliko je tinte stvarno u kazeti. Ista stvar je isa drugim zamjenskim kazetama.

Međutim pošto su Colibri kazete prozirne ovdje vizuelno stalno možete imati uvid na utrošak tinte i ukoliko pazite i na vrijeme dopunjavate ove trajne kazete nikad nećete imati problema sa skurenom glavom.
Adriatix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na